Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Skype topic

Hozzászólások

(#3451) lucky07


lucky07
aktív tag

Sziasztok!

Tud nekem valaki segíteni?
Nekem annyi lenne csak a gondom hogy amikor vki rám ír Facebookon azt jelzi nekem a skype eddig ez rendben is van. Amikor én válaszolok neki skype-ról akkor azt jelzi nekem vissza a skype, hogy kétszer küldte el Facebookra de Facebookon csak egyszer jelenik meg az üzenet skype-on jelenik meg 2* nekem. Ha írom tegyük fel : " Szia Hogy vagy?" azt nekem a skype-on kiírja alá még egyszer " Szia Hogy vagy?" Duplán jelenik meg. Példa!
Nagyon sajnálom ha érthetetlenül fogalmaztam de másképp nem jutott eszembe.

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=lucky07 Üzlet menete: http://logout.hu/bejegyzes/lucky07/ha_uzletelunk.html

(#3452) csako válasza lucky07 (#3451) üzenetére


csako
veterán

[link]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#3453) lucky07 válasza csako (#3452) üzenetére


lucky07
aktív tag

Köszi szépen a választ! :R

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=lucky07 Üzlet menete: http://logout.hu/bejegyzes/lucky07/ha_uzletelunk.html

(#3454) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Üdv emberek!
Ha kaptam vkitől egy videóüzentet, azt ki lehet menteni?

(#3455) drahotab


drahotab
tag

Sziasztok!

Azt be lehet állítani, hogy amit én hallok a gépemből (zene), azt hallja a partnerem?

(#3456) fradi81 válasza drahotab (#3455) üzenetére


fradi81
veterán

Hello

Nem hinném, egyszerre csak egy hangforrás megy át.

moto g72, Ninebot d28e

(#3457) pocokxx válasza zolikaDB (#3454) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Szia ezt találtam!

The easiest way is to:
Open the video in Google Chrome. Enter the Code (in one of the most dramatic prompts know to man, "it is time") and click play.
Once the video is well underway in playing, press F12 to bring up the Developer pane. Under "Frames" click on the header with a jumble of letters and numbers, then scroll down to XHR.
Right click the "flvs-play" resource reference, then either "Open link in new tab" or "Copy link location".
Press CTRL+S then save that file to whatever name you want. Before clicking OK, add the suffix ".flv" ("add that to the end of the name" is what I am trying to say).
You now have a usable file. Hooray. The other methods still work, this is simply MUCH EASIER. Hope I helped!

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#3458) zolikaDB válasza pocokxx (#3457) üzenetére


zolikaDB
veterán

Ez OK, de hogy nyissam meg a chrome-ban?
Beszélgetésben videóra jobb klikk, üzenet másolása opció van, ezt beillesztve a böngészőbe, ezt látom:
[2013.06.16. 18:07:31] küldő neve:

(#3459) pocokxx válasza zolikaDB (#3458) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Szerintem ahhoz telepíteni kell a Skype gyorshívást.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#3460) #57919488


#57919488
törölt tag

Win 8-ban lehet valahogy kezileg frissiteni a Skype-ot? Ha ramegyek a csempeknel akkor bejon a kis ablak de nem csinal semmit.

(#3461) turho


turho
őstag

Kérdeznék tőletek egy remélhetőleg nem zöldet :)
Ha van egy Telenor KLIKK szolgáltatásom, és belassítják 32/32 k-ra, hangalapú közepes minőségű beszélgetés még működhet?
(Pl. tethering egy laptopra, és úgy)

(#3462) odrif


odrif
MODERÁTOR

Egyszer már kérdeztem, de nem emlékeszem hogy kaptam-e rá választ: [link]

20 éve a Prohardveren

(#3463) Temerti válasza drahotab (#3455) üzenetére


Temerti
tag

Esetleg azt lehet megpróbálni, hogy a windows hangerőszabályzójában a felvételi eszközöknél bekapcsolod a stereo mixert. Érdemes jól levenni a hangerejét, mert lehet gerjedni fog.

(#3464) ntomtb


ntomtb
tag

Sziasztok!

Tegnap frissítettem a Skype-ot, mert miért ne... :D
Ma viszont ez fogad. Esetleg másnak is?

(#3465) leslieke válasza ntomtb (#3464) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A 6.5.0.158 rendben működik.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3466) ntomtb válasza leslieke (#3465) üzenetére


ntomtb
tag

100. próbálkozásra csak belépett.

[ Szerkesztve ]

(#3467) spiritex


spiritex
veterán

Ha a 6.3.0.107-es verzióban kikapcsoltam az Eszközök / Beállítások / Speciális / Automatikus frissítések alatt kikapcsoltam az Automatikus frissítéseket akkor miért ajánlgatja nekem minden egyes indításkor a frissítést???

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#3468) Niki19841023


Niki19841023
csendes tag

Sziasztok
Windows 8-ban lévő skype nálatok csinált már olyat, hogy a beállításokba belépve lefagy, és újraindul.
Így nem lehet semmit se állítani benne.
Elég rossz ez így. Volt valakinek ilyen, esetleg van rá megoldás?

(#3469) Abrion


Abrion
senior tag

Tudtam hogy valamit elfelejtem :D, már megvan mit.
Amikor kimásolok egy üzenetet a skypeból, és beillesztem az üzenetemhez, akkor bemásolja azt is hogy kitől van az üzenet, kitudom ezt valahogy kapcsolni?

(#3470) csako válasza Abrion (#3469) üzenetére


csako
veterán

A jobb klikkes menüben a "beillesztés szövegként"-et válaszd ki. Vagy Shift + Ctrl + V

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#3471) draff válasza spiritex (#3400) üzenetére


draff
aktív tag

Ezeddig nem ment jól semmivel.
De végül, egy nagyon alapos regedit-es "kigazolás" után felraktam a 4.2.0.166-ot, azzal legalább működik a mikrofonom - egyenlőre.

(#3472) Abrion válasza csako (#3470) üzenetére


Abrion
senior tag

kösz, de nem értem miért bonyolítják igy el a dolgokat, miért nem fordítva csinálták, ah na mind1, köszi.

(#3473) Co-Driver


Co-Driver
csendes tag

Sziasztok!

Következő lenne a problémám (Win7):

Beszélgetek a partneremmel skype-on és eltelik egy kis idő és egyszer csak elkezd észveszejtően sisteregni a vonal és nem hallok semmit csak a sistergést, majd egy kis idő után abba hagyja. Ha kinyomom és újrahívom megint eltelik egy kis idő míg jól működik a mikrofonos kommunikáció közöttünk majd újra jön ez a fülsüketítő sistergés...
Tegnap még semmi baja nem volt a skype-nak, de ma egyszerűen megkergült az egész.

Erre a problémára szeretnék megoldást találni

Válaszotokat és segítségeteket előre is köszönöm!

(#3474) spiritex válasza Co-Driver (#3473) üzenetére


spiritex
veterán

Meg kéne próbálni esetleg kikapcsolni Microphone Boost-ot a windows-on belül.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#3475) Co-Driver válasza spiritex (#3474) üzenetére


Co-Driver
csendes tag

Kivan kapcsolva vagy is 0.0 Db-el van a csúszka, de valamilyen beállítási problémára gyanakszok egyébként, csak hát kifogytam az ötletekből...

(#3476) spiritex válasza Co-Driver (#3475) üzenetére


spiritex
veterán

Ki kéne szűrni a tényezőket, tehát ki kéne próbálni ezt a mikrofont másik gépen, de ugyanezzel a nettel, ill. ezt a gépet ezzel a nettel, de másik mikrofonnal.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#3477) fsims


fsims
csendes tag

Sziasztok! Nekem olyan problémám van, hogy amikor bejelentkeztem a skype-ba az msn címemmel, akkor nem figyeltem rendesen, és létrehoztam véletlen ezt a live:fnév címet, aztán pedig az admin felületen szétválasztottam - mert van egy másik skype címem, és gondoltam majd ahhoz hozzáadom az msnem - viszont ebben a live:-os címben benne maradtak az adataim, és ezt kiszeretném törölni, de most már nem tudok belépni oda. Már próbáltam mindent, de olyan mintha azt a live: címet nem is lehetne használni. Esetleg ha valaki tud segíteni, hogy hogyan tudnék oda ismét belépni, azt nagyon megköszönném! :)

(#3478) draff


draff
aktív tag

Na azért ez a feltett új skype program ( v. 4.2.0.155) is csinálja ám a gyárilag beleépített - ámde számomra teljesen újszerű hülyeségeit.
Éppen beszélgetek az egyik ismerősömmel, amikor felugrik valami információs ablak és udvariasan megkér, jelöljem be a megfelelő rublikába, milyennek találom a szolgáltatott hangminőséget.

Ezzel azonban persze - se szó, se beszéd - ám hirtelen megszakad az addigi kapcsolatom.
Aztán még csak valami elnézést sem kér rá utóbb rémbunkó programja, hogy magának ezzel a vonalmegszakadással valami "szolgáltatói minőség" statisztikát csinál.

Azért ez elég vicces, nem?

(#3479) spiritex válasza draff (#3478) üzenetére


spiritex
veterán

Ilyet azért nem szabadna csinálnia, csak miután te magad megszakítottad a hívást... Legalábbis én még nem láttam és nem is hallottam ilyet.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#3480) draff válasza spiritex (#3479) üzenetére


draff
aktív tag

Hát én megtapasztaltam - és nem is egyszer.
Ez a skype program, amióta csak létezik és amióta mindig valamit újítgatnak rajta, vagy éppenséggel "modernizálva" módosítgatják - csak egyre szarabb lett!

(#3481) csako válasza draff (#3478) üzenetére


csako
veterán

Nem lehet, hogy előbb valami hiba miatt megszakad a beszélgetés, és aztán kérdezi, hogy milyen volt a vonal?
Ha normálisan fejeződik be egy beszélgetés, akkor nekem fel szokott bukkanni, hogy milyennek találtam a minőséget.
Mellesleg 6.5-nél járunk Skype verzióban. A link egy offline telepítőre vezet, nem telepítéskor tölti le a szerverekről.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#3482) spiritex válasza csako (#3481) üzenetére


spiritex
veterán

Szia,
az új, 6-os verzióknál nincs arra lehetőség, hogy a smiley-k visszakerüljenek a chat ablak bal oldalára? Ha nincs, akkor legalább arra, hogy ha megnyitom őket a jobb oldalon, akkor még azon belül ne jobbra ugorjanak ki a gombtól, hanem balra? Nagyon elrontották ezt is, mert most a smiley-k annyira messzire kerültek a gépelési mezőtől, hogy sokkal többet kell egerezni, mire berakok egyet, majd írok tovább...

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#3483) csako válasza spiritex (#3482) üzenetére


csako
veterán

Körülnéztem, de nincsen :(
Csak arra jöttem rá, hogy a Tab billentyűvel odaugrik a fókusz, majd egy szóköz után felnyitja a smiley-menüt, nyilakkal kiválasztható melyik kell, és ismét szóközzel beilleszti és a kurzor is visszakerül a üzenet-dobozba. Vagy megtanulhatod melyik milyen szöveg helyére megy és akkor nem kell odamászkálni.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#3484) spiritex válasza csako (#3483) üzenetére


spiritex
veterán

Köszi, ez is több, mint a semmi!

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#3485) hattrickuser


hattrickuser
tag

Sziasztok! A napokban újra raktam a rendszert (win7 x64), és lenne egy problémám.
A Skype megfelelően működik, de mikor kilépek (jobb klikk a tálcán), akkor az alábbi hibaüzenet fogad:
"Windows intéző működése leállt"

Nagy ritkán ez megfigyelhető a Firefox bezárása során is. Elvileg mindenből a legfrissebb verzió van fent:
Skype v6.5.0.158.
Firefox v21.0
Flash Player v11.7.700.224

(#3486) draff válasza csako (#3481) üzenetére


draff
aktív tag

Nem nem, ezt mindig beszélgetés alatt-közben csinálja. És ezzel persze megszakad a beszélgetés maga.

(#3487) localhost válasza hattrickuser (#3485) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Kérjük illeszd ide a vírusaid és a malwarejaid verziószámát és a windowsod virágbolti számláját is.
Köztük lesz a válasz a kérdésedre, meglásd.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#3488) hattrickuser válasza localhost (#3487) üzenetére


hattrickuser
tag

Köszönöm a hatalmas segítséget amit értékes, iróniától mentes hozzászólásoddal nyújtottál.

(#3489) csako válasza hattrickuser (#3488) üzenetére


csako
veterán

Stílusát nem nézve benne van a lényeg: vagy vírusok/malware cuccok leptek el, vagy a nem eredeti windows a hiba.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#3490) hattrickuser válasza csako (#3489) üzenetére


hattrickuser
tag

A windows7 nem lehet hiba. Vírusra avast free nem talál semmit. Milyen programot lenne értelme még lefuttatnom?

(#3491) csako válasza hattrickuser (#3490) üzenetére


csako
veterán

[link]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#3492) fradi81 válasza hattrickuser (#3490) üzenetére


fradi81
veterán

orthos, végső esetben win reinstall.

moto g72, Ninebot d28e

(#3493) hattrickuser válasza csako (#3491) üzenetére


hattrickuser
tag

Köszönöm a linket. Telepítettem a programot, de sem a gyors sem a flash vizsgálat során az se talált semmit.

(#3494) re_mod


re_mod
tag

Sziasztok!

WP8 alatt a Skype-ba be lehet állítani hogy ne csipogjon minden üzenetnél mert kikapcsoltam már mindenféle hangjelzést és csak csipog. :((

(#3495) spiritex válasza re_mod (#3494) üzenetére


spiritex
veterán

-

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#3496) Abrion


Abrion
senior tag

tegnap fedeztem fel a módosító lehetőséget az elküldött üzimre, ez mindig volt?

(#3497) spiritex válasza Abrion (#3496) üzenetére


spiritex
veterán

...mindig... :)

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#3498) Winne


Winne
nagyúr

Sziasztok!

Használja valaki a Skype-ot aktív előfizetéses telefonálásra? Gondolok itt arra, hogy ha a munkám miatt mondjuk sokat kellene telefonálnom és előfizetnék korlátlan csomagra, az egyrészt mennyibe kerülne, ha mobilokat szeretnék hívni ill. mennyire jó minőségű és jól hallható a hangom. Amúgy milyen telefonszámot ír ki annál, akit hívok?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#3499) csferke válasza Winne (#3498) üzenetére


csferke
senior tag

Szia!
Inkább valamelyik Voip-os lehetőséget ajánlanám. Itt tudod összehasonlítani [link]
Vezetékesek sok országba ingyenesek egyesekbe a mobilok is a szolgáltató által jóváhagyott free periódusban. Utána viszont sokkal kedvezőbbek a percdíjak mint a Skype-nál.
Én speciel a Rynga-t használom [link]. 120 nap az ingyenes periódus.
A hangminőség jó. Megadhatod azt a telefonszámot amit szeretnél, hogy a hívott fél lásson.

[ Szerkesztve ]

(#3500) Winne válasza csferke (#3499) üzenetére


Winne
nagyúr

Jól hangzik, most nem tudom kiböngészni az árait, mert melóban ezek nem jönnek be, de otthon ráfekszek. :R

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Skype topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.