Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50251) sith7 válasza #59036672 (#50247) üzenetére


sith7
nagyúr

értem, azt hittem valami PH! moderátort aláztál DZ - ben,és ki lettél tiltva :DDD

(#50252) TommyS_27 válasza Gubu0101 (#50232) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Azt nem értem, hogy miért kértek segítséget/tanácsot ha nem fogadjátok meg?
Van egy elképzelésetek és nem segítségre van szükségetek hanem megerősítésre, hogy jól gondoljátok. Aztán ha nem úgy van akkor jöttök a bizonygatással, hogy nektek van igazatok... Nem értem! De felőlem mindenki azt csinál amit akar.

https://www.twitch.tv/ltommys

(#50253) akoska07


akoska07
nagyúr

Milyen lvoa-c dobott a warrengate. ;]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#50254) Anonymus23 válasza akoska07 (#50253) üzenetére


Anonymus23
veterán

6000-es strikerhez/nomádhoz tökéletes. :C

Nekem most annyi, hogy a 9000-es strikert próbálgatom, és egyelőre nagyon bejön, főleg mivel van mindegyiken hozzá fegyó a Ragadozóból átvéve.

;) - The Power of the Light Side

(#50255) arnikusz válasza akoska07 (#50253) üzenetére


arnikusz
veterán

Ha még a Fogékony a 3. szabad talent lenne.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#50256) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék, hogy PS4-en mekkora közösség van PH!-sok közül?
Megjelenéskor kijátszottam, de most store-on akciós a Gold Edition és megvenném, mert jó emlékeim vannak a játékról. :)

(#50257) #59036672 válasza TommyS_27 (#50252) üzenetére


#59036672
törölt tag

:DDD

(#50258) akoska07 válasza Anonymus23 (#50254) üzenetére


akoska07
nagyúr

Egy másik warrengate körben zaibatsu is kapott egy lvoa-c,neki a kérlelhetetlen és a halálos talent van rajta,a 3. pedig tekerhető. :D
Ő szerencsésebb volt.

PVE vagy PVP próbálgatod ?

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#50259) Anonymus23 válasza akoska07 (#50258) üzenetére


Anonymus23
veterán

PvP természetesen, PvE 7/6/3 mindegyik.

;) - The Power of the Light Side

(#50260) Lacos8201


Lacos8201
csendes tag

Sziasztok!Amikor mikrofonnal játszok a Divisionban a csapattársak nagyon erős zúgást hallanak!Már mindent megpróbáltam de semmi :( Volt hogy másik usb-be átdugtam és okés volt vagy fél órát de azóta idegesítűen zúg a társaknál.Akinek ilyen jellegű problémája volt megoszthatná velem a gyógyírt :R Köszi

(#50261) Anonymus23 válasza akoska07 (#50258) üzenetére


Anonymus23
veterán

Úgy látszik ma egy ilyen nap van :)

;) - The Power of the Light Side

(#50262) #59036672


#59036672
törölt tag

Egy pár nappal ezelőtti pvp. A hangot leb@sztam bocs.[link]

Végén még jelentettek is. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#50263) qukesz válasza #59036672 (#50262) üzenetére


qukesz
senior tag

Itt irta a gyerek hogy csaló vagy. :C
Ezek úgy laggoltak mint állat. De a videóba is látszik. :W

Mindig válaszolj ha kell ha nem !!!!

(#50264) arnikusz válasza Anonymus23 (#50261) üzenetére


arnikusz
veterán

Hát ez bejött, gondolom halálos megy rá.
Honnan esett.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#50265) Kakaduku válasza Kakaduku (#50256) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Akkor gondolom senki nem játszik már PS4 -en. :(

(#50266) Anonymus23 válasza arnikusz (#50264) üzenetére


Anonymus23
veterán

Valamelyik napi feladat közben esett...

;) - The Power of the Light Side

(#50267) akoska07 válasza Anonymus23 (#50261) üzenetére


akoska07
nagyúr

Ennyi. :D

Úgy látszik egyedül nekem rakta középre a fogékonyt. :D

#50262 Falu111 :

Jó kör volt. :K

Tegnap sajnos bealudtam.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#50268) akoska07


akoska07
nagyúr

Ismét nem erőltették meg magukat...

Pár ajánlás :

PVE M700 Carbon

Két közel maxos Omega

Maxos:

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#50269) #59036672


#59036672
törölt tag

Tegnapról olyan rpm teleport aimbot csalót vettem fel amit már nagyon régen nem láttam. Régi illiiililililllii tempóban halt ki dz. :DDD

(#50270) akoska07


akoska07
nagyúr

Warren Gate szopat rendesen. Harmadszor nem jön ki a mob. :W

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#50271) qukesz válasza #59036672 (#50269) üzenetére


qukesz
senior tag

640 bravúr pontja volt ennek a féregnek.
Ilyennek a kezét kellene eltörni.
Éhes disznóval történt a csalás.

Szánalmas hogy még magyarázott is a patkány. :W

Mindig válaszolj ha kell ha nem !!!!

(#50272) #59036672 válasza qukesz (#50271) üzenetére


#59036672
törölt tag

Itt a féreg. :((( [link]

(#50273) atikom


atikom
csendes tag

Sziasztok,Nektek meg van már az új titkos Delta maszk? :D
[link]

(#50274) FaTHI


FaTHI
őstag

Egy hét eleji On the floor!

[ Szerkesztve ]

(#50275) belaazallat válasza FaTHI (#50274) üzenetére


belaazallat
addikt

valami nem oké

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#50276) #59036672


#59036672
törölt tag

:DDD

(#50277) GAbre


GAbre
veterán

Üdv!

Ezt,hogy lehet megcsinálni?
Próbáltam már csapatban,egyedül,nehéz és legnehezebb szinten,de sehogy se lesz kész az orosz konzulátus :S

Avatar

(#50278) #59036672 válasza GAbre (#50277) üzenetére


#59036672
törölt tag

FAMAS VX+Omega? XD Ilyen karakterek elöl én menekülők dz-ben. :DDD

(#50279) Prodac67


Prodac67
csendes újonc

Sziasztok,
Egy rossz szavam sem lehet a mostani GE-re.
3maszk és 2szett... persze még fejleszteni kell őket, de nekem :C :R :C

(#50280) Anonymus23 válasza GAbre (#50277) üzenetére


Anonymus23
veterán

T5
Kihívás
Csapatban, és mindenkinek elesés nélkül, nem csak te.
Ez mind megvolt? Ha igen, akkor bebugolt nálad.

De ha gondolod mehetünk egy kört és megcsinálhatjuk.

;) - The Power of the Light Side

(#50281) GAbre válasza Anonymus23 (#50280) üzenetére


GAbre
veterán


ez is megvolt nyilván csapatban 1edül kicsit nehéz lenne.
Bár itt elestek csapattársak.
Hát nem emlékszem oroszban volt-e elesés nekik,vszeg igen,ha azt is nézi.
De egyedül miért nem lehet megcsinálni? :S

Avatar

(#50282) #75376384 válasza GAbre (#50281) üzenetére


#75376384
törölt tag

Állítsd át angolra a nyelvet. Sokkal érthetőbben vannak leírva ezek a feladatok. Egyébként ha jól emlékszem van csapatos és egyéni fekvés nélküli is.

(#50283) Anonymus23 válasza GAbre (#50281) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ezért:

Ami te nézel az csak az összesítő lap, de mindegyikhez van egy részletes egyedi achi is, azt nézd meg.
T5
Kihívás
Elesés nélkül mindenki a csapatból.

Ketten is meg lehet csinálni, az már csapatnak minősül.
Egyébként egyedül is nagyon könnyű az orosz konzulátus, én néha nosztalgiából megcsinálom, csak úgy, régen nagyon sokszor szívtunk a shotis rohamokkal, most jól esik, amikor a shotisok elbújnak előlem ;]

(#50282) vzarmo

Jelen esetben az angolban is ennyi van.

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#50284) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Nah kb ennyit az achikról :)
Nehezen hiszem, hogy az utolsó is meglesz :DDD

Egy olyan bugba futottunk bele, amit még nem is láttam előtte, segítettem a 20 Éhes disznó killben (lelövettem magam) és nem ment felfelé a rugó rang, sőt a számláló szépen visszaszámolt :DDD
Sajnos a felvétel nem működött, nem vettel fel :W

;) - The Power of the Light Side

(#50285) GAbre válasza Anonymus23 (#50284) üzenetére


GAbre
veterán

lS-ből mi van vissza?

Jahp én is néztem nagyot!
Kb 5 kill-en keresztül csak alap rouge szint volt.
MIre elindult volna felvétel,elkezdte növelni :S

Avatar

(#50286) Anonymus23 válasza GAbre (#50285) üzenetére


Anonymus23
veterán

Amit említettem is, 3.000.000 a vége, PvP kiegben PvE kellene nyomatni, hogy gyűljön.
Nekem most, úgy, hogy minden más achi is készen van olyan 120k körül van az érték :O

;) - The Power of the Light Side

(#50287) VTom válasza #59036672 (#50276) üzenetére


VTom
veterán

Ez van, megint lebuktál! :)

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#50288) FaTHI válasza Anonymus23 (#50284) üzenetére


FaTHI
őstag

Gratula!

(#50289) Anonymus23 válasza FaTHI (#50288) üzenetére


Anonymus23
veterán

A legszebb az volt, hogy a legtöbbet egy olyan szerveren sikerült megcsinálni, ahol lent a DZ1-DZ5 Dizketta, Mr Strange és csapata manhuntoltak :DDD

Egyetlen 1x volt, hogy betámadott bennünket egy szlovák kis buzi, ragadozóban volt, de a 9000-es Strikerrel nem nagyon tudott mit kezdeni. Adott egy Midast meg pár ládát :DDD

Előtte én taktikusban voltam, rejtő-pulse + overheal, kergetett míg le nem járt, de ugye ez full elektronikás volt, nulla életről overhealbe tett azonnal, esélytelen volt neki lelőnie.
Jött rám a gyerek, lejárt rólam, és közben átvedlettem megint Strikerbe, betámadott a ragadozójával, de lelőttem, amikor visszajött a kimentésre, akkor meg elkezdte szidni a magyarokat és mondta, hogy jelent, mert aimbotos csíter vagyok :DDD

Aztán volt 1-2 szerverváltás és visszakerültünk Dizkettáék szerverére és nyugodtan ki tudtuk farmolni a dolgokat, chatben ott szidták az egész Dizketta csapatot :DDD
Mondjuk az érdekes volt, amikor GAbrenak farmoltuk a HungryHog killt, akkor odajöttek, de mondtuk nekik, hogy "Testing", mondták is egymásnak, hogy ja, Commendation-t csinálnak, és nem is lőtték le, csak azok, akik később érkeztek oda. Mondjuk poénosak voltak a fiúk, a heal box-al akarták agyonverni :DDD
Elmentünk onnan, írta Dizketta, hogy "Hey, come back, I have candy for you"
Azért csak visszaírtam neki: "Come here, I have cyan for you"

Szóval jó kis este volt. :DD
Ezzel a taktikussal simán lehetett farmolni, a DZ9-ben többfelé is le lehetett menni, folyamatosan volt rejtő pulse, volt hogy írogatták chatbe, hogy hol van rugó, de nem jött oda szinte senki...

;) - The Power of the Light Side

(#50290) TommyS_27 válasza Anonymus23 (#50284) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Ha előtte egy csapatban voltatok akkor nem megy fel a rang ez már nekem is feltűnt.

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/ltommys

(#50291) Anonymus23 válasza TommyS_27 (#50290) üzenetére


Anonymus23
veterán

Hmm, lehet, de ezt kb 2x játszottuk el folyamatában, azaz 2x is lement a számláló, de egy idő után már megint elkezdett felfelé menni a rugó szint.

Egyébként ha valaki ezt az achit csinálná, nem elég lelőni a Hungry hoggal, azzal kell kivégezni is (lőni), mert ha leütött, akkor nem adta be a killt.

;) - The Power of the Light Side

(#50292) TommyS_27 válasza Anonymus23 (#50291) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Igen egy idő után már számol. A tehetséges talenthez is lelőni kell a leütés nem jó hozzá. Érdekes mert pl a ragadozó talenthez elég leütni is...

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/ltommys

(#50293) atikom


atikom
csendes tag

Sziasztok,lenne pár kérdésem a mostani világeseménnyel kapcsolatban.
A Csőre tölts,és az Okostojás bravúr az nekem nagyon nem akar emelkedni,a csoport meg van,brutális előrenyomulásban vagyunk,de csak néha sikerül.
"Tölts be X tárnyi okos lőszert" 45nél járok,de nemtom, eddig hogy sikerült cserélgetem a tárat , és ennyi.
"Találj el X ellenséget okos lőszerrel" 97nél tartok,de sokszor meg se mozdul a számláló. Ez lenne a halálfejes lőszer? Erre tudok csak gondolni. Akkor pedig két ügynöknek 2 sec alatt kell... biztos tudjátok,ami persze nem mindig jön össze. Valami trükk esetleg?
Ja,és az SHD ládát,már háromszor is biztosítottam,de nem tudom kinyitni.Azt írja,hogy már korábban biztosítottam.
Nálatok mi a helyzet?

Köszönöm!

(#50294) #59036672


#59036672
törölt tag

Ma rogyásig volt csalóval dz. :( :((( Itt leraktuk a klán 4 tagját majd behívtak mindenkit ellenünk. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#50295) woker válasza atikom (#50293) üzenetére


woker
aktív tag

Ha csak néha sikerül akkor ott a csapattal van a gond vagy te nem figyelsz, hogy mikor kapsz smart ammo-t (a HUD-on megjelenik egy halálfejes ikon ha elérhető). Odafigyelés nélkül egy warrengate legendary-n a minimumom 6-7 tár smart ammo volt (igen ez a halálfejes), de ez amúgy is farmolós achievement szóval kell neki néhány kör mire összejön. A leggyorsabban úgy farmolható ha amint megvan a smart ammo akkor tárazol (1 lőszert minimum ki kell lőni mert teli tár smart ammo-nál nem enged tárazni), amint kitárazol ugye akkor cooldown-ra kerül és amíg az le nem jár nem kapsz újabb tárat.
A smarty pants (aka Okostojás) a legegyszerűbb, minél több ellenfelet kell meglőni (nem kell megölni, elég csak meglőni) smart ammo-val, gyakorlatilag pár küldetéssel letudható, ráadásul ha másik fegyverre váltasz és úgy veszel fel a ládából lőszert akkor újratölti a smart ammo-t a másikban.

(#50296) Nightfall75 válasza atikom (#50293) üzenetére


Nightfall75
tag

Az okos lőszer = a halálfejes lőszer. Az esemény listáján szereplő küldetéseknél, ha beállítod a magasabb módosítókat, az NPC-k feje fölött lesz egy ikon, hogy milyen státuszeffektre sérülékenyek (tűz, gáz, vérzés). Az ikon ki van szürkülve, ha nem jó lőszer van betöltve a fegyveredbe és színesre vált, ha jó lőszer van nálad. Annyi a trükk, hogy a megfelelő lőszerrel kell őket lelőni. Ha lelősz így egy NPC-t és két másodpercen belül a csapatból legalább egyvalaki szintén lelő egyet, akkor minden csapattag a következő újratöltéskor kap egy tárnyi okos lőszert. Ezzel minden NPC-t le lehet lőni, mindenki feje fölött színesek lesznek az ikonok. A boss-okra ez a sérülékenység nem vonatkozik, őket ugyanúgy kell lelőni mint eseményen kívül.
Ha ezt a taktikát követed te is és a csapattagok is, akkor egy legendás warrengate alatt kb 10 alkalommal tölthetsz be okos lőszert. Többször azért nem mert miután elhasználtál egy ilyen tárat van egy kis lejárati idő, amíg újra aktiválni lehet. Ezt a lejárati időt egy kis piros halálfejes ikon jelzi a HUD alján.

Akinek megvan a játékhoz a season pass, azok kapnak havonta kétszer egy saját supply drop-ot a normál PVE játékterületre. Ha csatlakozol egy csapathoz, akkor a csopvezető térképét tölti be, rajta a még be nem fejezett küldetésekkel, és amennyiben jogosult rá, és még nem gyűjtötte be, akkor a supply drop láda is ott lesz. Amíg nem lépsz ki a csoportból, ezeket te is látod. Oda tudsz menni, le tudod lőni az azt őrző NPC-ket, de a ládát csak a jogos tulaja tudja kinyitni.

Megj: a linkelt képek az esemény reddit topicjából vannak.

(#50297) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Ma gyerekek találkoztam a Division egyik leghülyébb és rosszindulatúbb játékosával :C

WarranGate, amikor is írja nekem a gyerek, hogy csítelek, és videót csinált és jelent a Uplayen :DDD

De döntsétek el ti magatok, hogy csítelek-e, mindjárt feltöltöm a jót :).
:U

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#50298) Anonymus23 válasza Anonymus23 (#50297) üzenetére


Anonymus23
veterán

ITT a videó....

;) - The Power of the Light Side

(#50299) atikom válasza Nightfall75 (#50296) üzenetére


atikom
csendes tag

Köszönöm a részletes választ! wokernek is !
Megvettem a "Season Passt" , eddig mindig sikerült "egyedűl" oda mennem, és kiszednem.
Nemrég kezdtem el csoportban játszani,viszont mielőtt kinyitottam volna a ládát letoltam gyorsan egy rendőrakadémiát többedmagammal,de a végén mindenki kilépett,egyedűl maradtam,csoport feloszlatva.
Aztán még jöttem mentem,talán egy két world bosst is megcsináltam, a terminálba is vissza mentem, na mindegy. Nemrég kiléptem ,és vissza hátha ott lesz,de már nem is mutatja a térkép.
A lényeg, hogy én biztos nem nyitottam ki a ládát, (mert nem tudtam) nem tudom mi történt, és, hogy miért, ez van.
Lehet holnap megint ott lesz. :)

[ Szerkesztve ]

(#50300) Nightfall75 válasza atikom (#50299) üzenetére


Nightfall75
tag

Ha meg nem nyitottad ki a ládádat (máj. 15 óta elérhető), akkor a saját térképeden meg kell jelenjen. Amikor bejelentkezel a játékba minden alkalommal még külön hang is jelzi, hogy supply drop elérhető. Ettől függetlenül, ha bent vagy valaki más játékában (te csatlakoztál vkihez, nem hozzád csatlakoztak a többiek), akkor minden amit ott a térképen látsz a csopvezetőhöz tartozik.
Ha holnap nem is lesz ott, elsején biztosan, mert akkor jön a reset és dobnak egy újat. :)

(#50297) Anonymus23

Nyilván nem érti a gyerek, hogy hogyan működik a smart ammo módosító. Azt pedig, hogy után is lehet tölteni a lőszeres ládáknál már végképp science fiction. Gondolom csak annyit látott, hogy gyakorlatilag egylövéssel takarítottad a küldetést. Nem is volna ezzel gond, ha okoskodás helyett inkább kérdezne. Dehát ilyen ez a PUG Life. :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.