Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Szürke zóna

Hozzászólások

(#5063) bim


bim
veterán

Jó reggelt.

Tegnap a reggeli mise után apámnál reggeliztünk és onnan mentünk mamához. A szakadó eső miatt nem sokat lehettek kint a gyerekek és amikor 1x végre elállt egy rövid időre akkor én is megcsodálhattam az új autót. Én mondjuk nem olyan szemmel néztem a verdára mint ahogy a fizetett tesztelők felmagasztalják. Egyszerű esztétikai dolgokra alapoztam ami nekem vagy tetszik vagy nem. Ilyen pl. az ajtónál az anyagok összedolgozása. ez most komoly? Összehegesztik és nem csiszolják le a varratot, a paraszt meg ezt nézi egy életen át?
Vagy a motortérben az "ízléses" sziloplaszt szerű gányolás.:[kép]
A motorburkolatot sem túlozták el. A tetején egy darabka műanyag és kész. Belül tele olcsó műanyagokkal és a hely sem valami nagy. Ki is próbáltam volna ha megkapom ezt a lehetőséget de nem ajánlották fel. 7,5L alá nem tudják levinni a fogyasztását az 1,5L turbó benzinesnek. Nagyjából ennyit eszik az én autóm is a maga 27 évével.
Gyerekek élvezték az állatokat és Boldi a betonkeverőt. Igazi műszerész gyerek. Minden megszerelne és kipróbálna csak gép legyen.
Ma én megyek cserepezni szerelmem pedig megy Adriért. Visszafelé hoznak ebédet a mekiből nekünk.
Szép napot mindenkinek.

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Szürke zóna
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.