Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43101) xyvalaki válasza Anonymus23 (#43097) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Ő meg a CCCP csapat szerinted miért teheti meg amit akar? Miért nem bannolják őket? Ha ismered Pixelt, kérdezd meg hogy mit csináltak velem. Amúgy meg lesz..rom. Egyet vettem. Van a lányomnak, a vejemnek és egyet kaptunk a laptophoz. Nem esek kétségbe. Néha használom a Clean-t is, de ezen jobb a felszerelésem.

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#43102) #75376384 válasza Anonymus23 (#43095) üzenetére


#75376384
törölt tag

Szerintem pedig a puszta véletlen, hogy sokszor azonos szerverre kerültek. Kétlem, hogy minden alkalommal amikor belépett a dz ajtón pár percen belül megtalálta őt Widz és sleppje. Ha valaki félreteszi a sót és kicsit objektíven szemléli akkor rájön, hogy nem olyan vészes a helyzet.
Ez a játék közel sem olyan különleges (és a vele játszók se azok) mint ahogy sokan beállítják annak.
Egyetlen dolog van ami valóban különleges és nem emberi, Sniper loot-ja. :D

(#43101): azért tehetik meg mert mindenki leszarja a játékot. Ha tippelni kéne azt mondanám, hogy sose codoztal. Ott még több a csaló mint itt. Semmi spéci nem volt abban sem, pusztán a dev telibe kakkantotta megjelenés után a multit (pl mw3 v ghots ezek az utolsók amikkel játszottam).

[ Szerkesztve ]

(#43103) Snip3r_HUN válasza #75376384 (#43102) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Az én loot-omban nincs semmi különleges,egyszerűen ilyenenek esnek. :DDD

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#43104) Anonymus23 válasza Snip3r_HUN (#43103) üzenetére


Anonymus23
veterán

Rossz válasz, egyes, üljél le!
:P

;) - The Power of the Light Side

(#43105) FaTHI válasza TommyS_27 (#43077) üzenetére


FaTHI
őstag

Igy sikerült összeraknom köszi az infót, érezhetően jobban szedi a sárgákat:

A fegyóm igy 22.3Kt sebez

[ Szerkesztve ]

(#43106) flash-


flash-
veterán

kicsi markolatból lehet olyan hogy 19 kritikus sebzés, x kritikus találati esély, és még vmi?

már milliót gyártottam de csak olyad ad amin krit sebzés van..együtt la kettő lenne a tuti..:)

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#43107) FaTHI válasza xyvalaki (#43101) üzenetére


FaTHI
őstag

Nem bannolják a Russokat + CCCP csapatot félnek megy az Atom az ubira! :D

Egyébként most nekem is szépen adja a Classit, ma is 3-esett, kb 2-óra alatt, meg a napokban is naponta 1-2t kaptam. Remélem GE alatt is dobja.

[ Szerkesztve ]

(#43108) TommyS_27 válasza flash- (#43106) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Nincs olyan markolat! :(

https://www.twitch.tv/ltommys

(#43109) flash- válasza TommyS_27 (#43108) üzenetére


flash-
veterán

ja jó :DDD akkor nem próbálkozok tovább :D

amugy azt szoktam hogy pénzér veszek tárat ilyesmit,lezúzom abból meg kraftolgatok..
vagy van jobb ötlet?

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#43110) #75376384 válasza flash- (#43109) üzenetére


#75376384
törölt tag

Attól függ milyen szinten veszed. Elvileg lvl 29-es karakterél már vannak arany cuccok és ott a legolcsóbbak. A törésből nyersanyag azonban ua mindenhol.

(#43111) TommyS_27 válasza flash- (#43109) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Div techből is lehet csinálni alapanyagot. De most inkább az optimalizáláshoz fog kelleni div tech.

Csináld azt, hogy indítasz egy kis karit. Ott a pénzed ugyanannyi lesz mint a main karakteren. Csak a cuccok olcsóbbak lesznek a vendoroknál.(sokkal)

https://www.twitch.tv/ltommys

(#43112) Anonymus23 válasza flash- (#43106) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nincs olyan :DDD

Kraftoláshoz alapanyag:
Amikor a boss köröket csinálod, akkor érdemes közben 1-2 utcát bejárni, mivel egy csomó alapanyag van mindenfelé...
Viszont a saját tapasztalatom, hogy sokkal nagyobb eséllyel esik mobból (főleg DZ) használható cuccos, és érdemes a heti kínálatot nézegetni, van sok olyan cuccom, amit a hetikből vásároltam, be.
Kraftolással nagyon ritkán esik normális cuccos.

;) - The Power of the Light Side

(#43113) xyvalaki válasza #75376384 (#43102) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Hiszek a véletlenekben. De amikor egy hétig ez megy? Legközelebb megint bele kötök. :)

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#43114) Lifer092 válasza pzstm (#43090) üzenetére


Lifer092
senior tag

Ezek a maszknak nevezett trágyák nem tudom mit keresnek a játékban..... Már tiszta elvont idiótaság lesz az egész. De jó lesz, majd minden harmadik player disznófejűként fog rohangálni a DZ-ben. Némelyik mikrofonba majd röfögni is fog legalább, amennyi IQ -val van megtoldva pár játékos.... :C :C

........ A mostani maszkok még elmennek, de ezek....

(#43115) arnikusz


arnikusz
veterán

Én a következő 2 szettet fogom használni, a Csillagnál az Lvoa-C-re és az Mg5- nnél is ment egy -egy vérengző itt még kérlelhetetlen a 3. talent. Nekem ez jön be ezekkel gyakoroltam az elmúlt héten. A d3-firecrest-ninja, pedig hozott Játékostársakkal egy Stolen Signalt is.

Mindenkinek sok szerencsét a Classivadászathoz.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#43116) flash-


flash-
veterán

könnyűgéppuskás buildre van tippetek?
milyen itemek kellenek milyen statokkal, stb,melyik fegyó?
egyáltalán van értelme?
vagy nincs mert a gépkarabély sokkal jobb?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#43117) arnikusz válasza flash- (#43116) üzenetére


arnikusz
veterán

AR jobb, de ha akarsz LMG buildet akkor Magányos Csillag Classified Mg5-el.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#43118) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Én alapvetően ezzel készülök a GE-re:

+Ugye a 15% védelem az elitektől sem jön rosszul valószínűleg, az M4 majdnem maxos sebzésű +Vérengző van még rajta. Amint esik egy jó Striker vest, megy is a virgonc helyére.
21% skill haste van így.

De Tomitól ellesve az ötletet, kipróbáltam milyen a +20% elite sebzés, és ez jött ki belőle:

Az LVOA-C is majdnem maxos sebzésű, a Kérlelhetetlen+Vérengző adott volt, Pusztítót kellett rá pörgetni, de mivel ezekkel a módosítókkal megvan a 4790 stamina, így gyakorlatilag még jónak is tűnik a Kérlelhetetlen, mivel viszonylag ritkán leszek full healen ilyen kevés elektronikával.
Itt is pluszban a +15% védelem az elitektől. 7% skill haste van ezen.

Gyakorlatilag jobban járok, ha nem nehéz szinten, hanem kihíváson tolom a küldetéseket, a pont miatt is, és a +sebzés miatt is.

;) - The Power of the Light Side

(#43119) Lifer092


Lifer092
senior tag

Tegnap este nem tudom milyen szerverre kerülhettünk. De kb. 40 perc alatt:

2 CF Deadeye táska
1 CF Végső tok
1 CF Deadeye mellény
1 CF Deadeye kesztyű
1 Exo Ninjabike táska
1 Exo Shortbow térdvédő

Ez nagyjából, 19:00 és 19:45 között volt.

.... Nem vagyok elégedetlen, de végső maszk akkor sem esett természetesen. :DD De sajnos vége is lett a jó életnek, mert megjöttek a CCCP meg a TP klán neves tagjai... ^^

[ Szerkesztve ]

(#43120) FaTHI válasza Lifer092 (#43119) üzenetére


FaTHI
őstag

Csak nem Snip3r_HUN-kollégával voltál? :D

[ Szerkesztve ]

(#43121) Lifer092 válasza FaTHI (#43120) üzenetére


Lifer092
senior tag

Nem! Az asszonnyal, ezek szerint Ő is szerencsét hoz. :DDD :DDD

(#43122) akoska07


akoska07
nagyúr

Futottam egy kört a boss-okon. :))

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#43123) Anonymus23 válasza akoska07 (#43122) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nincs Snip3r :DDD

;) - The Power of the Light Side

(#43124) Anonymus23 válasza akoska07 (#43122) üzenetére


Anonymus23
veterán

De pl tegnap Ghiova mentem egy kört, neki folyamatosan dobálta a cuccokat, míg nekem nulla megint.
Szerintem azt a karaktert nem szereti a játék, mert azzal szinte nulla CF item esett boss körönként, de szerencsére tegnap meglett az achi ami ehhez a karkterhez kötődött, így a többivel is sűrűbben fogok menni bossolni.

;) - The Power of the Light Side

(#43125) arnikusz válasza Anonymus23 (#43124) üzenetére


arnikusz
veterán

Akkor az az alt felejtős.
Estére a pajzsosba próbaképp belerakom ezeket a lila módokat.

Ákos valami nem jó a masinádon mert már a 3 új szettet kéne dobálnia. :DD

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#43126) Anonymus23 válasza akoska07 (#43122) üzenetére


Anonymus23
veterán

Volt szerver update?

;) - The Power of the Light Side

(#43127) arnikusz válasza Anonymus23 (#43126) üzenetére


arnikusz
veterán

Uplay, Maintenance will be taking place on Thursday Oct 5th from 12am - 8am ET [4am - 12pm UTC] and will impact our online features and services.

During this time you may get disconnected from multiplayer portions of games and be unable to reconnect to other online features, devices, forums and websites. (Single player and offline play should still be available, minus leaderboards).

We're sorry for any inconvenience and thank you for your understanding as we work to improve our services and ensure the best experience for you this upcoming holiday season.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#43128) Snip3r_HUN válasza Anonymus23 (#43123) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Mondtam hogy nem leszek,ráadásul mehet szombaton is melózni szóval farmoljatok ezerrel. :P ;]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#43129) Anonymus23 válasza Snip3r_HUN (#43128) üzenetére


Anonymus23
veterán

Helyes ;]
Vasárnap nem kell az Audikat gyártani? :P

;) - The Power of the Light Side

(#43130) arnikusz válasza Anonymus23 (#43129) üzenetére


arnikusz
veterán

Na most már biztos nem hagyományozzá át a loot generátorát Fórumtársunk magára. :P

Egyébként meg mondja csak Assault-e már. :D

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#43131) Anonymus23 válasza arnikusz (#43130) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ma még meló :( , de este rárepülünk a témára.

Akik már tolják? Milyen? :F

;) - The Power of the Light Side

(#43132) Snip3r_HUN válasza Anonymus23 (#43129) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Durván jővő év decemberig még nem,aztán megint lehet majd vasárnap éjjelre is menni.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#43133) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Toltunk egy Falcon-t "nehezítéssel", azért a mesterlövészek tudnak meglepetéseket okozni, a távolról megnövelt sebzésük miatt.
[link]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#43134) Anonymus23 válasza Snip3r_HUN (#43133) üzenetére


Anonymus23
veterán

Maradjunk annyiban, hogy akiknek még nincs meg, azoknak nem biztos, hogy most lesz meg a hibátlan Falcon. :DDD

Viszont legalább a shotisok átélik azt, amit eddig tőlük kaptunk, egy elite dagi kb 10-20 golyó fejbe közvetlen közelről. De legalább nem fertőznek közelről.

A szerverek ultra laggosak, erre azért készüljön fel mindenki.

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#43135) Snip3r_HUN válasza Anonymus23 (#43134) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

6 láda 3 classified. Kicsit még tekernem kell a generátoron mert közel sem tökéletes. :DDD

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#43136) Anonymus23 válasza Snip3r_HUN (#43135) üzenetére


Anonymus23
veterán

Beraktam a megállítót, krit heal + Fogékony tálentekkel az achi miatt, azóta csak azzal nyomom, nagyon durva

;) - The Power of the Light Side

(#43137) 42861


42861
senior tag

Sziasztok. Ez az első global event amin részt veszek. Nem tudom mennyi volt eddig. De ez tényleg csak ennyi, hogy a már 3 csilliószor lefarmolt sztori küldiket farmoljuk még húszezerszer egy hétig, csak most lilával van jelölve, meg van pár nehezítés? Vagy valamit nem veszek észre?

(#43138) xyvalaki válasza 42861 (#43137) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

A lényeg amit érte kapsz.

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#43139) norti válasza 42861 (#43137) üzenetére


norti
addikt

Meg kapsz érte GE kreditet, amiért tudsz cache-t venni, amiből eshet új classified item.

Ez a játék erről szól, ne várj többet tőle, grind ezerrel :)

(#43140) 42861 válasza norti (#43139) üzenetére


42861
senior tag

Ezt vágom, be is jönnek a grindes játékok, pl. Diablo 3. Ott élvezetes a grindelés. Itt ugyanaz a tizenpár küldi, ugyanazzal a négyféle ellenféllel akik ugyanott bukkannak fel. :)
Ha már a D3 kb. 70%-át lenyúlták, hozhatták volna még a nephalem rifteket is. Tudom, az undergroundban megpróbálkoztak vele, dehát a randomitás ott sem túl változatos pályák terén. Vagy legalább ezt hoznák fel a föld alól a felszínre.

(#43141) arnikusz válasza Snip3r_HUN (#43135) üzenetére


arnikusz
veterán

5 láda 5 classified 1 Bullforg.
A Reclaimerből 2 meglesz a hatos hétvégére.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#43142) dvd24


dvd24
senior tag

Az első nap termése: 16 ládából 5 Reclaimer, 3 Striker, 3 Sentry és az achievementek fele, köztük a hoki maszkos :C

(#43143) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Xboxosok vannak erre? Anno megvettem, de egyedül nem éreztem magam jól benne. Ha esetleg lenne valakivel akivel el lehet poroszkálni a fő küldetéseknél megköszönném. :) GT: Alwin4K

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#43144) xyvalaki


xyvalaki
aktív tag

Az előző GE jobban tetszett. Egyedül a Sólyom ahol a sniperekre kell vigyázni. A többi olyan mint a normál küldetés.

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#43145) #75376384 válasza dvd24 (#43142) üzenetére


#75376384
törölt tag

dupli nem is jött? nekem 16 ladabol lett 14 cf, ebből 5 ugyanaz.. megint az lesz mint legutóbb, akár fejen is állhatok nem számit majd. minden szettből hiányozni fog 1-1 darab (amik azóta sem estek)

(#43146) FaTHI válasza xyvalaki (#43144) üzenetére


FaTHI
őstag

Nekem is jobban tetszett a múltkori GE, és az a vérfröccsenés is jól nézett ki anno.

(#43147) arnikusz válasza dvd24 (#43142) üzenetére


arnikusz
veterán

Mindegyik maszk, de különösen a Disznó egy hulladék.

Én célkitüzésként a napi 5 ládát irányoztam elő.
Tegnap 2 és fél óra játékidőm volt és még mára kezdésnek maradt 4334 GE credit, de ugyanaz lesz a metódus péntekkel bezárólag 8 kör Lexi - ma a Közgyűlés, az Orosz nagykövetség és a PVE Bossok.

A PVE Bossok a korábbi 3 CF-et dobálják esett egy Csillag, meg egy Skull.

Hétvégén meg Játékostársakkal megcsináljuk a fekvés, heal nélküli tokeneket, meg a Falcont.

Ha esetleg az idényen belül esik Striker azt pörgetés nélkül meglesem, mert drága a játékidő , hogy pörgetéssel teljen.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#43148) Lifer092 válasza #75376384 (#43145) üzenetére


Lifer092
senior tag

Ugyanez..... :U :U Ráadásul szomorúan vettem tudomásul, hogy az előző CF szettekből tényleg nem dobálja az itemeket csak az aktuálisból..... :( :(

Legalábbis nekem kb. 15 ládából egy előző item sem esett, csak az aktuális.

(#43149) #35434496 válasza dvd24 (#43142) üzenetére


#35434496
törölt tag

16 láda? Azért aludtatok valamit vagy csak wc és kaja? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#43150) #75376384 válasza Lifer092 (#43148) üzenetére


#75376384
törölt tag

Jaj ne. :D legalább a mostani szettek legyenek meg. Nincs szükség arra, hogy még jobban csökkentse vmi az amúgy szr drop esélyeit.
Az open world bossok dobnak régit is.
Ahogy olvasgattam, ez a med skilles achi bugos. Van, aki szerint a pulse okés, mások szerint nem. Elvileg a nomád 3-4 bónusz, ill smart cover heal mod is “medical skill”. Ha tippelni kéne azt mondanám hogy még a dev se tudja mit kell csinálni. :)
A relentless táska viszont okés.

(#43149): a hvt ontja magából a GE pénzt. Igaz korlátozott, de csapatban nagyon gyors.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.