Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2751) DrDobos válasza noxon (#2750) üzenetére


DrDobos
őstag

Ha a felszerelésed összsúlya nagyobb lesz, mint amit elbírsz, akkor kapsz egy kis piros ikont egy kis szöveggel(nem jut eszembe..:D) ez ott van kb. ahol az életcsíkod. Ha nem dobsz ki/adsz el valamit, akkor nem fogsz tudni sprintelni,. és a kamera is közelebb kerül a karakterhez.

Samsung Galaxy A55 5G

(#2752) Espla


Espla
aktív tag

(#2753) Nuada herceg válasza Zsolt!! (#2727) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Jah! :)
Ugye nem öltem meg! Meg aztán arról is lebeszéltem, hogy a királynak odaadja a kísérleti eredményeket, elküldtem Kaerl Morhenbe. Ott volt a védekezésnél. De előtte nem. Meg is mentette valamelyiknek az életét. Tudtam vele utána beszélni, de semmi fontosat. Csak hogy valahova elmegy azzal a csávóval akit megmentett. Szerintem gyanús h összejöttek. :) Kb. ennyi.

Kemény witcher voltam, Dikstranak eltörtem a lábát! ;] Megakart állítani.

Értem a csíziót.

(#2754) AS


AS
félisten

Azért ciril is elég hódító tipus tud lenni, Hogy megcsókolja szegény lovász fiút , aztán amit utána mond hogy majd tanítja hogy szexelni D Csak jönnek a vadak.... :))

Kár hogy neki nincs jelenete....

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2755) dergander válasza Espla (#2752) üzenetére


dergander
addikt

Kár h Cirinek semmilyen melle sincs,emelett a cosplayen meg a nagydudás csajok.. ;)

(#2756) Raidon


Raidon
őstag

Sziasztok! Nekem olyan gondom lenne hogy elakadtam a kurafis kuldinel... Mar talalkoznom kene Roches-al az oxenfurti hidnal ... de a novigrad bandai kuldit nem engedi megcsinalni annyit ir hogy gondoljam at hogy kerem e a torp segitseget.... Semmi egyebet ha a Roches -os vonalat kovetem akkor a masodlagos kuldi kuka lesz.... Tudtok segiteni?

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#2757) Frod


Frod
addikt

Hello! 1.05 milyen lett nagy vonalakban? Csak azért kérdem mert itt alig hallani róla, de más helyen meg azt mondják inkább maradt volna az 1.03. Hiszti csak vagy még mindig nem az igazi? (állitólag sokaknál sebesség lassulást okozott korábbhoz képest)

Do you see the white shadow?

(#2758) brumi1024 válasza Frod (#2757) üzenetére


brumi1024
veterán

Pár órát próbáltam csak, egetrengető változást nem tapasztaltam, talán az XP-t bővebben osztogatja a mellékküldetéseknél (nem volt XP bugom, és már csak a maradék mellékküldetések közül csináltam meg párat, a sztorit már végigcsináltam), teljesítményre nálam hasonló az eddigiekhez, és a gyorsutazásnál továbbra is meggyújtom a fáklyákat párszor, mire sikerül interakcióba lépni a táblával. :DDD

Szerk.: De nekem a véletlenszerű kifagyásokon és a néhai beragadásokon/harcképtelenségen kívül problémám nem volt a játékkal, ebből is az első volt az, ami igazán zavart.

[ Szerkesztve ]

(#2759) TBT válasza AS (#2754) üzenetére


TBT
addikt

Ciril?
Az Ciri(lla)! :D

Amúgy ezzel kapcsolatban Ciri tenni fog valamit a játék későbbi szakaszában:
Visszamegy és eltemeti a fiút, persze csak ha Geralt is beleegyezik. A jó befejezéshez pedig "szükséges" ez az opció is. Nemsemmi gesztus ez a csajtól! :D

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#2760) Nuada herceg válasza Frod (#2757) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Nekem mintha feltűnt volna 1 kis fps csökkenés. Rögtön a patch után szemet szúrt. Főleg esőben. De aztán fene sem tudja, nem akarok tüzet szítani. :)

Értem a csíziót.

(#2761) Balu972 válasza Frod (#2757) üzenetére


Balu972
aktív tag

Találtam egy kis bugot, nem tudok mutagént kotyvasztani, mert azt mondja már rendelkezel ezzel a tárgyal. :U

"Visszatérő rémálmom, hogy a feleségem annyiért adja el a gépem, mint amennyit bevallottam neki."

(#2762) pipo112 válasza Frod (#2757) üzenetére


pipo112
senior tag

Szerintem jó lett a patch végre adja az xp-t rendesen meg a kamera mozgás sokkal simább lett de van-volna még mit javítani rajta.
Fps csökkenést nem vettem észre bár én már az élsimítást driverből adom meg és így szépen megy a játék 40-50 fps-el av 43 de vannak részek ahol be esik 40 alá kb 35-6 fps re high ultra beállítással hbao+ árnyék médium .

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#2763) Nagynozi


Nagynozi
aktív tag

Sziasztok! Lenne egy kérdésem...
Elcsesztem a szerelmi életemet, kikötöztek a lányok és jól otthagytak. :D Már csak következő újrajátszásnál van lehetőségem "kiküszöbölni" a hibát? :D

(#2764) Nuada herceg válasza Nagynozi (#2763) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Szerintem igen! Én is küzdöttem foggal körömmel, de nem tudtam helyretenni a dolgokat. :)

On:
Most sikerült végigvinni!
Kicsit frusztrált már, gőzerővel toltam. Elején sokat bolyongtam, de már csak a főküldikre koncentráltam.

Nekem is az a gondom, hogy mindenki elhagyott, mármint a nők.
Kíváncsiságból, ha a végén cirinek azt mondom, hogy ne menjen, akkor marad? Azt mondtam neki hogy sok szerencsét! :D Már majdnem megsajnáltam, mikor meghalt, de szerencsére ugye mégsem. :)

Ha esetleg valaki úgy játszotta végig, hogy egyik nő mellette maradt, akkor mi a helyzet?
Lehet utána még velük beszélgetni, vagy találkozgatni? Vagy már semmi?

Értem a csíziót.

(#2765) k4rL^ válasza Nuada herceg (#2764) üzenetére


k4rL^
senior tag

Triss-t választottam, nem lehet velük utána már, egyedül a befejezés más a végén a videóban, hogy hol köt ki Geralt.

(#2766) Helsing válasza dergander (#2722) üzenetére


Helsing
aktív tag

Erről beszélek én is.

(#2767) n0tr3adY81 válasza Nuada herceg (#2760) üzenetére


n0tr3adY81
aktív tag

Találkozott már valaki 15-ös hőskártyával? :DDD

Asrock Gaming Z370 K6, i7 8700k, MSI RTX 2070 8GB, 4x8 DDR4 3000 CL15, ASRock H87 Fatal1ty Performance , i7 4770, MSI GTX1060 Gaming, 4x4GB Corsair Vengeance LP, Nanoxia Deep Silence 6 Anthracit

(#2768) Nuada herceg válasza k4rL^ (#2765) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Köszönöm a választ! :R
Azt hiszem nem fogok egyhamar nekifutni az újrajátszásnak, de majd idővel biztosan. :)

(#2767) n0tr3adY81:

Nem tudom hogy az mi. :D Én az 57 órás végigjátszásom alatt egyetlen egyszer kártyáztam, az elején a kocsmában az öreggel. De akkor kikaptam tőle és elvette a kedvem. :D Utána mindig kerültem a gwynt és nem is játszottam! :D

Értem a csíziót.

(#2769) TBT válasza Nagynozi (#2763) üzenetére


TBT
addikt

A Witcher 50 árnyalata! :DD

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#2770) Helsing válasza n0tr3adY81 (#2767) üzenetére


Helsing
aktív tag

Nekem van kettő is. Tegnap nyertem őket.
Ellenem is bevettették már őket. Többször is.

(#2771) Csabee86


Csabee86
senior tag

Sziasztok.

Valaki tudna nekem lőni egy screenshotot Ultra beállítások mellett, minden maxon, hairworks bekapcsolva full-hd-ban? Olyan érzésem támadt hiába állítom a grafikai részletességet mindig ugyanazt látom.

Köszi előre is.

(#2772) Zilai81


Zilai81
csendes tag

Sziasztok!
Ti nem VETTÉTEK észre hogy ha az Nvidia Hairworks BE VAN kapcsolva nem olyan sima a kamera mozgás!!!
Viszont ha az Nvidia HairWorks KI VAN kapcsolva akkor SOKKAL DE SOKKAL SIMÁBB A KAMERA MOZGÁS!!!
TI HOGY ÉRZÉKELITEK?
VÁROM A VÁLASZOKAT 😆

Te vagy a Hős, az Életed igaz hőse. Aki nyer vagy veszít, de nem adja fel. Mert hiszi, mert tudja, ameddig él, ameddig a szíve lüktet, van út, van esély. Bármire!

(#2773) Nagynozi válasza TBT (#2769) üzenetére


Nagynozi
aktív tag

Bizony és a legpozitívabb értelemben! :D Mivel amint befejeztem, újrakezdem és teljesen más döntéseket fogok hozni, kíváncsi vagyok. :)

(#2774) BoneDragon válasza Zilai81 (#2772) üzenetére


BoneDragon
veterán

Én ezt úgy mondanám, a géped éppen lesz*pja magát :D gondolom leesik az fps-ed 30 alá. Ja és remélem ezt nem trollkodasbol írtad, mert akkor épp beleszaladtam... :D

[ Szerkesztve ]

(#2775) Nuada herceg válasza Zilai81 (#2772) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Az igen...

BoneDragon :D

[ Szerkesztve ]

Értem a csíziót.

(#2776) vegitossj7 válasza BoneDragon (#2774) üzenetére


vegitossj7
addikt

Pedig úgy tűnik, ha komoly akkor nem kell kábszinzi :D

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#2777) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Hello!

Korábban láttam hogy valaki írta, hogy neki ~1500 dps-e volt.
Az hogy érte el? Milyen fegyvert használt? Nekem jelenleg van 578 dps-em.

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#2778) Frod válasza pipo112 (#2762) üzenetére


Frod
addikt

Köszönöm a választ neked, és a többieknek is! Azt gondoltam, higy marad benne bug így is de ilyen alapvető 'gamebreaking' hibák (mint az xp, vagy a teljesíthetetlen küldik) dolgokra gondoltam. Így remélhetőleg akkor jövő héten nyugodt szívvel kezdhetem az 1.05el majd ;)

Do you see the white shadow?

(#2779) Dr. Student


Dr. Student
senior tag

1,05 patch óta elfordult nekem, hogy a questek kicsit nehézkesen indulnak el.

Akarom mondani egy ajtó kopogtatni nem akart abszolút csak mikor megcsináltam egy másik küldit.

Valami öregasszonyt kéne meggyőznöm, hogy fogadja be a gyerekeket, de nem tudok vele beszélni.

Elég fura az is, hogy a királyölős résznél elmentem egy cipészhez a besúgó után a trollok őrizték.
De igazából az után nem kaptam még egy küldetést. Abba maradt.
A király gyilkosságról meg se kép, se hang.

?? köszi a segítséget. :R

[ Szerkesztve ]

Dr. Student

(#2780) Nazara válasza Dr. Student (#2779) üzenetére


Nazara
őstag

Néha nekem sem hozzá fel az interakcio gombot az NPC-knél, ilyenkor meditalok 1-2 alkalommal 1-1 órát, utána JÓ szokott lenni. 1.05-ös patch előtt is előfordult ez néha, bár legtöbbször az arusoknal.

Kiralygilkos küldi folytatása majd a vegjatekban fog kovetkezni, azért nem kaptál most semmit. :K

[ Szerkesztve ]

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#2781) coolcrash válasza Ra's al Ghul (#2777) üzenetére


coolcrash
újonc

Nekem az erősebb ellenfeknél sikerült felkombózni az alap 600 körülit 1700-re is a vivernpárlat segítségével, de csak a harc idejére vagy az első találat begyűjtéséig él ez az előny, az elementált így is 20 perc alatt tudtam legyűrni akkora védelme volt igaz volt lvl13 szintkülönbség.

(#2782) varadigabor válasza coolcrash (#2781) üzenetére


varadigabor
senior tag

Vivien párlat újra töltődik meditáláskor vagy azt újra meg kell csinálni? Van vagy 20 főzetem, de nem nagyon használtam eddig őket :D

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#2783) Helsing válasza varadigabor (#2782) üzenetére


Helsing
aktív tag

Csak a Réka párlat töltődik újra.
Minden újratöltődik meditáláskor.

(#2784) Frod


Frod
addikt

Amúgy ez az új tehenes szörny nagyon poén, de találtam videót, ahol az arcnak már az sem kottyan meg, ha végeláthatatlanul küldi ellene a program ezeket :D

Do you see the white shadow?

(#2785) Dr. Student válasza Nazara (#2780) üzenetére


Dr. Student
senior tag

Köszönöm, akkor megnyugodtam. :)

Dr. Student

(#2786) Zilai81 válasza BoneDragon (#2774) üzenetére


Zilai81
csendes tag

Nem torlódásbol én nem az a fajta vagyok!
Ezt komoly problémát jelent mindenkinek mert szerintem nem let jó a Hairworks sajnos :))

Te vagy a Hős, az Életed igaz hőse. Aki nyer vagy veszít, de nem adja fel. Mert hiszi, mert tudja, ameddig él, ameddig a szíve lüktet, van út, van esély. Bármire!

(#2787) Nuada herceg válasza Frod (#2784) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Hogy lehet igy kaszabolni, mint a srac? Porgeti ossze vissza a kardot. Mit kell fejleszteni hozza?

Értem a csíziót.

(#2788) brumi1024 válasza Nuada herceg (#2787) üzenetére


brumi1024
veterán

Gyors támatás oszlopban a második skill. Elég hasznos.

(#2789) Dr. Student válasza Dr. Student (#2785) üzenetére


Dr. Student
senior tag

Valaki tudna adni linket a xp modhoz ?

Nem találom sehol. Jó lenne, ha picivel többet kapnék.

Dr. Student

(#2790) Ted_Beneky


Ted_Beneky
senior tag

Még az elején Fehér Gyümölcsösnél oda megyek az első erőhelyemhez, E-betű Elővétel klikk, zümmög-fénylik, de nem ad semmilyen pontot se. Miért? Előtte fel kell robbantanom a közeli szörnyfészket? Árul valaki bombát arrafelé?

Csillagkaput a Csillag térre!

(#2791) Damage válasza _Gugu_ (#2720) üzenetére


Damage
senior tag

PS4 1.04 patch után is akadt egy kis "probléma". Azokon a helyeken, ahol legalább két láda van és mindkettőben pénz van, mindig újratermelődik a pénz. Kinyitom az egyiket kiveszem a pénzt, a többi cuccot benne hagyom. Ezután a közvetlen mellette lévő ládából veszem ki csak a pénzt. Ezután az első ládában respawn-ol a korona. Bármennyiszer meg lehet csinálni. Bár semmi szükségem rá, mert több, mint 15000 van és így se tudom mire költeni. Csak ládáknál működött (de több helyen is).

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#2792) Reinhardt


Reinhardt
őstag

Nem volt szo vmi olyanrol, hogy utjelzok meg ladak mellol elveszik a faklyakat/gyertyakat?
Kicsit idegesito, hogy folyon villanyt kapcsolgatok...

(#2793) S1M0N válasza Ted_Beneky (#2790) üzenetére


S1M0N
senior tag

Próbálkozz újra. Nekem is van, hogy elsőre hiába nyomom hosszan az E-t, nem adja meg a képességpontot, csak második próbálkozásra.

A fészekkel nincs kapcsolatban, bombához majd találsz receptet, ha jól emlékszem.

(#2794) Zilai81


Zilai81
csendes tag

Sziasztok!
Ti nem VETTÉTEK észre hogy ha az Nvidia Hairworks BE VAN kapcsolva nem olyan sima a kamera mozgás!!!
Viszont ha az Nvidia HairWorks KI VAN kapcsolva akkor SOKKAL DE SOKKAL SIMÁBB A KAMERA MOZGÁS!!!
TI HOGY ÉRZÉKELITEK?
VÁROM A VÁLASZOKAT 😆

Te vagy a Hős, az Életed igaz hőse. Aki nyer vagy veszít, de nem adja fel. Mert hiszi, mert tudja, ameddig él, ameddig a szíve lüktet, van út, van esély. Bármire!

(#2795) Ted_Beneky válasza S1M0N (#2793) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Köszi! :R

Csillagkaput a Csillag térre!

(#2796) Nuada herceg válasza Zilai81 (#2794) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Megint eszre vetted?
Tobbszor mar csak nem fogod. :)

Értem a csíziót.

(#2797) 1m1s válasza Zilai81 (#2794) üzenetére


1m1s
tag

KAPCSOLD KI ÉS KÉSZ!!!!!4444négy

(#2798) Zilai81 válasza 1m1s (#2797) üzenetére


Zilai81
csendes tag

:C :R Szart sem ér :R

Te vagy a Hős, az Életed igaz hőse. Aki nyer vagy veszít, de nem adja fel. Mert hiszi, mert tudja, ameddig él, ameddig a szíve lüktet, van út, van esély. Bármire!

(#2799) Z.m.Z


Z.m.Z
aktív tag

Sziasztok.

Biztos volt már a kérdés (de lusta vagyok visszaovasni.... :) ) hogy a farkasembert miért nem tudom megölni? Kinyírtam három farkast és elmentettem, felerösödtem és visszamentem, majdnem le is vágtam a nyomit, de iszonyat gyorsan regenerálódik... ahogy vágom úgy gyógyul.... segítsetek plíz..

(#2800) katt777 válasza Zilai81 (#2794) üzenetére


katt777
félisten

Nálam teljesen OK a kameramozgás. Az akadozás nálam 2 okra volt visszavezethető: az egyik a bőr egérpad (és vsz. a kopott egértalpak, amelyek mindig letapadnak pár pillanatra), illetve a hardver kurzorra.
Ja, és az Afterburner videó rögzítője sem áll mindig a helyzet magaslatán (lásd alább, miközben vígan és folyamatosan játszottam), vmi beállítási probléma lehet. :((( No meg Geralt is elakad minden szirszarban, főleg lóháton.

Mondjuk mekkora pók kéne ennyi (grafikai és egyéb) bug megszüntetéséhez? nem javaslom, hogy vki megpróbálja összeszámolni. :DDD Romokhoz közeledve kezdődik a műsor. ;)

Egyébként hogyan lehetne joystickkel irányítani? Abszolút nem reagál rá, a szar billkiosztás meg megőrjít, vagyis a 8millió külön billentyű. :W

Z.m.Z: Underworldben van rá megoldás: gyomrába kell tolni egy éles kézigránátot. ;]

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.