Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  nVidia SLI® topik

Hozzászólások

(#751) kavicssli


kavicssli
addikt

Ésssssssss tad dam...

3Dmark06 default 2792 :DD
tuning 452/1083 2877 ;]


Holnap megpróbálok még többet kihozni belőle. :P

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#752) Rover623 válasza kavicssli (#751) üzenetére


Rover623
félisten

:C
Megosztod velünk hogy mi volt a baj...?:R

primus inter pares

(#753) Fecdzo


Fecdzo
senior tag

Profil, profil, profil.....vagy lehet h egy kis driverbeállítás kerüli el az ember figyelmét, bár sztem ez a szép az SLI-ben....helyesebben ez is... ;)

fulekitrading.wordpress.com

(#754) kavicssli válasza Rover623 (#752) üzenetére


kavicssli
addikt

Nem volt gáz egyszerűen csak annyi volt hogy új drivert raktam fel hozzá és kész csak azelőtt 10 drivert próbáltam ki mire a 11. jó volt! :o Márciusban jön majd a vízhűtés és akkor... ;] 82.12

azt szeretném kérdezni hogy tudom nem ide tartozik de feltettem az adott topikban de nem válaszoltak ott. Szóval ha veszek egy Gigabyte 3d galaxy vízhűtés akkor tudok venni éhozzá más gyártók altal gyártott :B VGA blokkot mivel a 3D nem jár!

Vagy valami link!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#755) Fecdzo válasza kavicssli (#754) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Naaa? Mit mondtam???:D:D SLI-nél figyelni kell a driverre mert az a kulcs mindenhez!!!

Nos. Én a helyedben nem azt vennék...hiszen a pumpa meg a rdiátor hozzá szerintem nem elég egy video kari hűtéséhez...inkább innen válogass magadnak. Bár lehet h cseppet drága de megéri az árát!!!: [link]

fulekitrading.wordpress.com

(#756) HaRdCoRe válasza kavicssli (#751) üzenetére


HaRdCoRe
aktív tag

:C Nah akkor ezek szerint tudtam segíteni? Grat az eredményhez! ;)

(#757) kavicssli válasza HaRdCoRe (#756) üzenetére


kavicssli
addikt

Ja mégegyszer köszi! :C

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#758) Face8814


Face8814
őstag

Na meggyüttem! :C

Csatlakoznék az előttem szólóhoz, a megoldás kulcsa a 82.12-es számban keresendő! :C
Az összes többi driverrel nem hajlandó a 2db 6600GT normálisan működni 3DMark06 alatt. :(
Ezzel viszont tökéletesen műxik ( bár tudjuk, csak bétáról van szó )!
Akkor tehát az eredmények:
- alapon ( itt minden alapon megy CPU, GPU, mem. ): 2548 :) [link]
- tuningolt eredményt egyenlőre még nem közlök, mert csak egy próba erejéig húztam a kártyákat, de azt is elég lightosan + még a CPU is alapon ment. Az eredmény elég biztató, hiszen ezzel is 2800 pont fölé kerültem. :C Ha számításaim nem csalnak, és megfelelő hőmérséklet fog uralkodni a ''természetben'', és ''ráfekszem'' rendesen a témára akkor nem lehetetlen hogy elérem a 600-as GPU órajelet SLI-ben! :C ( mindez akár 3000 pont fölötti eredményt is lehetővé tesz ) :C
Mihelyst meglesz a megfelelő eredmény, akkor közlöm azt is!

No röviden ennyi!
Visszatértem! ;]

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#759) Face8814 válasza kavicssli (#751) üzenetére


Face8814
őstag

3Dmark06 default 2792

Defaultnak az egy kicsit sok! :U
Linket pls! :R

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#760) kavicssli


kavicssli
addikt

1.Linket nem tudom hogy kell csinalni.
2.most munkahelyen vagyok
3.viszont a kimentett kepet elkuldom e mailba ha kell
4. otthon voda gprs sel nyomom es az nem valami gyors


Nalam a default az amikor a kartyat nem huzom egyaltalan. 3200 proci 2000 rol 2500 re ami szinkronban megy a 2 Kingmax Hc ral. ennyi

Viszont azon lepodtem meg hogy csak kb 90 ponttal kaptam tobbet tuningolva mint defaulton.

Szerintem itt valami buzlik :DD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#761) Face8814 válasza kavicssli (#760) üzenetére


Face8814
őstag

1. Screenshot-ot feltöltöd pl a kepfeltoltes.hu-ra. Aztán a kép ''címét'' beszúrod a [L] ...most kell a kep linkje... [/L] jelek közé!
2. Szar is az. ;] Én nemrég jöttem haza! ;)
3. Nem kell. Elég lesz az 1. pontban leírtak szerint eljárnod!
4. Szar ügy! ;]

A default, azt jelenti, hogy minden alapon. Tehát a GPU, a CPU, a memek! Szóval minden az alap gyári értéken muzsikál!

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#762) kavicssli válasza Face8814 (#761) üzenetére


kavicssli
addikt

Akkor holnap delutan megcsinalom neked ahogy kerted. :R


Meg megcsinalom majd akkor ugy is hogy minden alapon van.
Amugy ez a 90 pont nem keves tuningolva a kartyaval?

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#763) kavicssli


kavicssli
addikt

Meg a prociban van egy kis kraft meg a karikban is .Jabjo lenne a 3000 atlepni ;]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#764) Face8814 válasza kavicssli (#762) üzenetére


Face8814
őstag

Azért csak ennyi, mert a CPU is húzva volt. Ha azt alapra rakod, akkor kapsz tiszta képet az alaperedményhez! Az 50-es GPU tuning, annyira nem sok, hogy ennél többet dobjon a dolgon. Rángasd meg jobban, meg a memcsiket is húzd fel vagy 1150-re.

PS Na mentem aludni. Majd holnap folyt.köv.!

[Szerkesztve]

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#765) HaRdCoRe válasza Face8814 (#764) üzenetére


HaRdCoRe
aktív tag

Szia Face! :R

Ideje belehúznod! [link] ;]

(#766) Achill3uS válasza HaRdCoRe (#765) üzenetére


Achill3uS
veterán

;] :D nice results.. izé egy 03-mat majd értékelnék, szépen 2,8-ra tolt proccal :)

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#767) Fecdzo


Fecdzo
senior tag

Nos, h most már mindenki megtapasztalta itt az SLI-sek közt a 82,12 driver előnyeit én már kíváncsian várom mit fog hozni a következő fejlesztésű driver. 82,12-ben jelen van a v-sync támogatás amit quake 4-ben doom 3-ban nagyszerűen lehetett érzékelni, de még máshol nem. Remélem már bőszen dolgoznak a programozók a teljes v-sync támogatáson, nem is beszélve arról h még több optimalizált játékkal bővülhet a már így is gazdag paletta!!

SLI...GO, GO, GOOOOO!!!!!!!! :C :C :DD

[Szerkesztve]

fulekitrading.wordpress.com

(#768) HaRdCoRe válasza Achill3uS (#766) üzenetére


HaRdCoRe
aktív tag

izé... de csak neked! :D [link] Amúgy köszi a karikat! :R

(#769) Face8814 válasza HaRdCoRe (#765) üzenetére


Face8814
őstag

Hi!

Sajna már nem tudok versenyezni, mert elkelt az egyik karim. A másikkat is remélem hamarosan eladom.
Esetleg a jövő héten tudok az új karimmal elért eredményeket közölni. De az már nem SLI lesz! :(
Bár valszeg több pontot fogok így is kicsikarni! ;]

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#770) Fecdzo válasza Face8814 (#769) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Milyen kártyáról is lesz szó?:)

[Szerkesztve]

fulekitrading.wordpress.com

(#771) Achill3uS válasza HaRdCoRe (#768) üzenetére


Achill3uS
veterán

:C irány a 17k, ramokat 500-ra osszad le, és vga-t told feljebb ;)

[Szerkesztve]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#772) Face8814 válasza Fecdzo (#770) üzenetére


Face8814
őstag

Ha minden jól megy, jövő héten boldog tulaja leszek egy 7800GT-nek! :C
Hogy miért is ezt veszem? Mert baráti az ára! :DDD

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#773) kavicssli válasza HaRdCoRe (#768) üzenetére


kavicssli
addikt

Akkor 2 maradtunk :((
Azt szeretném kérdezni hogy azt az 588/1096 hogy érted el?
Majd írok egy privit mert lenne pár kérdésem!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#774) kavicssli válasza Face8814 (#772) üzenetére


kavicssli
addikt

Remélem továbbra is aktív eSLI s leszel ebben a topikban! :C :R :DD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#775) kavicssli


kavicssli
addikt

ex-SLI :P

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#776) Face8814 válasza kavicssli (#774) üzenetére


Face8814
őstag

Természetesen!
Meg hát, még nem vitték el a karikat! ;]
Lehet hogy búcsúzásképpen még kicsikarom belőle a 600-as GPU órajelet! ;]

[Szerkesztve]

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#777) kavicssli válasza Face8814 (#776) üzenetére


kavicssli
addikt

ha elhagysz bennünket legalább tedd úgy hogy csinálsz egy olyan rekordot amit min 1 évig nem döntünk meg :Y :DD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#778) Face8814 válasza kavicssli (#777) üzenetére


Face8814
őstag

Az iagzság az, hogy 3DMark06 alatt ki tudnám hozni a 3000 pöttyöt is. Viszont a CPU nem egészen úgy muzsikál, ahogy kellene. :(
Ha esetleg valami CPU guru segítene rajtam, akkor megpróbálnám, mert a kártya sajna kevés magában. :(
Viszont az eddigi VGA eredmények elég biztatóak. ( Nézd csak meg a különböző scorokat a screenshotomon. Elég jól teljesít a VGA asszem. Csak a CPU a keresztmetszet! Ha pedig tényleg sikerülne elérni a 600-as GPU órajelet, akkor meg .... :C )

PS. A megdönthetetlen rekord, meg már megszületett tavaly márciusban. 3DMark05-ben Baresz 7645 pontot csinált! :R Olvass kicsit vissza ezen topikon belül!

[Szerkesztve]

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#779) kavicssli válasza Face8814 (#778) üzenetére


kavicssli
addikt

Csak hardcore nak is sikerült 7490 :Y szerintem nem lehetetlen de majd meglátjuk ha mgdöntöm majd saját kezűleg viszem el a videokarikat neked megszenteltetni! :DD


Baresz nek milyen konfigja volt? :F

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#780) Face8814 válasza kavicssli (#779) üzenetére


Face8814
őstag

Olvass vissza picit. Már nem tom. Benne van ebben a topikba.
Kereső tudod! ;] :DDD

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#781) HaRdCoRe válasza Achill3uS (#771) üzenetére


HaRdCoRe
aktív tag

[link] :D Közelítek...! De még mindíg nem az igazi!

(#782) Rover623


Rover623
félisten

SLI és/vagy 6800 kaliberű kártyák tulajdonosainak ill. nem teljes értékű PCI-e aljzatos alaplapot használóknak érdekes lehet: [link]...:C

primus inter pares

(#783) kavicssli válasza Rover623 (#782) üzenetére


kavicssli
addikt

Köszönjük a linket a többiek nevében is érdekes volt tényleg! :DD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#784) kavicssli


kavicssli
addikt

Ma ha lesz egy kis idom megrancigalom jobban a procit ;]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#785) kavicssli


kavicssli
addikt

[link] ;]

Hétvégén kirakom az ablakba.... ;)

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#786) kavicssli


kavicssli
addikt

Jó bunkó vagyok.Elfelejtettem GRATULÁLNI AZ EREDMÉNYEKHEZ! :C

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#787) kavicssli


kavicssli
addikt

uj meres.

2991 ;] :C :C szobahomersekleten

holnap adom a linket.

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#788) KerteszB


KerteszB
tag

Üdv!
Lehet hogy volt már róla szó, de lusta vagyok és fáradt végigböngészni az összes hsz-t.
Lenne egy kérdésem. Most cseréltem le a lapomat egy Gigabyte GA-K8N Pro SLI-re, és szeretném erre is rátenni a vízhűtést. De van egy kis gond. Ha a PCI-E 1-es slot-ban van a VGA, akkor a chipset fölé lóg és nem tudom felrakni. Ha a PCI-E 2-es slot-ba raknám a kártyát nem érne fölé. Itt jön a kérdés: Lehet-e Single módban csak a PCI-E 2 slot-ot használni. Tehát mindegy-e, hogy melyik PCI-Expressz slot-ba rakom az egy szem VGA-mat?

A válaszokat/segítséget előre is köszönöm. :R

(#789) tts válasza KerteszB (#788) üzenetére


tts
addikt

ez is egy megoldás [link]

[kép]

(#790) HaRdCoRe válasza KerteszB (#788) üzenetére


HaRdCoRe
aktív tag

Hát én már ezt kipróbáltam és működik ugyan, de jelentősen gyengébb teljesítményt adott a VGA... De jó lenne más véleményét is meghallgatni, hátha csak vmilyen alaplapi beállítás kérdése az egész!

(#791) kavicssli válasza KerteszB (#788) üzenetére


kavicssli
addikt

Az also 1x de szerintem lehet.vannak nalam okosabbak de ha holnap visszanezel ok biztos megmondjak.Nekem mondjuk asus lapom van :R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#792) kavicssli válasza HaRdCoRe (#790) üzenetére


kavicssli
addikt

szeva.na tuning megy? :))

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#793) KerteszB válasza tts (#789) üzenetére


KerteszB
tag

Hol lehet ilyet kapni? És milyen csonkkal?

(#794) kavicssli válasza KerteszB (#793) üzenetére


kavicssli
addikt

Latogass el RRC.Hu vagy VAPOSTORE.HU címre

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#795) kavicssli


kavicssli
addikt

Mi van már? :C

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#796) KerteszB


KerteszB
tag

Találtam SLI-s Alphacool blokkot, de csak 10 nap múlva érkezik.

(#797) trassher


trassher
addikt

Helló!
Épp most vásrolok alaplapot és VGA-t ezért kérdezném megéri-e SLI-re válti, mivel tesztek alapján igen de a tulajok véleménye is érdekelne.

Redmi Note 7

(#798) Fecdzo válasza trassher (#797) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Az attól függ h milyen kártyát akarsz SLI-be kötni, mert mindegyiknek van előnye és hátránya....

fulekitrading.wordpress.com

(#799) Fecdzo válasza KerteszB (#796) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Dobnáln nekem linket arról az SLI blokkról? Esetleg 7800GTX re is van ilyen SLI blokk?

fulekitrading.wordpress.com

(#800) trassher válasza Fecdzo (#798) üzenetére


trassher
addikt

Club3d vagy Inno3d 6600GT-ről volna szó de nem egyszerre. hanem 2 hónap csúszással.

Redmi Note 7

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  nVidia SLI® topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.