Hirdetés

Aktív témák

  • Kendek
    MODERÁTOR

    szia

    köszi a tippet, kipróbáltam, meg is maradtak a beállítások, de a rendszer használhatatlanul lassú lett - alig bírtam magam visszaküzdeni ide a fórumba, minden szörnyen lassú. Nem tudom, mi lehet a baj, most raktam újra az Ubit, mega compizt, nem tudom, mit kellene máshogy csinálnom, a gép is ugyanaz, szóval passz. Most vettem észre, hogy az óra/dátum beállításaim sem maradnak meg, ez így elég gáz.. Re-install esetleg?

    Az itthoni gépemen (AMD videókaresz) így használom az Ubit, mert nekem is ezek a tüneteim mint neked. Nem tudom, hogy nálad mi okozta ezt a bizonyos lassulást, de nem tapasztaltam még hasonlót, azt is eltudom képzelni, hogy nem ettől van.
    Egy próbát csinálj úgy is, hogy akkor kiveszed a pipát a most beírt dolog elől, hogy ne induljon el, és mikor betöltött a rendszer, a Compiz Fusion Iconnal nyomass egy Reload Window Managert. Kíváncsi vagyok, hogy akkor is csinálja-e.

Aktív témák