Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50151) 용 Bob válasza Anonymus23 (#50150) üzenetére


용 Bob
senior tag

Nekem sem kellett hozzá 10 percnél több :)

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#50152) velizare válasza Anonymus23 (#50150) üzenetére


velizare
nagyúr

most azt szeretnéd, hogy írjam be mindegyiket? :F

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#50153) atikom


atikom
csendes tag

én a delta után kaptam mike-ot is,fiók nem elérhető... jó lesz ez... :(((

(#50154) tomi9425


tomi9425
csendes tag

Legalább megint megy vagy 2 hétig a GE. :DD

(#50155) akoska07


akoska07
nagyúr

Jó ha 1 küldit végig lehet csinálni.
Delta-Mike

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#50156) Anonymus23 válasza akoska07 (#50155) üzenetére


Anonymus23
veterán

Az okoslőszer az ugye a halálfejes?

;) - The Power of the Light Side

(#50157) arnikusz


arnikusz
veterán

Delta/Mike hegyek.
Ez meglett, még az Oni kell.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#50158) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Igen,én is épp jelezni akartam,hogy ismét deltázunk ;] :DDD

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#50159) 용 Bob


용 Bob
senior tag

2 mission kell a heti ládához és nem bírom megcsinálni még soloban is kivág :W

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#50160) foxymaxy


foxymaxy
senior tag

Bakker 😪 és pont most vagyok oda a határon.

e pluribus unum

(#50161) akoska07 válasza Anonymus23 (#50156) üzenetére


akoska07
nagyúr

Igen.
Azzal mindenkit ölsz,mindegy mivel kellene éppen ölni.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#50162) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Már elkezdték keresni a kapcsolódási problémák okát,nyilván hamarosan megint karbantartás,aztán hátha már jó lesz :U

Twitter
"Agents! We are aware that many players are experiencing connectivity issues at the moment. We're investigating and will keep you all updated! Thank you for your patience."

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#50163) RazoR válasza Gubu0101 (#50162) üzenetére


RazoR
veterán

Minden egyes alkalommal újra és újra ugyanaz a lemez....
Így több mint 1 év távlatából ennek azért nem így kéne mennie szerintem... :U

(#50164) #75376384


#75376384
törölt tag

kapott plusz 3 napot, ahogy néztem. már nem deltázik, csak játszhatalanul lagol. valamennyire hozzászoktam a falon átlövő mobokhoz (ugye nem is vagyok olyankor fal mögött), de a láthatatlan ellenfelekhez még nem sikerült. az előbb a konzulátuson, társaim lőtték a levegőt én pedig összeestem a semmitől. aztán hirtelen ott termett egy kisebb hadsereg. de jó is ez. :D

egyébként a smart ammo mi alapján jön elő? azt láttam, hogy van cd-je és kiirja, ha elérhető, de azt jó lenne tudni, hogy mi hozza elő.

(#50165) TommyS_27


TommyS_27
senior tag

Na egy kis segitség azoknak akik nem értik még hogyan müködnek a speckó lőszerfajták:

A lényeg, hogy csak újratöltésnél váltja a lőszerfajtákat. a legegyszerübb ha mindhárom fegyverre különbözőt tölt be az ember.

Ha tele a tár akkor is válthatsz lőszertipust a reload gombbal.

oni

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/ltommys

(#50166) arnikusz válasza TommyS_27 (#50165) üzenetére


arnikusz
veterán

Ha nem viszi a vihar az áramot meglesz ma nálam is.
A tűz és vérzés megvan a füstből kell 70 még.
A leghamarabb a tűz az az első a sorban.
Ha egy megvan akkor érdemes tárcserével a következőt csinálni.
Amherst 34 per kör. A 15 PVE boss 110-130 között mozog mobokat tekintve.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#50167) arnikusz


arnikusz
veterán

Na meglett az Oni maszk, nálam a GE itt zárult is.
Aki még achizik jó szórakozást.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#50168) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Ezeknek az achijait is ki lehetett farmolni pár óra alatt, kivéve persze a 30 ládát (abból csak 12 lett meg), persze egy jó csapat kellett hozzá :)

;) - The Power of the Light Side

(#50169) #75376384 válasza Anonymus23 (#50168) üzenetére


#75376384
törölt tag

és rengeteg türelem

(#50170) VTom


VTom
veterán

Este elindítottam a játékot, DZ-ben az elő ember akivel összeakadtam valami .RU nevű volt, fedezék mogött egy lövés voltam neki. :C
Jövő hónapban szerintem megint elindítom. :K

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#50171) akoska07 válasza #35434496 (#50082) üzenetére


akoska07
nagyúr

Ezmiez ? :Y

törölt tag

----------

Hogy állunk delta-mike ügyileg ?

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#50172) Anonymus23 válasza akoska07 (#50171) üzenetére


Anonymus23
veterán

Megcsinálták hamar, délután már teljesen játszható lett, csak a szokásos volt, nekem még csak nem is volt lagos, csak néha Delta...

;) - The Power of the Light Side

(#50173) akoska07 válasza Anonymus23 (#50172) üzenetére


akoska07
nagyúr

Köszi akkor megyek játszom kicsit szedegetem az acsikat. :)

Akinek van kedve csatlakozhat.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#50174) Anonymus23 válasza akoska07 (#50173) üzenetére


Anonymus23
veterán

2 hosszabb van benne, az egyik a Lock&Load / Csőre tölts, 150x kell okos lőszert betölteni, és az 500 rikers kill.
A többi normál játékkal is megy simán, ezek is igazából, csak nem nagyon van Rikers küldetés, amit farmolni érdemes, sokkal inkább a WarrenGate Legendáson full nehezítéssel. Nagyon gyorsan le lehet gyakni a mobokat, de ha alapon futtatja az ember, akkor még csak a lőszerre sem kell figyelni, véreznek/égnek és el vannak gázosítva.

Jut eszembe, engem is emlékeztettek rá:
PvE szetteken érdemes átállítani az adottságokat, hogy mind VÉRZÉS mind a TŰZ sebzés esetén 30% eséllyel megkapják a környező ellenek is.
Kár hogy gázra nincs ilyen külön, bár annak alapból van egy kis területi hatása, az egyik legjobb módosító most szerintem, majdnem olyan mint a sokkolós, csak nem tart annyi ideig, viszont ugyanúgy megáll a mob, és nem lő, de a tűz is jó, de azzal futnak tovább. A vérzés kb csak sebzést ad, se nem lassítja le őket. se komoly sebzés nincs belőle.

;) - The Power of the Light Side

(#50175) akoska07 válasza Anonymus23 (#50174) üzenetére


akoska07
nagyúr

Van idő,nem sietek. :)

Igen,azokat alapból beállítottam.

Közben összedobtam egy magányos csillag szettet.

Igaz csak 5-ös,mert szinte mindent kidobáltam (majd szerzek egy térdvédőt). :D
Big AL annyi van,mint a szemét,2db-ot beraktam.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#50176) Anonymus23 válasza Anonymus23 (#50174) üzenetére


Anonymus23
veterán

Itt vannak a GE 6 achik:

Néhány ötlet aki nem szeretné sokig húzni:

Csőre tölts:
Legjobban WarrenGate lehet farmolni, természetesen csapatban, mivel ez adja a legtöbb GE kreditet.

Vagy van egy gyorsabb, de kevésbé GE kredit hatékony módszer, ami nem utolsó sorban segít az 500 Rikers killhez is: 3 DPS+1 Reclaimer bemegy SS, és ott azt a részt kell farmolni, ahol a túsz az asztal alatt van, ha nem lövitek le a boss-t, akkor vég nélkül jönnek a mobok, a reclaimer ládája gyakorlatilag folyamatosan végig lent volt (a megfelelő adottságokkal +10% meghosszabbítás kill esetén). A lényeg az, hogy amikor megvan a 50 kill (Garantált pontosság) + az Okostojás (150 ellenség kill), akkor minél előbb ki kell tárazni az okoslőszerből, hogy a cooldown mielőbb lejárjon róla, gyakorlatilag folyamatosan volt okoslőszer, ahogy lement a cooldown.

A Megbízható marokfegyver nekem érdekesen lett meg, csináltuk az orosz konzulátust, úgy hogy félig pisztollyal mentem, de aztán elbambultam és elrontottam és lőttem mindennel. Pont a végén a bossnál kivágott Deltával, annyi időm volt, hogy szóltam a többieknek, hogy ne lőjék már le a bosst, hogy a küldi meglegyen amikor visszajövök, amikor visszarakott, akkor éppen a pisztoly volt nálam, nem biztos, hogy belelőttem még a bossba mindenesetre lőttem vele párat, de ahogy a többiek lelőtték a bosst-t, a küldetés végén beadta az achit és a küldetési is a listához :DDD

;) - The Power of the Light Side

(#50177) Anonymus23 válasza akoska07 (#50175) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nem jó, állítólag a berserknél lőszert vált.

Illetve beszéltük, de az LMG max néhány achi megcsinálásához jó, pl az Okostojás, vagy Garantált pontossághoz, de a hosszú tárazás miatt inkább hátrány semmint előny. Mivel a Csőre töltshöz 150x kell okoslőszert tárazni, így feleslegesnek ítéltük a Magányost.

Pl segítség az Okostojás és Garantált pontosság megcsinálásához, hogy ha pl egy LMG-vel (M60, MK249, M249 és módosítottjaik: egy 200+ -os lőszerrel) tárazod be az okoslőszert, és nem töltesz újra, hanem hagysz benne minimum 1 lőszert, és másik fegyverre váltasz, de amikor lőszeres ládához érsz, akkor a másik fegyverrel veszel fel lőszert, és úgy töltöd újra a ládából a lőszert, akkor az okoslőszeres fegyvernek is fullra tölti a lőszerét, de nem tárazza ki az okoslőszert. Így gyakorlatilag egy full WarrenGate-t végig tudsz menni ugyanazzal a tár okoslőszerrel, ha figyelsz arra, hogy amikor ládából lőszert veszel fel, akkor mindig a másik fegyver legyen a kezedben. Csak így meg nem "farmolódik" a Csőre tölts achi, ami a leghosszabb a 30 láda vásárláson kívül.

Az aprólékos tálent viszont jól jöhet (kill esetén 25% esély újratöltésre), de végül is nem sok értelme van erre külön szettet és fegyvert csinálni, pár óra alatt megvan minden a normál PvE szettekkel is.

;) - The Power of the Light Side

(#50178) Anonymus23 válasza akoska07 (#50175) üzenetére


Anonymus23
veterán

Most esett le, hogy ugye a 4. tálent a flipnél az automatikus újratöltés...
Hogy muzsikált a Magányos a használat során?

;) - The Power of the Light Side

(#50179) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Az egyik ládából ez esett, sokat nem kell rajta pörgetni, alapból 294 GS :DDD

Jól elvagyok itt magamnak a fórumban egész nap :DDD

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#50180) RazoR válasza Anonymus23 (#50179) üzenetére


RazoR
veterán

De legalább nem kell vitázni senkivel... :DDD

(#50181) Anonymus23 válasza RazoR (#50180) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ez se egy utolsó szempont ;)

;) - The Power of the Light Side

(#50182) akoska07 válasza Anonymus23 (#50178) üzenetére


akoska07
nagyúr

Sokat nem játszottam,de azt kell mondjam tetszett.

Jó volt,hogy csak oda-vissza váltogattam és ritkán kellett tárazni,mert egyikben sem az töltény volt ami kellett.A 6-os szett még jobb lett volna.
El is fogom rakni a szettet későbbre ,ha meg lesz a térdvédő.
Big AL nagyon darál. :D

Striker jobb,de nem rossz a LS sem.

---------

Az nem gyenge az a fegyvertok. :D
Lucky you.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#50183) alibiman


alibiman
aktív tag

A Hullahegyeket hogy lehet megcsinálni?

(#50184) Anonymus23 válasza alibiman (#50183) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ahogy le van írva, elindítasz akár egyedül pl egy broadwayt, mindegyik fegyverbe különböző töltényt tárazol be előtte, ahogy jönnek a mobok, mindegyiket lelövöd azzal a fajtával ami ellen nem immunis.

;) - The Power of the Light Side

(#50185) Sityu1990 válasza Anonymus23 (#50184) üzenetére


Sityu1990
csendes tag

Mint, nem rég írtam még eléggé új vagyok itt is, meg a játékban is. Bocsi a hülye kérdésért, de honnan tudom hogy mire immunis ill. nem az enemy?

[ Szerkesztve ]

(#50186) woker válasza Sityu1990 (#50185) üzenetére


woker
aktív tag

Ott lesz a feje fölött, hogy melyik a gyengesége, értelemszerűen a többire immunis. A boss-oknál viszont ilyen nincs azaz csak a normál sebzés van és az extra 3 sebzéstípus csak minimálisan sebez. Az immunitás/gyengeség meg csak az onslaught playlisten szereplő küldetéseknél működik amennyiben severe/brutal van beállítva.

@Anonymus23: Amúgy az 500 riker kill sem nehéz: warrengate challenge módban 100+ rikert jelentett soloban.

[ Szerkesztve ]

(#50187) pottyoske197 válasza woker (#50186) üzenetére


pottyoske197
tag

Vagy 3-4 Ellopott jel es 1-2 szer ujrakezded a szinpados vagy akarmelyik jelenetet belole es meglesz
ott is jonnek dogivel
sok idom nincs mostanaban emrt kerti munka megoli a szabadidomet, hoztak meg egy nagy kocsi fat azzal kinlodom par napja meg van 2 napra valo hasogatni es elrakni de hat most kellett nekem ez is, lovoldozni sokkal konyebb, az ujaimba a gorcs beallt a fejszetol, nehezen megy, igaz az egeret szetnyomtam, kicsit bedurvul az izomzat 4 nap hasogatas utan

Csapattarsak, lehet azt kernek egy kis segitseget a nagy lovoldozes ellenere, az a krikszkrakszos terkep nekem meg nincs meg akhivokbol, valahogy lemaradtam a csapatokbol akik megszereztek. hetvege fele kis segitseget keresek. 3 emberke kellene, ranezek videokon hova kell alingalni

Koszonetem elore is

UG ben ha van meg valaki az 500 fazis alatt szivesen besegitek nekem is hianyzik szuk 200 korul, a fazisvasarlos 400 az Fullos, valahogy nem akar elfogyni szoval Kuldiket szivesen vasarolok van mibol

pottyoske

(#50188) alibiman válasza Anonymus23 (#50184) üzenetére


alibiman
aktív tag

Köszi! :)

(#50189) Anonymus23 válasza woker (#50186) üzenetére


Anonymus23
veterán

Mivel az nincs semmihez sem kötve, akár T2-ben CS-n is lehet egy taktikussal megcsinálni, 20 perc alatt megvan, vagy Rambózva a striker DPS-el is, de igazából "normál" játék mellett amit te is szoktál hetente (UG, DZ, HVT-k a létező karaktereken) simán megvan 2 nap alatt.

Tegnap a napikat/hetiket csináltam (UG) meg segítettem egy SS küldit az achihoz/maszkhoz ismerősöknek (majdnem flawless lett az is, 1 fekvésen múlt, pont annak akinek nem volt még meg :DDD ), ma már mennék GE kredites küldetésekre ha leszel, most már csak az 1 fázisos küldetések vannak az UG-ban, 1,5 óra alatt meglenne a napi/heti a négy karakteren, utána mehetne valami GE kredit farm, mert kellene még nekem Predator+Recalimer cuccos.

Ki kellene próbálni a WG-t legendáson, de alap beállítással, DPS-el ketten, szerintem ugyanúgy végig lehet rambózni és talán még gyorsabb lenne mint a Brutálon, mivel minden hatás érvényes lenne minden mobra. A végén egy ultival ugyancsak megcsinálnánk. Lemérjük ha lenne kedved hozzá.
Bár szerintem Amherst még mindig a leggyorsabb.

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#50190) woker válasza Anonymus23 (#50189) üzenetére


woker
aktív tag

Végülis megpróbálhatjuk, de brutalon szerintem még gyorsabb lenne mert elég nagy dmg boostot ad az a módosító, még ha folyamatosan újra is kell tárazni hozzá

Amúgy csak azért vettem észre, hogy ilyen jól adja mert úgy döntöttem, hogy D3-mal megcsinálom a pisztolyos achievementet és ha jól emlékszem 120-ról indultam és a végén 251 rikers killem lett (jó régen csináltam már WG-et a hagyományos felállásban :D ).

(#50191) Anonymus23 válasza woker (#50190) üzenetére


Anonymus23
veterán

Brutalon négyen érdemes, mivel sokkal töb esélye van, hogy az adott mobot valaki jó lőszerrel lövi, és akkor tényleg hullanak mint a legyek, illetve ott az okoslőszer is.
Amherstet lenne még érdemes kipróbálni, szerintem most eléggé lehetne őket abálni, bár kétségtelen a sokkolás és a plusz sebzése erősebb volt.

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#50192) Gubu0101 válasza Anonymus23 (#50191) üzenetére


Gubu0101
veterán

Én tegnap kifogtam egy jó csapatot WG-nél,brutálisba sity suty végig szaladtunk rajta,nem néztem mennyi idő alatt de nagyon gyorsan.

A maszkokat meg mikor kezdődött a GE már utána pár órával össze szedtem,ez az első olyan esemény,ahol sikerült mind a hármat megszerezni(ez inkább hozzám hasonló kezdőknek szól :D )

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#50193) Fortian


Fortian
tag

Sziasztok!
Ge kredit farmra mit ajánlatok? Hol jön a legtöbb GE kredit? /Ne a Clear sky-t mondjátok oda összeszokott csapat kell/.
Tegnap a menekülttábort nyomtam olyan 7-9 perc alatt randomokkal az 860 Ge kredit/kör.
Köszöntem!

(#50194) Anonymus23 válasza Fortian (#50193) üzenetére


Anonymus23
veterán

Erős csapattal speedrun az Amherst, de mindenkinek tudnia kell, hogy mit csináljon, vagy közepes csapattal legendáson + brutál a Warren Gate, 1982 GE (1750+4x58=1982) kreditet ad körönként a Brutal módosítóval, 10-15 perc alatt lemegy, csapattól függően.

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#50195) TommyS_27 válasza Anonymus23 (#50194) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Közepes/jó csapattal ajánlom még a TS-t. Egy óra alatt 9-10* meg lehet csinálni.

https://www.twitch.tv/ltommys

(#50196) Anonymus23 válasza TommyS_27 (#50195) üzenetére


Anonymus23
veterán

A múlt héten 4-ből 4x beragadtak a mobok az egyik wave előtt, és várni kellett mindig kb 1-1,5 percet mire megjöttek.
Mondjuk kipróbálnám egy jó csapattal ezt is ;)

Nekem a lila módosítós cuccok miatt az Amherst jobban bejön az elitek miatt, gyorsabban olvadnak a mobok, csak oda kell az összeszokott csapat, és a végén a fix exo sem rossz dolog.

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#50197) TommyS_27 válasza Anonymus23 (#50196) üzenetére


TommyS_27
senior tag

végén a fix exo sem rossz dolog.

Egy jó bliss sose rossz 😅

https://www.twitch.tv/ltommys

(#50198) Anonymus23 válasza TommyS_27 (#50197) üzenetére


Anonymus23
veterán

Én a Damascusnak jobban szoktam örülni, vagy az Arany Rhino.
"Tezsvííír, az áránybúúú ván!!!"

Nekem ott esett a hétvégén a 4. House amin ki lehetett pörgetni a Halál+Kérlelhetetlen tálenteket. Illetve az ötödik ilyen, csak egyet odaadtam csapattársnak korábban.

;) - The Power of the Light Side

(#50199) Fortian válasza Anonymus23 (#50194) üzenetére


Fortian
tag

Köszönöm a tanácsokat. Kipróbálom :DDD

(#50200) Gubu0101 válasza TommyS_27 (#50197) üzenetére


Gubu0101
veterán

Kellett neked emlegetned :U :DDD

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.