Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#119) sirBoogee


sirBoogee
csendes tag

sziasztok!
Lenne 1 problémám, amit igazából nem tudok hova írni, tehát itt is megprobálom :P

a következő a konfigurációm: celeron D 2,4 GH, 512 MB RAM, 128 MB siluro Gf4 4200 ti.
ezen kívűl van 2db hdd: 80GB ata és 120GB sata. 1 cd és 1dvd író. uj windows, driverek frissitve. a videókártyámnál szinte minden létezőt felraktam. symantec antivir frissitve van, nem talál semmi vírust. erről a gépről van leosztva még 1 pc-re a net.remélem mindent elmondtam.... :)

a gépem, nem, hogy a játékokat nem viszi, hanem alap helyzetben is alig döcög, szinte mindig 100%- ba van a proci ha csak 1 explorert megnyitok. néha még a filmeket is beszaggatja. ha pl. éppen beszélgetek mondjuk skyp-on annyira beáll, hogy semmire nem reagál.van amikor minden ok nélkül kifagy, bár ez nem olyan gyakori, és az is előfordul, hogy eszement, folyamatos sípolásba kezd és kb. 1percig abba se marad.lehet, hogy a tápom nem ad elég áramot?

előre is köszönöm a segítséget. elég gyengén állok most anyagilag, ezért nem vittem még szervizbe, vagy nem probálkoztam elkatrészek cseréivel. :(


UI: az alaplap gyártó honlapján találtam bios frissitést. tömöritett 2 file, amie futtatás után bin filet hozz létre. azzal mi a teendő? alaplapom: chaintech s865PE3. még csak annyit az alaplaprol, hogy hőmérségletett se mér. :(
gondolkodtam a videokártya bios frissitésén. van értelme és ha igen hol találok ilyet hozzá?

szerintetek is nagyon befürödtem ezzel a géppel? :)

mégegyszer kösz mindent. Tengermély tisztelettel, sirBoogee

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.