Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Skype topic

Hozzászólások

(#3651) betyarr


betyarr
veterán

Üdv!

Androidos telón gyakran kijelentkezik,vagy egyszerűen leáll a skype aztán legtöbször csak a teló újraindítása vagy a reinstall segít csak.Van erre megoldás,vagy csak verzió upgradnél lehet ebben bizakodni?

(#3652) cyber86


cyber86
őstag

Ez a problémám kb 1 percre bekapcsoltam a gépet, hogy megnézzek valamit utána ki akarom kapcsolni ez jön be:[link]

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#3653) K.Tamas89


K.Tamas89
aktív tag

Sziasztok!

Probléma a kővetkező, legfrisebb Skype, tűzfalon, vírusirtón átengedve. Mégse vagyok látható a többieknek :/
Mi lehet a probléma??

(#3654) BullZeye


BullZeye
veterán

Ma rájöttem, hogy nincs alternatíva, Skypeon kívül. Vagy a kutya sem használja, vagy szimplán szar. Vagy nincs androidos változat, vagy rusnya, vagy megbízhatatlan....stbstb

qrwa anyját a microsoftnak

(#3655) róland válasza BullZeye (#3654) üzenetére


róland
veterán

Viber?

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#3656) polonic válasza róland (#3655) üzenetére


polonic
félisten

Szerintem azt hagyjuk. Izraeli Ciprusin bejegyzett cég cím nélkül.

(#3657) BullZeye válasza róland (#3655) üzenetére


BullZeye
veterán

Viber nem alternatíva, mert buzi portokat használ, így hiába jó, ha minden második WIFI hálózaton használhatatlan.

(#3658) Mawyx


Mawyx
senior tag

Skypeon a partner utolsó elérhetőségi időpontja valós adatot mutat vagy csak addig tudja a rendszer ezt követni, amíg én magam is be voltam jelentkezve?
Egyetlen partnerem van, de fura, hogy ha sokáig ébren vagyok, későn lépek ki, akkor ő is, de máskor meg ha korán kilépek, akkor másnap megnézem és látom ő is korán kilépett.
Érdekelne, hogy kerülgetjük egymást az illetővel, vagy amikor én kilépek, onnantól a rendszer már nem képes követni és ha az ismerősöm pl utánam 2 órával lépett is ki, akkor is azt írja ki amikor tulajdonképpen én léptem ki a programból?

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3659) dodopek


dodopek
addikt

Sziasztok!
Van ötletetek, hogy mitől csinál a skype androidos verziója olyat, hogy szépen bejelentkezik, elkezdek telefonálni, és ha véletlenül túl messze megyek a routertől, megszakad a net. Eddig sima ügy. Viszont hiába kapcsolódok újra, a kijelentkezve ikon nem vált vissza, nem jelentkezik be újra, hiába csatlakozom újra a wifire. Csak ha újraindítom a telót, akkor megy megint rendesen...

Köszi a választ!

(#3660) BullZeye válasza dodopek (#3659) üzenetére


BullZeye
veterán

Ugyanazért, amiért ha 2 percig nem világít a képernyő, kijelentkezik.

(#3661) Mawyx válasza Mawyx (#3658) üzenetére


Mawyx
senior tag

Ki tudtam próbálni valakivel. Ha kijelentkezek, akkor már nem tudja követni ha egy partnerem bejelentkezik és újra kijelentkezik, akkor is azt az időt látom, ami az én bejelentkezési időm alatt történt. Kiejelentkezve nem tudja követni a partnereim mozgását.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3662) dodopek válasza BullZeye (#3660) üzenetére


dodopek
addikt

Bug, vagy fícsör? Van rá megoldás?

(#3663) BullZeye válasza dodopek (#3662) üzenetére


BullZeye
veterán

Skype minden platformon szutyok, és ez az igazi feature. Microsoft megvette, tönkretette, ahogy mostanában sok minden mást is. Ez van.

(#3664) olivera88


olivera88
veterán

Ha webkamerával csinálok képet azt elmenti a Skype valahova?

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#3665) nwsteve


nwsteve
csendes tag

Sziasztok!

Hová menti ez a szájbalökött skype alapértelmezetten a beszélgetéseket,

i9070-4.1.2

(#3666) Воланд válasza nwsteve (#3665) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3667) nwsteve válasza Воланд (#3666) üzenetére


nwsteve
csendes tag

Thx.

i9070-4.1.2

(#3668) Égilény


Égilény
csendes tag

Sziasztok!

Tanácsra lenne szükségem.
A barátom Külföldön él, többnyire skype-on értekezünk. Múltkor nem volt nálam itt M.o-gon internetkapcsolat, a barátom írt egy sms-t a skyperól, de nem a szokásos ismeretlen számmal jött, hanem magyar mobilról, egy T-mobilos telefonszámról. (Tehát 30-as számmal).

Utánanéztem a dolognak. Állítólag a T-mobil nem irányít sms-t a skyperól július óta.

Akkor pedig a barátom nem tudott volna skype-ról üzenetet küldeni.
Az sms egy 30-as magyar mobilról érkezett, amit próbáltam hívni, de ki van kapcsolva.

Nos, arra gondoltam, hogy a barátom vett egy 30-as mobilt, amikor M.O-gon járt, csak nekem elfelejtette megmondani?

Vagy ha valóban a skype-ról írt, miért adott meg a skype 30 as számot, ismeretlen szám helyett.

Nem értem!!

Köszi a válaszokat!

Égilény

(#3669) betyarr


betyarr
veterán

csipsimple-ben lehetetlen a skype-ot beállítani?egy ismerősömnek pedig láttam a csipsimple-ben a skype is ott volt.

(#3670) betyarr válasza betyarr (#3669) üzenetére


betyarr
veterán

senki?

(#3671) fradi81 válasza betyarr (#3670) üzenetére


fradi81
veterán

a betyárját, én nem tudom mi az a csipsimple.

moto g72, Ninebot d28e

(#3672) TiMoN válasza betyarr (#3670) üzenetére


TiMoN
senior tag

Miért kellene neked külön app a skypehoz telefonon?
Van eredeti skype app. Elég jól működik.

-TiMoN-

(#3673) AstraCDX


AstraCDX
senior tag

Sziasztok !

Sikertelenül küzdök egy problémával .

Vagy egy user akit képtelen vagyok felvenni a partnerlistámra .

Meg sem találja a kliensem bárhogy is keresek rá, és ő sem lát engem, mikor online vagyok .

Ha más gépről jelentkezek be akkor ott van a lény a partnerlistámban .

Készítek egy partnerlista mentést file-ba, átviszem a saját gépemre, próbálom importálni, és nem teszi be, pedig a file-ba benne van a user, megnéztem .

Mi a hiba ?

Hogyan lehet ezt megoldani ?

Üdv.

Astra

[ Szerkesztve ]

(#3674) betyarr válasza TiMoN (#3672) üzenetére


betyarr
veterán

ha annyira jól működne az app androidon,akkor nem kellene ilyenekhez folyamodnom.rendszeresen összeomlik a skype,de legalábbis kijelentkezik önszántából,ha lemegy alvóba a teló.de ahogy néztem,már megszűntette azt az androidos plugint a skype.illetve mikroszoft.
és hogy csatlakozzak a sokegynéhány hozzászólóhoz,a ms tényleg egy rakat sz@rt csinált ebből az egyébként viszonylag jól működő alkalmazásból.jelenleg a skype egy bughalmaz :(((

(#3675) Luissimo


Luissimo
veterán

Üdv,
ha az eszközök , beállítások, automatikus frissítések nincs engedélyezve és mégis frissíteni akar a 6.1.0.129 verzió, azt holtudom még máshol is megtiltani neki, hogy ne kérdezgesse folyton ??

(#3676) McClane válasza AstraCDX (#3673) üzenetére


McClane
aktív tag

Partnerlista -> kapcsolatok elrejtése nézd meg nincs-e valami bepipálva, vagy Partnerlista -> Speciális -> Letiltott partnerek kezelése nincs e véletlenül letiltva.

(#3677) Jarod1


Jarod1
addikt

hali, sms t már nem lehet küldeni skypeal? egyenlegem feltöltve.. .de nem küldi pedig régen ment..

(#3678) AstraCDX válasza McClane (#3676) üzenetére


AstraCDX
senior tag

Nincs a letiltott partnerek között sem .

Ha le lenne tiltva, akkor egy másik gépről bejelentkezve sem látnám .

Más gépről bejelentkezve látom, ott van a partnerlistában, tudom hívni, meg minden .

Itthon meg felvenni sem tudom, hiába van benne a *.vcf-ben . :W

Üdv.

Astra

(#3679) BullZeye válasza TiMoN (#3672) üzenetére


BullZeye
veterán

XD te se használod akkor a Skypeot telefonon :D ha ilyen hülyeségeket állítasz :D

elég 1 perc deep sleepbe és skype kijelentkezik teljesen :D

(#3680) TiMoN válasza BullZeye (#3679) üzenetére


TiMoN
senior tag

Nem jelentkezik ki. :))

[ Szerkesztve ]

-TiMoN-

(#3681) cigam


cigam
félisten

Mitől lehet, hogy a szinek teljesn kifordulnak? Egy régi Pinacle TVtuner bemenetét próbálom összekapcsolni skype-al, de a szinek ...

Az alsó bordó sáv a valóságban kék! Hiába piszkálom a különféle tv normákat, nem segít. Mit (és hol)lehet még eltekerni?

A furi az, hogy pl. a virtualdub capture moduljával pedig teljesen jó, színhelyes a kép.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#3682) BullZeye válasza TiMoN (#3680) üzenetére


BullZeye
veterán

Akkor neked valami nagyon speciális verziód van, mert nálam a legújabb, 1gb rammal, és quad core procival ha deep sleepbe megy offlineba kerül 10 perc után, és nem kapom meg az üzeneteket. :)

(#3683) csako válasza BullZeye (#3682) üzenetére


csako
veterán

15 perc után se lépett ki nekem, most "teszteltem", biztos én is speciálisat kaptam a Play áruházból :P
Mellesleg Android vagy WP?

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#3684) Jester01 válasza cigam (#3681) üzenetére


Jester01
veterán

Ez erősen RGB <-> BGR felcserélésnek néz ki. Azt kellene átállítani ha lehet, vagy YUV-ra váltani.

Jester

(#3685) betyarr válasza csako (#3683) üzenetére


betyarr
veterán

nekem is rendszeresen kilép hogy ha mobil lemegy mély alvásba.és ilyenkor csak az újraindítás segít.

(#3686) csako válasza betyarr (#3685) üzenetére


csako
veterán

Akkor tulajdonképp 2 : 2 :)
Közben visszaolvastam, megtaláltam, hogy androidról van szó... hát nem tudom, nekem működik, ahogy kell.

Adatok törlése sem segít? (Beállítások --> Alkalmazások --> Skype --> Adatok törlése)

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#3687) betyarr válasza csako (#3686) üzenetére


betyarr
veterán

hát nem tom,jónéhányszor újratelepítettem már és az sem segített.kipróbákom azért.

(#3688) cigam válasza Jester01 (#3684) üzenetére


cigam
félisten

Oké, de hol :F Skype-on belül nincs ilyen lehetőség, a tuner-nek meg csak az a drivere van fent, amit magától felpakolt az XP, már nincs meg a telepítőlemeze.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#3689) Jester01 válasza cigam (#3688) üzenetére


Jester01
veterán

Ha bt848/878-as a tuner akkor van hozzá másik driver, próbáld ki.

Jester

(#3690) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Szasztok!

Kéne egy kis help.
Az lenne a problémám, hogy Skype alatt nem működik normálisan a mikrofon, nagyon halk, max hangerőn is alig hallani benne a hangomat. Minden más programmal tökéletesen működik a mikrofon (hangfelvevő, Camtasia Studio), szóval a Skype a ludas.

1. kipróbáltam mindenféle Windows-beállítást (és igen, tudom hogyan kell beállítani a Skype-ot :D)
2. kipróbáltam többféle régebbi Skype-verziót (5.8, 5.5, 5.3)
3 újra is raktam a Windows-t (pontosabban visszaraktam a gépre egy régebbi Win-image-et)

Továbbra sem jó. Csak Skype alatt.

Vki meg tudja mondani, hogy mi a gond?

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3691) CsJ1960


CsJ1960
csendes tag

Sziasztok!

Most lett telepítve a win.7 és nem tudom letölteni a skypot mert mindig azt írja ki 1603-as hiba.nem tudom mihez kezdjek...ha lenne valaki és segítene megköszönném...

(#3692) cigam válasza CsJ1960 (#3691) üzenetére


cigam
félisten

[link]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#3693) CsJ1960 válasza cigam (#3692) üzenetére


CsJ1960
csendes tag

Sajnos ez nekem túl magas nem tudom követni...

(#3694) cigam válasza CsJ1960 (#3693) üzenetére


cigam
félisten

Akkor tedd fel a portable verziót, azt nem kell telepíteni :P

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#3695) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

Lenne egy olyan gondom hogy módosítottam az MSN-es Skype accountom elsődleges mail címét. Ez sikerült is, mert a módosított mail címmel tudok belépni az msn-es skype fiókomba, illetve a login.live.com-on is már a módosított mail címmel tudok belépni.

Viszont ha bejelentkezek skype-ba akkor az adatoknál még nem a gmailes címem szerepel hanem a másik. Fura módon ha bejelentkezek a skype.com-on az msnes fiókomba, és ott próbálom módosítani az elsődleges mail címet, akkor nem tudom, mert hiába írom be a módosítás után a helyes jelszót a mentéshez, egyszerűen nem fogadja el. Ez mi miatt lehet szerintetek?

Illetve amikor módosítottam a login.live.com-on a fő mail címet akkor kiírta hogy 48 órán belül hajtódnak végre a módosítások. Akkor ezek szerint legkésőbb 2 nap múlva már a skypeon belül is a gmail-es címem fog szerepelni mint elérhetőség, vagy azt más miatt írta ki a rendszer?

Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#3696) McClane válasza fLeSs (#3690) üzenetére


McClane
aktív tag

Heló!

Más mikrofonnal is rossz? Ki kellene próbálni másnál a mikrofont, hogy ott is jelentkezik-e a gond.
A Beállítások -> Hangbeállítások alatt van egy legördíthető menü a mikrofonnál esetleg ott átállítani másra a hangeszközt, ha lehet.

(#3697) fLeSs válasza McClane (#3696) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Nincs itthon másik mikrofon. Valójában ez egy headset, de tuti nincs baja, mert minden más programmal működik (ActionVoip-ot használom napi szinten telefon helyett).
Ma kipróbáltam azt, hogy újraraktam a rendszert, szóval DVD-ről újrainstalláltam a Win7 SP1-et, csak a hangkártya drivert és a Skype-ot telepítettem fel és NEM JÓ! :W
Ez mi?

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3698) Chrystall


Chrystall
senior tag

Sziasztok!

Win8-as Skype-ba apukám anyukám felhasználónevével belépett, csak hogy megkönnyítse a dolgomat, hogy elmagyarázzam neki, hogy kell a Win8-as Skype-ot használni. Most a gép az istennek nem akar kilépni a anyám accountjából. Ott a Skype-ban van balra alul, hogy fiók, rákattinttok, exprolereben elvisz egy oldalra a Skypenál, látom anyám kontóját, rákattintok:sign out. Belépek apáméval, visszamegyek gépen a Skype-ba, még mindig anyukám van belépve. Kérlek írjatok gyorsan légyszi, mert főbelövöm magam.

[ Szerkesztve ]

(#3699) JamesHolden


JamesHolden
aktív tag

Sziasztok,

Ismerősöm vett egy új laptopot, Win8-at telepítettem rá, Skypeal együtt. A problémája az, hogy nem látja videóhívás közben másnak a kameraképét (de nem csak 1 emberét, hanem senkiét)! Az ő kameraképét látja mindenki, sőt azt ő maga is látja kivetítve a jobb alsó sarokban...
A másik félnek minden jól be van állítva, haver régi laptopján látni is őket, az újon viszont nem. Ötlet mi lehet a gond? Beállításokat átnéztem, minden OK.

Köszi

(#3700) McClane válasza fLeSs (#3697) üzenetére


McClane
aktív tag

A hangerő automatikus szabályzását gondolom kikapcsoltad és a csúszkát is maximumra vetted. Az nem lehetséges, hogy fut valami a háttérben ami gondot okoz?

(#3698) Chrystall
Mivel? Íjjal? :DDD

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Skype topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.