Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:38:27

LOGOUT.hu

SJCAM SJ4000 FullHD Action Cam téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3901) madmike válasza Real_Necro (#3898) üzenetére


madmike
őstag

ennél a super cheap citynél hogy lehet színt választani? Az autós tartós, plusz akksis verziót néztem ki, de csak szürkében találtam.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#3902) AttilaN válasza madmike (#3901) üzenetére


AttilaN
tag

Rendeléskor írj nekik üzenetet a színnel: If buyer would like other color, please leave me message during paypal payment or send me message in ebay after paid.

(#3903) madmike válasza AttilaN (#3902) üzenetére


madmike
őstag

Köszönöm, e fölött átfutottam.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#3904) Real_Necro válasza madmike (#3901) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nekem igazából tökéletes az ezüst, ha rózsaszín lenne, akkor írnék... :P Feketét nem akartam, hogy napos helyeken ne melegedjen annyira.... de igazából tökmindegy. Én egyébként a +2 akksis verziót rendeltem, árban ugyanannyi, meg a "pattintós" monopod-ot is mellé csaptam.

Egyébként ha az előlapja olyan könnyen lepattintható, nem lehet esetleg cserélgetni?

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#3905) milcse93


milcse93
tag

Ha esetleg valakit érdekel eladósorba került egy ilyen kamera 2 aksival és a sok-sok tartozékával. 2x használtam összesen. Akit érdekel esetleg eresszen meg egy PÜ-t.

"Fiatal voltam és kellett a pénz."

(#3906) madmike válasza Real_Necro (#3904) üzenetére


madmike
őstag

Annyiban különbözik, hogy az egyik akksi helyett egy autós tartó van, de az nekem mindenképp kell,mert elsősorban fedélzeti kameraként szeretném használni.

Emiatt gondoltam, hogy feketét rendelek, mert ha benthagyom egy kis időre a szélvédő mögött, akkor a fekete nem annyira feltűnő és talán nagyobb eséllyel hagyják békén a kocsit.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#3907) Real_Necro válasza madmike (#3906) üzenetére


Real_Necro
veterán

Biztosan nem hagynám egy percre sem bent kocsiban... még a gps (mobil) tartót sem szoktam... :U

Ellenben szélvédőn szerintem jobb a világos, telefonomat is olykor annyira tűzi a nap, hogy felforrósodik...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#3908) nrk válasza Real_Necro (#3907) üzenetére


nrk
tag

Szélvédő mögött teljesen mindegy milyen színű úgy is felforrósodik ha rátűz a nap. De am bent hagyni a kocsiban pár percre is bátor dolog, bár ha szereted a rizikós helyzeteket akkor simán. :D

i7-6700K - 32GB DDR4 - MSI GTX1080G - 1,75TB SSD

(#3909) RunTimeError válasza icerockk (#3896) üzenetére


RunTimeError
tag

Rendben, a gimbalhoz való alkatrész forrása elméletileg meg is van, bár nem ugyanaz a típus mint a videóban, de jó lesz ez is. Még nem tudom mikor rendelem meg, de csak azután tudom építeni miután megjött, mert ugye annak a méreteitől függ a többi alkatrész mérete is.

A super cheap city-től rendelt kamerára tegnap este felraktam a legújabb firmware-t és minden gond nélkül fut rajta :)

Leélheted az egész életed anélkül, hogy felébrednél. Mindenki megmondja, hogy mit csinálj, mi a jó neked. Nem akarják, hogy te találd meg a válaszokat, azt akarják hidd el az övéket.

(#3910) IGO PRIMO ER


IGO PRIMO ER
csendes tag

Valahogy nem lehet a látószöget összébb venni? Hogy ne 170°-os legyen?

(#3911) sambenez


sambenez
addikt

Ebben a pillanatban jött meg a gopro lencsevédő. A kis kerek ami az objektívre való, az nem jó ehhez a kamerához, ellenben a vízálló tokra való négyzetes az tökéletesen passzol. Kicsit talán szoros, de legalább nem lehet elhagyni.
Már csak a kamerára kellene valamit kitalálni.

(#3912) Real_Necro válasza sambenez (#3911) üzenetére


Real_Necro
veterán

Lencsevédő alatt a szűrőt érted, vagy ez valami kupak féle?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#3913) sambenez válasza Real_Necro (#3912) üzenetére


sambenez
addikt

A fekete kupakot.

[ Szerkesztve ]

(#3914) maj-viktor válasza Real_Necro (#3912) üzenetére


maj-viktor
őstag

Gondolom erre gondol:

Én is rendeltem ilyet + szilikon fajtát is... az talán nyúlik annyit, ha a GoProjé nagyobb/kisebb!
Meg a már említett filtereket & kerek UVszűrő adapter félét

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#3915) Real_Necro válasza maj-viktor (#3914) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ja hogy alapból a lencsét akkor semmi nem védi. Hm... egy ilyen nekem is kelleni fog majd... Addig meg tartom fotós táskában.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#3916) sambenez válasza maj-viktor (#3914) üzenetére


sambenez
addikt

Hiába szilikon ha ugyanez lesz a mérete a kis kerek abból sem jó, mert túl nagy összemenni meg a szilikon sem fog.
A kupak 23,7mm a kamerán a lencse meg 20,7mm.

(#3917) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Létezik lista arról, milyen memória kártya típusokat támogat(ajánl) a kamera, vagy megeszik mindent?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#3918) maj-viktor válasza sambenez (#3916) üzenetére


maj-viktor
őstag

Úgyértettem, hogyha nagyobb a lencse, akkor a szilikon tágulhat annyira...

(#3917) Real_Necro
Én személyszerint Kingston párti vagyok, de ez lehet elfogultan mondom... még sosem hagytak cserben és nem 1-2 kártyát használok, legalább 10-12db van használatban, csak a saját haszálatra...
(mobil1db-tablet1db-DSLR-be vagy 4db felváltva 8-16-32-64GB-osok felváltva, rádió1db, autósrádiófmtransmitter1db, mp3lejátszók 2db, stb.-stb.)

Amúgy C10 ajánlott szerintem, de C4-essel is elboldogul... márka meg... egyéni "ízlés" ki mibe bízik... de pl. Samsungot előszeretettel hamisítják (fake kamu kártya), a logó nélküliek is "gyanúsak lehetnek"... Ezért mondom, hogy bliszteres csomagolás Kingston-nal nem igazán foghatsz mellé... ezt így 10év Kingston használat után mondom...volt már Philips - Sandisk kártyám, ami megadta magát és rajta az értékes képek is elvesztek... :'(
Kingston-nal nem volt bajom sosem, és elvileg élettartam garanciát ad... bár manapság szinte minen memóriakártyára adnak vagy 5-10-20évet minimum

Nagyon úgyhangzik, mintha a Kingston embere lennék és reklámoznám, de nem... tényleg megvagyok vele elégedve nagyon-nagyon!

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#3919) RunTimeError válasza maj-viktor (#3914) üzenetére


RunTimeError
tag

A jobboldali létezik vajon sj4000-re? Mert ha pl tok nélkül hordanám mondjuk zsebbe, akkor jól jönne egy ilyen lencsevédő rá, hogy ne karcolódjon.

Leélheted az egész életed anélkül, hogy felébrednél. Mindenki megmondja, hogy mit csinálj, mi a jó neked. Nem akarják, hogy te találd meg a válaszokat, azt akarják hidd el az övéket.

(#3920) KeFe válasza lolcopterlol (#3814) üzenetére


KeFe
tag

Ha visszaküldéskor nem kértél kiviteli vámpapírokat akkor mutogathatsz te bármit visszaérkezéskor, ha megfogják levámolják. Maradjunk annyiban hogy most szerencséd volt :)

(#3921) lor


lor
tag

Mondanám amit itt az arcok irnak, hogy olvassatok vissza!
De pont a fő arcok nem olvasnak.
Valószinűleg háttal ültök a monitornak.

Korábban már linkeltem: http://www.youtube.com/watch?v=c-Rv0EYRzAk

tuttobene

pityputy

(#3922) szabieable


szabieable
aktív tag

A masszívabb monopodnak van valami külön neve? Kb 3 félét láttam ebayen de ami most kéne nem találom
-az olcsó gagyi ~1000ftos kategória ami 100 centi körülire húzható
-picit drágább aminek gömbcsuklós a vége ( ezt a fajtát keresem )
-illetve egy 4k körüli aminek pántokkal állítható a hossza

(#3923) maj-viktor válasza lor (#3921) üzenetére


maj-viktor
őstag

Az a gond, hogy mi nem csak a "kupakról beszélünk"...

Ezen felül vagy 4-5féle "cuccot mondtam - mutattam"... ezek közül egyiket sem tesztelik a videóba...
PL. a filterek vagy a kerek UVszűrős adapter...

Elhiheted... pont én vagy 1000x ilyen videót megnéztem már... köztük ezt is!

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#3924) sambenez válasza szabieable (#3922) üzenetére


sambenez
addikt

Ha jól sejtem, ezt keresed

[ Szerkesztve ]

(#3925) Real_Necro válasza sambenez (#3924) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ez nekem túl rövid volt, ezért ezt rendeltem: [link]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#3926) szabieable válasza sambenez (#3924) üzenetére


szabieable
aktív tag

Nyert! Köszi :) ez volt a 2. változat, a harmadik pedig a postom feletti

(#3927) szabieable


szabieable
aktív tag

Múltkor felmerült a hyperlapse
Megoldható ffmpeg használatával is [link]

A linkelt videó az alábbi beállítással készült, kapásból berántja crf x264 kódolással így már meg is tömöríti a videót :)
ffmpeg -i 08590002.MOV -vf “setpts=(1/8)*PTS” -an out.mp4
[link]

(#3928) alfagyuri válasza szabieable (#3927) üzenetére


alfagyuri
tag

Még így gyorsan is nagy a forgalom. :))

Mivel csináltad a gyorsítást.(nem az autódra gondolok).

(#3929) szabieable válasza alfagyuri (#3928) üzenetére


szabieable
aktív tag

https://www.ffmpeg.org/ a becsületes neve, ugyanígy lassítani is tud csak akkor 1/8 helyett pl 8/1et kell paraméternek megadni

(#3930) KeMa válasza IGO PRIMO ER (#3910) üzenetére


KeMa
csendes tag

Bele kell zoomolni :)

(#3931) szabieable


szabieable
aktív tag

(#3932) sambenez válasza szabieable (#3931) üzenetére


sambenez
addikt

Az 58mm-es már nagyon rálóg a bekapcsológombra. A videón 52-est használnak és az is majdnem félig eltakarja.

(#3933) Boonen007 válasza sambenez (#3932) üzenetére


Boonen007
őstag

Milyen 52-est, ott is 58-ast hasznalnak.

[ Szerkesztve ]

(#3934) szabieable válasza sambenez (#3932) üzenetére


szabieable
aktív tag

Berendeltem, majd csinálok róla képeket ha megérkezik :)

(#3935) sambenez válasza Boonen007 (#3933) üzenetére


sambenez
addikt

Na most összezavartál. De akkor hol láttam vajon 52-est? :W

(#3936) RunTimeError


RunTimeError
tag

Én elgondolkoztam egy ilyen világításon hozzá éjszakai felvételekhez, vagy akár eggyel kisebb változatán. A sima tokjának a tetejére talán rá is lehetne csavarozni.

Leélheted az egész életed anélkül, hogy felébrednél. Mindenki megmondja, hogy mit csinálj, mi a jó neked. Nem akarják, hogy te találd meg a válaszokat, azt akarják hidd el az övéket.

(#3937) oszy válasza Real_Necro (#3925) üzenetére


oszy
veterán

Ez sem rossz! :) Egy barátom a GoPro-hoz ezt vette.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#3938) 0Dani1


0Dani1
csendes tag

Sziasztok!

[Ez az első múvim a géppel!]

Imádom!
Bár ma majdnem sokkot kaptam mikor hazaértem, valszeg a macska leverte és mikor bekapcsoltam kiirta hogy tegyek be mem.kártyát... Pedig volt benne. Szerencsére egy ujraformázás megoldotta a problémát :)
Azt hiszem minél elöbb be kell szereznem nekem is egy táskát amibe elfér minden kiegészitővel együtt.

[ Szerkesztve ]

(#3939) oszy válasza 0Dani1 (#3938) üzenetére


oszy
veterán

Mivel rögzítetted a sisakra?

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#3940) 0Dani1


0Dani1
csendes tag

Ami volt hozzá, a hajlitott tapadóssal :)

(#3941) Boonen007


Boonen007
őstag

Volt nem rég téma arról, hogy fényképező szenzor maga az 2mpx, de felszorozza 12-re. Ez igaz vagy kamu?

(#3942) szabieable válasza Boonen007 (#3941) üzenetére


szabieable
aktív tag

3mpx, onnan interpolál fel 12mpxre, szóval nem érdemes nagyobb képet lőni, illetve timelapsehez érdemesebb videót rögzíteni és abból kiszedni frameket, mint állóképeket sütni és azokból videót összerakni

pontosabban 3,5mpx :) [link]

[ Szerkesztve ]

(#3943) Real_Necro válasza 0Dani1 (#3938) üzenetére


Real_Necro
veterán

Azért a taxis örült nektek rendesen, hogy elfoglaltátok keresztbe az egész utcát majd jött egy hirtelen jobbos... :P

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#3944) Boonen007 válasza szabieable (#3942) üzenetére


Boonen007
őstag

Köszi, átállítottam 3-ra. :)

(#3945) 0Dani1 válasza Real_Necro (#3943) üzenetére


0Dani1
csendes tag

A duda az én voltam és a többieknek szólt. :) Nem volt megbeszélve utvonal és az eleje meg egy csöppet késön jelezte hogy merre is megy :D De tény, hogy a taxis nem lájkolt minket :P

(#3946) IGO PRIMO ER válasza szabieable (#3942) üzenetére


IGO PRIMO ER
csendes tag

Helló ! Akkor nem érdemes max felbontáson fotózni? Akkor melyik a legideálisabb? És a Képet között úgy van különbség vagy nincs?

(#3947) djbahool válasza szabieable (#3927) üzenetére


djbahool
senior tag

Szia!

Próbáltam volna ezt a hyperlapse-t az ffmeg használatával, de sajna nem sikerül:
A következő hibaüzit dobja a ffmpeg win64 verziója:
No such filter: setpts
Van ötleted mit ronthatok el?
mod: közbe lehet rájöttem.

[ Szerkesztve ]

(#3948) nrk válasza oszy (#3937) üzenetére


nrk
tag

Ez egy pocsék cucc, senkinek nem ajánlom. Ilyenem volt két hétig de főőh... elengedi a csatlakozást visszacsúszik, lehajlik a kamera a végén, mert ugye nem tartja semmi, hogy ne forduljanak le a kis tagok a monopodban.

i7-6700K - 32GB DDR4 - MSI GTX1080G - 1,75TB SSD

(#3949) szabzol


szabzol
csendes tag

Háháá :))
Végre van ár is:
[link]

$99,99

(#3950) szabieable válasza djbahool (#3947) üzenetére


szabieable
aktív tag

Ne kavarjuk, ez nem hyperlapse! Az az MS spéci cucca és nem tudom van-e már rá elérhető alkalmazás.
Ez egy szimpla videóencoder exe amivel most gyorsítjuk a lejátszott videót

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.