Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#145) sysys


sysys
csendes tag

Sziasztok!

Nálam is valami gond van, amióta vettem egy új videoártyát. A régi naon gagyi volt már (mx400), de ez se sokkal jobb.

A lényeg, hogy a gép alapállapotban, pl. windowsban simán megy, de amint elindítok egy játékot, vagyis 3d-be kapcsol, onnantól random idő mulva kikapcsol a gép, mintha az elosztó kapcsolóját simán lenyomnám. Persze áram továbbra is van a gépben, mert világít az alaplap led-je. Ez az idő lehet 10 perc vagy 5 óra is. Van h 20 percenként kikapcsol egész nap, de van hogy 4-5 órát is enged gamolni. Semmi előjele sincs, nem akadozik, minden rendben, aztán hirtelen lekapcsol. Nem fagyott le eddig egyszerse, úgy hogy megmerevedik a kép, nem indul újra, csak lekapcsol. Utána alig tudom újraindítani. Kihúzom a tápkábelt és várok kicsit, de van hogy meg kell lökdösni a házat és utána megint elindul. :) A gépet csavarjaira szétszedtem, még a tápventit is kitisztogattam, windows újra lett rakva, mégis maradt a probléma. Előző kari sajna már nincs nálam, de azzal soha nem volt gond.
konfig: p4p800E, 2.4Ghz Celeron, 512RAM, 160Gb winyó, DVDíró, és a videokari Ati9550 256MbRAM-mal. Szal semmi extra nincs a gépemben és az új kari is bénának számít már, de mégse stimmel valami.
Ezért gondoltam, hogy megkérdezem szakiktól, hogy lehet-e nekem a gondom az hogy csak 250W-os a táp és talán ennek a videokarinak nagyobb -e az igénye a régi 64Mb-os mx400-hoz képest???

Köszi minden segítséget! B.U.É.K. mindenkinek!!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.