Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2651) Balu972 válasza dergander (#2648) üzenetére


Balu972
aktív tag

Köszi, még várok a patchre hátha vasárnapig befut. :K

"Visszatérő rémálmom, hogy a feleségem annyiért adja el a gépem, mint amennyit bevallottam neki."

(#2652) ferensz


ferensz
senior tag

Egy kis érdekesség, nézzétek a feladat tennivalóját :)

Illetve egy egykerekező ló :D

link

[ Szerkesztve ]

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#2653) aizen92 válasza ferensz (#2652) üzenetére


aizen92
addikt

Milyen skillpont kell 4 fecskéhez?

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#2654) Xerxész válasza ferensz (#2652) üzenetére


Xerxész
őstag

Van egy felhasználatlan képzettségpontod...

(#2655) S1M0N válasza aizen92 (#2653) üzenetére


S1M0N
senior tag

Recept kell hozzá, de ne kérdezd, hogy hol szereztem...

(#2656) brumi1024 válasza aizen92 (#2653) üzenetére


brumi1024
veterán

Recept kell, az Enhanced 4-et ad, a Superior 5-öt. Nekem valamiért van egy Enhancedem és egy Superiorom is, így 9-em van összesen.

(#2657) GrG1210


GrG1210
aktív tag

[link] ,
Ezek szerint nincs lekorlátozva a karakter szintje.

(#2658) ferensz válasza Xerxész (#2654) üzenetére


ferensz
senior tag

Tudom, amikor épp eszembe jut akkor szoktam szétosztogani :)

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#2659) _Gugu_ válasza aizen92 (#2653) üzenetére


_Gugu_
tag

Olaj bomba és ital receptekhez:
Nem akarok nagy hülyeséget írni mert van szerintem egy pár recepet ami random drop, Viszont van mi szerintem nem, Oxenfurtól nem messze van egy gyógyfüves nála lehet venni recepteket, Novigradban szintén egy alkimistától, majd Skeligén lesz egy quest ami ad még jó néhányat.

(#2660) Balu972 válasza aizen92 (#2653) üzenetére


Balu972
aktív tag

lehet, hogy véletlenül, de én Novigradban a folyóban találtam meg, mondjuk nem véletlenül voltam ott, hanem Triss áruja után kutakodtam. Szval ha a főszálat csinálod, akkor könnyű lesz megtalálni - ha nem random dobta oda.

"Visszatérő rémálmom, hogy a feleségem annyiért adja el a gépem, mint amennyit bevallottam neki."

(#2661) aizen92 válasza Balu972 (#2660) üzenetére


aizen92
addikt

Nekem abban a küldiben mást dobott...
Neten is írták, melyik dungi, árus, küldi stb. de az összeset megcsináltam már szóval teljesen random dobja.
Köszi mindenkinek azért! :R

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#2662) Anubris


Anubris
őstag

Sajnos találkoztam egy olyan buggal, hogy a továbbfejlesztett északi szél receptet miután megveszem, nem jelenik meg az alkímia részlegen. Más fórumokon is írnak erről, de egyelőre nem találtam rá megoldást. Szerintem korábban a továbbfejlesztett holdporral is így jártam.

(#2663) gainwardgs


gainwardgs
addikt

Engem meg jól megszivatott Triss és Yen :D
Mindkettővel kikezdtem hát nem kellett volna. ....

(#2664) Nazara válasza Anubris (#2662) üzenetére


Nazara
őstag

Én a Mesterszintű Griff Acélkarddal jártam igy a múltkor... :(((

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#2665) Rayner válasza gainwardgs (#2663) üzenetére


Rayner
őstag

Trissel csókig elmész akkor nem lesz baj ettől még Yent levarhatod :) és ha mindkettő előtt még az elején levarrod Keiraát akkor abból sem lesz gond :) Ettől a függetlenül a könnyűlányokat bárhol bármikor és abból sincs baj :)

(#2666) DrDobos


DrDobos
őstag

Ha így belementünk a Trisses-Yenes dologba, Yen egyáltalán benne van az első két részben?

Samsung Galaxy A55 5G

(#2667) S1M0N válasza DrDobos (#2666) üzenetére


S1M0N
senior tag

Csak említve van, de ezen kívül a játékban nem szerepel.

A regényekben viszont szerepel, bár nekem ott nem volt túl szimpatikus.

(#2668) gainwardgs válasza Rayner (#2665) üzenetére


gainwardgs
addikt

Sajnos már bukta majd ha újrajátszás lesz :D

(#2669) _Gugu_ válasza S1M0N (#2667) üzenetére


_Gugu_
tag

Apropó a játékban enlítve van Shani (1 részből a gyógyító leányzó) csak említve van, vagy valahol meg is találhatom?

(#2670) S1M0N válasza _Gugu_ (#2669) üzenetére


S1M0N
senior tag

Én eddig csak hallottam róla, az egyik küldetés során lehet rákérdezni, de szerintem találkozni nem fogunk vele.

(#2671) Chabe89 válasza S1M0N (#2667) üzenetére


Chabe89
addikt

"bár nekem ott nem volt túl szimpatikus."

Van egyáltalán olyan perc a játékban, mikor nem egy utálatos némber? :)

(#2672) #16729600


#16729600
törölt tag

Egész jó teszt jelent meg az indexen a játékról.[link]

(#2673) S1M0N válasza Chabe89 (#2671) üzenetére


S1M0N
senior tag

Azt nem tudom, Skelligén még csak 1-2 mellékküldetést csináltam, a játék elején meg túl sokat nem lehetett vele beszélni.

De a könyvek ismeretében azért nem állítanám, hogy utálatos némber, neki is megvan a maga baja, célja, és tényleg nem egy könnyű eset, de azért nem olyan rossz ő. Mondjuk Triss 100x szimpatikusabb számomra.

A kettőjük közül való választásnál mondjuk nálam a könyvek kicsit "bekavartak" (mert a játékban lévő amnézia előtt azért mégiscsak együtt voltak), de én úgy fogom végigvinni a játékot, hogy Trisst választom. Azért ő a 3 játék során végig velünk volt, de a könyvekben is szerepelt.

Szerdán jön az 5. Witcher - Vaják könyv, az is nagyon várós. :C

(#2674) ferensz válasza brumi1024 (#2656) üzenetére


ferensz
senior tag

Ütközet Kaer Morhennél küldetés közben kapod Lamberttől, így nem tűnik el az eggyel kisebb verziós sem, mert nem abból főzted magadnak a fejlettebbet :)

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#2675) GypsFulvus2 válasza BoneDragon (#2640) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Nem, nem csak ő. Tekintve, hogy én sem kapok semennyi xp-t. Sem fő- sem mellék, sem piros, sem zöld, sem szürke küldetésekért. Szörnyek legyakásáért kapok: kemény 1 db xp-t függetlenül attól, hogy kutyát, vagy baziliszkuszt öltem. Nem tudom ez mitől lenne hiszti, hiszen ez így rövid idő alatt ellehetetleníti a játékot. Az pedig, hogy egy hete nem képesek megoldani ezt az alapvető problémát, amely nem csak kicsit akadályoz, hanem teljesen lehetelenné teszi, hogy élvezzem azt, amiért fizettem, nos ez szégyen. Ennél már csak az szégyenletesebb, hogy egy noname moddernek kell kijavítanai a problémát, amit ők nem tudnak / leszarnak. Egy életre elásta magát nálam a CD Project. Eddig a TW 1 óta mindent előrendelésben vettem tőlük. Mostantól kezdve majd a megjelenés után két évvel, 5 USD-ért fogom megvásárolni a termékeiket.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#2676) Helsing válasza s7evcsenko (#2633) üzenetére


Helsing
aktív tag

Normális.

(#2631) Tharus:
1.04-et használom. És ezt a modot: [link]

(#2632) Balu972:
Szerintem azt adja amit kell. Nem nehéz telepíteni. Csak be kell másolni a modnál leírt mappába és elindítani a fix.bat-ot.

[ Szerkesztve ]

(#2677) BoneDragon válasza GypsFulvus2 (#2675) üzenetére


BoneDragon
veterán

Tökéletes példája vagy a hisztinek. Akkor nem kell vele játszani, viszlát. :)

(#2678) Honzi


Honzi
senior tag

Kint az 1.05-ös patch!

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#2679) BoneDragon válasza Honzi (#2678) üzenetére


BoneDragon
veterán

És tényleg... Hány megás? Észre se vettem, hogy felrakta a gog kliens.

[ Szerkesztve ]

(#2680) brumi1024 válasza BoneDragon (#2679) üzenetére


brumi1024
veterán

283-at ír, de nekem 500 mega körül szed le valamit.

[ Szerkesztve ]

(#2681) Helsing válasza S1M0N (#2673) üzenetére


Helsing
aktív tag

Az első két könyvet olvastam és Yen ott is utálatos némber volt. Pont mint itt a játékban. Nekem egyáltalán nem szimpatikus. Én nem is kavartam vele a játékban, helyette Trissel inkább tandemezek. Ki is verte a hisztit. :D

(#2677) BoneDragon:
Nevezheted hisztinek, de akkor is igaza van. Egy igen súlyos hiba javítását húzzák-halasztják. Egy olyan hibáét amit egy hobbimodder könnyedén kijavított.

(#2679) BoneDragon:
Most került ki. Kb fél órával ezelőtt néztem, akkor még nem volt kinn.

[ Szerkesztve ]

(#2682) BoneDragon válasza brumi1024 (#2680) üzenetére


BoneDragon
veterán

Az már most feltűnt, hogy amit hozott az nvidia új drivere (+10fps), az most szépen eltűnt.. Sőt...

(#2683) GypsFulvus2 válasza BoneDragon (#2677) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Dugaszold már ki magadat, pajtás! Volt keményen két darab hozzászólásom a témában, míg az utóbbi oldalak a te hozzászólásaiddal vannak tele, amelyekben véded a védhetetlent, és folymatosan fikázod azokat, akik fel merik hozni, hogy talán mégsem ez a legkorrektebb hozzáállás a cég részéről. Szeretnék vele játszani, MERT FIZETTEM ÉRTE. Megelőlegeztem a bizalmat. a játék azonban jelenlegi formájában mod nélül játszhatatlan. Legalábbis sokunk számára. Eljutott végre ez az információ oda, ahol a szürkeállományodnak tartózkodnia kellene??

Honzi Végszóra... Köszönöm az infót, épp kezdett az ideg szétvetni.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#2684) BoneDragon válasza GypsFulvus2 (#2683) üzenetére


BoneDragon
veterán

Én kérek elnézést, hogy lehetnek bukok a játékokban és esetleg több napig is eltarthat a kigyomlálása... De hát egyeseknek mindig minden azonnal kell.

(#2685) Helsing


Helsing
aktív tag

Most már csak az a kérdés hogy a modot hogy lehet letörölni.

(#2686) Archanon válasza Honzi (#2678) üzenetére


Archanon
őstag

Hol? :DDD Gog nem igazán akar bármit is frissíteni...

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#2687) Nazara válasza GypsFulvus2 (#2675) üzenetére


Nazara
őstag

Egyébként próbáltál új játékot kezdeni? Esetleg letörölni az egészet, majd újratelepités után megpróbálni ugyanazzal a mentéssel/újjal?

(#2671) Chabe89: Szerintem eszméletlen karakter, gyakorlatilag tűkön ülök az izgalomtól, mikor vele van valami küldetés. :D Nem kertel, megmondja a magáét, ironizál ha arról van szó, és tökéletesen tudja mit akar.

Imádtam Trisst az első két részben, és itt is annyira bájos, de engem Yennefer megvett kilóra. :D :B

Egyébként Iorveth: tényleg nincs benne a játékban, vagy csak én nem találtam meg?

(#2688) Honzi: Nekem is felrakta.

[ Szerkesztve ]

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#2688) Honzi válasza Archanon (#2686) üzenetére


Honzi
senior tag

Pedig ott van az. :DDD
Hiszen én is nemrég töltöttem le és raktam fel.

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#2689) Archanon válasza Honzi (#2688) üzenetére


Archanon
őstag

Én a legutóbbi changelogban csak az 1.04-et látom.. illetve 2 db elérhető DLC van, ha minden igaz.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#2690) Nazara válasza Archanon (#2689) üzenetére


Nazara
őstag

Changelogban ettől függetlenül nekem is csak az 1.04-et irja még.

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#2691) Honzi válasza Archanon (#2689) üzenetére


Honzi
senior tag

Lassan meg lesz az. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#2692) DrDobos válasza Nazara (#2687) üzenetére


DrDobos
őstag

Valaki tudna nekem linkelni oldalt/oldalakat ahol utánatudok olvasni egy kicsit Yennefernek és Trissnek is? Egyszerűen nem tudom hogy döntsek. Mi ennek a következménye, hogy kit választok? Miért jó az egyik és miért a másik? Nemtudom..

Samsung Galaxy A55 5G

(#2693) Nazara válasza DrDobos (#2692) üzenetére


Nazara
őstag

Nem kell ennyire túlgondolni a dolgot. :N Két eltérő személyiség, ez ugyanolyan választási lehetőség, mint a játékban a többi. Ahogy beleéled magad, rájössz, hogy melyikőjüket kedveled igazán, és aztán választasz. Ahogy a valóságban is tennéd. :K

Az 1.05.-ös patch-ről: Az alkimia menüponton belül megjelent egy szűrő, 3 lehetőség szerint lehet szűrni az összegyűjtött főzeteket:

Elkészithetőek/Összetevők hiányoznak/Már elkészitettek.

Ha véletlenül eddig is volt, csak én nem találtam meg 150 óra alatt, akkor sorry. :D

[ Szerkesztve ]

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#2694) Nuada herceg válasza Nazara (#2693) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Van már 1.05-ös patch?
Láttam hogy itt linkelgettek képeket, de a changelogban még nincs.
Mondjuk azt sem tudom mi az. :D

Értem a csíziót.

(#2695) BoneDragon válasza Nuada herceg (#2694) üzenetére


BoneDragon
veterán

Van, játékba belépve már 1.05.

(#2696) DrDobos válasza Nazara (#2693) üzenetére


DrDobos
őstag

Olvasgattam.. még csak most megyek Novigradban először Trisshez, lehet elhamarkodtatom ezt a döntést.
Yennefer: "She was the love of witcher Geralt of Rivia and a mother figure to Ciri." Ez megfogott. Érdekes..
Triss: "Yennefer és a witcher Geralt barátja, az utóbbiba boldogtalanul szerelmes. Egy ideig ő vigyázott Cirire Kaer Morhenben, akinek Triss olyan, mint egy idősebb testvér. A varázslónő közbelépésének volt köszönhető, hogy Cirinek gondatlanságból nem adtak ártalmas hormonokat, melyek negatívan hathattak volna nőiességére. A regény végén egy másik witcherbe, Eskelbe esik szerelembe." Wao:D

Ui.: Az nagyon elszomorított, hogy ha minden igaz nincs benne Alvin. A 1.részben a kis medál, amit neki adunk a rész végén a legyőzött Nagymesternél van..ezt kíváncsian folytattam volna.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A55 5G

(#2697) Nuada herceg válasza BoneDragon (#2695) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Nekem még csak 1.04-es, de érdekes, mert az auto update ki van kapcsolva, szóval még a 04-eset sem kellett volna feltennie. :) Na de most updatelek valami. Kicsit mókolok vele.

Köszönöm a választ!

Értem a csíziót.

(#2698) Sarkadi


Sarkadi
tag

Mos telepítem a DLC pack-ot ill. az 1.05-ös patch-et, aztán meglátjuk hozza-e azt, amit várok tőle. :U

(#2699) noxon


noxon
őstag

Hello, van egy idegesítő grafikai hibám, mostanában csinálja, mégpedig villog a kép, világos villogások vannak a pályán :( valami ötlet mi lehet? Állítgattam a graf beállítások mintha azóta csinálná :W

We live in a simulated world...

(#2700) DrDobos válasza noxon (#2699) üzenetére


DrDobos
őstag

Driver?

Samsung Galaxy A55 5G

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.