Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  nVidia SLI® topik

Hozzászólások

(#151) baresz válasza KriszBoy (#150) üzenetére


baresz
tag

A benchmarkokban jócskán bizony játékokban meg ha egyszinten vannak már minden ok mert ha később optimalizálva lesznek a progik SLI-re is akkor jön elő a benchmarkokhoz hasonló külömbség!

-no money no problem-

(#152) kiskubai válasza baresz (#151) üzenetére


kiskubai
tag

köszönöm megmentőm!!!!!

a kör. a film topicban. valaki: de a fő hiba hogy nem akis csaj jön ki hanem az áldozatot huzza be Tv -be.| erre a válasz: Fő a változatosság. Elképzelem, ahogy rémisztő hangon a következőket mondja: ''Benne leszel a TV-ben!'' BY: Vigneau

(#153) KriszBoy válasza baresz (#151) üzenetére


KriszBoy
senior tag

Én akkor is azt mondom most egy 6800GT/(Ultra) és később még egy mellé...! Nekem semmi bajom az SLI-vel csak idő kell neki, ha meg jön majd ki PCI-E -es 6800 szerintem sokkal jobb választás hosszútávon!

(#154) UnConnecteD válasza kiskubai (#149) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

ez igy, ebben a formaaaaban, nemigaz (c) Talpas elvtars - Markos Gy.

(#155) kiskubai válasza UnConnecteD (#154) üzenetére


kiskubai
tag

ezt így ebben a formában fejezd be, mert kiba****tul idegesítő(c)
andrás( én )2005.03.06.19.26:D

a kör. a film topicban. valaki: de a fő hiba hogy nem akis csaj jön ki hanem az áldozatot huzza be Tv -be.| erre a válasz: Fő a változatosság. Elképzelem, ahogy rémisztő hangon a következőket mondja: ''Benne leszel a TV-ben!'' BY: Vigneau

(#156) baresz válasza KriszBoy (#153) üzenetére


baresz
tag

Az hogy most egy 6800gt vagy két 6600gt csak attól függ hogy most akarsz sli-t használni vagy majd valamikor később ezt abszolút embere válogatja igazán jelenlegi használhatóságban sok külömbség nincs.( hacsaknem jól esik egy régi-új technikát használni ismerkedni vele stb)

-no money no problem-

(#157) UnConnecteD válasza KriszBoy (#153) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

attol fugg, milyen hosszu tavban gondolkodsz. Pl. most megvesz valaki egy 6800GT-t mondjuk 90-100-ert. Ugy gondolja, hogy ezzel nagyon kiraly lesz, es ha megis valamihez keves lenne, majd kesobb vesz egy masikat. Viszont nyaron, ami mar nincs is olyan messze, jon majd az R520, meg az NV50, ami, ha csak a fele igaz, amit eddig bejelentettek roluk, eleg durvan leviszi majd a 6800 arat. Viszont abbol a kartyabol 1 igencsak gyorsabb lesz, mint a mostanibol 2...

de majd meglatjuk

(#158) baresz


baresz
tag

Hát ezért jársz jobban két 6600gt-vel mert ugye ebben a kategóriában olyan nagy átalakulás csak nem lesz mostanság nameg olcsób népszerű ár-érték arányú karit gondolom nem lesz nehéz később eladni valamenyire jó árban!

[Szerkesztve]

-no money no problem-

(#159) Az-X válasza baresz (#158) üzenetére


Az-X
őstag

Ha bejönnek az új karik 6800GT-t olcsón megkapod... és két 6800GT-vel meg még mindig jó vagy... ellenben a 6600GT-ket hugyé fosér se fogják megvenni :(

:)

(#160) UnConnecteD


UnConnecteD
senior tag

2 db 6800-on sokkal nagyobbat lehet bukni majd, olcso vga-kat mindig keresnek, plane, ha igy teljesitenek, es jo aron lesz

(#161) Az-X válasza UnConnecteD (#160) üzenetére


Az-X
őstag

Ehhe... olvasd már el mit írtam!!! Most ha a 2 6600GT helyett vesz 1 6800GT-t akkor árban és teljesítményben kb ugyanott van. Később pedig mikor már nem elég a teljesítmény de egy 6800GT már olcsó lesz akkor vesz mellé egy másikat. Ha vesz 2 6600GT-t akkor mikor rájön, hogy ez már nem elég, el kell adnia mindkettőt gyakorlatilag alig kap érte valamit és vehet majd 2 6800GT-t.

:)

(#162) baresz válasza Az-X (#161) üzenetére


baresz
tag

Szerintem két 6600gt ért bármikor kapsz annyit mint egy 6800gt-ért főképp ha kijönnek az új nvidia, ati karik a csúcskategóriában , de mindíg lesznek olyanok akinek elég a középkategória mert 6800 még mindíg drága lesz. De biztosat majd csak kb 6 hónap vagy több múlva addig ezek úgyis csak jóslatok .

-no money no problem-

(#163) Balazska válasza baresz (#162) üzenetére


Balazska
tag

Nektek már volt bajotok az SLI-vel?

(#164) csery válasza kiskubai (#135) üzenetére


csery
tag

'' -1024Mb memória modul........15094 '' tényleg ennyi lenne egy 1 gigás modul? nem inkább 2* ennyi?

most néztem, nem! 1 gb-os rammodul eladó! mennyiért is? 20k? :DD (csak vicc volt)

(#165) csery válasza KriszBoy (#140) üzenetére


csery
tag

kit érdekel, hogy lehet-e húzni, ha 2 gb megvan 30k-ból?

(#166) Az-X válasza csery (#165) üzenetére


Az-X
őstag

Teljesen felesleges a 2G ram. Nekem az 1G sem telik meg sosem, pedig a Vitruális memória is ki van kapcsolva. FarCry mellett is kb 300-400Mb szabad memória mard :)

:)

(#167) csery válasza Az-X (#166) üzenetére


csery
tag

ebben viszont igazat adok neked, de ettől föggetlenül van egy-két olyan elvetemült fickó, aki 2 giga ramot rak a gépébe.
viszont most nem a hwpiacon vagyunk, tehát légyszi fejezzük be az offot.
köszi

[Szerkesztve]

(#168) ZaJanga


ZaJanga
tag

Üdv All

Vettem egy DFI LP UT Nf4 ultra-d lapot amit moddoltam ezüsttel SLI-vé.Úgy is postol mint nForce4 SLI viszont sokra nem megyek vele mert ugye SLI Bridge lapkát nem adtak a laphoz a DXG-miatt.
Írtam a dfi-nek ezzel kapcsolatba(nem említve a moddolást) és írták, hogy sli lapka nélkül is megy a két vga a DXG miatt de olyan 85-87%-os a teljesítménye!

A kérdésem az lenne, hogy esetleg tudtok e arról, hogy lehet e majd venni ilyen SLI Bridge lapkát?
Esetleg itt nem ad el v.ki?:DDD

Ámítástechnika

(#169) ZaJanga


ZaJanga
tag

Az asus-é nem jó a dfi-hez mert 2 pci köz van.
[kép]

Ámítástechnika

(#170) ZaJanga válasza ZaJanga (#169) üzenetére


ZaJanga
tag

http://www20.graphics.tomshardware.com/graphic/20041123/images/sli-connectors.jpg

Ámítástechnika

(#171) Pyton


Pyton
aktív tag

Nekem is már csak egy átkötőbizbaz kéne.
Innovision... 24Mb... 110 MHz-es ramok... Fekete-narancs nyák...:)

(#172) baresz válasza Pyton (#171) üzenetére


baresz
tag

Az a gyanúm nem lesz egyszerű menet beszerezni de hátha valaki tud valami okosat!

-no money no problem-

(#173) Pyton


Pyton
aktív tag

Állítólag lehet tákolni flopikábelből, de én inkább felhajtok egy gyárit, nem akarom szétégetni a kártyáimat.

(#174) baresz válasza Pyton (#173) üzenetére


baresz
tag

Jogos!

-no money no problem-

(#175) ZaJanga válasza baresz (#172) üzenetére


ZaJanga
tag

Ja!
Egyenlőre senki nem gyárt külön!

Ámítástechnika

(#176) ZaJanga


ZaJanga
tag

Pyton!
A #171 & #173-as hozzászólást ugye woodoo2-re érted!:D:DDD

Ámítástechnika

(#177) ZaJanga válasza Pyton (#171) üzenetére


ZaJanga
tag

www.ebay.com -on találsz woodoo2-ős sli kábelt!

Ámítástechnika

(#178) ZaJanga


ZaJanga
tag

[kép]:Y

Ámítástechnika

(#179) csery


csery
tag

LOL!
up

(#180) Pyton válasza ZaJanga (#176) üzenetére


Pyton
aktív tag

Neeem, ez az nvidia legújabb mainstream kártyája!:):)

(#181) ZaJanga


ZaJanga
tag

[kép]

Ámítástechnika

(#182) ZaJanga


ZaJanga
tag

Ááá itt is van egy kép SLI bridge -ről!!Hol a fenébe lehet ilyet lőni?!
[kép]

Ámítástechnika

(#183) n_gy_k


n_gy_k
aktív tag

Hali!

Az SLi-s alaplapok közül melyik a legstabilabb, legjobban felszerelt?

-Asus A8N-SLi
-Asus A8N SLi Deluxe
-DFI LanParty UT nF4 SLi-D
-GigaByte K8NXP-SLi
-GigaByte K8N Ultra-SLi
-MSI K8N Diamond
-MSI K8N SLi-Platinum

Szerintem ''csak'' ezek vannak, ha vmit kihagytam akkor javítsatok...

Kösz!

(#184) sirály12 válasza n_gy_k (#183) üzenetére


sirály12
őstag

Hát nekem MSI K8N Diamondom van.
Nagyon stabil, mellette jól húzható. Ettől jobban kevés lap van felszerelve. Van ezen minden. Live 24bit 7.1-es, két gigabit lan, egy halom sata, stb.
Egyetlen hátránya az ára. De aztkell mondjam nem bántam meg a vételét.

Ha érdekel valami konkrét kérdezz.

Én szárnyalnék, de nem hagyják.

(#185) Hikvision


Hikvision
senior tag

HA egyszer sokpénzem lesz asszem énis beruházok egy SLI rendszerbe :))

20 éve a PH-n.

(#186) Deluxe00 válasza n_gy_k (#183) üzenetére


Deluxe00
senior tag

Ezek közül mindenképpen a DFI-t venném!

(#187) ZaJanga válasza n_gy_k (#183) üzenetére


ZaJanga
tag

Nekem modd-olt DFI ultrám van!
Bitang stabil!Japán kondik minden földi jó és olvasgatva a teszteket tuningba egyenlőre a legjobb.
full stabil 300mhz fsb fölött és ezt nem minden lap mond6ja el!
Ahogy a pénztárcád engedi!

Ámítástechnika

(#188) Gorneck válasza Deluxe00 (#186) üzenetére


Gorneck
titán

Én meg azt amelyik a legolcsóbb! Amúgy az anadtech oldalán az MSI cucca szereplet a legjobban!

Gorneck#1239

(#189) Gorneck


Gorneck
titán

Van már olyan emberke akinek nem csak a deszkája Sli, hanem a vidkártya rendszer is? Hűtési megoldás a zalman-on kívül létezik már?

Gorneck#1239

(#190) baresz válasza Gorneck (#189) üzenetére


baresz
tag

Heló nekem a kari is SLI egy MSI diamond-ban!
Én is két lap között gondolkoztam MSI vagy DFI és MSI sikerült mert azt tudtam olcsóbban megvenni.

-no money no problem-

(#191) Gorneck válasza baresz (#190) üzenetére


Gorneck
titán

Zalman simán elfér? Ez mekkora hőt jelent pluszba? Van jobb hűtés a zalmannál ami fel is megy! Tápod bírja?

A8N Sli-t veszek ma...sajna drágábban mint amire számítottam!:( Késő bánat mivel én basztam el...

Gorneck#1239

(#192) Donnie válasza Gorneck (#191) üzenetére


Donnie
őstag

Te meghibbantál?? A8N SLI.... ''What the fuck?'':D

(#193) baresz válasza Gorneck (#191) üzenetére


baresz
tag

Hát teljesen simán nem csak úgy ha az alsó kártyán lehagyod a fém áthidalót amit a zalman ad hozzá akkor gond nélkül felmegy, persze MSI-re ASUS-on nem tudom bár olvastam hogy másnak elfért A8N SLI-n.
Nekem beváltak mert nem szorul meg úgy a meleg a két kártya között így a RAM-ok is jobban hűlnek a környezeti hőmérséklet bő 14 fokot esett vissza a két kari között.Az NV silencer 6 még jó csak még amikor vettem a zalmanokat nem lehetett kapni 6600GT-re igy nem tudtam kipróbálni így fogalmam sincs elférnek-e.
A tuti megoldás az nálam hogy egy 12cm venti nyomja még rájuk a levegőt kb 4cm-ről az oldallapról .
Ja és 550W enermax-om van ez bírja.

-no money no problem-

(#194) Gorneck válasza Donnie (#192) üzenetére


Gorneck
titán

Elment a csöpp eszem!:D

Gorneck#1239

(#195) ESP


ESP
senior tag

Egy Gigabyte szavazat...:C

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#196) ESP


ESP
senior tag

Gigabyte GA-K8NXP-SLI:
-Két doboz!!!
-10SATA kábel
-W-lan kártya
-DPS modul
-plussz egy csomó kütyü, amiről azt sem tudom mire valók

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#197) csery


csery
tag

volt valakinek alkalma kipróbálni többféle sli-s lapot is? Ha igen, plz írja be, mit bírtak, meg persze a konfigot is (lap, proci, vga, ram)!

(#198) SirAndrewG


SirAndrewG
csendes tag

Sziasztok !

Talaltam egy erdekes hirt a neten:

Idezet:

ASUS has also been mentioned in our News as the developer of the EN6600GT Dual graphics card prototype, which differed from Gigabyte GV-3D1 not only by the location of the components on the PCB, but also by the ability to join two graphics cards of the kind in a single system via SLI mode. A little bit later, one of the sources close to NVIDIA revealed that the support of four graphics chips for the SLI mode will soon be introduced in the drivers. NVIDIA in their turn announced the new nForce4 Pro chipset representing hardware implementation of this idea via the “PCI Express x16 + PCI Express x16” mode.

Forditas:

Az ASUS már szintén említette a Hírükben, mint az EN6600GT Dual grafikus
kártya prototípusának gyártója, ami a Gigabyte GV-3D1-től nem csak az alkatrészek elhelyezkedésében különbözik, hanem abban is, hogy képes két
grafikus kártyát összekapcsolni az SLI-n keresztül. Nem sokkal később az NVIDIA-hoz közeli forrásokból kiderült, hogy a négy grafikus chipet támogató driver nemsokára megjelenik. Az NVIDIA viszont bejelentette az új nForce4 Pro-t, ami hardware-es támogatást nyújt erre az ötletre a PCI Express x16 + PCI Express x16 módon keresztül.

Na ez igen 4 GPU egy gepben!!!!!

Gajdacsi András

(#199) ZaJanga


ZaJanga
tag

DFI alaplap tegnap szinkronba 308 fsb-vel simán szárnyalt!
Brutál a teljesítménye!!
Csak ajánlani tudom mindenkinek!

Ámítástechnika

(#200) baresz válasza SirAndrewG (#198) üzenetére


baresz
tag

EZ KELL NEKEM!!!:C

-no money no problem-

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  nVidia SLI® topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.