Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Skype topic

Hozzászólások

(#3501) spiritex válasza Winne (#3500) üzenetére


spiritex
veterán

Igen, nagyon jó, én is évek óta Voip-os vagyok, sok klienst kipróbáltam már, de igazából azok, amiknek a program felülete nagyon hasonló, azok mind ugyanannak a cégnek, a Betamax-nak a részei. Tehát szinte 99%-ban ugyanazt kapod mindenhol, avval a különbségggel, hogy az egyiknek egyik irányba jobb az ára, a másiknak meg a másikba. Ki kell választani mi a fontos neked.
Egyébként pedig tökéletes a tableten való telefonálásra, sms írásra, aminek ugye nincs SIM foglalata.

Egy másik összehasonlító táblázat

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#3502) odrif válasza odrif (#3462) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Erre senki? [link] :(

20 éve a Prohardveren

(#3503) spiritex válasza odrif (#3502) üzenetére


spiritex
veterán

A megoldást úgy hívják, hogy Google Hangouts! Itt ilyet nem fogsz találni.. szinte semmit sem lehet állítani skype-éknál. Lehet buherálgatni a config.xml-t, de nem sokat ér. Pl. próbáltam rontani a video jelemen, hogy ne küldjön 640x480-at, de le se ..rja.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#3504) odrif válasza spiritex (#3503) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Köszi!

20 éve a Prohardveren

(#3505) spiritex válasza odrif (#3504) üzenetére


spiritex
veterán

Nincs mit Michael Scofield! :)
Azt még elfelejtetem mondani, hogy a hangouts-ban alul sorakoznak a kisképek, és az kerül fel nagyba, aki éppen beszél. Ha azt akarod, hogy végig te legyél fent, akkor a saját kis képedre rá kell kattintani. Ha vissza szeretnéd esetleg állítani az alapértelmezettre, hogy mindig annak a képe legyen nagy, aki éppen beszél, akkor újra rá kell kattintani alul arra a kis képre, akit nagyban rögzítettél fent.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#3506) Winne válasza spiritex (#3501) üzenetére


Winne
nagyúr

Én elsősorban számítógépen és okostelefonon szeretném majd használni, symbianos telóm van. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#3507) spiritex válasza Winne (#3506) üzenetére


spiritex
veterán

Azt viszont meg kell akkor nézni valamelyik kliens weboldalán, hogy egyáltalán megírták-e symbianra. Mert pc-re és androidra van, if*s-ra is, de symbianra nem tudom..

Szerk:
megvan, létezik: [link]

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#3508) csferke válasza spiritex (#3507) üzenetére


csferke
senior tag

Rynga [link]

Sz.tem mindegyik Betamax Voip fut mindenen.

(#3509) csferke


csferke
senior tag

Sziasztok!

Itt egy új, igéretes Skype alternatíva [link]

(#3510) Winne válasza spiritex (#3507) üzenetére


Winne
nagyúr

Köszi! :R

Tegnap megint nem tudtam megnézni, mert hazaértem, jöttem vissza moziba egy átöltözés után, most meg megint meló, de majd akkor ma este talán. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#3511) anonymus89


anonymus89
addikt

Sziasztok!

Webkamerával lenne problémám, ami ezen a linken szerepel szinte végig csináltam mindent lépésről-lépésre.
Persze azt hozzá kell tenni, hogy egy ezer éves gépről van szó xp sp2-vel telepítve. A saját programjával ad képet de skype még csak rá sem hederít. Mivel olvasgatva már annyi szarságot láttam skype-ról ezek után már meg sem lepődöm viszont ezzel a géppel állandóan valami baj van.
Tudnátok még valamit tippet adni, hogy működjön skype alatt?

Már mondtam havernak jobban jár ha lecseréli.

u.i: amit még nem próbáltam ki az sp3

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#3512) spiritex válasza anonymus89 (#3511) üzenetére


spiritex
veterán

Nem írtad melyik verzió van fent. Mert a legújabb hajlamos nem támogatottnak találni egyes kamerákat. Anyukám ugyanilyen öreg gépe xp sp2-vel gyönyörűen kamerázik, igaz, hogy nem a legújabb verzióval, hanem az 5.3.0.120-al. Próbáljátok ki!

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#3513) anonymus89 válasza spiritex (#3512) üzenetére


anonymus89
addikt

Legfrissebb, ami a skype honlapján van.
De köszi az ötletet.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#3514) anonymus89 válasza spiritex (#3512) üzenetére


anonymus89
addikt

Ezer hála sikerült egy 5.x-es verzióval most már látja a webcam-ot. :R

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#3515) spiritex válasza anonymus89 (#3514) üzenetére


spiritex
veterán

:)

Nekem is lenne egy kérdésem hozzátok:
Nem tudjátok, hogy amikor az ember megnézi a Hívás technikai adatait, akkor a Relays alatt miért látok 5-öst, amikor anyukámmal beszélek? Úgy tudom ezek valami áttételek, amik a közvetlen kapcsolódás útjába állnak, de mégis mit tudnék csinálni, hogy 0 legyen? Mert pl. ha anyukám a bátyámmal beszél, akkor a kettejük hívásában a Relays az 0..

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#3516) kezdö11


kezdö11
csendes tag

kérdésem lenne a skype le lassítja az amúgy gyors internetet ezt mi okozhatja 3 gépről használjuk a netet az egyik asztali gépen ha el van indítva skype akkor olyan adat forgalmat generál hogy le lassítja az internetet, többi gépen ez nem okoz problémát esetleg vírus?Ha valaki tud segítsen:))

(#3517) fradi81 válasza kezdö11 (#3516) üzenetére


fradi81
veterán

ha windows akkor lehet vírus :K

moto g72, Ninebot d28e

(#3518) kezdö11 válasza fradi81 (#3517) üzenetére


kezdö11
csendes tag

akkor mi a meg oldás ha nincs a skyp el indítva jól megy minden ha azon a gépen akkor lassú a többi gépen ha el van indítva az nem okoz problémát,mit leht kezdeni vele le kell törölni skypot és újra fel tenni? :U

(#3519) fradi81 válasza kezdö11 (#3518) üzenetére


fradi81
veterán

magyarul ha bármelyik gépen megy a skype, akkor a másik kettőn lassú a net? szolgáltató?

moto g72, Ninebot d28e

(#3520) vatafakk


vatafakk
aktív tag

sziasztok!
mind a skype, mind a külföldi telefonálás eléggé új nekem, ha segíteni tudnátok, nagyon hálás lennék!

T-Mobileos vagyok én és a barátnőm is, ő azonban 1 hónapig Olaszországban fog tartózkodni. Lesz ottani telefonja is (azt hiszem TIM vagy Wind hálózaton), és ahogy elnéztem a roaming díjakat, elég drágán tudnám hívni.
Skype díjszabását nézegettem, van olyan csomag, hogy 60 perc Olaszországba 3,09 Euró. Ha ezt befizetem, akkor tisztán lebeszélhetek 60 percet bármilyen exta költség nélkül (kapcsolási díj stb) ?
Mindegy az is, hogy a Párom T-Mobile számát hívom vagy az ott vásárolt SIM kártya számát? Neki milyen költségei lennének hívásfogadáskor?

(#3521) RaPiDsHaRe


RaPiDsHaRe
aktív tag

Sziasztok!

Másnak nincs gondja a skype-al? Nem akar bejelentkezni, tegnap óta. Hiába telepítettem újra, a hiba még mindig ugyan úgy előjön.

(#3522) fradi81 válasza RaPiDsHaRe (#3521) üzenetére


fradi81
veterán

hello

Nálam ment ma, gond nem volt.

moto g72, Ninebot d28e

(#3523) spiritex válasza RaPiDsHaRe (#3521) üzenetére


spiritex
veterán

Semmi gond szintúgy.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#3524) alfa20


alfa20
senior tag

Sziasztok,

Ma lefrissült a Skype a telefonomon (android), és az új verzióval kapcsolatban lennének kérdéseim:
1.) Az tudja valaki, hol lehet beállítani, hogy ne naplózza a beszélgetéseket?
PC-n is be van állítva hogy ne naplózón, de azzal sem foglalkozik, kézzel kell mindig törölnöm.
2.) Hogy lehet kilépni a programból? eddig ki tudtam lépni de ebben az újban semmit nem találok.
most csak a progi kilövésével tudom bezárni.

"Az agy olyan, mint az ejtőernyő: csak akkor működik, ha nyitott." (Thomas Dewar)

(#3525) csako válasza alfa20 (#3524) üzenetére


csako
veterán

1-2 perc után rájöttem, hogy a beállításokat úgy lehet elérni, hogy fent a jobb sarokban a képedre böksz, utána megjelenik a profilod vagy mi, majd a menü gombot megnyomva pedig feljön a beállítások, kijelentkezés (itt lehet kilépni) stb.
Remélem érthetően írtam le :D

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#3526) alfa20 válasza csako (#3525) üzenetére


alfa20
senior tag

köszi a segítséget, :R

"Az agy olyan, mint az ejtőernyő: csak akkor működik, ha nyitott." (Thomas Dewar)

(#3527) tigipuf válasza RaPiDsHaRe (#3521) üzenetére


tigipuf
senior tag

De van gondom, az összes ismerősöm messengeresnek titulálja senkivel nem tudok írni,mindenkit offline-nak mutat,pedig be vannak jelentkezve,és ők sem látnak engem.,Pedig feldobta a frissítést is és éltem vele.
Érdekes módon külföldi skype ismerősöket jelzi ha bekapcsolva vannak :F :F :F

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#3528) Sz4bolcs


Sz4bolcs
senior tag

Mióta megvan a laptopom, és kicsit több gondot fordítok arra, hogy a proci fölöslegesen ne legyen terhelve, észrevettem, hogy a skype bizonyos időközönként elkezdi fölpörgetni a processzort.
Na most egy skypenak, aminek illene csak úgy ellenni a háttérben, mire kellhet a gépem processzora?
Más tapasztalt ilyet?

(#3529) csako válasza Sz4bolcs (#3528) üzenetére


csako
veterán

Én tapasztaltam, hogy feleslegesen eszi a procit, Nézet, Kompakt nézet, bezártam a Skype Home-ot, újraindítottam és máris jó :)

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#3530) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Sziasztok.

Nem lehet valahogy downgradelni az androidos Skype appot? Sajnos este frissítette magát az új verzióra, és androidon használhatatlanná vált :(
Tegnap még nagyszerűen hallottam a másik felet, ma meg alig értettem, csak a mondatok felét :( A kép is rosszabb lett:/

Nem lehet valahogy visszatenni a régi verziót amíg nem javítják az újat?!

(#3531) csako válasza Jim-Y (#3530) üzenetére


csako
veterán

[link]
Letölt és telepít ;)

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#3532) Jim-Y válasza csako (#3531) üzenetére


Jim-Y
veterán

köszi :)

(#3533) mazza


mazza
tag

(#3534) McClane


McClane
aktív tag

Sziasztok!
Nektek működik a videóüzenet küldése funkció? Nekem szürke és nem engedi. Webkamerám van.

(#3535) spiritex válasza spiritex (#3515) üzenetére


spiritex
veterán

Megvan a megoldás a kérdésemre. Azt kellett csinálni, hogy a Skype, ebben az esetben 1548-as portját:

hozzá kellett adni a router Portforwarding részéhez:

és a Skype újraindítása után már 0 is lett a Relays értéke.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#3536) Pityke78


Pityke78
őstag

Sziasztok!

Hogy tudom azt beállítani, hogy ha kamerázok és a párbeszéd panelt leteszem az asztalra, akkor a kamera kép nem maradjon meg kicsiben a jobb felső sarokban, hanem az is lemenjen az asztalra?

Köszi

(#3537) spiritex válasza Pityke78 (#3536) üzenetére


spiritex
veterán

Sehogy. Vagy átrakod máshova, vagy lezárod X-el.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#3538) Pityke78 válasza spiritex (#3537) üzenetére


Pityke78
őstag

Mármint hogy-hogy máshova tegyem át?

(#3539) spiritex válasza Pityke78 (#3538) üzenetére


spiritex
veterán

Hát a pozíciója az változtatható. Simán áthúzod oda, ahol nem zavar, de én le szoktam X-elni és utána fel se jön a következő hívásig.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#3540) Pityke78 válasza spiritex (#3539) üzenetére


Pityke78
őstag

Jó, de ha nem akarom megszakítani a hívást, akkor nem tudom eltüntetni, hogy ne legyen aktív a képernyőn?

(#3541) spiritex válasza Pityke78 (#3540) üzenetére


spiritex
veterán

De, le-X-eled.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#3542) Pityke78 válasza spiritex (#3541) üzenetére


Pityke78
őstag

és akkor nem bontja a hívást, camozást?

(#3543) fradi81 válasza Pityke78 (#3542) üzenetére


fradi81
veterán

nem....

moto g72, Ninebot d28e

(#3544) luciferc


luciferc
őstag

Több eszközön is használom a skypeot, és ezek közül az egyiket, amin állandóan fut, arra használnám, hogy a többi eszközön folytatott beszélgetések egy helyen gyűljenek össze. Ehhez viszont szeretném ezt az egyet invisible-láthatatlan státuszba tenni. A probléma, hogy az összes eszköz állapota állandóan szinkronizált, vagyis ha a telefonon elérhető vagyok, akkor a "gyűjtő" gépen is (ez még nem baj), de ha a telefonon kilépek, akkor a "gyűjtő" gép nem vált vissza láthatatlanra, vagyis azt mutatja, mintha online lennék, miközben nem. Ez viszont már gond.

Megoldható valahogy, hogy az egyik eszközön futó példány státusza mindig láthatatlan állapotú legyen? Pár hónapja még határozottan úgy emlékszem, hogy ez működött.

(#3545) voyi


voyi
aktív tag

Üdv

Olyan gondom van,hogy ez az új androidos skype (4.0.0.17847) egyik pillanatról a másikra lenémította a telóm (samsung galaxy s3) mikrofonját,és a beszélgetőpartnerem semmit sem hall tőlem. Gondoltam,hogy a gyorsítótár és adatok törlése az alkalmazásbeállításoknál megoldja a problémát,de ugyanúgy megvan a hibajelenség. Újra is telepítettem a skype-ot, ugyanúgy hibádzik. Kipróbáltam egy régebbi verziós skypeot is, de automatikusan felfrissítette magát,még csak választási opcióm se maradt...
Kezdtem gyanakodni,hogy mi van ha az Android rendszerrel van a probléma vagy esetleg hardveres a gond... Éppen ezért kipróbáltam szimpla telefonhívásnál,hogy működik-e a mikrofon,de ott tökéletesen működött, ezért gyanítom,hogy az új Skype program a bugos,de nem kicsit. Valaki tudna valami ötletet mondani,hogy most mitévő legyek,hogy működésre bírjam? Előre is kösz.

Aláírás

(#3546) csako válasza voyi (#3545) üzenetére


csako
veterán

Kapcsold ki az automatikus frissítést, play-ben menj az adatlapjára és vedd ki a pipát.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#3547) voyi válasza csako (#3546) üzenetére


voyi
aktív tag

na sikerült,de a régi verzióval is ugyanez a hiba :(

Aláírás

(#3548) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

Van arra lehetősége hogy weben keresztül bejelentkezek a Microsoft-os accountommal, és onnan írok valamelyik partneremnek? Mert ugyebár amíg volt MSN addig ezt megtudtam tenni minden további nélkül. De ha itt most bejelentkezek MSN-es accountommal, akkor nem találok seholsem partnerlistát, vagy bármi ilyesmit.

Köszönöm :R

iPhone 13 Pro Max

(#3549) odrif


odrif
MODERÁTOR

Nem tudok a fiókomba bejelentkezni.
Csak megy a köröcske de nem történik semmi.
Aktív internet kapcsolat van.
Uninstall, újratelepítés megvolt.

[ Szerkesztve ]

20 éve a Prohardveren

(#3550) jozsi252 válasza odrif (#3549) üzenetére


jozsi252
veterán

Ilyen nekem is volt. Bármit csináltam, nem volt jó. Viszont mind a 2 alkalommal másnapra már megjavult.

iPhone 13 Pro Max

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Skype topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.