Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  nVidia SLI® topik

Hozzászólások

(#1951) deMarco válasza Bivaly (#1950) üzenetére


deMarco
tag

az nf4-ről tudtam, az általam írt dfi-n is olyan van.
Én a linken szereplő dfi-t még nem láttam itthon

[ Szerkesztve ]

Miért érzem úgy, hogy rajtam kívül mindenki hülye? Lehet velem van a baj? Ááááááá! Az nem lehet... Én?! Dehogy... vagy mégis?!

(#1952) deMarco válasza deMarco (#1951) üzenetére


deMarco
tag

Méghogy halott ügy az SLI :)

4xPCI-e 8x-osan a Giga lapokba

utolsó kép

Miért érzem úgy, hogy rajtam kívül mindenki hülye? Lehet velem van a baj? Ááááááá! Az nem lehet... Én?! Dehogy... vagy mégis?!

(#1953) Bivaly válasza deMarco (#1952) üzenetére


Bivaly
tag

Ezek nem CF-es lapok?

Life begins at 140!

(#1954) deMarco válasza Bivaly (#1953) üzenetére


deMarco
tag

hehe, mondhatnám, hogy globálisan a többkártyás rendszerekre gondoltam, de nem lenne igaz, egyszerűen figyelmen kívül hagytam, hogy amd chipsetes. :)) Amúgy mindegy, mint látszik errefelé kezdenek orientálódni a lapgyártók, és leginkább erre akartam utalni. (Mivel mindenhol leszólnak minket SLI-seket, hogy nincs jövőnk.)

Miért érzem úgy, hogy rajtam kívül mindenki hülye? Lehet velem van a baj? Ááááááá! Az nem lehet... Én?! Dehogy... vagy mégis?!

(#1955) djxp01


djxp01
senior tag

8800 GTX SLi (+Q6600g0 ~3.6ghz) hez milyen nV (nem túl atomdrága) lapot ajánlotok? eVGA 680i ? Striker Extreme? Amúgy teljes mértékben ki lehet használni a 2db 88GTX sebességét a mostani SLi lapokban? Tehát nincs olyan, hogy az egyik slot csak 8x,a másik meg 16x-en megy csak?

regisztrált: 2005-07-05

(#1956) deMarco válasza djxp01 (#1955) üzenetére


deMarco
tag

a 680-as chipset, mint lentebb már kifejtettük tudja a full 2x16-ot, ott van pár lap is felsorolva hozzá.

octaviaRs-sel pont ez volt a téma.

[ Szerkesztve ]

Miért érzem úgy, hogy rajtam kívül mindenki hülye? Lehet velem van a baj? Ááááááá! Az nem lehet... Én?! Dehogy... vagy mégis?!

(#1957) Bivaly válasza deMarco (#1954) üzenetére


Bivaly
tag

OK OK!!!!
Egyébként a lapgyártók orientációjára vonatkozó mondatoddal teljes mértékben egyetértek.
Az én megfigyeléseim szerint is egyre kevesebb az olyan lap, illetve chipset, amelyik ne SLI-ready, vagy CF-ready lenne. A (szerintem) legnépszerűbb P35 is támogatja a CF lehetőségét. :)

Life begins at 140!

(#1958) RockHaRD


RockHaRD
addikt

Sziasztok, az a kérdésem, hogy két különböző márkájú GTX megy-e sli-ben???

konkrétan az aláirásomban szereplő ASUS GTX mellé szeretnék berakni egy BFG OC-t, szal nem csak nem egy márka, hanem az egyik OC... felejtsem el, vagy mehet a dolog? :R

(#1959) deMarco válasza RockHaRD (#1958) üzenetére


deMarco
tag

Szerintem minden további nélkül mehet a dolog. A márkák és az órajelek elvileg már nem jelentenek akadályt.

Miért érzem úgy, hogy rajtam kívül mindenki hülye? Lehet velem van a baj? Ááááááá! Az nem lehet... Én?! Dehogy... vagy mégis?!

(#1960) RockHaRD válasza deMarco (#1959) üzenetére


RockHaRD
addikt

egy szerintemre, nem adok ki 85k-t ;] persze ez nem téged minősít!!! köszönöm válaszod, még gondolkodom, aztán lehet, hogy belevágok... :DD

:R

(#1961) deMarco válasza RockHaRD (#1960) üzenetére


deMarco
tag

Keress teszteket, egyébként ez hivatalosan az nV-től van, a típus nem megkötés, csak azért "szerintemeztem", mert a driverek sosem voltak nV erőssége. Mindenesetre ebben az árkategóriában én is meggondolnám. Én a 15k-s kártyáimmal könnyen ugráltam. :))

Miért érzem úgy, hogy rajtam kívül mindenki hülye? Lehet velem van a baj? Ááááááá! Az nem lehet... Én?! Dehogy... vagy mégis?!

(#1962) octaviaRs


octaviaRs
csendes tag

bakker már a ram és a 2 db 8800 gt kivételével minden ittwan nálam és most a legrosszabb mert már annyira össze szeretném épiteni pláne h hell gate is van és még mindig nem tom milyen lap lenne a megfelelö az intel x38 chipje (mivel ujabb) nem lenne jobb ? vagy legyen 680as ? BFG vagy eVGA 680asa jobb ? esetleg ASUS Striker Extreme amit még néztem . . .meg ezt a Gigabyte GA-N680SLI-DQ6 -ot az a baj hogy alaplapho nem lövök és nem tom hogy mivel járnék jobban . Az ár anyira nem is lényeg mert másfél éve nem frissitettem és gyujtogettem és a mostani játékdömping ami rávett hogy ako teljes csere olyan 50 + - tizen valamenyi amit lapra gondoltam mert ugye a minöséget meg kell fizettni , de a lényeg hogy erre kénne valami tapasztaltabb ,hozzáértöbb emberke tanácsa !
Köszönöm az eddigi segitséget is ! DFI jo 5let volt de MO-n nem találtam sehol . . . sajna

Nyitott szemmel álmodunk ,csukott szemmel élünk!

(#1963) deMarco válasza octaviaRs (#1962) üzenetére


deMarco
tag

Amiket leírtál, azok közül az asus-t vagy kukkold meg ezt: [link] Az abit, amit múltkor emlegettem. Kb egy árban vannak, nagyjából azonos tudás. A BFG még ok, de szerintem az ártöbblet nem éri meg (bár nagyon extrém a fekete nyákkal :DDD ), evga-t nem ajánlanám, giga meg csak személyes ellenérzés, erre ne építs. Szintén azonos ár, és sokan meg vannak vele elégedve. Ha viszont még úgy sincs videokarid, én keresgélném még a dfi-t :))

Most néztem állítólag csak januárra lesz. Akkor fentiek alapján, sz'tem.

[ Szerkesztve ]

Miért érzem úgy, hogy rajtam kívül mindenki hülye? Lehet velem van a baj? Ááááááá! Az nem lehet... Én?! Dehogy... vagy mégis?!

(#1964) octaviaRs


octaviaRs
csendes tag

Köszi ! Ez az Abit tetszik . . . DFI még megprobálom mert van külföldön ismerös hátha tud valamit meg a JOKER PC 8800 GT 1 nagy átbaszás ugyhogy még az is kérdéses h milyen lesz , az biztos hogy 2 db 8800 gt veszek csak azt nem tudom melyik gyárto a jobb meg azt mondták hogy lehetöleg olyan alaplap márkát vegyek mint videokarit (lehet benne igazság) lehet hogy jobban foglyák egymást szeretni . . .
még filozok rajta ( meglátjuk milyen 8800 gt lesz elöször fizikailag is megvehetö)
köszi köszi köszi :D

Nyitott szemmel álmodunk ,csukott szemmel élünk!

(#1965) deMarco válasza octaviaRs (#1964) üzenetére


deMarco
tag

mondanám hogy i-chill inno3d, de abból még nincs 8800gt :) Tuti szép áruk lesz. A sima viszont már kapható kis hazánkban. Sokan leszólják, pedig az egyik leghúzhatóbb kártya és megbízható. Nekem egy fx5200 óta bizonyít minden szériában.

Miért érzem úgy, hogy rajtam kívül mindenki hülye? Lehet velem van a baj? Ááááááá! Az nem lehet... Én?! Dehogy... vagy mégis?!

(#1966) Bivaly válasza RockHaRD (#1958) üzenetére


Bivaly
tag

A Striker Extreme-ben fogod őket meghajkurászni? ;)

Szemezgettem én is nagyon azzal a deszkával. Csak túl sokáig tökölődtem rajt'.

Az SLI-zone fórum idevágó része szerint természetesen menni fog SLI-ben két különböző sebességű (GPU, és/vagy mem) kártya!

"Q: Can I have two cards with different speeds/memory amounts in SLI?
A: Of course! It'll just take a little extra work. When there is a discrepancy between two graphics cards' specifications (for example, GPU clock) you have one of two options: install the slower card in the primary PCI-Express slot or install the faster card in the primary slot. Setting the slower card as the master automatically underclocks and adjusts the speeds of the faster card to match that of the less fortunate card, which keeps them in step. When you set the faster card as the master, the slower card gets its speeds beefed up to that of the master card. Doing this can cause system instability, visual artifacts, higher GPU temperatures and sometimes component failure, so only do this when the cards can handle it (third-party cooling, excellent air circulation and only moderate differences between the speeds.) The same goes for memory speeds, not just GPU speeds, in case there were any questions. Now, this is not the same when the memory sizes of the two cards differ, such as the 8800 GTSs or the 7800 GTXs. When one card has more VRAM than the other, the card with less memory has to be installed in the primary PCI-Express slot to run SLI. Additionally, you will need to change the CoolBits registry string and change its value to 18. This automatically disables a certain amount of memory banks on the other card, making all things equal between them. This can't work in the other way because, well, you can't just magically create memory banks, as nice as that would be."

Life begins at 140!

(#1967) RockHaRD válasza Bivaly (#1966) üzenetére


RockHaRD
addikt

Köszönöm, h ennyit foglalkoztál velem :R mostmár csak vkinek le kéne fordítani, mivel nemtok angolul ennyire :DDD

(#1968) deMarco válasza RockHaRD (#1967) üzenetére


deMarco
tag

Nagyjából arról szól, hogy ha különböznek az órajelek, két lehetőséged van. Ha a lassabb kártyát teszed be masternak, hozzáállítja az erősebb kártyát. Fordítva ugyanez, ha az erősebbet teszed be masternak, hozzá "húzza" a lassabbat, de ehhez ajánlott extra hűtést feltenni, mert instabillá teheti a rendszert a "tuning" miatt. Még az sem gond, ha különböző kategóriájú kártyákat használsz, viszont ha nem egyforma a memóriák mérete, mindenképp a kevesebb memóriával bíró karinak kell a masternek lennie, mert ahogy a szerző szellemesen megjegyezte, "arra nem tudsz memóriát varázsolni" :DDD

Bivaly ezt sokkal korábban is belinkelhetted volna :)) Mit gondolkodtam, hogy a 7600 gt mellé ne 7900gt-t tegyek e. Eszerint ment volna.

[ Szerkesztve ]

Miért érzem úgy, hogy rajtam kívül mindenki hülye? Lehet velem van a baj? Ááááááá! Az nem lehet... Én?! Dehogy... vagy mégis?!

(#1969) RockHaRD válasza deMarco (#1968) üzenetére


RockHaRD
addikt

ez nekem jó lenne, mert a lassabb kártyán van a Víz hűtés, meg hát a gyorsabbon is ugyanaz a hűtés van, szal nem hiszm hogy kéne + cucc rá, viszont a gépemhez a csövek úgy vannak kimérve, hogy nem nagyon tudok mit tenni. Max annyit, hogy windowsbol visszaemelem mindkét kareszt.

na eddig vártam, mostmár neki állok a dolognak, lesz egy pár óra, aztán majd remélem este felé közlök pár tesztet... :R

(#1970) deMarco válasza RockHaRD (#1969) üzenetére


deMarco
tag

sok sikert :)

Miért érzem úgy, hogy rajtam kívül mindenki hülye? Lehet velem van a baj? Ááááááá! Az nem lehet... Én?! Dehogy... vagy mégis?!

(#1971) octaviaRs


octaviaRs
csendes tag

látom neked ASUS Striker Extreme -ed van meg ua proci mint amit én is vettem akkor ebbe a lapban jol huzhato , menyire vagy vele megelégedve mert én is azt nézegetem

Nyitott szemmel álmodunk ,csukott szemmel élünk!

(#1972) RockHaRD


RockHaRD
addikt

Na, eddig sz0ptam vele, és most jött el a pillant, amikor feladom, és kiderült, hogy szar az alaplap... :((( hátso lcd kijelző azt írja végig, hogy CPU INIT, nem változik, ha be van kapcsolva, ha ki, semmi... mindent ellenőriztem kiprobáltam 342532 féle képpen, és semmi... procim tuti jó, 2 féle rammal probáltam, mindkettő tuti jó, vga is kettő van, azok is jjók, szal cska az alaplap lehet a ludas. :( viszem vissza, aztán megint rámegy 1 nap, míg beszerelem :((

(#1973) Bivaly válasza RockHaRD (#1972) üzenetére


Bivaly
tag

Hát, ezt szomorúan hallom!!!!!

Nem irigyellek, most szerelheted a sok blokkot. :(

Life begins at 140!

(#1974) RockHaRD válasza Bivaly (#1973) üzenetére


RockHaRD
addikt

hát még én, de most felcsillant a remény, mert lehet, h velem van a baj... mármint nem velem, hanem a lap szokott ilyet, hogy nem csinál semmit a gép, cska kiRja hátul, h CPU INIT, és van rá megoldás, most probálgatom, hátha... mindenesetre első dologm egy 3dmark lesz :DD

(#1975) Bivaly válasza RockHaRD (#1974) üzenetére


Bivaly
tag

Hajrá, ne add fel!!!!!!!!!!!!!! Szép az a deszka, mi? ;)

Life begins at 140!

(#1976) RockHaRD válasza Bivaly (#1975) üzenetére


RockHaRD
addikt

az biztos... majd linkelek képet a véglegesről, de addig is nézd meg a házam a neten, és máris tudod miről van szó... hehe... Google képkeresőbe írd be, h Mozart TX ;)

(#1977) Runner_fxr


Runner_fxr
Ármester

Sziasztok! Tervbe vettem egy p5n32-e sli lap vételét! Tulajdonképpen az sli miatt kéne (8800GT SLI), most egy p35-ös gigabyte van ami teljesen jó csak nem sli-s. A core2duo prociról nem szertenék amd re váltani, ezért csak 775 ös sli-s lap jöhet szóba, ebben pedig ez a lap tűnik a leg faszábbnak, jó a striker sem lehet rossz de nem hiszem, hogy jelentősebb teljesítmény többlet lenne benne, szóval szerintem nem éri meg az árát! Még egy olyan kérdésem lenne, hogy tud e valaki nekem tapasztalatból sli-ről véleményt mondani? Nekem még sosem volt sli-m, azt tudom hogy nem igazán nyújt kétszeres teljesítményt, de mégis kiváncsi lennék aki már használta miket tapasztalt. Különösen a 8800 as szériából két kártya használatakor! Egy 8800gtx-em volt és meg voltam vele nagyon elégedve egészen a crysis demo eljöveteléig, amikor medium és high között 1024 es felbontásban éppenhogy játszható 30fps-t kiköhögött na az nem tetszett pláne a beleölt pénz miatt sem. De hát mit tegyen az ember ha nem milliomos, még egy gtx et azért nem vettem volna semelyik játék kedvéért sem, de most hogy itt van ez a 8800gt fele annyiért és szinte gtx teljesítménnyel elgondolkoztatott az sli-s rendszeren. El is adtam a gtx et , amin sajnos buktam nem keveset (kb egy p5n32e-sli árát) bár 1 hónappal ez előtt adtam volna el! Még azért én is meggondolom a dolgot, mert ha csak 1db gt-t vennék biztos nem cserélnék lapot mert ez is tökéletes sőt, csak hát az sli...

(#1978) RockHaRD


RockHaRD
addikt

Update: a striker extreme nem megy quad procival bios frissítés nélkül... magyarul, nem fog menni amíg nem kapok kölcsön vkitől régebbi 775-ös procit egy bios frissítés erejéig

(#1979) RockHaRD


RockHaRD
addikt

Updte: beszoptam a nagy vérerest, mert vettem egy celeron D-t 10k-ért, és ezzel sem megy, szal mostmár tuti fos az alaplap, ugyhogy csere lesz...

10k a kukában ... :W

(#1980) vagamo válasza Runner_fxr (#1977) üzenetére


vagamo
őstag

Szerintem hibát követtél el, nem 1 demoból kell kiindulni! Biztosan a rendes játék kijövetele elött az nvidia kirukkolt volna 1 Crysis-ttámogató, kiváló driverrel! :U

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#1981) deMarco válasza vagamo (#1980) üzenetére


deMarco
tag

Nem biztos. A GT SLI klassisokkal fog többet tudni a gtx-nél, és ennek később még örülni fog. Nem csak a crysis létezik, mostantól ez lesz az alap a jobbaknál, arról nem is beszélve, hogy ha 1 karival épp elmegy, akkor hiába csodadriver, nem fog akkorát előrelépni, mint két kártyával. szerintem megéri

Miért érzem úgy, hogy rajtam kívül mindenki hülye? Lehet velem van a baj? Ááááááá! Az nem lehet... Én?! Dehogy... vagy mégis?!

(#1982) vagamo válasza deMarco (#1981) üzenetére


vagamo
őstag

Lehet! Neked legyen igazad! Biztis gyorsabb lesz mint 1 GTX az SLI-be kötött GT! Attól függ, hogy mennyiért sikerült eladni?

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#1983) Runner_fxr válasza vagamo (#1982) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Igazából azért is döntöttem a gtx eladása melett mert többet már nem fog érni csak kevesebbet, ebből adódóan minnél később adom el annál többet bukok rajta, most még egy pár hetet várok és megnézem történik e valami változás esetleg ati oldalról, bár kötve hiszem hogy jobbal elő tudna rukkolni mint az nvidia 8800gt-je! De azért most nem kapkodom el a vásárlást az biztos! Egyenlőre ez a 8800gt sli látszik esélyesnek! A gtx sli is eszembe jutott de most mivel tudna az többet, annyival nem hogy majd kétszer annyi áramot zabáljon. Meg Veszek pl 2 db msi oc 8800gt-t még meghúzom őket talán még jobb is lehet mint a gtx sli!
Viszont azért megkérdezném itt pár hozzá értő embertől, hogy jó választás az asus p5n32e-sli? Vagy valami más lap jobb lenne?

(#1984) vagamo válasza Runner_fxr (#1983) üzenetére


vagamo
őstag

Nekem bejött! De ott is várható újítás! 780-790 sli? [link]

Azért gariztattam csak le a lapot, mert szerintem kicsi víz befolyt a PCI-foglalatba és ezért tök süket lett a lap! Jó áron lehet már kapni!
43.050Ft. Választék az van [link]

[ Szerkesztve ]

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#1985) vagamo


vagamo
őstag

Hopsz ez lemaradt! Bocsi!
[link]

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#1986) Runner_fxr válasza vagamo (#1985) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Hát választék az van rendesen! De asus p5n32e-sli jó árban van! Valószínű az lesz de még várok kicsit! A 780 as chipről azt halottam nem nagyon tud többet a 680 nál, majd kiderül azért azt még megvárom, de gyanítom elég borsos ára lesz!

(#1987) vagamo válasza Runner_fxr (#1986) üzenetére


vagamo
őstag

Az biztos mint anno a 680-nak! :Y

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#1988) Runner_fxr válasza vagamo (#1987) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Hát akkor lehet maradok a 680 nál! A lényeg úgy is a 2 db 8800gt az hogy 680i vagy 780i szerintem a játékokat nem túlzottan befolyásolja!

(#1989) finest


finest
őstag

Hajtott valaki SLI mellett harmadik VGA-karit a CPU fizikai műveletek gyorsítására?
HA igen, miylet, mik a tapasztalatok?

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#1990) deMarco válasza finest (#1989) üzenetére


deMarco
tag

3. VGA-t? Ha az AGEIA fizikai kártyára gondolsz, nem hiszem hogy még lenne értelme, a mostani cuccokban a proci még mindent kiszámol. Majd egy pár év múlva már talán lesz értelme. Persze lehet hogy tévedek, már láttam itthon boltban 60+k körül.

Miért érzem úgy, hogy rajtam kívül mindenki hülye? Lehet velem van a baj? Ááááááá! Az nem lehet... Én?! Dehogy... vagy mégis?!

(#1991) finest válasza deMarco (#1990) üzenetére


finest
őstag

Nem az AGEIA-ra gondoltam. A 680i lapon 3 PCI-e slot van. A leírás szerint a középső a harmadik VGA-nak való, amelyik a CPU fizikát számolja SLI mellett. Erről valaki tud többet?

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#1992) deMarco válasza finest (#1991) üzenetére


deMarco
tag

Ezt hol olvastad? csak mert a jobb szélső meg a középső van az SLI-nek (PCI-e 2x16), (a két szélsőbe nem tudsz SLI-t tenni) a bal szélső meg a fizikai kártyának (PCI-e 8x).

Miért érzem úgy, hogy rajtam kívül mindenki hülye? Lehet velem van a baj? Ááááááá! Az nem lehet... Én?! Dehogy... vagy mégis?!

(#1993) finest válasza deMarco (#1992) üzenetére


finest
őstag

EVGA 680i leírásában. A két szélső van amúgy az SLI-nek, a középső a fizikai gyorsítónak, d a leírásban VGA-ról beszélnek ott is.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#1994) RockHaRD válasza deMarco (#1992) üzenetére


RockHaRD
addikt

Két szélső az SLi.. mindegyiken... kivéve az uj 790-en majd, mert ott 3 db lesz, és oda pakolsz, ahova akarsz, de a 680i-nél a két szélső... pl strikernél a két szélső a kék, a középső fehér... :) szal a két szélső az sli... el sem férne egymás mellett olyan közel 2 db 8800 gtx :S

(#1995) deMarco válasza RockHaRD (#1994) üzenetére


deMarco
tag

És télleg. Én kérek elnézést :))

Miért érzem úgy, hogy rajtam kívül mindenki hülye? Lehet velem van a baj? Ááááááá! Az nem lehet... Én?! Dehogy... vagy mégis?!

(#1996) octaviaRs


octaviaRs
csendes tag

Elvileg ma jön meg az Asus Strike ex. a ram (Geil Black dragon) tegnap megjött csak 8800 GT nem kaptam sehol :( de talán este kapok kölcsön 1 hd 2900 pro-t hogy be tudjam üzemelni a gépet , nem tud valaki osztrák pc üzletet (nem tul messze a határtol) ahol beszerezhetö ??? már ott tartok hogy holnap kimenék érte . . .

Nyitott szemmel álmodunk ,csukott szemmel élünk!

(#1997) Rover623 válasza octaviaRs (#1996) üzenetére


Rover623
félisten

Eltévesztetted a házszámot kis galóca...ez itt nem a blogod...;)

primus inter pares

(#1998) kem


kem
addikt

Halihó!
Egy 7300GT és egy 6600GT megy SLI-ben?:D

szerk: Azért az dúrva lenne, hogy a képernyőm egyik fele 30FPS-el száguld, a másik meg 10-el:DDD

[ Szerkesztve ]

Köszi!

(#1999) Rover623 válasza kem (#1998) üzenetére


Rover623
félisten

Nem.
De remélem viccnek szántad...:DDD

primus inter pares

(#2000) RockHaRD válasza octaviaRs (#1996) üzenetére


RockHaRD
addikt

Nemtom mit akarsz a strikerbe bele rakni, de nekem már 2 db zsir uj is bemonta az unalmast... ami annyit tesz, hogy a vizhütés miatt nem két perc összerakni, (neked ezzel valszeg nincs gondod, mivel nincs vized ha jól látom), aztán áramot neki, és hátul az üzenet azt írja, hogy CPU INIT, na ez az a rész, ami nem fog változni... :) bekapcsolás után minden venti felbőg, de az üzenet mindig tart, és nem is megy tovább. Haveromnak szóltam, hogy én ezzel szivtam, mert éppen az övét akartam átvenni, aztán hazament, összedobta, és nini, ugyanez az üzenet fogadta őt is. Szal ha netán Quad procit akarsz belerakni, akkor ki se bontsd az alaplapot... :DD mert bios frissítés nélkül nem megy... aztán én ezen felbuzdulva vettem egy 775-ös celeront, hogy na majd jól biost frissítek... hát ugyanaz maradt... szal ennyit a strikerről. Most veszek EVGA-t ;)

tudom, h nem vág témába, de muszáj volt megosztanom, mert hideg ráz a strikertől... :R

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  nVidia SLI® topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.