Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  nVidia SLI® topik

Hozzászólások

(#651) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy a legújabb driverrel (asszem 81.98) mennyire támogatott már az SLI? Pl. minden játéknál lehet használni vagy van külön ''SLI-s'' lista?

(#652) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

up

(#653) Rover623 válasza Alvin_ti4200 (#652) üzenetére


Rover623
félisten

Egy PH! félistennek csak félve merek ilyet mondani:szakmai topicot nem illik up-ni...:(
Kérjél figyelmeztetést, ha hozzászólnak vagy vmi ilyesmi..:U
Egyébként:[link]

primus inter pares

(#654) Alvin_ti4200 válasza Rover623 (#653) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Tudom, láttam az SLIZone-t, csak gondoltam akik ilyen rendszerrel rendelkeznek jobban tudják.:B

(#655) Firestormhun válasza Alvin_ti4200 (#651) üzenetére


Firestormhun
senior tag

Driverekben mindig bővítik az sli profilokat, most már rengeteg játék van támogatva. Ha kijön egy újabb játék, de még nincsen kint újabb driver akkor sincs gond mivel nv driverbe beépített profil szerkesztővel 2 mp alatt belehet állítani, tehát minden játéknál lehet használni. :)

...

(#656) Alvin_ti4200 válasza Firestormhun (#655) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Király:)

(#657) Fecdzo válasza zsulboy (#650) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Még igen. Viszont később vagy víz vagy nvsilencer rev 3 lesz rajtuk...:D:D ;)

fulekitrading.wordpress.com

(#658) Fecdzo válasza Alvin_ti4200 (#651) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Zseniális a játék lista manapság és egyre csak bővül. Elég ha megnézed az SLI-zone-ban. Az összes ma menő game megy SLI-ben előre definiált profil alapján. És javítani is szoktak!! És már azt is meglehet h annál is menjen ahol nincs profil (SLI élsimítás). :C :C

Ja amúgy í v-sync is megy már pár gaméban a 82,12-es driverrel, úgyhogy az is meglesz lassan oldva... :R

[Szerkesztve]

fulekitrading.wordpress.com

(#659) kavicssli


kavicssli
addikt

Decemberbe vettem egy uj gepet Asus A8N SLI, Inno 3D 6600 GT karit...Az lenne a kerdesem hogy az nem gaz hogy csak marciusba tudok venni hozza egy masik inno 3D 6600GT-t? En valahol azt hallottam hogy a BIOS nak is meg kell egyeznie vagy nem.Milyen surun valtanak BIOST? :O :O :F

Valaki segitsen PLEASE

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#660) Rover623 válasza kavicssli (#659) üzenetére


Rover623
félisten

Régen hallottad már a dolgot...;)
Azonos GPU, azonos memóriaméret...ennyi a megkötés...

primus inter pares

(#661) kavicssli válasza Rover623 (#660) üzenetére


kavicssli
addikt

Köszönöm a válaszod. :R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#662) Fecdzo válasza kavicssli (#661) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Csak megerősíteni tudom az előttem szólót!81,98-as driver lesz jó neked az SLI mellé!!!

fulekitrading.wordpress.com

(#663) kavicssli


kavicssli
addikt

Milyen tapot es milyen hazat ajanlotok egy SLI rendszer epitesehez? :F

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#664) Fecdzo válasza kavicssli (#663) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Attól függ milyen kártyát kötsz SLI-be. Ha 7800 GT vagy GTX én azt mondanám vegyél mellé egy Enermax Noisetaker 600W tápot, mert akkor tuti nem lesz gond semmivel. Szerintem egy jó tápért ne sajnálja az ember a pénzt!
6600 GT-hez asszem egy 500W táp is elég....

A ház meg a te választásod. Olyat nézz ami árban is megfelel neked, bár legyen jó a szellőzése! Én nagyon szeretem a Thermal Take házakat, de ez elég magas árú...

fulekitrading.wordpress.com

(#665) SPDeluxe1.0 válasza Fecdzo (#662) üzenetére


SPDeluxe1.0
aktív tag

81.98 neked engedett gpu core frekit állítani?Mert nálam hiába huzom feljebb és apply-ozom,mindig 350MHz-n hagyja,az MSI saját driverbuzerátorával se .A memcsit viszont 1160-1200MHz körüli értékre is engedi gond nélkül.Ezért feltettem a 81.25-öt oszt' fasza minden,sok különbség amúgy sincs a driverek között.

"oh no the devil has a code for god mode!!!"

(#666) Fecdzo válasza SPDeluxe1.0 (#665) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Igen, nálam ment minden fajinul. Nem felejtetted el véletlenül tesztelni a beállításokat?? :DDD Mert amíg azt nem csinálod addig visszadobja az eredetit. Ha nem akkor valszeg úgy érzi a driver h nem megy feljebb mert nagyon melegszik a gpu. Kell rá hűtés és menni fog!!!

Dehogyis nics sok különbség a driverek között!!!Plédául az SLI profil tartalom meg a v-sync támogatás (nekem ezért van fenn a 82,12 beta!!!! nagyon jó driver!!!!)

fulekitrading.wordpress.com

(#667) SPDeluxe1.0 válasza Fecdzo (#666) üzenetére


SPDeluxe1.0
aktív tag

Lehet hogy télleg nem teszteltem :FMa este próba ...
A deszka SLI funkciójátpedig csak kb. május-június körül tudom tesztelni,akkor mégegy ilyen MSI VGA 60k körül lesz.(reményeim szerint:) )

"oh no the devil has a code for god mode!!!"

(#668) Fecdzo válasza SPDeluxe1.0 (#667) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Szerintem az lesz a gáz....nem mindíg a legújabb driver a legjobb , de én a legújabbat fogom ajánlani mindíg mert folyamatosan bővülni fog az SLI profilok listája....

fulekitrading.wordpress.com

(#669) Rizzo


Rizzo
aktív tag

Sziasztok
Abit KN8 SLi-ről van valami infótok?, 2 db MSI 6600 GT-hez lenne.

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#670) Fecdzo válasza Rizzo (#669) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Ha megnézed itt a PH! oldalán az SLI-s alaplapok tesztjéz akkor kiderül h semmi jelentősége nincs annak h milyen SLI képes lapba teszed a két kártyát mert nem lesz jelentős különbség. Saját igényedi szerint vegyél alaplapot, mondjuk ilyen szempontok szerint: kell raid? kell h több feszt. tudj adni a procinak? kell integrált dolgokból sok? SLIben nem az számít....max azt nézd meg h van e elég hely a két kártya között ha beteszi az ember. úgy jobb a szellőzés ami a karik húzásánál fontos lehet!

fulekitrading.wordpress.com

(#671) Rizzo válasza Fecdzo (#670) üzenetére


Rizzo
aktív tag

Köszi, még annyi lenne a kérdésem, hogy Nvidia Silencer 6 van a karikon, és az csak egy pci helyet foglal el az ''alsó'' PCIE alatt, vagy lehet hogy kettőt :F

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#672) Fecdzo válasza Rizzo (#671) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Nos nekem nincs rajtuk Silencer, gyári hűtő van. Így nekem az alattuk lévő slotokból egyet-egyet elfoglalnak. Ha Szerzek rájuk Silencert akkor sztem Kettőt is elfoglalnak tehát konkrétan nálam marad Egy db PCI slot amit tudok használni....bár nekem nem kell még az sem...
Abiton nem tom mennyi hely van, csak azt tudom h az Asuson van hely a két karinak bőven....csak a köztük lévő PCI-expresse slotokat nem lehet használni akkor....

fulekitrading.wordpress.com

(#673) indigen


indigen
tag

Hi!
Elvileg lehet nForce4 ultrát SLI vé modolni! [link]
Csinált valaki ilyet? Hova rakom a második videokarit? A rövid 4x es PCI-e slotba?

Mondd el egy vonalnak, mi az a gömb!

(#674) Fecdzo válasza indigen (#673) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Igen ezt meglehetne. Már érgebben olvastam egy ilyet. Bár asszem voltak is olyanok akik megcsinálták...nem tudom viszont melyik slotot használták fel. Nem hinném h a kicsit.Én ilyen durva modot soha nem csinálnék!!!!

fulekitrading.wordpress.com

(#675) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy egy SLI lapban működik-e együtt egy ATI és 3DLabs WildCat kártya?
Nyilván nem egyszerre gondoltam, hanem pl.: munkára az egyik, játékra a másik.
Ha működik, akkor hogy lehet váltani köztük? Külön WIndows, vagy külön User, vagy csak külön hardverprofil?

Köszi!

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#676) Fecdzo válasza Bici (#675) üzenetére


Fecdzo
senior tag

:) NEM! Csak azonos órajelű és grafikus maggal rendelkező karit lehet SLI-be kötni! pl két 6800 GT vagy két 7800 GTX....a gyártótól való származás mindegy....

Mi értelme van amúgy h egy kisebb és egy nagyobb teljesítményű karit köss össze és az egyiket dolgozni a másikat játékra? Miért nem veszel akkor egy nagyobb karit és azzal mindent tudsz csinálni?? :F :F :F :F :F :F :F

fulekitrading.wordpress.com

(#677) Fecdzo válasza Bici (#675) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Ja és az ATI-nak cross fire néven fut azon technológiája....csak geforceok köthetők SLI-be....keress egy cross fire topicot de nem lehet ott sem ezt megcsinálni---

fulekitrading.wordpress.com

(#678) Bici


Bici
félisten

Hali!

Az lenne az értelme, hogy az ATI (Radeon) játékra jó, de 3D-s tervező progikra elég gyenge, a 3dLabs kari viszont játékra gagyi, 3D-s progikhoz (Maya,Lightwave, 3dsMAX) viszont király. Nem lehet azt mondani, hogy egyik gyengébb, másik erősebb, mert mindekettő másra való.
Egyébként nForce4-ben müködik két ATI kari Crossfire-ben?? Mert ha igen, akkor mégiscsak lehet két különböző típusú kártyát működtetni együtt, mert ha jól tudom, akkor Ati kareszoknál nem kell egyformának lenniük.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#679) Fecdzo válasza Bici (#678) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Ajánlom figyelmedbe ezt a topicot erre e célra : [link]

Illetve h előtte művelődj ezt a cikket: [link]

Gondolom nem olvastad el, hisz itt pl ír egy olyat h nf4 sli chipsetes lapokban eredménytelen a crossfire... Amúgy meg is válaszoltad szinte az általad feltett kérdést. Ha az egyik kártya 3D alkalmazásokra jó és játékra nem akkor csak különbözik az órajel meg a textúrázó egység és hasonló dolgok az adott GPU-n...
Mellesleg meg asszem csak ''crossfire edition'' ATI kártyákat lehet összekötni...!!
Ha meglehet mégis csinálni azt a dolgot ami az eszedben van akkor csak úgy h a két kártya külön kükön működik és semmi közük egymáshoz.....érted?Ez SLI-nél az SLI üzemmód kikapcsolásánál lép érvénybe hisz akkor akár 4 monitoron is megjeleníthető az adott kép...

fulekitrading.wordpress.com

(#680) Bici válasza Fecdzo (#679) üzenetére


Bici
félisten

Hali!

Asszem félreértettük egymást. :)
Lehet, hogy hülyén fogalmaztam, mert én nem együtt akarom használni a két kártyát, hanem egymástól teljesen függetlenül. Ha SLI-ről írtam volna, akkor az csak tévedés volt. Csak azt szerettem volna megtudni, hogy lehet-e olyat csinálni, hogy ha pl: van két Windowsom felrakva, - akár két külön winyóra - akkor lehet-e külön-külön használni egyik kártyát, ill. másikat. Egyik Windows alá az egyik driverja van felrakva, a másik alá, pedig a másiké.

Ja, és bocs, hogy ide írtam! Azt hittem, hogy ez egy SLI-s lapok tulajainak topicja. Benéztem! :B

[Szerkesztve]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#681) Fecdzo válasza Bici (#680) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Nos, direkt a kedvedért tesztelgettem a gépem, hogy hogyan is lehetne külön működtetni a két kártyát. Úgy gondolkozz h nekem most 2db 7800 GTX van SLI-ben. Akövetkezővel próbálkoztam. Az SLI módot ki kellett kapcsolnom h a másik kártya elérhető legyen. A hídnyákot is levettem ami összeköti a két kártyát, de nem nagyon jöttem rá h akkor most melyik kártya valójában mit csinál. Az egyes kari folyamatosan alacsonyabb hőmérsékleten volt, hiába volt rá kötve egy monitor ( ami ment is). Próbáltam 3dmakot futtatni annak érdekében h hátha külön monitoron (az adott monitort elsődlegessé állítva) letesztelhetem a kártyákat a hőmérséklet alapján. Hiszen ha megfordult volna a hőmérséklet akkor működésre bírható...nos amikor a másik kari által vezérelt tesztre került a sor akkor egy fekete képernyő volt az eredményem, nem úgy tűnt mintha futna a progi, bár hamar leállítottam...lehet h valami felbontásbeli vagy asztalkiterjesztős gond volt (most így utólag visszagondolva), viszont nem nagyon volt más lehetőségem beállítani.

Köszönj be a crossfire topicba inkább hátha ott tudnak erre neked valamit mondani....ez nem annyira alaplap, mint inkább a technológia függvénye!!

fulekitrading.wordpress.com

(#682) Fecdzo


Fecdzo
senior tag

Ilyen kevesen vvagyunk SLI-vel??? :(

fulekitrading.wordpress.com

(#683) kavicssli


kavicssli
addikt

Nekem is SLI Lapom van de meg csak 1 karival. Februar 1-jen jon bele a 2. Inno3D 6600 GT kari az Asus deluxe lapomba. Nehez bekonfiguralni az SLI-t?
Az 1. kartya felett van egy molex tapcsati dugo. Azzal mi a fenet kell kezdenem majd? A tapot kell radugni?

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#684) westlake


westlake
félisten

vicces... olvassatok el figyelmesen.. en csak egy mondatot ideznek:
''Their key observation is that performance should never be the deciding factor in purchasing a card and in many cases - 1 card is better than 2.''
[link]

Play nice!

(#685) westlake


westlake
félisten

fujjj :D
[link]

Play nice!

(#686) Interceptor


Interceptor
addikt

hi!

két sima 6600-as sli-be kötve kb minek a teljesítményével ér fel?

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#687) Fecdzo válasza kavicssli (#683) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Nagyon egyszerű bekonfigolni az SLI-t!! Alaplapi biosban bekapcs a dual mód....xp-ben driverben bekapcsolni a pipát..újraindul és már kész is....

Az a csati látja el a kártyákat plussz kakaóval. Igen rá kell dugni a tápot mert ha nemm akkor csipog meg világít a led is...bár állítólag nem volt instabil a ph! teszt folyamán a rendszer amikor nem volt rajta csati, de asus-ék nem véletlenül tették azt oda. Dugd rá, nekem is rajta van!!!

fulekitrading.wordpress.com

(#688) Fecdzo válasza Interceptor (#686) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Hááááát, nem is tudom....talán egy 6600 GT-vel...:D:D:D
Sztem az SLI 6600 GT-től éri meg igazán!!!Ott már elérhető a 6800 GT szintje...ami azért már mutat valami teljesítményt. Nagyon alsó kategóriás karikat nem nagyon éri meg összekötni mert tudsz venni olyan karit ami egyedül is hozza azt a teljesítményt mint az a két kártya együtt!! Sőt, még jobb mert nem leszel driver függő, meg ilyenek...bár a driver lassan teljesen ki lesz forrva...

fulekitrading.wordpress.com

(#689) Fecdzo válasza westlake (#685) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Épp néztem és örültem a farkamnak h én meg 11510 pontot értem el a a 3500+al meg sima 7800 GTX SLI-vel.........3dmark 2005ben.......csak ő meg 2006ban...:D:D:D:D :R :B

fulekitrading.wordpress.com

(#690) Fecdzo


Fecdzo
senior tag

Hát lehet h világszerte nagyon sok SLI komponenst adtak el de úgy látom itthon ez nem nagyon kelemző vagy csak nem tudják h van egy ilyen topic is.... ;)

[Szerkesztve]

fulekitrading.wordpress.com

(#691) Face8814 válasza Fecdzo (#690) üzenetére


Face8814
őstag

Üdv!

Remélem tudsz nekem segíteni, mivel te is SLI tulaj vagy.
Problémám a következő.
3DMark06-ban nem kapok normális eredményt. :O ( nem érem el még az 1800 pontot se ) Olyan, mintha csak az egyik kártya dolgozna. :F Bekapcsoltam a terheléselosztás megjelenítést, és fura dolgokat láttam. Míg a 05-ösverzióban szinte pontosan ketté van osztva a kijelző, addig 06-ban az arány olyan 75% vs 25%. :F
Eddig amit próbáltam:
- driverfrissítés
- alaplapi BIOS reset
- több lapozófájl megadása
- a gépen mindennemű tuning megszüntetése
Mindezek ellenére a helyzet változatlan. :O
Az egészben pedig az a legfurcsább, hogy 05-ös Mark alatt rekordot döntöttem. :F
Valami ötlet, tipp, help?

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#692) Fecdzo válasza Face8814 (#691) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Szia! Latom 6600 GT SLIrol van szó.Milyen pontod van 2005ben alapból és mennyivel döntöttél rekordot?Ezt a pontot mondjuk keveslem.A basicel csináltad azt az 1800 pontot?VIGYAZZ MERT OTT AZ ALAP FELBONTAS 1248szor 1024!Nem tudom mennyi pontnak kell lenni de zongorázz a beállítasokkal!Bar olyan 6800 GT körüli pontban gondolkozz alapon!Azt próbáld meg mennyire valtozik a dolog ha kikapcsolod azSLIt!

fulekitrading.wordpress.com

(#693) Face8814 válasza Fecdzo (#692) üzenetére


Face8814
őstag

2005 alap: 62xx
2005 tunning:7302
Tudom hogy 1280*1024-ben megy a teszt. A kapott pont 1 kártyának felel meg. Olyan 2800-3000-nek kellene lennie.
Beállításokat végigzongoráztam ( jó pár teszten túlvagyok már elhiheted ).
Más tip esetleg?

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#694) Fecdzo válasza Face8814 (#693) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Bocsi, az előbb telefonról írtam és nem tudtam többet írni...


Szóval....ez egy roppant érdekes dolog, ilyennel nem taliztam. Milyen driverrel próbáltad eddig?Nem gondolom h alaplapi bios baj lenne....a bal oldali terhelés jelző az oszlop, ugye és nem pedig egy vonal ami vízszintesen mutatja a terhelést? Ha nem javul akkor van egy javaslatom: egy másik xp-t tegyél egy másik meghajtóra és zsír új driverekkel ott is próbáld meg!
Nekem is alul teljesített a rendszer az új xp-ig! 82,12-es vagy 81,98 as driver lehet frankó!!De mielőtt feltetted az új drivereket ugye eltávolítottad a régit? Amúgy mind a két mark (főleg a 2006 nagyon procilimites!) mennyi proci pontot kapsz a procira 2006-ban?

fulekitrading.wordpress.com

(#695) Fecdzo válasza Face8814 (#693) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Ja még annyit h az alaplap biosában mindent állíts be manuálisan!! Nekem Asus lapom van és az új biossal minden SLI beállítás más lett! Dualra állítsd SLI aparature size Auto....ha van ilyen. Driverben ne felejtsd el kikapcsolni a minőségjavító beállításokat, mindent tégy alapértelmezettre! Bár valszeg ezek már megvoltak másként nem csináltál volna rekordot! Húzd meg azt a procit azért, de akkoris aggasztó az a 75-25-ös elosztás...ha a fenti dolgok nem mennek új xp, ha azzal is gáz van akkor nézd meg h a játékokban megy e minden kafán, ha igen akkor valami 2006-os bugra vagy driver bugra voksolok, ha nem akor tessék egyenként kipróbálni a kártyákat, ha úgy mennek vagy alaplap gáz vagy beállítási problem....hirtelen nincs több ötletem....a többit a tesztjeid után...:) Szorítok!!!

fulekitrading.wordpress.com

(#696) Face8814 válasza Fecdzo (#694) üzenetére


Face8814
őstag

bal oldali terhelés jelző az oszlop, ugye és nem pedig egy vonal ami vízszintesen mutatja a terhelést?

Ez így van. De van egy vízszintes vonal is ( ha bekapcsolom a terrheléselosztás megjelenítést ) ami kettéosztja a képernyőt. Na ez az ami a 05-ben fix középen van, 06-ban pedig nagyon ''kileng''.
Másik XP-t nagyon nem akaródzik feltenni, mivel úgy döntöttem, hogy eladom a karikat, de azért még kíváncsi lettem volna hogy mi is a hiba oka! Így annyira már nem pörget a dolog, de azért furdal a kíváncsiság. :)
A 81.98-as nem jött be. :( Vibrált a kép. Egyedül a 78.01 az ami alatt tökéletesen müxik. :R A többin amin próbáltam mindíg kijött valami hiba! :O
A procipont 903 volt asszem egy tuningolt AMD 3000+ ( 2340 )-el.

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#697) Fecdzo válasza Face8814 (#696) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Akkor meg is van a baki!
A 78,01-es tudtommal elég bugos! Nem is beszélve arról h SLI-hez a profilok csak az új driverekben vannak optimalizálva!!!
Próbáld meg a 82,12-vel!!!
De előtte ne felejtsd el feltenni a monitorod driverét!!!!Mert ez a kép vibrálás frissítési gondnak tűnik....nekem is volt ilyen doom 3 alatt de moncsi driver után már jó volt....vagy szimplán vedd lentebb a frissítést mondjuk 85 Hzre vagy akár 60ra!!!!Csak a tesztig....mer már engem is érdekel!!!:D

proci az jó....

[Szerkesztve]

fulekitrading.wordpress.com

(#698) Face8814 válasza Fecdzo (#697) üzenetére


Face8814
őstag

Levettem 60Hz-re a teszt erejéig. Szóval az nem volt gond. :F
Driverek közül meg csak a 78.01 volt jó. Az összes többinél különböző hibák jöttek ki játékok alatt. Ezt a 82.12-öt még nem próbáltam. Hétfőn nekiállok és megnézem hogy mit tud a 82.12-vel. Addig sajna dolgozom.

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#699) Fecdzo válasza Face8814 (#698) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Nem véletlenül a proci túlhajtása miatt hibázik? :F Attól is lehet ám!!! Prime-ban hibázik a proci? Bírja a ram is a tempót?
igen nagyon javaslom azt a 82,12-es drivert (ez ugyan beta driver de én is ezt használom mert pl ebben már a v-sync is több gaméban megy!!!)

fulekitrading.wordpress.com

(#700) Face8814 válasza Fecdzo (#699) üzenetére


Face8814
őstag

Alapon is ugyanezt csinálta, szóval biztos nem a procitulhajtás a probléma. :(
Mint mondtam, amikor minden tuningot száműztem a gépről, akkor is ilyen szar volt a 06-os Mark.
Ezt a 82.12-öt kipróbálom még hétfőn. Aztán ha ezzel sem lesz jó, akkor feladom. Tovább nem kinlódok a dologgal. Részemről vége az SLI-nek.
Új volt, extrém volt, jó volt, szép volt, elég volt!

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  nVidia SLI® topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.