Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Skype topic

Hozzászólások

(#3901) olivera88 válasza olivera88 (#3895) üzenetére


olivera88
veterán

Elmúlt magától mindkét helyen, csak várni kellett.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#3903) #27441408


#27441408
törölt tag

az androidos skype vajon miért nem írja ki a facebook ismerősöket ?: microsoft azonosítóval léptem be.

(#3904) tomp


tomp
félisten

Sziasztok!

Eddig nem használtam a Skype-ot de most szeretném elkezdeni. Azt mondja a weboldal, hogy töltsem ki a profilomat mert csak 40%-os. Oké, kitöltöm. Mentésnél kéri a jelszót amit beírva közli, hogy nem megfelelő. Microsoft fiókkal üzemel a skype profilom. Hiába adom meg a microsoft jelszavamat, nem fogadja el a skype. Akkor hogyan mentsen el az új adatokat? :F

(#3905) Stirbi


Stirbi
addikt

Sziasztok!

Tegnap estélig tökéletesen működött a skype-om.
Ma reggel elindítom a skypot, és csak pörgött pörgött(az ikon a jobb also sarokban-loadingolt a skype), rá tudtam irni ismerősökre meg is kapták, de nem tudtam őket felhívni, és nem jelezte senkinek sem az állapotát.

Ujratelepitettem a skype-ot, úgy sem jó, egyáltalán nem bir belépni a fiókomba, iOS-ről is probáltam belépni, ott sem lép be!

Valakinél hasonlo probléma? Mit probáljak még meg? A rejtett roaming mappából is kitöröltem a skype mappát.

(#3906) Stirbi válasza Stirbi (#3905) üzenetére


Stirbi
addikt

Router resi megoldotta!

(#3907) eax1650


eax1650
aktív tag

Sziasztok!

Van itthon 2 asztali gép, de lett egy laptop is most. Win 7 home van rajta. Telepítettem a Skyp-ot, de nem tudok bejelentkezni! Nem emlékszem már a jelszóra!
Szégyenlem! :(((
Jó pár éve a régi gépeken fut a Skype, nem kellett használnom, most viszont nem tudok bejelentkezni ennek hiányában. A régi gépek valamelyikén megtalálható/kinyerhető e a jelszó?

Bocsáss meg az ellenségeidnek, de jegyezd meg a rohadékok nevét.

(#3908) AstraCDX


AstraCDX
senior tag

Sziasztok !

Jelenleg a Skype 4.2.0.155 verzióját használom, és hiányzik az a funkció, hogy mikor egy partner fölé viszem a kurzort, ott helyben kiírja, hogy utoljára mikor volt on-line, ha épp akkor nem az .

Be lehet ezt a funkciót kapcsolni valahol a fenti verziónál ?

Illetve melyik az a legfrissebb, akár korábbi verzió, amelyben ez a funkció megvan, működik ?

Üdv.

Astra

(#3909) Stirbi válasza eax1650 (#3907) üzenetére


Stirbi
addikt

Szia!

Itt el tudod intézni.

(#3910) kutyuska


kutyuska
aktív tag

Sziasztok,
B.U.É.K!

W7 alatt hogyan tudom rávenni a Skype-ot, hogy a hangot is átvigye HDMI-n, ne csak a képet.
Hdmi Audio driver fenn van, videolejátszásnál átmegy a hang is.
Köszi

" Babra munka, de megéri! "

(#3911) csako válasza kutyuska (#3910) üzenetére


csako
veterán

A hang beállításoknál a kimenetet tedd a kívántra, más ötletem nincsen.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#3912) eax1650 válasza Stirbi (#3909) üzenetére


eax1650
aktív tag

Kellemes Ünnepet!

Köszönöm!
A vége az lett, hogy készítenem kellett egy új fiókot! A korábbi regisztráláskor megadott email cím sem létezik már! A két régin megy tovább a Skype a nemtudom milyen jelszóval.

Bocsáss meg az ellenségeidnek, de jegyezd meg a rohadékok nevét.

(#3913) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Sziasztok

A probléma: adott egy eredeti 64 bites windows, skype 6.11.0.102 verzió, a gép elég erős hozzá Deel 3537. A program induláskor 90Mb memóriát használ ami folyamatosan az indulás pillanatában elindul felfele olyan 300 Mb-nál áll meg. Ez még annyira nem "nagy" baj mivel van memória éppen, csak ne lenne ennyire lassú. Semmit nem csinálok a gépen és csak a skype eszik 25% procit. Egy idő utána a proci használat lemegy, de a memória minek van 288Mb? Vírus tuti nincs, többször is újra lett rakva.

Valami ötlet?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#3914) szabonagyur válasza eax1650 (#3912) üzenetére


szabonagyur
félisten

Szia

Itt nézz körül még esetleg, alul van pár program ami elvben megmutatja az adott gépen használt IM jelszavakat. [link]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#3915) n42


n42
tag

Sziasztok, valaki elmondaná nekem, hogy skype segítségével mennyiért lehet sms-t küldeni belföldi mobilra? 628-féleképpen átirányít a díjszabásokhoz, csak egy qrva szó nincs ott sms-ről.:( baromi frusztráló...

(#3916) zolka95


zolka95
őstag

Sziasztok!
Windows 8 módban futtatott skype-nál meg lehet oldani, hogy beszélgetés közben legyen hang úgy hogy nincs a képernyőn a skype, tehát hogy nem a skype van előtérben?

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#3917) AstraCDX


AstraCDX
senior tag

Hahó !

Valaki tudna nekem segíteni ebben a kérdésben ?

Üdv.

Astra

(#3918) Sheld


Sheld
senior tag

Sziasztok!
Sürgős segítség kéne. Adott egy asztali számítógép, ahol a legfrissebb skype nem tud bejelentkezni. Elindítom a skypeot, és ahol be kéne írni a felhasználónevet és a jelszót, ott csak egy fehér képernyő fogad, és nem lehet vele semmit sem kezdeni. Csak bezárni. Az operációs rendszer: windows 7 ultimate 32bites. Segítségeteket előre is nagyon köszönöm. Boldog Újévet!

Az a vezeték, amiben van áram, pont úgy néz ki, mint amelyikben nincs, csak más a fogása!

(#3919) Llew


Llew
senior tag

Szüleimnek van egy régi gépe (P4, XP SP3), amin olyan gond van a Skyppal, hogy hang kapcsolatot nem lehet vele teremteni. Valamiért féloldalasan jön csak létre. Tárcsáznak, a másik oldalon lévő szintén asztali gép, illetve gépek részéről létre is jön a kapcsolat, szüleim hallják a másik felet, sőt ha van webkamera akkor mindkét félnek van képe, de szüleimtől a hang nem jut el a másik félhez. Sőt, ők már hallják a másik felet, de náluk még mindig csak a tárcsázó hang szól, aztán a skype lefagyasztja az egész gépet.

A mikrofon működik, a skpyon kívül nézve, és a programon belül a teszthívás esetében is, a program szerint minden rendben van, de amint valakit hívni kell már nem működik. Próbáltam program frissítést, régebbi verziót is, semmi.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#3920) StaChys válasza zolka95 (#3916) üzenetére


StaChys
tag

Szia, nekem eddig nem sikerült. Nagyon úgy tűnik, hogy abban a módban futtatott programok amolyan táblagépes módon mennek, tehát nem nagyon lehet variálni. Nagyon hiányoztak a beállítási lehetőségek és a felülettel sem nagyon tudtam kibékülni... Én pont ezért letöröltem a "beépített" Skype-ot, és helyette felraktam a Skype for Desktop-ot (vagy hogy hívják)... Azóta megy minden mint régen.

[ Szerkesztve ]

(#3921) zolka95 válasza StaChys (#3920) üzenetére


zolka95
őstag

én is azt használom
amúgy más windows 8-os alkalmazásoknál sincs hang, ha más program van a képernyőn
lehet a windows-ban kell vmit átállítani, nem pedig az alkalmazásban
felteszem a kérdést a win8 topicban is aztán ha tudnak segíteni ide is leírom

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#3922) Hardtech válasza szabonagyur (#3913) üzenetére


Hardtech
tag

Nekem is ugyan ez a problémám elindítom a skypot és majd szét esik a gép 50% on pörgeti a procit meg zabálja a memóriát a winyoval is csinál valamit mert zörög zakatol ha megy a skype :D valakinek valami ötlet hogy mi lehet a gond ? :W

(#3923) Jarod1 válasza Hardtech (#3922) üzenetére


Jarod1
addikt

winxp n futtatod?

(#3924) Hardtech válasza Jarod1 (#3923) üzenetére


Hardtech
tag

Win 7 64 bit. Próbáltam már kompatibilitást állítani ,rendszergazdaként futtatni , alapértelmezett böngészőt váltani, ezeket irták a skype fórumon de semmi [link] fel....sz. :W

(#3925) Hardtech válasza szabonagyur (#3913) üzenetére


Hardtech
tag

Sikerült megcsinálnom. Felraktam egy régebbi verziót (6.9.0.106) ezzel tökéletes :C

(#3926) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Hali! Csatlakoztam egy Skype csoporthoz, a közös chatben állandóan pontozni kell, mert egy idő után nem jönnek át az ott elhangzó dolgok. Van erre valami megoldás, vagy a Skype alapból ilyen szutyok?

[ Szerkesztve ]

(#3927) olivera88


olivera88
veterán

Máskor ha küldtem valakinek üzit aki offline volt akkor jelzett egy kis forgó kört az üzi mellet ameddig megnem kapta az üzenetet. De nem oly rég eltünt ez az opción nálam. Kiszedték belőle vagy mi?

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#3928) cyber86


cyber86
őstag

Helló. Szerintetek ezt miért írja ki nekem minden windows leállítás/újraindításnál? (win 8.1)

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#3929) TiMoN


TiMoN
senior tag

Valaki használ WinPhone 8.0 án skype-t? Érdekelne hogy is működik zárolt képernyő esetén stb.

-TiMoN-

(#3930) polonic válasza TiMoN (#3929) üzenetére


polonic
félisten

En hasznalok. Egyre szarabb, legalabbis nalam. Hol jelzi a hivast, hol nem. Az uzeneteknel is ez van. Pedig regen teljesen jol mukodott. Minden hivast, uzenetet jelzett. Nemtom, hogy lehetett elcseszni. Azert probald ki, hatha neked jo lesz.

(#3931) TIT


TIT
veterán

Üdv!

Win 8.1-nél a saját skype néha megszakad beszéd közben,lehet,hogy csak a win 8.1-es ilyen szar és az asztali jó.

(#3933) cyber86 válasza #45553408 (#3932) üzenetére


cyber86
őstag

win 7-en nálam még soha nem írta ki de friss win 8.1-en igen még öcsém gépén is csinálja ezt és nem tudom mi lehet a gondja. Kompatibilitást is átraktam win 7-re ami első alkalommal működött is de következő leállítás vagy újraindítás után már nem :S

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#3934) Ron Swanson


Ron Swanson
senior tag

14:30-kor kipostolok ide egy 100$ értékű Skype premium kódot. :))

(#3935) Ron Swanson válasza Ron Swanson (#3934) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

SKYPE-A3UH9-VJX3H-RR3X8-VNWUB
https://secure.skype.com/portal/voucher/redeem

(#3936) polonic válasza Ron Swanson (#3935) üzenetére


polonic
félisten

Köszönöm!

Felhasználva.

(#3937) Ron Swanson válasza polonic (#3936) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

Szívesen :)

(#3938) Ron Swanson


Ron Swanson
senior tag

10 perc múlva kirakok még egy premium kódot :))

(#3939) Ron Swanson válasza Ron Swanson (#3938) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

SKYPE-4XG9U-H6RWF-4WHW9-T4FKA

(#3940) TiMoN válasza Ron Swanson (#3939) üzenetére


TiMoN
senior tag

Köszönöm! :R

-TiMoN-

(#3941) polonic válasza Ron Swanson (#3939) üzenetére


polonic
félisten

honnan jön ennyi kódod? :)

már nem lehet igényelni, úgy tudom

(#3942) Ron Swanson válasza polonic (#3941) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

Egy ismerőstől kaptam 25 kódot. :)
Több száz van még neki.. sokat igényelt :DDD

(#3943) polonic válasza Ron Swanson (#3942) üzenetére


polonic
félisten

Az igen! :D

Akkor kérnék még kettőt, hogy kitoljam a prémium érvényességét 2 évvel. :D

(#3944) TiMoN válasza Ron Swanson (#3942) üzenetére


TiMoN
senior tag

Köszönöm az ismerősödnek is! :)

-TiMoN-

(#3945) olivera88 válasza Ron Swanson (#3942) üzenetére


olivera88
veterán

Szia.
Tudnál nekem is küldeni egy kódot Skypehoz?Upsz ezt privátba akartam. :DDD

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#3946) Ron Swanson


Ron Swanson
senior tag

SKYPE-F4XJH-N9NPV-KMHN4-TU737

(#3947) csako válasza Ron Swanson (#3946) üzenetére


csako
veterán

Ezt most én kaptam el, köszi :)

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#3948) TIT válasza Ron Swanson (#3946) üzenetére


TIT
veterán

Ezek mire jók?

(#3949) csako válasza TIT (#3948) üzenetére


csako
veterán

1 éves Skype Premium

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#3950) kraftwerkfan


kraftwerkfan
tag

Sziasztok!
Folyamatos (sztem nem verziófüggő) problémám, hogy hiába van beállítva a "nincs naplózás", ez a skype mindig felhozza a legutóbbinál. De nekem nem kellene nagyon...

 Apple

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Skype topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.