Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  iPon Computer

Hozzászólások

(#130) Tirithon


Tirithon
csendes tag

Na én már sok helyen leszidtam őket, mert nagyon felidegesítettek, most itt is megteszem:
Vettem egy jó drága egeret náluk, illetve karácsonyra kaptam és náluk lett vásárolva. Kiderült, hogy nekem teljesen kényelmetlen az egér. Gondoltam visszaviszem és levárásolom az árát, megtettem már ezt sok másik boltban, főleg a karácsonyi dolgokkal szoktak rugalmasak lenni. Itt egy egyszerű választ kaptam: NEM.
Közben gond volt egy RAM-mal is, amit náluk vettem, nem egészen kompatibilis az alaplappal (amit szintén náluk vettem). Kérdeztem, menniy idő alatt cserélik - azt mondja, két hét a bevizsgálás. Feltételezem ki sem cserélték volna utána, mivel a RAM alapvetően nem hibás, csak a RAM és az alapalap együtt nem jó. Ehhez képest az Aqua-ban (Moszkva tér) vettem egy RAM-ot a laptopomba, nem volt jó, el sem indult vele - másnap visszavittem és szó nélkül visszaadták az árát, nem is kérdeztek semmit, nem volt bevizsgálás, elég volt mondanom, hogy nem jó és már adta is a kezembe a pénzemet és mondta, hogy délután lesz másfajta is, ha érdekel.

Én többet itt nem vásárolok, csak olyasmit, amit nem lehet máshol kapni. Az a párszáz vagy párezer forint nem éri meg, hogy ha garanciális problémám van, akkor megszívassanak, végül pedig esetleg hoppon maradjak a kezemben egy drága és használhatatlan alkatrésszel.

Ja, arról ne is beszéljünk, hogy a kiszolgálás lassú és bunkó. Minden adat bent van a gépben, ennek ellenélre vagy negyed óra volt, mire odaadta, amit rendeltem. Ráadásul kiszolgálás közben a srác felvette a telefont és elkezdett beszélni mással. Amikor meguntam és elkezdtem én összepakolni a cuccot az asztalon, hogy gyorsabban haladjunk, akkor meg csúnyán nézett, pedig csak segíteni akartam neki.

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  iPon Computer
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.