Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Skype topic

Hozzászólások

(#4651) bb0t válasza cigam (#4650) üzenetére


bb0t
senior tag

Van egy olyan opció skype-ban, hogy kontaktok másolása a telefonkönyvbe. Azt bepipálod és kiteszed az emberkét kijelzőre - ráböksz és két lehetőség ugrik fel, vagy hívod a számát, vagy skype. LG G2-n legalább is nálam így működik.

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#4652) cigam válasza bb0t (#4651) üzenetére


cigam
félisten

Köszi! Kipróbálom.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#4653) FodZilla


FodZilla
csendes tag

Most komolyan 2 hetente jön kb egy skype update, amire még mindig képtelen magátol frissíteni?!

(#4654) cigam válasza cigam (#4652) üzenetére


cigam
félisten

Öööö... Hol a contacts? :B
Nagyon új nekem az Android. Amúgy egy telefon nélküli tablettel bírkózok.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#4655) bb0t válasza cigam (#4654) üzenetére


bb0t
senior tag

Jaa, hát ha nem telefon hanem tab akkor nincs contacts. :F

Találtam egy leírást bár elég bonyolult.

[ Szerkesztve ]

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#4656) St3ven válasza bb0t (#4655) üzenetére


St3ven
addikt

Nem olyan biztos, hogy nincs Contacts. Esetleg futhat még Személyek név alatt is, nekem úgy szerepel a tabletemen.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#4657) cigam válasza bb0t (#4655) üzenetére


cigam
félisten

Köszi! Nem olyan vészes, de szerintem régi. Vagy én nem csinálok jól vmit. Ugyanis amit én találtam a storeban, annak gomba az ikonja, és nincs olyan menüpont amit a leírás említ.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#4658) bb0t válasza cigam (#4657) üzenetére


bb0t
senior tag

:F nem értem. keresgéltem én is, de nem találtam olyat ami ezt tudná, pedig annyira logikus igény...

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#4659) pilóta


pilóta
nagyúr

Frissítettem a skype-ot, mert folyton lefagyott (mondjuk nem értem, hogy miért nem a legfrissebb volt fenn, mert be volt kapcsolva az automatikus frissítés, na mindegy...).

Viszont most olyat csinál, hogy ha hívni akarok valakit és rákattintok a hívás ikonra, akkor nem a hívás indul el, hanem kijön egy buborék, hogy "Skype hívás" vagy "Mobil hívása". Nem akarok mobilt hívni soha, úgy szeretném, hogy egyszerűen indítsa el a skype hívást, ne kelljen még külön kiválasztani.

Aki él és nem boldog, az téved!

(#4660) Krisz86


Krisz86
csendes tag

Sziasztok! Hogy tudnám kiiktatni itt fent a hirdetés helyét?

(#4661) fpeter07 válasza pibácsi (#4649) üzenetére


fpeter07
veterán

Elindul a windows-al együtt, nem azzal van a gondom. Csak nem jelentkezik be ha visszajövök alvó üzemmódból.

(#4662) #41133696


#41133696
törölt tag

Képek a megújult Skype felületéről:

Egy bemutatóval is gazdagodott a program

Az új felület az asztali Skype-ban.

[ Szerkesztve ]

(#4663) bb0t válasza fpeter07 (#4661) üzenetére


bb0t
senior tag

Annal a krpernyonel ahol be kell jelentkezni, van egy checkbox az auto bejelentkeztetesre, az en verziomban, ha nem ott akkor a beallitasokban.

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#4664) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Sziasztok,

Van PC-n Skype-m és Telefonra nem lehet valahogy belépni a facebookos felhasználóként ? :F
/csak Skype nick és Microsoft fiók opció van telefonos Skype-n.../

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#4665) #41133696 válasza MaxxDamage (#4664) üzenetére


#41133696
törölt tag

Tudtommal nem.

(#4666) pilóta válasza pilóta (#4659) üzenetére


pilóta
nagyúr

Erre valaki? :F

Aki él és nem boldog, az téved!

(#4667) tomi2001


tomi2001
újonc

Sziasztok lenne egy olyan problémám hogy windows 8.1 pro-m van és a skype ezt írja:skype nem tudott kapcsolatot létesíteni.Na ez mi? :((

(#4668) bb0t válasza pilóta (#4666) üzenetére


bb0t
senior tag

Gondolom telepítetted a gyorshívást, vagy valami beállítás úgy maradt.

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#4669) pilóta válasza bb0t (#4668) üzenetére


pilóta
nagyúr

Nem telepítettem a gyorshívást, és pont az lenne a kérdés, hogy milyen beállítás csinálhatja ezt...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#4670) #41133696 válasza pilóta (#4659) üzenetére


#41133696
törölt tag

A 6.22-es verzió?

(#4671) pilóta válasza #41133696 (#4670) üzenetére


pilóta
nagyúr

Szerintem igen, a legfrissebb, ami most tölthető. (nem vagyok benn a boltban, nem tudom megnézni, majd reggel)

Aki él és nem boldog, az téved!

(#4672) Bishoop


Bishoop
tag

Szevasztok !

Az lenne a kérdésem hogy meg lehet-e oldani Skype-ban hogy facebook-os embereknek akkor küldök üzenetet, amikor nincsenek bejelentkezve, ilyenkor ugyanis nekem csak az sms küldést ajánlja fel !

(#4673) pilóta válasza #41133696 (#4670) üzenetére


pilóta
nagyúr

6.22.81.104

Aki él és nem boldog, az téved!

(#4674) #41133696 válasza pilóta (#4673) üzenetére


#41133696
törölt tag

Az a legfrissebb. Milyen operációs rendszeren használod? Mert ha Windows 8.x-en akkor van lehetőség a hagyományos asztali Skype helyett a Modern UI-s verzió használatára is. Nézd át a tűzfal szabályokat is, illetve ha van routered az ottani beállítások között is, hogy az UPnP engedélyezve van e.

[ Szerkesztve ]

(#4675) pilóta válasza #41133696 (#4674) üzenetére


pilóta
nagyúr

Win 8.1
Modern ui kizárva. Botrányosan néz ki egy 24"-os monitoron. Ráadásul közben megy tovább a munka, jó ez így az asztali verzióval...

Tűzfalnak mi köze van ehhez? UPnP engedve van.
Korábbi verzióval nem volt ilyen hülyeség, és semmi más nem változott azon kívül, hogy frissítve lett a skype.

Aki él és nem boldog, az téved!

(#4676) Roli5


Roli5
tag

Sziasztok!

Srácok, mi lehet a gond? :
Skype hivatalos oldaláról telepítettem, de hiába kattintok, nem lehet beírni karaktereket sem a felh. névhez, sem a jelszóhoz...
Win7 64 bit... :F :F

(#4677) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Ez a felújított skype másnál is ilyen retek? egy fájt küldenek nekem (410kb) és kiírja, hogy tele a lemez, közben meg van 640GB a lemezen ahova menteném...

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#4678) #41133696 válasza pilóta (#4675) üzenetére


#41133696
törölt tag

Más hibára gondoltam, mert ez inkább az új verzió hozománya. Nem néztem még meg, hogy nálam a másik gépen a 6.22-nél van e ilyen jelenség, mert egyébként én például a Skype-ot vezetékes számok hívására is használom, szóval majd megnézem Windows 7 alatt, hogy Skype-Skype-nál mi a szitu.

(#4679) petakpa1


petakpa1
őstag

Be lehet állítani azt valahol, hogy a bejelentkezési képernyőn a skype ne mutassa meg a felhasználóneveket? Alul az automatikus belépés mellől el lehet távolítani a pipát, és így a jelszót mindig kérni fogja, ez ok, de én azt szeretném, hogy a felhasználónevet se mutassa mindig be kelljen írni ugyanúgy mint a jelszót, ne listából kiválasztani.

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#4680) Vadászmenyét


Vadászmenyét
aktív tag

Üdv!

Az normális, hogy a Skype (6.21.59.104 verzió) webcamerás videózás közben (itt is és a másik félnél is webcamerával (HD) mikrofonnal nyomva) 15 % procit használ (i5 4690) és időnként 1,5 megabájt netet fogyaszt?

(#4681) St3ven válasza petakpa1 (#4679) üzenetére


St3ven
addikt

Én ilyen beállítást még nem találtam, de engem is érdekelne a megoldás.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#4682) McLaca válasza Vadászmenyét (#4680) üzenetére


McLaca
őstag

Ha HD felbontásban csevegtek, akkor minden további nélkül lehetséges a prociigény. Az 1,5 Megabájt alatt 1,5Mbitet értesz? 1,5 MB = 12Mbit. Csak azért kérdem, mert az 1,5Mbps sebesség videochatnél, főleg ha HD, akkor teljesen rendben van.
Ja, még egy apróság: Magyarországon kamera.

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#4683) Bjørgersson válasza McLaca (#4682) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Külföldön is kamera, ha magyarul mondod/írod. ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4684) Vadászmenyét válasza McLaca (#4682) üzenetére


Vadászmenyét
aktív tag

1,5 megabájtra gondoltam igen. Értem, köszönöm.

(#4685) Dinter


Dinter
addikt

Kijelentkezett a Skype-m, most meg amikor visszajelentkeznék, nem történik semmi, mikor a Bejelentkezés gombra nyomok? :F

Semmi.

[ Szerkesztve ]

(#4686) McLaca válasza Vadászmenyét (#4684) üzenetére


McLaca
őstag

Akkor 1,5 Megabájt? És másodpercenként?
Mert a kérdésem az volt, hogy Megabitet értesz-e alatta, de azt válaszoltad, hogy Megabájtot. :)
Na most akkor?

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#4687) Vadászmenyét válasza McLaca (#4686) üzenetére


Vadászmenyét
aktív tag

Megabájt, igen másodpercenként :) És amugy az első hszemben is megabájt volt :)

[ Szerkesztve ]

(#4688) gduck


gduck
addikt

Sziasztok!

A jobb oldalon megjelenő ráncos megszépülő banya reklámokat ki lehet valahogy kapcsolni??? Minden reggel azt kell nézni, már tököm kivan tőle :( Nekem farkam van, máshova kell a kenőcs :W

[ Szerkesztve ]

(#4689) St3ven válasza gduck (#4688) üzenetére


St3ven
addikt

Lehet, hogy nem vigasztal, de linuxon nincsenek reklámok a Skype-ban. :DDD

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#4690) bb0t válasza gduck (#4688) üzenetére


bb0t
senior tag

Ránéztem a Skypeomra és pont az látszik :DDD

Nekem olyan bajom van, hogy egy ideje nem jelez ha írnak, pedig be van állítva, ugyanúgy mint eddig. Ez is valami ordenáré bug?

[ Szerkesztve ]

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#4691) McLaca válasza Vadászmenyét (#4687) üzenetére


McLaca
őstag

Oké. Azért az értetlenkedésem, mert 1,5MB/s az sok. Az 12Mbit/s, az HD TV adásnak 1080i) is böcsületére válik. :)

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#4692) Vadászmenyét válasza McLaca (#4691) üzenetére


Vadászmenyét
aktív tag

Igen, szerintem is. Node mit lehet tenni ez ellen? Azóta volt egy rendszer reinstall, de semmi javulás a dologban, ugyanugy 1-3-1,6 megabájt között mozog a hálózat fogyasztás.

(#4693) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Ha törlöm azt az email címemet amivel a skypera regisztráltam,törlődik az a skype regisztrációm is vagy meg marad használhatatlanul?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#4694) St3ven válasza Pityu. (#4693) üzenetére


St3ven
addikt

Nem törlődik, és tudod továbbra is használni.

De célszerű lenne majd az adataidnál egy új elsődleges email címet megadni.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#4695) Pityu. válasza St3ven (#4694) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Nekem pont az lenne a lényeg,hogy meg akarom szüntetni az email címet,és erre a skype fiókra nem igazán van szükségem,csak hát a hülyék törlési lehetőséget nem biztosítanak.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#4696) Füge007


Füge007
senior tag

Sziasztok!

Ezzel a hibával találkozott valaki:

Már 2 X telepítettem újra, és ugyenez az eredmény, OS Win 7 64 bit ultimate, friss telepítés. Ezzel még nem találkoztam :F

[ Szerkesztve ]

Füge

(#4697) Pityu. válasza Füge007 (#4696) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Ilyennel még én sem,próbálj ki egy skype portable változatot talán innen le töltheted [link] ha itt is gond van akkor a windowsnál nem stimmel valami.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#4698) Füge007 válasza Pityu. (#4697) üzenetére


Füge007
senior tag

Köszönöm :R

Megpróbálom, remélem megszűnik ez a hiba. El sem tudom képzelni mi lehet, másik gépen ugyanígy telepítve semmi gond :F

Füge

(#4699) Pityu. válasza Füge007 (#4698) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Azért majd írd meg ,hogy esetleg így működik e a dolog.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#4700) WestBam


WestBam
senior tag

Sziasztok!

Egy furcsa hibával találtam magam szemben amivel nem jutok egyről a kettőre. A skype videóhívásnál az általam adott kép és hang jó minőségű és folyamatos de a partnereknek a képe és a hangja is itt pixeles, akadozik és szinte teljesen érthetetlen pedig előtte nem volt velük semmi gond. A probléma kb. azóta áll fenn mióta az xp-t lecseréltem w7 32 bitesre, gyári driverkereső és letöltő program szedte össze a feltelepítendő vackokat, eszközkezelőben minden rendben van, nincs hiányzó vagy problémás driver.
Adott dolgok:
UPC net (ping 20-22ms, mindig 25mbps feletti mért letöltési értékkel, felfelé általában 3mbps) amit adtak kábelmodemet abban van wifi router így a netet onnan eszi a lifebook a531 (4gb ram, b960 proci, intel hd 2000 video, b/g/n-es wifi). Wifi szennyezés minimális és a netelérés kellően gyors és akadásmentes folyamatosan, csak a skype és csak a bejövő videó és hang ami problémás.
Valakinek bármi ötlete van esetleg?

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Skype topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.