Hirdetés
- Lalikiraly: Kinek milyen setupja van?
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Oldman2: A KOReader ebook olvasó program
- laskr99: DFI és DFI Lanparty gyűjteményem
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- sziku69: Szólánc.
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- GoodSpeed: Pillangóhatás: F billentyű meghibásodása -új gamer számítógépasztal
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
TomisSzeged
csendes tag
válasz
d@minator #9746 üzenetére
Hali!
No, én ezeket a 4670,4770 és hasonló videókarikat nézegettem, tesztek alapján jóval jobbak, mint az Nvidiák, és az a +10e már nem sok plusz kiadás, főleg, ha a későbbiekben is tudnám használni.
A 4850 nem tünik rossznak, bár gondolom, abból is a magasabb órajelű és DDR5-öst kellene venni?!!?Vagy mit ajánlanátok 30 körül, ami esetleg már meghajtaná azt a 26colos szörnyet?
Van jelenleg is tunerem, de őszintén szólva, a t*k*m kivan a szoftverével, a képminőségével, hangerejével, na meg az el-eltűnő hangjával. ( Leadtek 2000nemtommi )
Merthogy nézegettem a tv-ket is, de nem tudom, milyen képe lenne, ha rákötném a gépet, nameg az elmúlt 3-4 évben csak a háttérben ment a tv, szóval a képminősége még annyira nem is érdekes...főleg, mióta van torrent a világon és rögtön le tudok tölteni bármit, reklámok nélkülAnnó mondtak egy progit, ami asszem a Gigabyte sajátja...easyboostvagymi... ez is ilyen?
Ja és ha "tuningolok", akkor a procihoz a memória frekijét automatice vele együtt emeli a progi?Tápfeszt, meg ezt az egész tuning dolgot csak egészséges keretek közt szeretném csinálni, nehogy beadja az unalmast, ezért is fordultam hozzáértőkhöz! ;)
köszi a válaszokat!
Ja és ha úgy alakul, a 8500Gt, a 22" FS22L2 értelmes áron eladó lesz!
( 2*512 pariban hajtva mellé +1Gb külön az jó megoldás, vagy csere 2*1 párban-ra? )
Új hozzászólás Aktív témák
- Új Razer 16 QHD+ OLED 240Hz i9-14900HX 24mag 32GB 2TB SSD Nvidia RTX 4090 16GB 175W Win11 Garancia
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad X280 - i5-G8 I 8GB I 256SSD I 12,5" FHD Touch I HDMI I Cam I W11 I Gari!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i9 14900KF 32/64GB DDR5 RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Samsung Galaxy A21s 32GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Honor 90 512GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest