Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Skype topic

Hozzászólások

(#3201) Rikarda válasza csako (#3198) üzenetére


Rikarda
csendes tag

Töröltem azt a fájlt, elindítottam a skype-ot, de továbbra sincs egy msn partner sem. Igen, ebuddy-n, msn fiókkal be tudok lépni egyelőre, és a live-com -on is megvannak az emberek, ott nem tűnt el senki, csak a skype-on. Még annyi van, hogy amikor ez a hiba volt, akkor az egy új telepítés volt, tehát volt egy kb egy éves win7 korábbi skype-al, és újratettem friss rendszert legújabb skype-ot is, és akkor már csak skype-osok voltak.

(#3202) csako válasza Rikarda (#3201) üzenetére


csako
veterán

Hmm... eggyel régebbi verzióval próbálkozhatsz még, hátha...

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#3203) Astroman válasza Astroman (#3181) üzenetére


Astroman
csendes tag

Ez a Skype egy fosadék.
Ugyanúgy nem jelenik meg a login képernyő. Már mindent kipróbáltam: [link]

ezt is: "C:\Program Files\Skype\Phone\Skype.exe" /legacylogin

És nem használ semmi.

Ötletek még?

(#3204) Astroman válasza Astroman (#3203) üzenetére


Astroman
csendes tag

Jah és kikapcsoltam az IE szolgáltatást is a gépen, hátha... De az sem segített. :(

(#3205) akos3 válasza akos3 (#3193) üzenetére


akos3
addikt

senki nem futott bele ebbe a hibaüzenetbe? nem tudtok segíteni? :U

(#3206) csako válasza akos3 (#3205) üzenetére


csako
veterán

Gugli kidobott egy választ, nézd meg hátha neked is bejön

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#3207) Komplikato válasza xrvman (#3195) üzenetére


Komplikato
veterán

Akkor változott a metódus, hiszen régen az volt az alap, hogy a környezeti zaj ne jusson be.
Akkor lehet kipróbálom ezt a gagyi C270-en is, hátha szoba másik feléből is megy. :D

Trillianban senki nem tud segíteni?

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#3208) margithid


margithid
veterán

Sziasztok!
Skype-ba messenger azonosítóval szeretnék belépni, de sehogyanse sikerül. mikro rákattintok, hogy Microsoft azonosítóval szeretnék belépni, csak tölt tölt tölt..
Újratelepítésel is próbálkoztam már, nicns semmi ötletem.
Segítsete klégyzi!

(#3209) Komplikato válasza margithid (#3208) üzenetére


Komplikato
veterán

"Skype-ba messenger azonosítóval szeretnék belépni, de sehogyanse sikerül."

Nekem gyanus, hogy eddig se lehetett, különben minek kéne egyesíteni a Skype és MSN fiókot előtte? :F

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#3210) margithid válasza Komplikato (#3209) üzenetére


margithid
veterán

Egyesítve van, nem ez a gond.
A skype alapból nem hozza be a belépési részt..

(#3211) akos3 válasza margithid (#3208) üzenetére


akos3
addikt

nah nekem meg belép csak nem látok lósz@rt se :S

csako: Ok, majd megnézem, bár ezekbe nem nagyon hiszek.

(#3212) kigyi_23


kigyi_23
addikt

Valaki arra a hibára, hogy a skype egyetlen webcam-et sem ismer fel? XP alatt a kamerák saját gépben rákattintva működőképesek képet adnak. SP3-at most tolom rá, de semmi ötletem mitől lehet ez. Logitech-Microsoft és tecsó xD kamera is próbálva lett :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#3213) margithid


margithid
veterán

Senkinek semmi ötlet?

(#3214) Rikarda válasza csako (#3202) üzenetére


Rikarda
csendes tag

Sajnos az sem hozott eredményt. :(

(#3215) akos3 válasza csako (#3206) üzenetére


akos3
addikt

áh semmit se csinál.

Irtó jo h frissiteni kellett msn-ről de ez nem müxik, msn-t meg nem lehet visszarakni. jó nagy átcseszés, nem tudom mit csináljak :W

(#3216) csako válasza akos3 (#3215) üzenetére


csako
veterán

Hát ez a program kifog rajtam :(
A poén, hogy nálam meg minden frankó már hónapok óta, nem tudom ti miért szívtok ennyire...

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#3217) akos3 válasza csako (#3216) üzenetére


akos3
addikt

A legpoénabb az h a Win7-es gépen gond nélkül frissült az msn skype-ra, az xp-s gép meg sz@rakszik és most semmi nem megy fel rá :S

(#3218) soma165


soma165
tag

skype nem látja a facebookos partnereimet
pedig:
-mult héten még látta
-legujabb skypem van
-partnerlista "összes"re van állitva
-webes felületen látom a partnereket,azaz vannak az adott pillanatban bejelentkezett partnerek,csak skype nem látja öket
ebben ha valaki tud segitsen nekem
nincs valahol skypen belül olyan hogy: "facebook bejelentkezés" ?

(#3219) csako válasza soma165 (#3218) üzenetére


csako
veterán

Az állapot váltásnál lehet állítani, hogy ugyanaz, mint fb-n, vagy kijelentkezve.
Egyébként ma nekem se volt elérhető senki, csak weben :(((
Jó lenne, ha végre kiadnának egy bug-mentes verziót...

Utolértek a bajok :D

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#3220) soma165 válasza csako (#3219) üzenetére


soma165
tag

ha nálad sem müködik rendesen ,az annyibol megnyugtat hogy maga a skype bugos,nem konkrétan nálam van a hiba

[ Szerkesztve ]

(#3221) benedekco válasza csako (#3219) üzenetére


benedekco
addikt

"Jó lenne, ha végre kiadnának egy bug-mentes verziót..."
Troll mode on: a microsoft 2020-ra ígéri a skype teljesen bug mentes változatát, 2025-ben elérhetővé teszi a hibátlanul működő, tökéletesen használható változatot.

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#3222) csako válasza benedekco (#3221) üzenetére


csako
veterán

Akkor várok, de 2020-25-ben számon kérem majd rajtad ;]
:))

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#3223) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Nem tudok csak a Skype accounttal bejelentkezni, az MS fiókra azt írja nem sikerült azonosítani!
Más is járt így?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3224) Lenry válasza leslieke (#3223) üzenetére


Lenry
félisten

igen.

nálunk a munkahelyemen is többen jelezték már.
valami rendszerszintű nyűg lehet.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3225) leslieke válasza Lenry (#3224) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Kösz, akkor én is ezzel nyugtatom majd a kollégákat is. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3227) benedekco válasza leslieke (#3223) üzenetére


benedekco
addikt

dettó, itt is szar :(((

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#3228) D.Orion válasza leslieke (#3223) üzenetére


D.Orion
veterán

Újabb Microsoft FAIL! :W
Reggel óta ezzel szopok. Ha szándékosan rossz jelszót adok meg, akkor azonnal kidobja, hogy hibás jelszó. Ha a megfelelőt írom be, akkor 2 perc gondolkodás után közli velem, hogy sajnos nem sikerült azonosítani. Amint be tudok lépni azonnal lementem az összes ismerősöm mail címét és keresek egy másik szoftvert.

(#3229) benedekco válasza D.Orion (#3228) üzenetére


benedekco
addikt

Ha találsz valami másik szoftvert, ami be tud jelentkezni ilyen esetekben is és ugyanúgy kezeli a skype és msn accountokat egyszerre továbbá működik a hang/kép/fájl átvitel és lehet chat üzemmódban is használni akkor oszd meg velünk kérlek. Azaz érzésem azért használ a jónép skype-ot mert már másra macera áttérni, mert akkor minden partnert át kéne hurcolni a másik szoftverre. :(
De ha van alternatíva akkor azért megoszthatod velünk.

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#3230) D.Orion válasza benedekco (#3229) üzenetére


D.Orion
veterán

Visszatértem egy nagyon régi 90'-es évek közepén használt szoftverhez. :DDD aMSN a neve, jelenleg is működik, szerintem az összes általad felsorolt feltételnek megfelel.

ami be tud jelentkezni ilyen esetekben is és ugyanúgy kezeli a skype és msn accountokat egyszerre Ez megy, ezzel vagyok bejelentkezve.
továbbá működik a hang/kép/fájl átvitel Van rajta, továbbá van webcam is.
és lehet chat üzemmódban is használni Ok szintén-

Több száz ismerősöm közül csak egy van online! Ő is eBuddy-ról. :))

(#3231) Lenry válasza benedekco (#3229) üzenetére


Lenry
félisten

Trillian

egyszerre vagyok bejelentkezve mindenbe

és lehetnék bejelentkezve egy csomó másba

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3232) benedekco


benedekco
addikt

Annak idején keresgéltem én is ilyesmi szoftvereket, de valami gixer volt minddel.
Kösz mind2töknek! :R

szerk: trillian-ra pattog a nod
amsn-re is

[ Szerkesztve ]

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#3233) wattafaka


wattafaka
senior tag

Sziasztok.
Egy olyan problémám van, hogy skype-on nem küldi el, amit írok (hiába ütök enter-t, vagy kattintok a küldés gombra). Alapból a kis szövegdobozból fel sem ugrik a beszélgetés részre, szóval nem kapcsolódási probléma. Net van, mindketten elérhetőek vagyunk (igazából egyik partneremnek sem tudok írni), nem vagyok tiltva, minden oké. Frissen telepítettem a legújabb verziót, töröltem, lendszerleíró adatbázisból is töröltem, újraindítottam, újratettem és még mindig nem jó? Mi a jó ég baja lehet? Otthon is, és az irodai gépemen is ezt csinálja.. Az accountommal történt volna valami?
Előre is köszi a válaszokat,
W

(#3234) nubreed válasza leslieke (#3223) üzenetére


nubreed
veterán

Igen én is így jártam.
Ez az üzenet fogad ha MS fiókkal akarok bejelentkezni:
"Sorry we didn't recognize your sign-in details. Please check your skype name and password and then try again".

Skype fiókkal be tudok.

Már megint valami fergeteges módon elcseszett valamit a MS, egyre szarabb ez a Skype szolgáltalás...

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#3235) leslieke válasza wattafaka (#3233) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nálam sima skype accounttal jönnek mennek az üzenetek.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3236) akos3 válasza D.Orion (#3230) üzenetére


akos3
addikt

ha ezt telepítem akk be tok lépni a rendes msn cimemmel?

Lenry Ez is ígéretesnek tűnik, lehet megnézem

Most már ott tartok, h nem csak az xp-s gépen nem megy a skybe bejelentkezés hanem, a win7esen se, amin eddig működött legalább.

[ Szerkesztve ]

(#3237) csako


csako
veterán

Jelentem, hazaértem, bekapcsoltam a gépet és beengedett ms fiókkal is :)
Az más kérdés, hogy senki sem elérhető (facebookosok se) és ez marhára zavaró, úgyhogy megnézem magamnak azt a Trilliant :)

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#3238) leslieke válasza csako (#3237) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nálam is megjavult.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3239) akos3 válasza csako (#3237) üzenetére


akos3
addikt

win7-en nekem is jó most.

aMSN-en be tudok lépni a rendes msn cimemmel? mert nekem meg az a szimpi.

(#3240) benedekco válasza Lenry (#3231) üzenetére


benedekco
addikt

Picit macera átszokni, de minden program váltás macerával jár. Az egyedüli amit nem értek, az automatikus bejelentkezés indítás után. Ezt nem lehet valahol kilőni, egyelőre nem találtam ilyen opciót.
Szerintem a skype-ot váltotta nálam is a trillian.

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#3241) < CyberBob > válasza D.Orion (#3230) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Van benne képernyőmegosztás és kezeli a webcam képét 720p/30fps?
Lenry: a Trillian tudja a fentieket?

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#3242) Lenry válasza < CyberBob > (#3241) üzenetére


Lenry
félisten

passz, soha nem használtam webkamerát

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3243) akos3 válasza D.Orion (#3230) üzenetére


akos3
addikt

nah feltelepítettem és tök jól megy. 2 negatívuma van a kisebb h a webcam vmiért nem engedim a másik ami jobban zavar h prtscreent nem enged beilleszteni egyből.
de am jó kis chat rpogi, támogatja a file küldést, akinek tényelg csak "msn"-ezésre kell annak jó :)
kösz az ajánlást

vacak skype-ot le is töröltem :(((

(#3244) Vikusz77


Vikusz77
tag

Sziasztok!
Mitől lehet az, hogy van egy partnerem, aki állítja, hogy nincs belépve, viszont ha ilyenkor üzenetet küldök neki, akkor nem jelenik meg az kis forgó kör, ami szokta jelezni, hogy a felhasználó nem kapta meg az üzenetet.
Létezik ilyen, vagy láthatatlanra van állítva?

Vikusz

(#3245) benedekco válasza Vikusz77 (#3244) üzenetére


benedekco
addikt

Skype misztérium. Semmi különös, nálam is volt ilyen. Sőt olyan is, hogy nem volt belépve de mégis zöld volt, mikor belépett és kilépett akkor elszürkült. Sőt a legfrissebb az volt, hogy küldtem-küldtem az üzenetet és nem kapta meg, felhívni engedte az illetőt, de szöveget küldeni nem. Ez volt az utolsó előtti csepp, az uccsó meg, hogy nem engedett be winlive-al aztán itt kaptuk válasznak a trillian-t.
Szóval a skype egy qrva nagy szellem kastély amiben misztériumként kavarognak az üzenetek. Nekem ennyi a véleményem.

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#3246) Lenry válasza benedekco (#3240) üzenetére


Lenry
félisten

most látom csak a kérdésed: gondolom azt szeretnéd, hogy bár a jelszó el van mentve, mégse jelentkezzen be automatikusan...

sosem volt erre igényem, így nem néztem utána, hogy ez megvalósítható-e, ezért nem tudom :N

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3247) benedekco válasza Lenry (#3246) üzenetére


benedekco
addikt

Jaja, mert apám gépén néha előfordul, hogy ismerősök szeretnének skype-ot használni. Így viszont lőttek az ilyesminek.

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#3248) Lenry válasza benedekco (#3247) üzenetére


Lenry
félisten

kijelentkezel és törlöd a mentett jelszót

jobb ötletem nincs.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3249) Vikusz77 válasza benedekco (#3245) üzenetére


Vikusz77
tag

Kösz, úgy nézem tényleg valami ilyesmiről lehet szó.

(#3250) takjoe válasza kigyi_23 (#3212) üzenetére


takjoe
tag

Nekem sem ismeri fel a webkamerákat, kettőt is próbáltam, XP van a gépen. Nem gyakran Skype-olok, de a legutóbbinál kb. 1-2 hónapja semmi baja sem volt (talán azóta mintha frissült volna a Skype,most 6.3-as).
Kösz a tanácsokat előre is...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Skype topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.