Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-17 09:07:23

LOGOUT.hu

Subaru topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1984) _Smooth válasza Jorus (#1982) üzenetére


_Smooth
senior tag

Ugyanez a magasság igaz a 4-esre is? Mert inkább azokkal szemezek.

(#1983) outsiders
köszi Neked is az infókat. Én is kb ezt tapasztaltam most. Igazából kivárni nem gond, mert mint írtam is, kb csak tavasz vége felé (legkorábban április közepe környékén) lesz esedékes - kivéve, ha valami extrém kihagyhatatlan ajánlatba futnék.

Közben elkezdtem már nézegetni árban fölfelé is (3-4m környékén), de ennyit azért nem szívesen adnék ki autóért, amit viszonylag ritkán használunk - főleg úgy, hogy azért elég sokat költenék még rá pluszban (szerviz mindegyiken alap, azon kívül szívesen dobnám fel pár reflektorral és egyéb kiegészítővel).

Foresterből a fiatalabb példányok tetszenek, az idősebbek nagyon puritán, nagyon terepjárós, nagyon japános belsőt kaptak :(
Persze csábító, hogy nincs kéttömegű, de nem a legnyomósabb érv.
Most, h végigfutottam a kínálatot, Foresterből találtam szimpatikusabb példányokat, de azokat is inkább 3m körül.

Nem tudom, hogy váltóból tudok-e engedni kompromisszumként... legalább annyira utálom, mint a dieseleket.

Bifuel rendszerrel van valami tapasztalat? Találtam ilyen verziót is foresterből.

Esetleg van valami oldal, ahol részletesebben összegyűjtik a paramétereket? (legfőképp motor terén)
Találtam egy elég jót, ahol általam ismert/próbált autók többsége fent van, de nem tudom összevetni, mert Subaruból kb semmi.
Kíváncsi lennék, melyik példány pontosan milyen nyomatékgörbével rendelkezik.

# I got bored one day and put everything on a bagel...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.