Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30032) Habib[HUN] válasza Kube (#30030) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Szintén zenész. Pár éve még jól jöttek ezek a kis maszek munkák is. A fizu mellett egy kis aprópénz. Általában ezt a pénzt forgattam mindig vissza a saját gépember. Viszont elértem nem olyan rég azt a pontot, hogy mostantól fogva nem csinálom ezt a telepítős, vírus vadászós munkát. Egyszerűen magánembereknek csinálni ezt a munkát nem éri meg. Most már többet ér az a 2-3 óra szabadidő, mint mondjuk 4-5 ezer forint egy gép rendberakásáért. Főleg úgy, hogy menjek ki sokszor házhoz... Mert a benzin nekem ingyen van...
Így hát irodákat, cégeket még elvállalok. Ott kifizetnek mint a katonatiszt, és egy hangyányival kevesebb hülyeségbe futok bele. Most már csak a régi visszajáró embereket kell szépen fokozatosan lerázni. Életem leghülyébb ötlete volt néhány helyre letelepíteni a TeamViewert :) Mert sok időt spóroltam vele, hogy messziről is el tudtam intézni néhány apróságot vele. Viszont azt a pénzt behajtani gyakorlatilag lehetetlen. Mert hát csak 20 perc volt, neked nem is nagy dolog. Persze vasárnap reggel hív a delikvens a hülyeségeivel... Szóval srácok, távoli elérést csak előre utalással intézzetek :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.