Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Skype topic

Hozzászólások

(#3551) spiritex válasza odrif (#3549) üzenetére


spiritex
veterán

Próbáld törölni a Windows gomb, keresősávba gépelve: %appdata%/skype könyvtárból a felhasználói fiókodat.
Minden előzmény el fog veszni, de talán ez segít.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#3552) odrif válasza spiritex (#3551) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Nem segített sajnos. :(

20 éve a Prohardveren

(#3553) voyi válasza voyi (#3545) üzenetére


voyi
aktív tag

Dalvik cache kiürítésével megszünt a probléma :))

Aláírás

(#3554) Joe Swanson


Joe Swanson
senior tag

Sziasztok! Telepítettem a win8 at és a szoteból le is szedtem a skypet. Viszont a skype folyton kilép, sőt be sem enged rákattintok kék felület és kidob . Ilyenkor mi a megoldás? Előre is köszi a válaszokat.

(#3556) Jarod1


Jarod1
addikt

hogy a fenébe tudok videó üzenetet küldeni? már frissítetttem a skypot, de jobb klikkel nem jelenik meg hogy videó üzi küldése...

(#3557) McClane válasza Jarod1 (#3556) üzenetére


McClane
aktív tag

Az nekem se működik.

(#3558) Abrion


Abrion
senior tag

Föltöltetem egy avatar képet, de senki nem látja, valamit rosszul csináltam?

[ Szerkesztve ]

(#3559) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Hali!
Meg lehet valahogy oldani Windows 7 alatt, hogy a Skype ikon ne látszódjon a Taskbaron, csak a tray ikonok között?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#3560) csako válasza Apollyon (#3559) üzenetére


csako
veterán

Beállítások --> Speciális fülön

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#3561) Apollyon válasza csako (#3560) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ó lol :D Ezt próbáltam, de nem működött elsőre... csak újra kellett indítani...

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#3562) Abrion válasza Abrion (#3558) üzenetére


Abrion
senior tag

kérdeztem most is erről, akiknél nem látok avatar képet, és eddig mindnek volt. de látok olyan is akinél látok képet.
WTF?

(#3563) fradi81 válasza Abrion (#3562) üzenetére


fradi81
veterán

Skype fiók vagy msn?
Nálam skype for linux 4.2-ben nincs avatar probléma.

moto g72, Ninebot d28e

(#3564) Abrion válasza fradi81 (#3563) üzenetére


Abrion
senior tag

egyesült már, de igen a mail címre jelentkezek be, kipróbálom skype bejelentkezésre :)

csak msn címre tudok

[ Szerkesztve ]

(#3565) Abrion válasza Abrion (#3564) üzenetére


Abrion
senior tag

megnéztem a weblapon, azt írja a fiókbeállításnál hogy van skype nevem "live:név".

(#3566) fradi81 válasza Abrion (#3564) üzenetére


fradi81
veterán

Kipróbáltam van avatar mindenféle bejelentkezésnél. Előbb frissítettem winen a legújabb skype-ra.

moto g72, Ninebot d28e

(#3567) Abrion válasza fradi81 (#3566) üzenetére


Abrion
senior tag

az megvolt tegnap. azt nem értem miért látok pár embernél képet és másnál semmit, pedig nekik is van képük.
Megnéztem a weblapot is. és ott is látni az avatar képemet.

[ Szerkesztve ]

(#3568) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Sziasztok

Más is tapasztalta, hogy a Skype azonnali üzenetküldő funkciója nem az igazi mostanában? Van, hogy meg sem kapja a másik fél, de van hogy akkor kapja meg amikor mindketten Online formában vagyunk. Így nem sok értelme van az azonnali üzenetnek. A gépek és a net tuti jó, de nem először fordult elő, hogy a másik fél belépésekor kaptam meg visszadátumozva üzeneteket.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#3569) szentkuti11


szentkuti11
addikt

Sziasztok!

Régi MSN beszélgetéseimet szeretném felkutatni (nagyon fontos infok, telefonszámok, címek, helyek vannak benne), melyek a Skype-ba integrálódáskor elvesztek. Tudtok ebben segíteni?

(#3570) csako válasza szentkuti11 (#3569) üzenetére


csako
veterán

Ha jól emlékszem, akkor a Dokumentumok-ban kell keresned valami mappát, remélhetőleg a neve utal rá, hogy beszélgetéseket tárol...

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#3571) szentkuti11 válasza csako (#3570) üzenetére


szentkuti11
addikt

Sajnos azóta már volt Windows újratelepítés. Netes szervereken nem tárolja ezt valahol?

(#3572) csako válasza szentkuti11 (#3571) üzenetére


csako
veterán

Nem

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#3573) polonic válasza szentkuti11 (#3571) üzenetére


polonic
félisten

Akkor tárolja, ha messenger partnerrel csevegsz és az outlook beállításaiban be van állítva a csevegések tárolása. Akkor az outlookba belépve lesz egy olyan mappa, hogy messaging history. Magyar felületen pontosan nem tudom, mi a neve.

(#3574) Cidan


Cidan
tag

Üdv!

Számomra nagyon átalakították és személy szerint azt vettem észre, hogy nagyon lecsökkenttették a beállítási lehetőséget, ezért két kérdésem lenne:
Az első, hogy a beszélgetési naplónak a mentési helyét hogyan lehet beállítani? Egyáltalán lehet-e, és ha igen, akkor megoldható lenne, hogy ne a saját gépemre mentsen, hanem egy másikra? Vagy skydrive fiókba?

A másik, amit, ha egy napig keresnék se találnám meg sztem, hogy hogyan tudok partnert letiltani? Megtaláltam a letiltott partnerek kezelését, de abban nem tudok letiltani...

(#3575) w.miki


w.miki
veterán

Skype-nak van olyan, akár régebbi verziója, amivel offline partnernek is lehet üzenetet küldeni?
Mert a mostani 6.6-osban, ha küldök valakinek üzenetet nem kapja meg, amikor belép.
Csak akkor kapja meg, ha mindketten online vagyunk, addig nem.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#3576) Apollyon válasza w.miki (#3575) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ez az egyetlen egy negatívuma az msn-nel szemben, az üzenetek csak akkor fognak átmenni ha a küldő és a fogadó is kapcsolódva van. Nincs olyan verzió amely ettől eltér.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#3577) w.miki válasza Apollyon (#3576) üzenetére


w.miki
veterán

:( Semmiféle megoldás nincs ennek kiváltására, akár egy alternatív kliens?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#3578) fradi81 válasza w.miki (#3577) üzenetére


fradi81
veterán

skype vagy msn fiókok között?

moto g72, Ninebot d28e

(#3579) w.miki válasza fradi81 (#3578) üzenetére


w.miki
veterán

végülis ez két skype fiók lenne, de régen volt msn-em is
azokat hozzá tudnám valahogy csapni, akkor kaphatnék offline üzenetet?
vagy erre semmi esély?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#3580) Apollyon válasza w.miki (#3577) üzenetére


Apollyon
Korrektor

A Skype egy zárt protokoll, egyelőre csak a Trillian nevű klienst tudod használni alternatívaként, de ettől még az üzenetek nem fognak átmenni ha valamelyik fél offline.

Illetve ezen az oldalon megtalálod az indokokat.

"Skype always worked this way, and I doubt they will change this behavior soon. Skype is primarily a VoIP service which works only when both peers are online. Skype is a peer to peer application where the server only there to connect people together directly or indirectly (through supernodes) when direct connection is not possible. The server does not store anything other than the login credentials."

Bár abban nem vagyok biztos, hogy valóban nem-e tárolja az üzeneteket valami szerver... :U

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#3581) fradi81 válasza w.miki (#3579) üzenetére


fradi81
veterán

pidgin-t próbáltam olyan msn fiókkal ami össze van vonva egy skype címmel (1-es) ezzel megkaptam egy másik skype fiókból(2-es), 1-es skype fiókra küldött offline üzenetet.

moto g72, Ninebot d28e

(#3582) w.miki válasza fradi81 (#3581) üzenetére


w.miki
veterán

hogyan tudnám skype címemet msn-el párosítani?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#3583) fradi81


fradi81
veterán

Azt még a skype csinálta meg anno: [link]

moto g72, Ninebot d28e

(#3584) w.miki válasza fradi81 (#3583) üzenetére


w.miki
veterán

"Sajnos valami hiba történt"... :x
Gtalk-ot vagy valami mást nem lehet összekötni skype fiókkal, hogy offline is megkapja az üzenetet? Átvegye, és ha bejelentkezek továbbítsa...

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#3585) pilóta


pilóta
nagyúr

Sziasztok!

Lehet láma kérdés, de lehet úgy skypolni két gép között, hogy egy hálózaton vannak?
Tehát ugyanazt a routert használják a netelérésre, csak az egyik wifin van 100m-re egy másik lakásban...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#3586) csako válasza pilóta (#3585) üzenetére


csako
veterán

Gondolom akkor is az internetet használnák, viszont azt olvastam,hogy TeamSpeak-kel megoldható, illetve Andoidra is van ilyesmi alkalmazás + még egy PC-re is :)

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#3587) pilóta válasza csako (#3586) üzenetére


pilóta
nagyúr

Köszi, biztos vannak más programok, amik megoldják, nekem egyelőre arra kellene válasz, hogy a skype tudja-e...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#3588) csako válasza pilóta (#3587) üzenetére


csako
veterán

Most kipróbáltam mobil és laptop között, sajnos nem vagyok otthon, hogy két gépet nézzek meg... A lényeg, hogy mobil és gép között működött, láttam és hallottam saját magamat :)
De szerintem ugyanúgy az internet sávszélességét használta rá.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#3589) pilóta válasza csako (#3588) üzenetére


pilóta
nagyúr

Ugyanazon a routeren keresztül jött net a mobilra is és a laptopra is?
Akkor király, köszi! :R

Aki él és nem boldog, az téved!

(#3590) csako válasza pilóta (#3589) üzenetére


csako
veterán

Igen, itt örülök, hogy van legalább ez az egy :))

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#3591) westcoastog


westcoastog
veterán

Semmi, üzemzavar... de jó nagy. :W

[ Szerkesztve ]

(#3592) csferke válasza pilóta (#3585) üzenetére


csferke
senior tag

Lehet láma kérdés, de lehet úgy skypolni két gép között, hogy egy hálózaton vannak?

Igen

(#3593) polonic válasza csferke (#3592) üzenetére


polonic
félisten

Persze. Miért ne lehetne?

(#3594) Kunsztler


Kunsztler
senior tag

Sziasztok!

Skype Androidon nem látom csak a fele barátaimat ez ,hogy lehet?Asztali gépen mindenki ott van :)
Mit kell pontosan beállítanom,vagy csinálnom?
Előre is köszönöm a válaszokat :)

Nexus 5

(#3595) polonic válasza Kunsztler (#3594) üzenetére


polonic
félisten

microsoft accountod van és össze van kapcsolva skype accounttal?

(#3596) Kunsztler válasza polonic (#3595) üzenetére


Kunsztler
senior tag

microsoft accountom nincs :)
De eddig semmi baj nem volt vele :((

Nexus 5

(#3597) polonic válasza Kunsztler (#3596) üzenetére


polonic
félisten

Akkor nem is írom tovább, hogy mire gondoltam.

(#3598) Kunsztler válasza polonic (#3597) üzenetére


Kunsztler
senior tag

Szerinted mit tudok még csinálni vele?:)

Nexus 5

(#3599) polonic válasza Kunsztler (#3598) üzenetére


polonic
félisten

Őszintén szólva én nem tudom. Androiddal nem vagyok képben.
Talán szétnézhetsz a skype oldalán a community részben. Hátha ír valaki hasonlót és ötletek, akár megoldás is lehet.

(#3600) Jarod1


Jarod1
addikt

Hali nem tudja valaki a videó üzenet küldés hol van? :F

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Skype topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.