Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Skype topic

Hozzászólások

(#3301) dethroner válasza csako (#3299) üzenetére


dethroner
veterán

Hatalmas köszönet :R

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#3302) asuspc96


asuspc96
senior tag

Hali!!

Az lenne a kérdésem, hogy hogyan lehetne lementeni a beszélgetéseket "X" időre visszamenőleg gyorsan ?
tehát mondjuk 1-2 perc alatt ?

(#3303) alratar válasza asuspc96 (#3302) üzenetére


alratar
addikt

Ha jól tudom a skype készít mentést!

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#3304) asuspc96 válasza alratar (#3303) üzenetére


asuspc96
senior tag

és hova ? mi a fájl neve ?

(#3305) takjoe válasza takjoe (#3250) üzenetére


takjoe
tag

Erre esetleg valaki? Látom nem csak az én problémám ,rövid időn belül még két hozzászóló is ugyanezt kérdezte.
Kösz

(#3306) takjoe válasza F e Z o (#3274) üzenetére


takjoe
tag

Ti már meg tudtátok oldani, hogy a Skype felismerje a webkamerát? Nekem is ugyanez a problémám van. Feltettem egy régebbi Skype-ot (5.1.0.112),ott nincs semmi probléma, viszont megkérdezésem nélkül a bejelentkezéskor állandóan frissíteni akarja magát,ezt nehéz kikerülni.
Üdv:J

[ Szerkesztve ]

(#3307) alratar válasza asuspc96 (#3304) üzenetére


alratar
addikt

Na látod, azt nem tudom!
A tippem az AppData/Roaaming/Skype/<hel. név>/main.db-journal

De magával a skype-al vissza lehet nézni!

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#3308) MATEO6600


MATEO6600
őstag

Windows 8 alatt használom a Skypot, és az lenne a gondom, hogy nem én, hanem anyukám szeretné használni.
Na most ehhez az egész windowsba más fiókkal kéne bejelentkezni...
Nincs erre mód, hogy simán belépjen az ő skype fiókjával, mint régen?

(#3309) csako válasza MATEO6600 (#3308) üzenetére


csako
veterán

Letöltöd az asztali verziót és ott bejelentkezhetsz akármilyen fiókkal :)

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#3310) MATEO6600 válasza csako (#3309) üzenetére


MATEO6600
őstag

Köszönöm :R

(#3311) Komplikato válasza BullZeye (#3251) üzenetére


Komplikato
veterán

"miért is kell nekem Trillian network account, hogy"

Hát egy tipp: Lehet nem örülnél ha egyszer valaki az összes kliens jelszavadat helyetted tudná használni? Támogat vagy 2 tucat klienst. És ugye azok összes jelszavát a Trillian accountban örzi.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#3312) margithid


margithid
veterán

Nem tudok belépni a skype-ba messenger azonosítóval.
Mit gondoltok mi lehet a hiba?

(#3313) Komplikato válasza localhost (#3254) üzenetére


Komplikato
veterán

"csak egy váltás körüli hisztériában értetlenkedem mindazok állításai miatt, akik sz@rozzák és szutykozzák azt a programot, ..."

Azért én 25 év alatt rengeteg klienst használtam IRC programoktól kezdve, ICQ-n keresztül, MSN és egyébb messengerekkel, Skype-al, alternatív kliensekkel, stb.

Az MSN is küzdött gyerekbetegségekkel, hiszen ha nem lett volna gagyi, nem terjed a sok alternatív megoldás. De a Skype valahol ott tart használhatóságban ahol az MSN az XP megjelenésénél vagy ott sem!!!

Én IDŐBEN csináltam egyesített Skype-MSN accountot. Erre fel a Trillianon nem működik. Tök jó, mert vagy fut a Trillain a Skype mellett (se perc alatt akad össza a Skype más programokkal ugye) vagy kinyitok még 3-4 klienst amiket a Skype nem ismer ... esélytelen.

Erre fel újratelepítem a gépet, Skpye felmegy, egyesített accounttal belépek, erre a TELJES MSN kapcsolataim eltűntek! Nyoma sincs! WTF??? Jellemzően sok ismerősnek nincs más elérhetősége, hogy tárgyaljam le velük, hogy mi a Skype hívóm? És mit tegyek azokkal akik nem hajlandóak se MSN, se Skype használatára, maradnak pl GTalk-nál? :W

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#3314) benedekco válasza Komplikato (#3313) üzenetére


benedekco
addikt

Nekem megy trilliannal az egyesített acc. Csak külön be kell a winlive-ra és a skype-ra is lépni. Hülyeség, de így megy. Szerintem a microsoft nem vonta össze 100-osan a két accountot, csak valahogy összedrótozta őket, de egymástól még valahogy függetlenek.

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#3315) Komplikato válasza benedekco (#3314) üzenetére


Komplikato
veterán

Most az MSN régi accountot nem próbáltam, megszűntéig ment a Trillianon, de ott pont a skype régi és egyesített accountja SE megy. De ha most tényleg megy, a Skype-ot lesz*rom, mert ott senki ismerősöm és megy vissza a Trillian marha gyorsan.

Egyébként biztos, hogy nem végleges az "összedrótozás", mert a FAQ szerint újra szétválasztható ...

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#3316) Komplikato válasza benedekco (#3314) üzenetére


Komplikato
veterán

Lol. MSN pöcre megy, Skype se egyesített accounttal, se régivel. Nem baj. Trillian marad, Skype-ot meg ráérek 3 havonta elindítani ha szükséges. :P

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#3317) gaben1000


gaben1000
tag

Sziasztok!
Előre szólok, nem törtem fel senkinek a honlapját, barátnőm engedte meg, hogy belenézzek a skype-jába, pusztán technikailag érdekel a dolog.
Szóval nála nem mentődik semmilyen üzenetváltás, pedig kézi törlésre van állítva a naplózás, meg a nézetben ott legalul van olyan opció, hogy legutóbbi beszélgetések elrejtése, az se aktív. Hogy lehet ez? Meg a profilképe más a saját skype-jában, mint amit én látok a sajátomban tőle. Ez hogy lehet? Ugyanazzal az email címmel nálam is, meg ahova beléptem hozzám, szóval ez se lehet. 2 jelszava van hozzá vagy mi? Bár olyat gondolom nem lehet.

(#3318) Dinter


Dinter
addikt

Üdv!

Azt nem lehet beállítani, hogyha FB ismerősök írnak, akkor ne jelezze Skypeon? Vagy szétkapcsolni a 2 profilt?

(#3319) csako válasza Dinter (#3318) üzenetére


csako
veterán

Szétkapcsolni is lehet (van egy kék fogaskerék jobb oldalt), vagy pedig az állapot változtatásnál lehet "kijelentkezve"-re rakni a facebookot, aztán akkor nem jelez semmit se.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#3320) Komplikato válasza Komplikato (#3316) üzenetére


Komplikato
veterán

Korai volt az örömöm. A Skype MSN fül alatt 0 kontaktot jelez. A Trillian 38-at. De a 38-ból napok alatt 0 volt aktív, ami kb. lehetetlen. :(

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#3321) F e Z o válasza takjoe (#3306) üzenetére


F e Z o
veterán

Sajna nem, itthon látja az amcap is és a legújabb skype is a webkamerát, csak unokatesómnál nem. Amcap ott is látja, de a skype nem érzékel webkamerát.

H2O über alles!

(#3322) Pityke78


Pityke78
őstag

Sziasztok!

Hogy tudom azt beállítani, hogy ha kamerázok és a párbeszéd panelt leteszem az asztalra, akkor a kamera kép nem maradjon meg kicsiben a jobb felső sarokban, hanem az is lemenjen az asztalra?

Köszi

(#3323) gaben1000


gaben1000
tag

Sziasztok!
Egy email címhez tartozhat több skype profil?

(#3324) localhost válasza gaben1000 (#3323) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Csak akkor, ha több személyiség is tartozik hozá :) [link]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#3325) gaben1000 válasza localhost (#3324) üzenetére


gaben1000
tag

Akkor hogy lehet, hogy barátnőmnek más a profilképe a saját skype-jában, mint ami az enyémben jelenik meg?
Meg nincs nála naplózás, pedig kézi törlésre van állítva a naplózás? Nem rejt el semmit, meg nem törölgeti minden beszélgetés után.

(#3326) littleNorbi


littleNorbi
aktív tag

Helló!
Hogy bírom beállítani a Skype-on, hogy ha filmet nézek(tehát ha teljes képernyős tevékenységet folytatok), akkor automatikusan kapcsoljon át "elfoglalt" módba, és ha befejezem, akkor meg vissza álljon "elérhető" módba?

(#3327) Komplikato válasza Komplikato (#3316) üzenetére


Komplikato
veterán

"Skype se egyesített accounttal, se régivel."

LOL. De a régi megszűnt MSN-el belépve megy az MSN és a Skype egyszerre!

A 20 forintos kérdés az, hogy akkor mi a bánatos ... ******-nak kellett az új egyesített account ha az nem is működik? :D
Congrat MS. :W

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#3328) margithid


margithid
veterán

Kezd tele lenni a hócipőm az egész skype-al..Hogy adhat ki a microsoft a keze közül egy ilyen sz@rt?

Be akarok jelentkezni automatikusra van állítva és csak tölt tölt tölt..
Újratelepítettem és semmi változás.
Valami ötlet?
Valami alternatíva esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#3329) benedekco válasza margithid (#3328) üzenetére


benedekco
addikt

alternatíva: trillian

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#3330) margithid válasza benedekco (#3329) üzenetére


margithid
veterán

Telepítettem ,de egy darab kontaktom nincs fent, pedig beléptem az msnbe és a skypeba is

(#3331) benedekco válasza margithid (#3330) üzenetére


benedekco
addikt

Nálam jó, mindkettőből vannak bent.
Sajna nem tudom mi lehet a gond. :F

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#3332) margithid válasza benedekco (#3331) üzenetére


margithid
veterán

De azért igy elcseszni a dolgokat...
Rohadjon meg a microsoft ;]

(#3333) fradi81


fradi81
veterán

Nálam hibátlan a skype, tudjuk használni amire való videóhívásra, az msn kontaktok meg majd csak megjelennek benne, hónapok évek kérdése :DDD

moto g72, Ninebot d28e

(#3334) rii


rii
nagyúr

"A skype nemészlel webkamerát"

elképzelhető, hogy a kamera esett 1,5 m-t ... de ha egy "PC camera" nevű prog. látja a kamera képét, akkor a Skype miért nem akarja?

a sykpe eddig látta a kamerát, és lehetett videohivást kezdeményezi/fogadni
de most már a hívott fél webkamera képe se jön át, se erről a gépről nem működik a webkamera

[ Szerkesztve ]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#3335) rii válasza rii (#3334) üzenetére


rii
nagyúr

ja'látom nem vagyunk egyedül ezzel )))-.

mitörtént?
a skype által preferált web cam kellene?
vagy kredit?
vagy régebbi verziójú skype-t leszedni?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#3336) Kobe


Kobe
veterán

hali

valakinek nincs ötlete arra, mi lehet a hiba ha skypeban be van állítva a hangjelzés új üzenet érkezésekor, de ha bárki ír, nem jelzi hanggal ?

a beállításokban be van állítva minden....

(#3337) Komplikato válasza rii (#3335) üzenetére


Komplikato
veterán

Érdekes a kamera kezelés. Nekem 2x is megtalálta úgy a kamerát, hogy fel sem volt még telepítve a drivere! (Logitech c270)
A gyári driver meg rákérdez, hogy "optimalizálja" magát a Skype-hoz? Na ez meg mi?

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#3338) takjoe válasza rii (#3335) üzenetére


takjoe
tag

Én is próbáltam mindent ( három különböző webkamerát,driver frissítéseket). A kamerát minden program felismerte, csak a Skype nem. Végül letöltöttem egy régebbi , azt hiszem 5.1-es Skype-ot, ami szintén nem volt egyszerű, mivel minden bekapcsoláskor automatikusan frissülni akart...
De most működik.
Nem tudom mitől lehet,hogy ez csak egy pár embernek a problémája, a többieknek viszont nem.

[ Szerkesztve ]

(#3339) rii válasza takjoe (#3338) üzenetére


rii
nagyúr

nagyon köszi!

akkor mi is megpróbáljuk az 5.1-est ...

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#3340) fradi81 válasza Komplikato (#3337) üzenetére


fradi81
veterán

Logi kamerákhoz nem is kell külön drivert felrakni csak a LWS-t és megy, nekem is ilyen van.

moto g72, Ninebot d28e

(#3341) F e Z o válasza rii (#3335) üzenetére


F e Z o
veterán

Én visszaraktam a 5.2-es skype-ot azzal ismét működik a webkamera normálisan. Azért nem fogok venni egy drága webkamet, mert a skype úgy gondolja, azt kellene.

(#3338) takjoe : 1200Ft-os tesco gazdaságos webcam bizonyára nem skype "minősített". :DDD Viszont a célnak megfelel ez is.

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#3342) simos


simos
tag

Sziasztok !

Segítséget kérnék !

Hol tudom beállítani a skype-ban, hogy NE jegyezze meg a felhasználó neveket?
Vagy ezt nem a skype-ban kell beállítani ? Netán máshol ?

Előre is köszönöm a segítséget !

(#3343) gaben1000


gaben1000
tag

Sziasztok!
Az istennek nem akarja a skype-om a naplózást.
A beállításoknál kézi törlésre van beállítva a naplózás, de akkor sem jegyzi meg, olyan, mintha senkivel sem beszéltem volna, nincsenek előzmények. Én meg nyilván nem törlöm kézzel őket.
Valahol még be lehet állítani?

(#3344) fradi81 válasza gaben1000 (#3343) üzenetére


fradi81
veterán

Hali
Hát 1 dolgot 2 helyen nem hiszem hogy állíthatsz :)

moto g72, Ninebot d28e

(#3345) gaben1000 válasza fradi81 (#3344) üzenetére


gaben1000
tag

Úgy értem, valahol van még valami beállítási lehetőség, ahol ezt be lehetne állítani?
Különben mi a magyarázat arra, hogy nálam nincs naplózás. Biztos, hogy a program szabályozza le vagy hogy fejezzem ki, de nem tudom, hogyan, mikor kézi törlésre van állítva, szóval addig meg kéne jegyeznie, míg én nem törlöm ki őket.

(#3346) mazza


mazza
tag

Egy kisebb frissítés: Update to Skype 6.3 for Windows

(#3347) cica01978


cica01978
csendes tag

sziasztok!
egy kérdésem lenne.A skypon ha chat-elek egy partneremmel,akkor egy másik partner hozzá tud-e férni a privát üzeneteimhez? el tudja-e olvasni a nem neki szánt üzenetet?

(#3348) cica01978


cica01978
csendes tag

A videó beszélgetésiemet láthatja valaki valamilyen oknál fogva ha egy partneremmel beszélgetek?és azt másik partner láthatja e?

(#3349) csako válasza cica01978 (#3348) üzenetére


csako
veterán

Ha ott ül melletted a gépnél, akkor mindkét kérdésre a válasz igen :))
Egyéb esetben nem lehetséges, csak az olvashatja/láthatja, akinek elküldöd.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#3350) Komplikato


Komplikato
veterán

6.5 bétát érdemes feltenni? Sokkal rosszabb már nem lehet ... :P

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Skype topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.