Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Skype topic

Hozzászólások

(#4751) VoidXs válasza SimS (#4750) üzenetére


VoidXs
nagyúr

[link]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#4752) Lexa9


Lexa9
újonc

Sziasztok,

Remélem jó topicba írok :-)
Pár hetes kihagyás után beléptem a skype-omba és találtam egy új partnert, akit emlékezetem szerint nem én vettem fel. Beszélgetést nem látok, csak dátumot hogy xy partneradatokat cserélt xa-val. Ha esetleg valaki az én nevemben lépett be máshonnan és az én skype-omon keresztül cseverészett valakivel, akkor látnám a beszélgetést?
Köszi előre is!

(#4753) VoidXs válasza Lexa9 (#4752) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Ha ott van a partnercserés üzenet, akkor nem történt még beszélgetés az illetővel.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#4754) Lexa9 válasza VoidXs (#4753) üzenetére


Lexa9
újonc

Köszi szépen a választ! Ugye jól tudom, hogy a beszélgetéseket csak arra a számítógépre menti a Skype amelyiken történt? Például ha máshonnan lépne be valaki az én fiókommal, akkor az itthoni gépen meg sem tudnám nézni a beszélgetést?

(#4755) spiritex válasza Lexa9 (#4754) üzenetére


spiritex
veterán

Nem jól tudod, megjelenik bárhol is lépsz be!

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#4756) Valaki26


Valaki26
csendes tag

Sziasztok. Hogyan tudnám ki iktatni ezt a hirdetés részt a skype alakból?
Régebbi trükk már nem hatásos.. Internetbeállításokba tiltott helyekre beírtam azelőtt a https://apps.skype.com/-ot,akkor sikeresen kitünt,de sajnos már nem jön be ez a dolog..
Tud valaki valamit mit lehet tenni vagy kénytelen az ember megszokni ezt?

(#4757) jhos910


jhos910
aktív tag

Sziasztok!

Érdekes jelenség miatt írok a topicba, hátha van akinek volt hasonlóval tapasztalata.
Tegnap raktam újra a gépem egy kingston ssd-re és a skype telepítés után ha hívást akarok kezdeményezni akkor leáll a program (mindig). Semmi hibaüzenet, csak leáll. Így rákeresni sem tudok a hibára.
Driverek fent vannak, az előző win telepítés után nem volt ilyen problémám.
Amit én észrevettem, hogy ha a beállításoknál a webcam fülre megyek akkor is kifagy (ezt mindig eljátssza), sehol máshol nem.
Az eszközkezelőben nem jelez hibát rá.
Régebbi verziójú skype-val is ugyan ez a jelenség.
A laptop egy Acer Aspire V3 772g.

Köszi a segítséget előre is, üdv
Jhosi

(#4758) spiritex válasza jhos910 (#4757) üzenetére


spiritex
veterán

Mi az op.rendszer? Ugye nem XP? Próbáld meg letiltani a kamerát.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#4759) jhos910 válasza spiritex (#4758) üzenetére


jhos910
aktív tag

Nem xp hanem win 8.1.
Letiltás sem segít, már próbáltam és úgy is kifagy.

(#4760) jhos910 válasza jhos910 (#4757) üzenetére


jhos910
aktív tag

Ezt dobja ki híváskor és ha a webcam beállításaira megyek.

(#4761) spiritex válasza jhos910 (#4760) üzenetére


spiritex
veterán

Hanyas Skype, 7.0.0.102?
Gondolom a hívás alatt videohívást értesz. Vagy sima hanghívásnál is kifagy?

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#4762) jhos910 válasza spiritex (#4761) üzenetére


jhos910
aktív tag

A legújabb verzióval és régebbiekkel is ugyan az a helyzet illetve hívásnál és videohívásnál is ez a jelenség.

(#4763) liksoft


liksoft
nagyúr

Szép napot mindenkinek!

A Skype 7.0.0.102 a SkypeMate programnak nem adja át a beszélgetés vége jelet (frissítés előtt a régi igen), így ha vége a beszélgetésnek, az USB eszköz elkezd kicsengetni. Van rá megoldás, de macerás. Ugyanis a programból ki kell lépni, majd megint be. :W

Csak a kérdés maradt le. A SkypeMate programot használja valaki? Hogyan vehetném rá a rendszert a korrekt működésre?

[ Szerkesztve ]

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#4764) liksoft válasza liksoft (#4763) üzenetére


liksoft
nagyúr

Kifutottam. Nem csak nekem van gondom. [link]

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#4765) liksoft válasza liksoft (#4764) üzenetére


liksoft
nagyúr

6.21.0.104 volt az utolsó, mely az USB-t korrektül kezelte még! :W :W :W

Mit tudtok ajánlani ehelyett a fo... helyett?

Ugye, frissítsek, mert csak az megy, meg biztonsági okokból kell. De ha az újabb nem megy, és egy tr@gy@domb az egész? Elnézést, de kifakadtam. Havonta játszom el, hogy ami ment, az egy nap, hogy megint "csak" menjen.....

[ Szerkesztve ]

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#4766) McLaca


McLaca
őstag

Más is tapasztalta azt, hogy a korábban minden esetben működő „fel“ kurzorgombos szerkesztés most a legújabb verzióban eléggé hektikusan működik? Videóhívás alatt pl. egyáltalán nem, szöveges chatnél meg amikor kedve tartja.

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#4767) spiritex válasza McLaca (#4766) üzenetére


spiritex
veterán

És azt tapasztalta már valaki a legújabb verzióban, hogy a csatolmányt nem tudják letölteni a másik oldalon, mert valami bejelentkezést kér tőlük???

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#4768) €uro


€uro
őstag

Sziasztok!

Eddig a Pamela for Skype programot használtam a hívásaim automatikus rögzítésére. Az új Skype-pal ez a program nem működik. Tudtok ajánlani alternatívát a beszélgetések rögzítésére?

(#4769) MaciG


MaciG
addikt

üdv.

Skype-on be lehet azt állítani, hogy helyesírás ellenőrzés amikor írok, de angol nyelven?

BANZAII

(#4770) Benito94


Benito94
tag

Hogy lehetett ilyen tré kinézetet adni... Nem hiszem el, hogy ennyire minimális design-t kell adni mostmár minden programnak, szaros win8-nak a hányinger kinézetét kell nyomatni mindenhol.. szégyen.

(#4771) spiritex válasza Benito94 (#4770) üzenetére


spiritex
veterán

Most látom, hogy még az eszközbeállítás ikon is eltűnt amivel gyorsan meg lehetett nézni, hogy jól van-e beállítva a hangkimenet, a mikrofon, a webkamera, mennyire gyors a számítógép és a két partner közti adatátvitel... Ezt hogy gondolták csak úgy kiirtani??? Nagyon sokszor itt néztem meg hogy nem állítottam-e el valamit...

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#4772) McLaca válasza spiritex (#4771) üzenetére


McLaca
őstag

A fejlődés mostanában mindig visszafelé történik... Pl. a főablakban a profilkép és partnerlista közti terület (keresés, tárcsázó) rohadtul pazarló, csomó helyet foglal, kevesebb látszik a listából és tele van üres részekkel. Meg a profilkép... A felét levágja, mert idétlen buborékba kell erőltetni. Érdekes, hogy ott nem a szögletes win8 dizájnt erőltették (hanem annál is rosszabbat).

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#4773) spiritex válasza McLaca (#4772) üzenetére


spiritex
veterán

Engem mégis az idegesít a legeslegjobban, hogy nem lehet feljebb húzni a gépelési területet! Évek alatt megszokatam, hogy kb. mennyivel feljebb kell néznem a képernyő aljától, hogy gépeljek, erre most hirtelen kötelező legalulra néznem és gépelnem, mert azt az egy db vacak sort nem lehet megnövelni, csak a szöveg növeli, ahogy írok bele. Borzasztó felhasználó-központúTLANság!

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#4774) albert8


albert8
addikt

Helló!
Lenne egy kis problémám a programmal. Van ugyanis egy régi fiókom amibe be szeretnék lépni, de sehogy sem tudok. Próbáltam már tobbször is jelszó emlékeztetőt kérni meg mindent, de sajna nem enged be. Azóta csináltam egy másikat is, de igy sajna a régi ismerősök közül egy darab sincs meg. Hogyan tudnám ezt orvosolni?
smid_albert a fiók neve, ha jól látom még aktiv, ha megtalálja a kereső. :F

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#4775) McLaca válasza spiritex (#4773) üzenetére


McLaca
őstag

Na igen, arról nem is beszélve... én is nagyobbnak szerettem, mert könnyebb volt "eltalálni". :)
Meg amit fentebb írtam, hogy az utoljára beírt szöveg javítása a "fel" kurzorral esetlegessé vált, vagy megy, vagy nem.

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#4776) €uro


€uro
őstag

Rögzíti itt valaki a Skype (audio és video) hívásokat?

(#4777) VoidXs válasza €uro (#4776) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Én nem, de ha kellene, ShadowPlay, és meg van oldva.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#4778) szaszapi


szaszapi
őstag

Hello!

A tabletemen előjött a napokban aegy felugró ablak:

Please enter your new country code and phone number.Az a röhej hogy ne fogad el semmit hiába írom be,emiatt nem lehet használni a skype-ot,de ugyanez a hiba fogad play áruházban ahogy belépek ott meg google wallet szolgáltatáshoz kér bankkártya adatokat amit nem szeretnék megadni,de nem tudom használni így a play áruházat sem.Van valakinek ötlete mi lehet?

(#4779) AstraCDX


AstraCDX
senior tag

Sziasztok !

Melyik az a legrégebbi Skype verzió, amivel még be lehet jelentkezni a hálózatba ?

Honnan lehet ezt megtudni ?

Néha küldenek valami önreklámot, de azt nem közölnék, hogy holnaptól a te verziódat már nem engedik bejelentkezni . :F

A régebbi verziók letiltását a honlapjukon sem reklámozzák, pedig ez már kimeríti a közérdek fogalmát ! :F

Valamelyik régebbi verzióban működött, de most hiányzik az a funkció, hogy mikor egy partner fölé viszem a kurzort, ott helyben kiírja, hogy utoljára mikor volt on-line, ha épp akkor nem az .

Be lehet ezt valahogyan kapcsolni ?

Üdv.

Astra

(#4780) spiritex válasza AstraCDX (#4779) üzenetére


spiritex
veterán

Szerintem a 6.18.0.105 az utolsó, ami tökéletesen működik. A legutóbbi on-line dolgot nem lehet már bekapcsolni...

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#4781) AstraCDX válasza spiritex (#4780) üzenetére


AstraCDX
senior tag

Nálam a 6.1.0.129 még műxik, ez régebbi a 6.18.0.105-nél .

Ezt az info-t a honlapon nem közlik valahol ?

Lehet, hogy fenn van valahol csak jól elrejtve ?

"Szerintem a 6.18.0.105 az utolsó, ami tökéletesen működik."

Mert a korábbiak hibásan működnek ?

Üdv.

Astra

(#4782) spiritex válasza AstraCDX (#4781) üzenetére


spiritex
veterán

Nem hibásak, csak engem a 6.7.0.102 egyszer csak (2014.07.09-én) nem engedett belépni kiírván, hogy "Túl régi verzió"... Amikor ez letiltott éppen a 6.18.0.105 volt az aktuális verzió és én azóta azt használom, és nincs vele gondom.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#4783) AstraCDX válasza spiritex (#4782) üzenetére


AstraCDX
senior tag

Én is többször jártam így, hogy egyszercsak nem tudott bejelentkezni a kliens gépinduláskor .

De nekem semmi ilyesmit nem írt/közölt, hogy ez az elavult verzió miatt lenne .

Engem nem zavarna, az ha korszerűsítik a motort, nem hátrány az, de nem kellene ránk erőszakolni a user által meg nem választható felületeket, formákat, skineket .

Üdv.

Astra

(#4784) Panthera


Panthera
őstag

Sziasztok!

Egy ismerősömnél a Skype használatakor pár perc után a hangfal elkezd zúgni, ezzel ellehetetlenítve a beszélgetést. A másik oldalon tökéletesen hallják és látják is. Más hangforrásnál nem csinál ilyet a hangfal.
Találkoztatok már ilyennel? Nem vagyok nagy skype-os, de azért szoktam használni, viszont ötletem sincs.

Köszönöm előre is!

(#4785) McLaca válasza Panthera (#4784) üzenetére


McLaca
őstag

Zúgás alatt pontosan mit kell érteni? Minden átmenet nélkül egyszercsak zúgni kezd, mint egy motor pl. ? Vagy van előzménye, fokozatosan jön elő? Utóbbi esetben „hallhatja“ a mikrofon a hangszórókból a hangot és összegerjed. Megoldás: mikrofon távolabb helyezése, vagy headset használata.

Üdv!

[ Szerkesztve ]

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#4786) Panthera válasza McLaca (#4785) üzenetére


Panthera
őstag

Távsegítséget kértek tőlem, és nem ért a géphez az illető. Azért tudtam csak ennyit írni.
A laptopon lévő mikrofont használja, így valóban lehet gerjedés is! Köszi a tippet!
(Egyébként ajánlottam neki a headsetet, csak nem volt neki.)

(#4787) Sátán44


Sátán44
addikt

Az asztali skypepomon rengeteg ismerősöm be van ragadva, azt mutatja hogy elérhetőek. Ellenben az androidos skypeon teljesen hibátlan, valóban csak azokat látom, akik be vannak jelentkezve. Mit csináljak az pc-s skypeal, hogy normálisan mutassa ott is?

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#4788) AstraCDX válasza Sátán44 (#4787) üzenetére


AstraCDX
senior tag

Nálam is hasonló a helyzet .

A partnerek felét "nincs a gépnél" állapotúnak jelzi, pedig szinte biztosan off-line mind .

Nálam már elég régóta fennáll ez az állapot .

Úgy hallottam, hogy a Skype központi szervere okozza a hibát .

Ha esetleg valaki jobban/pontosabban tudja ezeknek a hibáknak a valódi okát, itt megoszthatná velünk .

Üdv.

Astra

(#4789) spiritex válasza AstraCDX (#4788) üzenetére


spiritex
veterán

Én azt tapasztaltam, hogy ha az androidon belépek egyszer a Skype-ba és minden ilyen alkalom után nem nyomok direkt a "Kilépés"-re, akkor örökre bent maradok mások számára. Tehát nem elég androidon csak "Visszá"-val vagy "Task" váltással elhagyni a Skype-ot, külön ki kell lépni belőle.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#4790) McLaca válasza Panthera (#4786) üzenetére


McLaca
őstag

Elég egy füles is, és akkor ugyanúgy használható a beépített mikrofon a gépben. Füles meg már csak akad a háznál. :)

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#4791) RAiN91


RAiN91
őstag

Ebben az új skypeban be tudom állítani, hogy ha valakinek küldök egy fájlt, ne fogadja el automatikusan az ellenfél gépe? És hol tudom átállítani, hogy kérdezze meg, melyik mappába kerüljenek az elfogadott fájlok?

(#4792) Sátán44 válasza RAiN91 (#4791) üzenetére


Sátán44
addikt

Beállítás

[ Szerkesztve ]

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#4793) Sátán44 válasza Sátán44 (#4787) üzenetére


Sátán44
addikt

A skype fórum tele van ezzel a problémával, de megoldás eddig nem igazán van.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#4794) spiritex válasza Sátán44 (#4792) üzenetére


spiritex
veterán

De mit csináljanak azok, akiknek még nem 7-es a Skype-ja, és ha valaki 7-esből küld nekik egy file-t, akkor nem akarja lementeni, fel sem ajánlja, hanem valami belépést kér tőlük?

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#4795) McLaca válasza Sátán44 (#4792) üzenetére


McLaca
őstag

Nekem így van beállítva, de nem kérdez semmit, nem úgy, mint régen. Jobb kattra tudom oda tenni, ahová szeretném.

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#4796) gmx9


gmx9
aktív tag

Undorító az új felület tele hiányosságokkal, ennyit tudok mondani. Törölve is lett, biztos nem fogom ezt használni így.

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#4797) €uro


€uro
őstag

Használ valaki a jelenlegi legújabb verzión is működő audio-video rögzítő programot?

(#4798) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Hogy működik most a Skype? Volt MSN Messengerem, és elvileg azt beleolvasztották. Ellenben belépni nem tudok az MSN fiókommal. A fiók működik, az Outlook.com-on be tudok lépni, ott a régi MSN-es kontaktlistám is, csak a kliens nem enged.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4799) VoidXs válasza €uro (#4797) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Képernyőrögzítőt használj, azok mindig jók.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#4800) Воланд válasza Dilikutya (#4798) üzenetére


Воланд
titán

nem vontak ossze a ket szolgaltatast. skype-ra regisztralhatsz a regi msn-es cimeddel es akkor majd be tudsz jelentkezni es ott lesznek a regi partnereid is, de ugye annak sok ertelme nincs.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Skype topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.