Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Skype topic

Hozzászólások

(#3101) atti1848 válasza fradi81 (#3100) üzenetére


atti1848
senior tag

Valami *.dat kiterjesztésű dolgokat találtam, amiben szöveg is van, csak nem tudom úgy megnyitni,hogy olvasni is lehessen.

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#3102) xrvman válasza atti1848 (#3099) üzenetére


xrvman
őstag

c:\Users\teneved\AppData\Roaming\Skype
ide menti

(#3103) fradi81 válasza atti1848 (#3101) üzenetére


fradi81
veterán

Úgy nézem ez nem is arra van kitatlálva hogy te a rejtett mappában kutasd fel és olvasd el a régi beszélgetéseket. A skype-on belül lehet visszanézni, a beszélgetőablak tetején van egy Óra kinézetű gomb erre.

moto g72, Ninebot d28e

(#3104) Iomega


Iomega
őstag

Sziasztok!
Valaki meg tudná mondani azt, hogy amennyiben a Skype to Go lehetőséget használva telefonalok, akkor a mobil szolgáltató is von le pluszba valamennyit, vagy csak a Skype egyenlegem csöken olyankor?

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#3105) atti1848 válasza fradi81 (#3103) üzenetére


atti1848
senior tag

Köszönök mindent. :)

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#3106) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Heló!
Nem tudja valaki, hogy az a retkes asztali Skype miért dobálja mindig le a Facebook partnereket? Kapcsolódok, látom is őket, de kb 2 mp és leszakad a Face fiókom. Amúgy is egy sapka szar az asztali Skype, de mostanában már ez sem megy.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3107) fradi81


fradi81
veterán

A kamerám tudja az 1280x960-as felbontást, egy másik programmal kipróbáltam, ezt skype-ba hogy lehetne megoldani? Ott nagyon nem akarja, csak a 4:3-as képarányt nyújta ki.

3 éves hír Hol vagy HD?

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#3108) Sapphi


Sapphi
aktív tag

Sziasztok,

olyan gondom lenne, hogy van egy Lenovo Y500-as laptopom. Szeretnék skypen beszélni akkor ugy e ableső mikrofon működik, de ha már rákötök egy rendes mikrofont a hogy a hangminőség jobb legyen egyszerüen nem működik Skype alatt. TS-en teljesen jól működik meg mindenhol, de Skype alatt nem.

Mi lehet a gond?

(#3109) kali válasza Sapphi (#3108) üzenetére


kali
legenda

szia,

skype -> eszközök -> beállítások -> hangbeállítások -> mikrofon / itt a megfelelő forrás van kiválasztva?

(#3110) Sapphi válasza kali (#3109) üzenetére


Sapphi
aktív tag

Szia,

mivel egy lehetőség van így nem is nagyon tudok válogatni, de ez a TS esetén is így van és ott működik rendesen. Valami más gondja lesz.

(#3111) cellpeti


cellpeti
veterán

üdv

W8as Skypenál hol lehet beállításokat eszközölni?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#3112) < CyberBob >


< CyberBob >
őstag

Sziasztok!
Aki Logitech HD Webcam C525 webkamerát használ megy rendesen Win7x64/Win8x64 rendszeren a legújabb Skype-al a HD kép akadozás nélkül és persze tiszta zajmentes a beépített mikrofon? Logitech meghajtókkal nincs gond?

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#3113) margithid


margithid
veterán

Sziasztok!
Be szeretnék lépni a skype-ba microsoft accounttal, de nem tudok, mikor rákattintok, hogy ezzel szeretnék belépni, csak tölt és tölt...
Újraraktam már a skype-ot is, az se segített...

(#3114) elodman


elodman
aktív tag

ave

Skype (és egyben hagyományos) telefont, PC nélkül működőt tudtok-e ajánlani ?

(wifi-s vagy ethernet kábel-router összekötéssel)

köszi.

(#3115) csab2


csab2
veterán

Most raktam fel a legújabb Skype-ot. Nem tudom felhívni az Echo/Sound test service-t. Kiírja, hogy hívás, de nem csinál semmit. Win7 Enterprise, 64 bit. Mi lehet a baj?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#3116) vzsryl


vzsryl
nagyúr

Sziasztok!

Próbálom egyesíteni a live és a skype accom. Egyszer már be tudtam jelentkezni, de azóta se megy...
A skype kiosztott nekem egy ilyen nevet: live:emailnevem
Beírtam a jelszót, de nem enged be, mert nem jó a felhasználónevem és jelszavam. Ez utóbbi biztos jó, mert most léptem be vele a skype honlapján is. A név is jó kell legyen elvileg.
Ötlet?

Szerk.: Most néztem meg a skype nevem. És biztosan az, hogy live:emailnevem.
De nem enged be, hiába próbálom 10x is beírni a jelszót. Kezdem azt hinni, hogy én vagyok a retardált...

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#3117) csako válasza vzsryl (#3116) üzenetére


csako
veterán

Azzal nem is fogsz tudni belépni... azt csak a rendszer osztotta neked, mert nem adtál meg neki egy skype nevet, amit társíthat a Microsoft fiókodhoz, talán nem is létező fiók, nem tudom. És a lényeg, hogy mindig a Microsoft fiókkal kell belépned és nem a skype-al.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#3118) vzsryl válasza csako (#3117) üzenetére


vzsryl
nagyúr

És hogyan tudok csinálni? A skype honlapján nem találtam ilyen funkciót. Sok adatomat lehet szerkeszteni, de ezt nem.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#3119) csako válasza vzsryl (#3118) üzenetére


csako
veterán

Hát, ha akarsz egy saját magad által megadott skype nevet, akkor regisztrálhatsz egyet (gondolom ez a "gomb" akkor látszódik, mikor nem vagy bejelentkezve...), ha még nincs és azt társítod hozzá a microsoft fiókodhoz, miután szétvetted ettől a "live:valami"-től. De akkor is a Microsoft fiókkal kell belépned, ha mindkét fiók partnereit látni akarod.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#3120) vzsryl válasza csako (#3119) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Nincs skype fiókom, és nem is akarok, ha nem muszáj. Bár nem értem ezt az egész rendszert, az is biztos.

1. Live-t használok közel 10 éve (akkor még ugye messenger volt).
2. Állítólag ezzel a live accounttal be kell tudjak jelentkezni skype-ra, és onnan használhatom tovább.
3. Hogy lehet kivitelezni a 2-es pontot?

Egyesíteni egyesítettem. Elfogadtam a szerződési feltételek stb... Azt jelöltem be, hogy kezdő skype-os vagyok, tehát nem is kérte, hogy milyen skype névvel fonom össze. Nincs skype nevem...

Szerk.: Ha simán a "valami"-t írom be, és a jelszavamat, akkor sem tudok belépni skye-ra. Tehát a "live:"-et elhagyom.

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#3121) Male válasza vzsryl (#3120) üzenetére


Male
nagyúr

Továbbra is ott lehet belépni az Live-os accal, ahol először csináltad, és ne írj hozzá semmi extrát. Legalábbis nálam így megy.

Amúgy én is az új vagyokot választottam, mert nem emlékeztem a Skype jelszavamra, amikor csináltam. Mostmár tudom, viszont, többet meg nem kérdezi az összevonást... van még esély ezt megoldani, vagy innentől megszívtam, és csak külön tudok belépni? :F

(#3122) vzsryl válasza Male (#3121) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Na, most lefrissített a skype. Mert közben újraraktam stb...
Rámegyek, hogy bejelentkezés microsoft fiókba, és ahogy bejelentkezek, azonnal leáll a skype működése.
Az ilyen hülyeségei miatt sem használtam soha ezt a porgramot, de most muszáj lesz, mert ugyebár a live megszűnik. Viszont úgy tűnik, hogy ez nem akarja a jót. Nagyon szomorú vagyok. Egyébként régről találtam egy felhasználónevet a skype-on. Azzal is megpróbáltam egyesíteni... Bejelentkezek, és nincs egy partnerem sem... Megnéztem a skype honlapján, és azt írja, hogy nincs egyesítve microsoft fiókkal. Pedig egyesítettem, rákattintottam, gratulált is stb...
Na egy ilyenbe belefutna egy egyszeri user, az elküldené melegebb éghajlatra az egész bagázst, akik ezt létrehozták. Én most nekiállok, és mindenen keresztülrágom magam, hátha...

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#3123) róland válasza vzsryl (#3122) üzenetére


róland
veterán

IMO.im - kezeli a Skype fiókot.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#3124) fradi81 válasza vzsryl (#3122) üzenetére


fradi81
veterán

"Próbálom egyesíteni a live és a skype accom" "Nincs skype fiókom, és nem is akarok"

Akkor most mi az igazság? :DDD

moto g72, Ninebot d28e

(#3125) csako válasza Male (#3121) üzenetére


csako
veterán

Belépsz a live névvel a skype.com oldalon szétválasztod a kettőt a Profil részen és mikor legközelebb bejelentkezel a microsoft fiókkal, akkor remélhetőleg felajánlja megint az egyesítést és beírod, amit kell :)

vzsryl: Szerintem is rosszabb, mint a WLM, de nem tudom miért produkálja a leállást, amikor a microsoft fiókkal akarsz belépni... nekem működik :F
Pedig azt kell megoldanod, ugyanis az egyesítéskor is azt írta ki, hogy ezentúl mindig azzal jelentkezz be, a live-os címmel.

fradi81: Az engem is kicsit összezavart :D

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#3126) Male válasza csako (#3125) üzenetére


Male
nagyúr

Köszi, megpróbálom holnap :)

vzsryl: ...még jó, hogy ilyen zökkenőmentes a váltás :(

(#3127) vzsryl válasza fradi81 (#3124) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Hogy is magyarázzam el egyszerűen? A live-es cuccaimat akarom skype felületen, mivel a live, mint olyan, megszűnik. Erre keresem a megoldást.
Hogy tudom törölni a meglévő skype accom?

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#3128) fradi81 válasza vzsryl (#3127) üzenetére


fradi81
veterán

Ez még mindig nem világos. De maga a live fiók nem szűnik meg csak a messenger program, egyszerűen belépsz a live fiókoddal a microsoftos jobb oldali bejelentkező részen és annyi.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#3129) vzsryl válasza fradi81 (#3128) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Próbálok, de nem engedi magát a mocsok: [link], [link] :)

Szerk.: Eddig 3x telepítettem újra, és indítottam újra a gépet is. Egyelőre esélytelen, hogy én győzzek... nagyon erős ellenfél...

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#3130) csako válasza vzsryl (#3129) üzenetére


csako
veterán

Tedd fel a 6.2-t ;)
Néhányan a Skype fórumon azt írták ezzel, az eggyel régebbi verzióval működik a dolog.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#3131) fradi81 válasza vzsryl (#3129) üzenetére


fradi81
veterán

A hiba az ön készülékében van valahol jól elrejtve, windows reinstall/registry pucoló program segíthet, nálam linuxon nincs ilyen hibaüzenet féleség hála istennek. De akkor a régebbi skype-ot inkább ;]

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#3132) vzsryl válasza csako (#3130) üzenetére


vzsryl
nagyúr

A jóbüdöskuuuutyamindenit, és jó. ;]
Ott vannak a partnerek is.
Na most gyorsan írjátok meg, hogyan lehet kiiktatni örökre a program frissítőt benne? Meg se merjen nyikkanni nekem. Mert előtte én egy régebbi skype-ot raktam fel, ahol még microsoft-fiókos bejelentkezési lehetőség sem volt, sé azt automatikusan frissítette a 6.3-asra.

(#3131) fradi81: Google-ban utánanéztem, és azzal sem mentem volna sokra.... Töröltem az Appdata-nál is a Skype mappán belül mindent, és ugyanúgy kifagyott...

szerk.: Huh, gyorsan megtaláltam az auto frissítés kikapcsolását... már kezdtem fosni, hogy nem lesz meg...

Köszi csako, megtaláltam magam is, csak először máshol kerestem. :)

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#3133) csako válasza vzsryl (#3132) üzenetére


csako
veterán

Beállítások --> Speciális --> Automatikus frissítések

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#3134) dodopek


dodopek
addikt

Sziasztok!
Webkamerám simán rádugás után 33 fps-el működne, de borzasztó képet ad. Ha a képfrissítést visszaveszem 20fpsre, vagy alacsonyabbra, akkor rendben van. Viszont a visszaállítás nem megy a skype-on, ott csak 33 képfrissítés van. Valahl lehet azt állítani? Akár egy plug-innel, vagy külön progival...

A baj az, hogy a skype-nál, ha rákattintok a webkamera beállítására, nem az a panel jön be, ahol a képkocka számot lehet beállítani...

Előre is köszi!

(#3135) Warpig


Warpig
aktív tag

Sziasztok!

Hogyan lehet beállítani, hogy a tálcáról letakarodjon a skype? Mint az msn-nél az x és lement az értesítési területre.

Idő vagyok, világok hatalmas pusztítója. Azért jöttem, hogy megsemmisítsek minden embert.

(#3136) csako válasza Warpig (#3135) üzenetére


csako
veterán

Beállítások --> Speciális fülön vedd ki a pipát a tálcás beállítás elől

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#3137) Warpig válasza csako (#3136) üzenetére


Warpig
aktív tag

:R

Annyit még, hogy a telefonhívás fület nem lehet kiszedni? Vagy bármelyiket amit nem használok?

[ Szerkesztve ]

Idő vagyok, világok hatalmas pusztítója. Azért jöttem, hogy megsemmisítsek minden embert.

(#3138) benedekco válasza csako (#3130) üzenetére


benedekco
addikt

Basszus! Most megyek és kipróbálom hátha megoldja nálunk is a problémát! Köszi a tippet!

Már ott tartok, hogy kap egy qrva winreinstalt a tetű skype miatt, már mindent kipróbáltam amit itt is írtatok. Sőt még azt is amit nem.
Agyrém. A Microsoft általam legjobban gyűlölt terméke a Messenger volt, a másik általam legjobban utált szoftver a Skype volt, most hogy egy tulajdonban van a kettő.... négyzetre emelkedett az anyázások száma.

szerk:
nemjöttbe
kap egy win reinstallt, röhej, hogy így kell megoldani egy problémát...

[ Szerkesztve ]

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#3139) Male válasza benedekco (#3138) üzenetére


Male
nagyúr

A RealPlayer-ből kimaradtál? ;]

Nem csak neked: Be lehet valahogy úgy állítani a Skypeot, hogy az ablakát bezárva kilépjen, és ne csak lecsukódjon?

A másik, hogyha kijelentkezést nyomok, akkor egy okéra be tudjon jelentkezni, és ne kelljen újra beírni a jelszót... a jelszó megjegyzése be van pipálva, de annak úgy látom csak addig van hatása, amíg nem nyomok egy kijelentkezést. (két reget szeretnék megjegyeztetni vele)

(#3140) benedekco válasza Male (#3139) üzenetére


benedekco
addikt

Jaaaj az régen volt, aztán meg jött a realplayer alternative, nomeg szerencsére nem sok ismerősömtől kaptam ilyen formátumú file-okat.

A többi engem is érdekel, de már hozzászoktam ezekhez a szarságokhoz.
Ami pl msn-ben megvolt, hogy felhnevet megjegyezte de a jelszót nem, itt meg automatikusan beléptet, vagy semmi és gépelheted a hosszú msn accountot belépésnél. :U vicc tényleg

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#3141) Male válasza benedekco (#3140) üzenetére


Male
nagyúr

Régen, de emlékezetes volt... azóta is vezet nálam a legundorítóbb program kategóriában :)

Gondolom így biztonságosabb (azok miatt, akik megjegyeztetik a jelszavukat idegen gépen, aztán kijelentkeznek, és azt hiszik így biztonságban vannak), szóval felőlem lehet ez az alap, de lehessen már ezen állítani az ilyesmit...

(#3142) Komplikato


Komplikato
veterán

A Trillian topik halott, az MSN meg tobzódik a bezárás témában, ezért ITT KÉRDEZNÉM meg, hogy nem tudja valaki Trillian miért nem megy egyesített accounttal?

Az a helyzet, hogy mióta egyesítettem a Skype/MSN ID belépőmet, azóta a Trillianban az MSN megy a régi jelszóval (miért?) a Skype viszont se a régivel, se az újjal nem megy.

Magában a Skypeban az egyesített login tökéletesen megy, de nem támogatja a tucatnyi egyéb klienst amit használok, meg a Skype program még az MSN-nél is silányabb kezelhetetlenebb cucc, utálom ...

Trillian alatt meg nem lép be Skype-ba se a régi jelszóval, se az egyesített verzióval sem. Valaki tudna segíteni aki már megoldotta? Nem akarok több féle klienst futtatni, ember örül ha egy darab nem nyírja ki a rendszerét, viszont nem kapok facebook értesítéseket, email értesítőket, és sok ember GTalkon beszélne velem.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#3143) benedekco válasza Male (#3141) üzenetére


benedekco
addikt

Félreértés forog fenn!
Nem jegyzi meg az account nevét magát. Míg az msn megjegyezte jelszó nélkül is. Ez a fos meg csak jelszóval képes rá azt is csak automatikus beléptetéssel.

[ Szerkesztve ]

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#3144) Male válasza benedekco (#3143) üzenetére


Male
nagyúr

Nekem megjegyzi a nevet, csak a jelszót nem, ha kijelentkezek :F

(#3145) vzsryl válasza benedekco (#3143) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Nálam is ugyanez a helyzet. Úgy tűnik vannak "csókosok", mint Male, akinél valamivel jobb a helyzet. ;] :D

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#3146) Male válasza vzsryl (#3145) üzenetére


Male
nagyúr

Engem nagyon meg akar nyerni magának a Skype :D

(#3147) benedekco válasza Male (#3144) üzenetére


benedekco
addikt

szerintem félreértés megint
a skype account bejelentkezést megjegyzi, cserébe a microsoft live accountot gépelheted :DDD

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#3148) Plazmacucci válasza benedekco (#3147) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Sapka szar az egész. Nekem állandóan ledobálja a facebookos kontaktokat. De úgy látom arra senki nem tud tippet adni...

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3149) doc


doc
nagyúr

valakinek van otlete hogy mit lehetne csinalni hogy a DTMF mukodjon (tehat szamokkal navigalni a telefonos menuben)?
a neten talalt megoldasok (mikrofon/hangszoro elnemitasa) nem mukodtek :(

(#3150) Male válasza benedekco (#3147) üzenetére


Male
nagyúr

Jah, az lehet.... abból nem mertem még kilépni, az a biztos :DDD

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Skype topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.