Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Skype topic

Hozzászólások

(#4151) haromegesz14 válasza csako (#4150) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

Köszi! :R

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#4152) dangerzone


dangerzone
addikt

Sziasztok!
Szerintetek az mitől lehet, hogy ha a skypeot elindítom és valakivel először beszélek, akkor kapásból kifagy. Ha újraindítom, majd újrahívom az illetőt, akkor már megy a dolog. Már próbáltam újratelepítést is, de a probléma továbbra is fenn áll.

(#4153) spiritex válasza gyenesmartin (#4139) üzenetére


spiritex
veterán

Hívás közben nézd meg a hívás paramétereit, és ha a Relay mellett nem 0-t látsz, akkor talán javítható, ugyanis a 0-nál nagyobb szám azt jelenti, hogy nem közvetlen a kapcsolat köztetek, hanem mindenféle átjátszókon keresztül kavar a jel, mire átmegy. Ezt a router beállításaiban lehet orvosolni úgy, hogy a Skype beállításaiban kiveszed a pipát a portoknál, hogy ne használja a 80-ast asszem és megadsz egy számodra szimpatikus portot (pl. 1500), amit aztán a router portforwarding részénél átirányítasz a géped ip-címére.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#4154) Sotyks94


Sotyks94
aktív tag

Hello, egy kis segítségre lenne szükségem, mert a support hétvégente nem elérhető, az autómatikus help központ meg egy nagy rakás gőzölgő *** :(((
Újraraktam a gépet, és teszem fel a skypot, de istenért nem enged bejelentkezni... Életemben mindenhova 5 jelszót használtam, 100% hogy ide is az egyiket adtam meg, de egyikkel sem enged be. Feltörés lehetetlen, mert a google fiókomhoz van kapcsolva az meg levan védve ip alapján is, meg ha máshonnan be akarnak lépni a telómra kapott sms-el kell visszaigazolni hogy beengedjen, vagyis még ha meg is szerezték a jelszómat, az emailemhez tuti nem fértek hozzá. És a probléma hogy vissza se tudom állítani a jelszót, mert ha rámegyek a jelszó visszaállítására, azt a tetves microsoft fiókot hozza be, hogy annak állítsam vissza a jelszavát, miközben azt tudom, és nem akarom visszaállítani, de ha a skype honlapján, vagy a launcherben megyek rá hogy skype jelszó visszaállítása akkor is az M$ fiókos szart hozza fel -.-" :W Már nagyon ideg vagyok hogy ennyire életképtelen a rendszer, valaki tud megoldást? Pl egy linket amivel tényleg a skype jelszavamat állíthatom vissza nem az ms fiókét...?

(#4155) haromegesz14 válasza Sotyks94 (#4154) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

Magán a Skypon belül a "Nem tud belépni a fiókba?" hivatkozásra kattintva, majd végig zongorázva az emailre kapott hivatkozást tökéletesen megkaptam az új jelszavam, továbbá egyetlen egy Microsoftos oldalba se futottam bele.

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#4156) Sotyks94 válasza haromegesz14 (#4155) üzenetére


Sotyks94
aktív tag

Ez nekem is így ... volt a régi launcherrel, de most gépresinél újra leszedtem a hivatalos oldalról, és egy más felület fogadott ahol mindenáron ms fiókra mutat a link akkor is ha nem azt választod hanem a "belépés skype névvel" és az alatt az elfelejtettem a jelszót részt.

(#4157) csako válasza Sotyks94 (#4156) üzenetére


csako
veterán

Tölts le egy régit.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#4158) Sotyks94 válasza csako (#4157) üzenetére


Sotyks94
aktív tag

köszi ez működött :R

[ Szerkesztve ]

(#4159) Kobe


Kobe
veterán

Vmiert reinstall utan a konferenciabeszelgetesek uzeneteit nem kapom meg, illetve amit beirok azok se latszanak. Az egyeni uzenetvaltas jo, csak a kozosekkel van ilyen. Tableten meg okes....otlet ?

(#4160) Real93


Real93
aktív tag

Sziasztok!

Ezzel mit lehet kezdeni? Nem lehet bejelentkezni, már újratelepítettem kétszer, de nem lett jobb.

(#4161) McLaca válasza Real93 (#4160) üzenetére


McLaca
őstag

Vista SP2 kompatibilitási módban futtatva nem javul meg? Én így használom, mert az óra mellé csak így ül be úgy, hogy a tálcán nem látszik (win7, XP-stílusú tálcával).

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#4162) PomPomPom


PomPomPom
újonc

Hozzáértő segítségre lenne szükségem! Lecseréltem a gépemet, de nem emlékszem a Skype jelszavamra. A régi gépemen még be tudok jelentkezni, mert elmentettem a jelszavamat, de nem tudok jelszómódosítást kérni, mert az elsődleges jelszavam a régi céges e-mailre megy, de az már almás ...
Hogyan lehet visszafejteni a jelszót, vagy mit kellene csinálnom? :W

(#4163) #73959936 válasza Real93 (#4160) üzenetére


#73959936
törölt tag

Win 7 home prémiummal jártam ugyanígy

Teljes skype eltávolítás pl.ccleaner-rel, aztán fájlkezelő alatt keresés a Skype szóra, mindaz, amit talál söprés, majd újrarakás....

és talán voalá fel is éled...

(#4164) krealon válasza PomPomPom (#4162) üzenetére


krealon
veterán

Ahol mukodik a skype, ott tudsz hozzadni a Profilodhoz uj e-mail cimet elvileg es talan az uj e-mail-re is tudsz jelszovaltoztatst kerni.

Jelezd majd, hogy sikerult-e megoldani.

(#4165) PomPomPom válasza krealon (#4164) üzenetére


PomPomPom
újonc

Be van állítva másodlagos e-mail, de oda nem tudok küldetni jelszót.
Az elsődlegest pedig csak jelszó újbóli beírásával tudom elfogadtatni :O
Ha van erre ötleted, akkor nagyon megköszönöm :C

[ Szerkesztve ]

(#4166) thiclyoon


thiclyoon
aktív tag

sziasztok,
a gépemen fent van a 6.14(?)-es skype :C
az automatikus frissítések ki vannak kapcsolva, ha be lenne kapcsolva, akkor minden indításnál frissítene..
így, hogy ki van kapcsolva (az auto update), amikor elindítom a skype-ot, akkor megkérdez hogy frissítem-e, majd belépés után percekig áll, lefagy, ha épp hívnak (mert bejelentkezettnek jelez engem) akkor annyira nem működik, hogy feladatkezelőből kell kilőnöm :(((
ezenkívül amikor felveszem a hívást (vagy a másik fél veszi fel az enyémet), akkor vagy lefagy, vagy nem (50-50% kb.), majd ha a képernyőt is megosztom, akkor ez a arány még rosszabb :O
a gépemmel semmi baj (i7, 8gb ram stb.), úgyhogy nem tudom, hogy mi a hiba forrása.. valakinek van ötlete? :F

(#4167) degec


degec
senior tag

Sziasztok !

Segítség kellene (kérem szépen) pici,valaki !
Skype portable van fent legújabb, bezárom a programot úgy lépek ki mindig cégnél és is itthon is, de állandóan bejelentkezve marad, és mindenki úgy lát hogy fent vagyok..holott nem..(progi rendesen kilép nincs hibaüzi nem fagy ki sosem, amúgy hang kép tökéletesen okés)
Telóra is telepítettem a programot de ott nem fut mivel net teljesen ki van rajta kapcsolva..(u.a. user-el)
Régebbi verzióknál sosem volt ezzel gond..ha sima telepítőset rakok fel ugyan ez a gondom..
5let valakinek? Köszöntem szépen ! :R

(#4168) spiritex válasza degec (#4167) üzenetére


spiritex
veterán

A File / Logout nem jó? Vagy nincs ilyen menüpont a portable-ben?

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#4169) McLaca válasza degec (#4167) üzenetére


McLaca
őstag

Kicsit visszább volt róla szó, állítólag ez direkt ilyen, a mobilra telepített verzió miatt...

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#4170) TothViki


TothViki
újonc

Sziasztok!

Új vagyok itt. Kérdésem a következő: kaptam egy tablet 7-et, a skype bejön rajta, de a videóhívás nem megy..egyszerűen ledob, csak üzenetet tudok küldeni. A wifi jel jó..Mi lehet a baj?

(#4171) degec válasza spiritex (#4168) üzenetére


degec
senior tag

van ilyen menüpont ki is lépek de akkor is látszok, az utolsó állapotom szerint! tehát elérhető nem elérhető..stb..
McLaca:vágom oké de mobilon is kiléptem net sincs a mobilon :)
továbbra is kérdés miért látszódom.. :F :F :R :R

(#4172) olivera88


olivera88
veterán

Azt honnan tudom kideríteni ha valakit törölt vagy letiltott Skypon?

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#4173) _JD válasza Real93 (#4160) üzenetére


_JD
csendes tag

Szia!

Meglett a megoldás? n is szívok ezzel, se a teljes törlés se va várakozás nem jött be.

(#4174) buborekosviz válasza _JD (#4173) üzenetére


buborekosviz
tag

Skype eltávolítás utána ccleaner registry pucolás + restart után sem jó?

(#4175) _JD válasza buborekosviz (#4174) üzenetére


_JD
csendes tag

Igen, a registry takarítás is megvolt CCleaner-el, illetve minden skype-hoz köthető adatot töröltem a felhasználói fiókomból.

[ Szerkesztve ]

(#4176) Gaberking válasza _JD (#4175) üzenetére


Gaberking
senior tag

Próbálj meg egy Uninstaller (pl. REVO) programmal rákeresni a skype maradványaira, töröld mindent és utána telepítsd fel!

[ Szerkesztve ]

(#4177) #73959936 válasza _JD (#4175) üzenetére


#73959936
törölt tag

Leírtam már egyszer, hát ismétlés....

Ccleaner-es nagytakarítás (regisztrációs adatbázis) nem elég a skype "O"-hoz.

Fájlkezelő alatt "skype" szóra történő keresés és törlés...aztán újraindítás, progi fel....

menni kell !

(#4178) _JD válasza #73959936 (#4177) üzenetére


_JD
csendes tag

Természetesen rákerestem és elolvastam a hozzászólásod. En nem írtam le rendesen, az alábbiakat csináltam meg:

-Skype eltávolítása
-Registry takarírás (CCleaner)
-Újraindítás
-Felhasználói fiókból minden skypehoz köthető adat törlése
-FAR manager-el megkerestem minden *skype*-szöveget tartalmazó fájl és mappanevet, azokat is töröltem
-Skype telelpítése

Ugyanaz mint eddig, teker és nem jelentkezik be. Merpróbálkozom mégegyszer, most újraindítás előtt és után is keresek fájlokat, hátha valamit nem enged törölni.

Gaberking: Köszi az infót, megpróbálkozom ezzel a programmal

[ Szerkesztve ]

(#4179) spiritex válasza _JD (#4178) üzenetére


spiritex
veterán

Melyik verzióval próbálkozol amúgy? Én leálltam a frissítéssel a 6.7.0.102-nél, mert onnantól elkezdett furcsán viselkedni. Magyarul azóta nem engedem frissülni. Próbáld ki ezt a verziót.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#4180) #73959936 válasza _JD (#4178) üzenetére


#73959936
törölt tag

Én még azért próbálkoznék olyannal, hogy vajon a regedit-ben talál-e skype-os hivatkozást ?

Nem ajánlatos ide-oda törölgetni benne, de lennie kell valaminek, ami miatt nullára fut...

Én a 6.14.73.104-est raktam fel, tényleg jó ötlet megnézni nem-e a verzióval is baj van ?

Esetleg nem cseréltél véletlenül hang-képhardvert-drivert ?

???

(#4181) Real93 válasza _JD (#4173) üzenetére


Real93
aktív tag

Nem kerültem azóta a laptop közelébe (mert nem az enyém), de a kompatibilis módot elvileg kipróbálták és nem javult meg. A teljes Skype eltávolítás még hátravan, de ahogy látom az se fog rajta segíteni... :(

A többieknek köszönöm az ötleteket. :R

(#4182) _JD


_JD
csendes tag

Köszönöm az infókat és tippeket, downgrade-eltem az nvidia driverem és bár első újraindulás után még nem ment közben feltelepítettem az új IE11-et és azóta működik a legfrisebb verzió is.

Nem tudom melyik segített...

[ Szerkesztve ]

(#4183) Agyasima válasza _JD (#4182) üzenetére


Agyasima
senior tag

Jó eséllyel az IE frissítés, máshol azt olvastam, hogy azt a Skype aktívan használja. Én ezt a problémát a Skype 5.10 felrakásával tudtam megoldani.

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#4184) TothViki


TothViki
újonc

Válaszolna nekem is valaki? Van valami ötletetek? nagyon fontos lenne..Köszönöm

(#4185) spiritex válasza TothViki (#4184) üzenetére


spiritex
veterán

Videó nélkül tudsz vele beszélni? Tehát ha csak a hang megy.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#4186) HThomas


HThomas
senior tag
LOGOUT blog (1)

Sziasztok! Szeretném, hogy felvegyen valaki skypeon, megadom neki a skype nevemet, de hozzáadásnál a kereső a pontosan beírt skype névre csomó másik, az enyémmel egyező nevű contactot dob ki. Az adatlapomon nincs megadva semmi különös ismertetőjel, és nem is akarom, hogy legyen. Mi erre a legegyszerűbb mód? Hogy lehet ennyire vacak egy program, hogy egy ismert azonosítójú embert nem lehet felvenni a kontaktok közé?

(#4187) HThomas válasza HThomas (#4186) üzenetére


HThomas
senior tag
LOGOUT blog (1)

Na jó, beírtam valami könnyen azonosítható kamu várost a profilomba, így megtalált. Röhej.

(#4188) TothViki válasza TothViki (#4184) üzenetére


TothViki
újonc

Időközben megoldódott:-)

(#4189) fradi81 válasza HThomas (#4186) üzenetére


fradi81
veterán

A skype név kereséskor első oszlop full name, utána skype name. A 2. oszlopban nincsenek azonos nevek, legalább 1 karakter eltérés van.

moto g72, Ninebot d28e

(#4190) HThomas válasza fradi81 (#4189) üzenetére


HThomas
senior tag
LOGOUT blog (1)

Én nem láttam több oszlopot, az Add a contact gombot használtam, ott bejön egy box ahova lehet gépelni és egymás alatt jelennek meg az eredmények.

(#4191) fradi81 válasza HThomas (#4190) üzenetére


fradi81
veterán

Nálam ilyen:

moto g72, Ninebot d28e

(#4192) fradi81 válasza fradi81 (#4191) üzenetére


fradi81
veterán

Ja ez linuxos skype, winen néztem ott tényleg csak a választott nevet írja ki, ott jobb klikkel lehet nézegetni az adatlapon mi a skype név.

moto g72, Ninebot d28e

(#4193) McLaca válasza degec (#4171) üzenetére


McLaca
őstag

Van lehetőség a mobilon offline-ba tenni magad?

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#4194) degec válasza McLaca (#4193) üzenetére


degec
senior tag

van ! ki vagyok jelentkezve, telefonon továbbra sincs net adathasználat kikapcsolva, gsm only a telefon, wifi sincs, az is ki van kapcsolva.. gps sincs :D ha esetleg azon menne.. továbbra is csak fogom a fejem.. egy gépről jelentkezek be mindig még az sincs hogy máshol...másik gép.. lehet visszarakok valami 5 ös verziót.. röhej.. :W

(#4195) HThomas válasza fradi81 (#4192) üzenetére


HThomas
senior tag
LOGOUT blog (1)

Hát ez az, lehet végigkattintani az összeset, ha szerencséd van, akkor a lista elején van amit keresel. De legalább a városos hack működik, bár az is macerás. Kész ez a skype, komolyan visszafelé fejlődik.

(#4196) McLaca válasza degec (#4194) üzenetére


McLaca
őstag

Arra gondolok, hogy bejelentkezve vagy, de választható offline állapot, vagy csak elrejthető vagy. Legalábbis PC-n. Ha ezek megvannak mobilon is (gondolom, android, én viszont más rendszert használok, ezért kérdem), akkor talán segíthetnek. Bár az sem megoldás, hogy ahhoz, hogy kijelentkezettnek lássanak, bejelentkezve kell maradnod :D és vagy offline, vagy invisible...

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#4197) ph2012


ph2012
senior tag

Sziasztok! Hogy kell Skype fiókot törölni? Nem találom ezt funkciót. Köszi!

(#4198) csako válasza ph2012 (#4197) üzenetére


csako
veterán

Nem véletlen nem találod, ugyanis nem lehet törölni Skype fiókot. Csak az összes megadott adatot tudod kipucolni belőle.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#4199) ph2012 válasza csako (#4198) üzenetére


ph2012
senior tag

A nevemet akarom változtatni. Nem a családi nevet hanem a skype nevet, de azt meg nem lehet ha jól látom.

(#4200) Freeman007


Freeman007
aktív tag

Sziasztok.

Kb egy hónapja kérdeztem, de még mindig nem sikerült megoldani, így a kérdésem újra az lenne, hogy lehet-e valahogyan szinkronizálni a telefonon és pc-n történő beszélgetéseket.
Szóval akármelyik eszközön jelentkezek be lássam a teljes beszélgetést (előzményeket).

Másik: úgy vettem észre, hogy csak akkor kézbesíti az üzeneteket ha a másik fél is be van jelentkezve szóval hiába küldök neki valamit csak akkor látja ha én is bejelentkezek, ezt valami régebbi verzióval ki lehet küszöbölni?

Előre is köszönöm a válaszokat.

(win7 64bit és nokia n8 taylorpro v9)

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Skype topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.