Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:38:27

LOGOUT.hu

SJCAM SJ4000 FullHD Action Cam téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3701) RunTimeError válasza RunTimeError (#3698) üzenetére


RunTimeError
tag

És valóban úgy fest GLS hozza, mert a csomagkövetőjükben létezik a kód, 2 napja Németországban volt, tegnap már Pest mellett. Másnak is futárszolgálat hozta a csomagot aki tőle rendelt? :C

Leélheted az egész életed anélkül, hogy felébrednél. Mindenki megmondja, hogy mit csinálj, mi a jó neked. Nem akarják, hogy te találd meg a válaszokat, azt akarják hidd el az övéket.

(#3702) Szabie93 válasza maj-viktor (#3688) üzenetére


Szabie93
tag

Nem EU-ból jön, de hollandiába átcsomagolják, és én onnan fogom kapni.

(#3703) spy14 válasza RunTimeError (#3701) üzenetére


spy14
tag

A trükk az, hogy a GLS a Royal Mail leányvállalata és a "signed for" nyomonkövethető csomagokat a GLS hozza, nem bízzák a magyar királyi postára.

[ Szerkesztve ]

(#3704) maj-viktor válasza spy14 (#3703) üzenetére


maj-viktor
őstag

Ezt megerősítem... a "Royal Mail Signed"-et a GLS veszi át (általában Németországban)

Így a GLS futár fogja majd hozni, nem a Magyar Posta!

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#3705) mizsemizse


mizsemizse
csendes tag

Sziasztok!

A kamerám motoron használom leginkább. Van benne egy 32GB-os kártya ami az aksi kapacitásával nem igazán van összhangban :) Erre a problémára szeretnék kitalálni valamit. Arra gondoltam, hogy kivezetek egy külső nagyobb aksihoz pár kábelt. Most délután szétszedtem majdnem darabokra a kamerát. Viszont fúrni faragni nem akarom a garancia miatt esetleg a későbbi eladhatóság miatt. Valaki látott már erre a problémára megoldást?Több aksit venni és cserélgetni nem szeretném. Gondoltam rá, h műanyagból kifaragok egy aksi méretű testet amiben kialakítok 3 érintkezőt és aksi fedél nélkül kivezetem a kábelt.
Vélemények, tapasztalatok vannak ezzel kapcsolatban? Még egy másik lehetőség, hogy usb-s töltés közben lehetséges felvételt készíteni?

(#3706) Tecsa válasza mizsemizse (#3705) üzenetére


Tecsa
aktív tag

Lehetséges, felesleges mással bajlódni! Egy kábel menjen egy powerbank-hoz és meg is oldottad!

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#3707) Boonen007


Boonen007
őstag

Valaki tudna linkelni ebayről megbízható eladót akitől hamar megjön a 2 db aksi és 1 db külső töltő? Főleg EU-ból. :)

[ Szerkesztve ]

(#3708) dani104 válasza Boonen007 (#3707) üzenetére


dani104
tag

parancsolj
Én innen rendeltem....5 nap alatt itt volt!

"Mindig használj jóízű szavakat,mert sosem tudod mikor kell lenyelned őket!"

(#3709) mizsemizse válasza mizsemizse (#3705) üzenetére


mizsemizse
csendes tag

Sikerült megoldani. Egy 12V-ról 5V-ra átalakító elektronikával. UBEC a pontos neve.

http://www.ebay.com/itm/3A-UBEC-5V-6V-Full-Shielding-Antijamming-Switching-Regulator-3A-UBEC-5V-6V-HK-/141370752355?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item20ea5a7d63

Másik alkatrész egy USB-aljzat. Összeforrasztva, bekötve. Működik. :)

(#3710) KeMa


KeMa
csendes tag

Köszönet az infóért, tesztüzem indul :)

Első különbségek:
A már említett 3 másodperces időzítés, plusz lett egy "OSD mode" a menüpontban, mintha ez korábban nem lett volna.

[ Szerkesztve ]

(#3711) Boonen007 válasza KeMa (#3710) üzenetére


Boonen007
őstag

Ez most mi honnan?

Dani104:
Neked eredeti SJ4000-ed van? :)

[ Szerkesztve ]

(#3712) KeMa válasza Boonen007 (#3711) üzenetére


KeMa
csendes tag

maj-viktor amlítette, hogy létezik egy ilyen, kékkutya pedig betette a linket. Én meg voltam olyan bátor, hogy feltettem a gépre :)

(#3713) Tecsa válasza KeMa (#3712) üzenetére


Tecsa
aktív tag

Régi LCD-s vagy új? Felvétel minősége milyennek tűnik?

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#3714) RunTimeError válasza spy14 (#3703) üzenetére


RunTimeError
tag

Na ez egy nagyon jó hír, így akkor nem is ülnek rajta itthon :C

Leélheted az egész életed anélkül, hogy felébrednél. Mindenki megmondja, hogy mit csinálj, mi a jó neked. Nem akarják, hogy te találd meg a válaszokat, azt akarják hidd el az övéket.

(#3715) KeMa válasza Tecsa (#3713) üzenetére


KeMa
csendes tag

Új lcd van benne. A felvétel minőségén nem látok számottevő különbséget. Talán mintha a színek teltebbek lennének (minden alapbeállításon van amúgy)

(#3716) Tecsa válasza KeMa (#3715) üzenetére


Tecsa
aktív tag

Örülök a timelapse funkció fejlődésének, de elférne benne egy 1másodperces időzítés is, úgy már szép felvételeket lehetne vele csinálni!

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#3717) TommyS_27 válasza Zozzer888 (#3674) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Sziasztok! Van itt egy fórumtárs aki 40 körül adja, de ad hozzá +kiegészítőket is(memória kártya + autós szett)[link]

https://www.twitch.tv/ltommys

(#3718) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Sziasztok!

Gondolkodom rajta, hogy szeptemberi nyaralásig beszerezzek egy ilyen kis camot. Követem egy ideje a topicot, elolvasgattam a fenti segédletet is, a videókat mind még nem néztem meg, de igazából ami fontos volt számomra, azon már túl vagyok. Köszönöm a bőséges leírást meg a rengeteg kis videót, amit belinkeltetek. :R

Jelenleg sok lehetőségem nincs, EU-s beszerzést keresek, amiből a super cheap city tűnik szimpatikusnak. Mivel még nem láttam, hogy megérkezett volna valakinek onnan, így lehet pár napot várnék, hogy legyen egy pozitív visszajelzés arról, hogy eredeti készülék jött. Akad azért pár kérdésem, amire még nem találtam választ, vagy elkerülte a figyelmemet.

1. Super cheap city-nél látok egy olyan jelölést akkura, hogy a 750mAh át van húzva, mellé pirossal pedig 900mAh (New Core). Van ennek jelentősége?

2. Többen kérdezitek, hogy ami készülék érkezett, az új vagy régi kijelzős. Van ennek jelentősége?

3. Több YT tesztvideón feltűnt, hogy pl vízalatti (tengeri) felvételeknél foltokban elszíntelenedik a felvétel. Ez a YT "tömörítés" hibája, vagy korábbi firmware probléma, vagy élő dolog és utómunkával fogok tudni szebb képet kicsiholni (pl Vegas-al)?

4. Ha jól értelmeztem, 1 akkuval kb 70 perc felvételi időm van, 1db 8GB memkarira pedig 65perc fullhd felvétel fér. Ez esetben ha csak nincs több akksim, felesleges mondjuk egy 8 vagy 16gb-nál nagyobb kártya. A fent linkelt ebay-es típushoz mondjuk van plusz akku meg külső töltő, meg az autós tartó, azzal szemezgetek éppen, esetleg még egy 3. akkuval, akkor már van értelme nagyobb kártyának, remélem jól értettem. :)

Egyelőre ennyi, köszönöm előre is az építő jellegű hozzászólásokat. :R

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#3719) KeMa


KeMa
csendes tag

Mint korábban írtam, vettem múltkor egy vákumtappancsos kameratalpat, az olcsóbbik fajtából. Konkrétan ezt

Alig 8 nap alatt érkezett meg a régi címemre, kínából. Próbából odanyomtam a kocsi poros karosszériájához, a kar ráhúzása nélkül már odatapadt rendesen. Karral ráhúzva viszonylag erősen tart. Viszont a műanyag eléggé gagyi, tehát a gyenge pont valószínű az lesz.

Szélvédőn jól áll, megfelelően pozícionálva nem is rázkódik. Karosszérián kívül eddig csak mélygarázsban próbáltam ki, tehát maximum 30 km/h-s sebességnél. De ha felbátorodom, kipróbálom nagyobb sebességgel is. Szóval, ha valaki olcsón akar ilyet, ezt tudom ajánlani, de csodát semmi esetre se várjon. Rally autóra azért nem tenném.

(#3720) stickermajom


stickermajom
addikt

Sziasztok!

Továbbra is heavends az ajánlott eladó? Ő nem kamut küld?

Üdv

(#3721) Real_Necro válasza stickermajom (#3720) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ha csak beütöd keresőbe a "heavends" szót, máris kidobja, hogy problémák vannak vele, hibás készülék, elveszett csomagok, SD28...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#3722) stickermajom válasza Real_Necro (#3721) üzenetére


stickermajom
addikt

Akkor ha jól sejtem marad a foxoffer. A gyártó cég csak nem küld kamut :))

(#3723) schumi válasza stickermajom (#3722) üzenetére


schumi
aktív tag

Keress vissza a nevemre en magyarorszagon vettem, eredetit es egy ev gari van ra... 35ert ha jol remlik...

Ami nehéz, ahhoz kell egy kis idő, a lehetetlenhez valamivel több. . . . . . Impossible is nothing

(#3724) RunTimeError válasza stickermajom (#3722) üzenetére


RunTimeError
tag

Ha minden igaz holnap hozza a futár cheap city-től rendelt darabot, lehet csinálok videót róla, még meglátom.
Azután tudok nyilatkozni róla, hogy mit küldött.

[ Szerkesztve ]

Leélheted az egész életed anélkül, hogy felébrednél. Mindenki megmondja, hogy mit csinálj, mi a jó neked. Nem akarják, hogy te találd meg a válaszokat, azt akarják hidd el az övéket.

(#3725) Real_Necro válasza RunTimeError (#3724) üzenetére


Real_Necro
veterán

Mindenképpen érdekel, a tapasztalataidtól függően akarom megrendelni én is onnan. ;) :R

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#3726) madmike


madmike
őstag

Sziasztok!
Egy ideje olvasgatom már a topicot és egyre biztosabb vagyok benne, hogy ilyen kamerát fogok rendelni. Elsősorban autós menetrögzítésre szeretném használni, ugyanakkor MTB-zek is, így ott is hasznát venném a bukósisakra téve.
Pár dolog még nem tiszta. Ennél is be lehet állítani, hogy mondjuk 2 perces felvételeket csináljon és a kártya megtelte után felülírja a régebbieket? Megoldható, hogy ha ráadom az autóra a gyújtást, az bekapcsolja a kamerát és induljon a felvétel?
Szerintetek, ha elkezdik árulni a wifi-s verziót, akkor várható hogy a simának csökken majd az ára?

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#3727) AttilaN válasza RunTimeError (#3724) üzenetére


AttilaN
tag

Kíváncsi leszek rá én is. Jövőhéten várható az enyém is szintén a Super cheap city-től. Üzenetben megerősítették, hogy eredetit küldenek, de azért mégiscsak vannak kételyeim. Majd meglátjuk.

(#3728) RunTimeError válasza Real_Necro (#3725) üzenetére


RunTimeError
tag

Csak egy kicsomagolós bekapcsolós nézegetős videóra gondoltam, semmi ördöngösségre, de ha van valami amit konkrétan látni szeretnétek benne akkor csak szóljatok.

Leélheted az egész életed anélkül, hogy felébrednél. Mindenki megmondja, hogy mit csinálj, mi a jó neked. Nem akarják, hogy te találd meg a válaszokat, azt akarják hidd el az övéket.

(#3729) madmike válasza madmike (#3726) üzenetére


madmike
őstag

Most nézem, hogy a Foxoffernél az SJCAM felirat nélküli az 90 dolcsi, míg az SJCAM-os 100. A feliraton kívül nincs semmi különbség?

[ Szerkesztve ]

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#3730) Real_Necro válasza RunTimeError (#3728) üzenetére


Real_Necro
veterán

Semmi ördöngősség, csak annyi érdekel majd, hogy eredeti e, meg régi vagy új kijelzős (bár azt még mindig nem tudom van e jelentősége).

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#3731) Szürkebikafi válasza stickermajom (#3720) üzenetére


Szürkebikafi
csendes tag

Sziasztok!

heavends-től rendeltem kamerát, Július 10.-én átutaltuk a pénzt, a mai napig nem érkezett meg a kamera.
Megkeresésünkre azt írta, hogy Július 11.-én postázta...
...szerintem nem szabad tőle vásárolni :W

(#3732) mgy


mgy
senior tag

Tengereztünk kicsit a héten, nyilván volt kamera is velünk, s nyilván itthon hagytuk a saját memkártyát, illetve valahol (Zánkán két hete) elvesztettük a külső töltőt, pótakksit. :(
Így csak a saját aksi maradt, odafigyelős használattal, illetve valamelyik gyerek telefonjából egy class 4-es kártya. Amúgy is 720p-ben szoktam felvenni, az égadta világon semmi gond nem volt a "lassú" kártyából.
A felvett kép továbbra is remek, jó kis cucc ez! Amit kicsit lentebb valaki linkelt a víz alatt megrepedt házról, hát megdöbbentő. Szerencsére pipával, szabad tüdővel (nekem) 2-3 méter a határ, addig nem volt gond.
---
Egy dolgot nem szeretek rajta csak. Nálam elsősorban montin van használatban, de a búvárkodásnál is ugyanennyire zavart, hogy a vízálló tokban nem lehet egy pillantással eldönteni, megy-e a felvétel. Fülölről mindig kicsit oldalt billentett fejjel kell lesni egy ideig, ez egy fini lefelében néha nem egyszerű. A víz alatt meg egész egyszerűen kicsik ezek a lámpácskák. :(
---
S ha már monti...
Általában a stucnin van a kamera, vettem rá valami utángyártottat, mert a gyári nekem nem jött be, ez hibátlan. Jobb lenne viszont a vázra rögzíteni. Próbáltam a nyeregcsőre, nyeregvázcsőre, de nagyon zavaró ahogy a váz a kép közepén végigfut. Arra gondoltam, fel kéne rakni valahogy a fejcsőre, de nincs ötletem, hogy lehetne megtenni. Mostanában már más a divat, mint a "vaskorban", nem egy filigrán henger a fejcső, nekem így néz ki:

Van ötletek, erre hogyan lehetne rögzíteni? Kösz!

(#3733) Boonen007 válasza dani104 (#3708) üzenetére


Boonen007
őstag

Track ID volt ? :)

mgy:
Én országútizom az eredeti csőre felfogató mount nagyon laza mindig elfordul ha meghúzom a csavart is a kamera.
De az a baj, hogy hiába jó minőségű aszfalton megyek a kicsi rázkódástól is olyan a videó mintha délibábozna. Ezt sisakra rögzítéssel oldottam meg.c:)

[ Szerkesztve ]

(#3734) mgy válasza Boonen007 (#3733) üzenetére


mgy
senior tag

Igen, ezért írtam, hogy nekem sem jött be a gyári kormányszerelék. Igazából két különbözőt vettem, egy merőlegest amit lentebb is írtam, ez van a stucnin, meg egy egyenes állású alumíniumot, ez mehetne a kormányra. Az aluval is az a baj, amit írsz, nem lehet igazán megtépni, hogy ne forduljon el a tok. :(
Nekem a sisak több okból nem játszik. Egyrészt vannak olyan szűk ösvények a napi rutinban, hogy néha a bukót is majd letépi egy-egy gally. :) Másrészt úgy még kevésbé tudnám, forog-e életem filmje, vagy csak pilláskodok az erdőben fejemen egy kamerával. A harmadik meg (bár még nem próbáltam, csak gondolom így lenne), a kormánnyal is állandóan evezek, tiszta vidámpark fíling lenne, ha a sisakra raknám a cuccot, s azt venné, ahogy nézelődök.
A nyeregcsőre szerelve amúgy nagyon-nagyon bejött mind a látószög, mind a kamera "mozdulatlansága", csak az a fránya sárga csík ne menne a kép közepén...

Van amúgy publikus filmed sisakos felvételről? Kíváncsi vagyok rá!

(#3735) alfagyuri válasza Szürkebikafi (#3731) üzenetére


alfagyuri
tag

Pedig nemrég még egy gyors megbízható ember volt. :(

(#3736) AttilaN


AttilaN
tag

Köszi :)

(#3737) stickermajom


stickermajom
addikt

Köszönöm mindenkinek!

Ha kiderül, hogy az SJCAM felirat/felirat nélküli verzió között mi a különbség, akkor meg is rendelem szerintem.

(#3738) Szürkebikafi válasza schumi (#3723) üzenetére


Szürkebikafi
csendes tag

Szia Shumi!

Megtennéd, hogy belinkeled honnan vetted a kamerát, szerintem másokat is érdekelhet.
Szívesen visszakeresnék, de mint azt látod "Újonc" vagyok, valószínűleg többszörösét tölteném el annak az időnek, mint Te!

Köszönöm.

(#3739) alfagyuri


alfagyuri
tag

Félő,hogy super_cheap_city001 is kamut árul mert ő már a wifist is árulja közben még nincs.

http://www.ebay.com/itm/SW01-WiFi-SJ4000-Control-Helmet-Waterproof-Diving-30m-DVR-Action-Sport-Camcorder-/181488115954?pt=UK_AudioTVElectronics_Video_Camcorders&hash=item2a4188e0f2

Keresem a megbízható Eu-n belülit.

Írtam a paypalnak Headvens miatt.

(#3740) #59816064 válasza stickermajom (#3737) üzenetére


#59816064
törölt tag

Az sjcamosba más a firmware, az itt hasznaltak nem jók rá.

(#3741) alfagyuri


alfagyuri
tag

Szarintetek ez jó sj4000-hez?
http://www.ebay.com/itm/Gopro-Gopro-3-USB-TO-AV-Video-Output-5V-DC-power-BEC-input-Cable-plug-FPV-s-/111279551151?pt=Radio_Control_Parts_Accessories&hash=item19e8c732af

Vagy ez?
http://www.ebay.com/itm/Eachine-Light-L250-5-8G-250mW-VTX-FPV-Transmitter-For-Gopro-3-RP-SMA-Female-/181485936777?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item2a4167a089

(#3742) maj-viktor válasza alfagyuri (#3739) üzenetére


maj-viktor
őstag

Erről annyit, hogy a banggood állítólag árulja a kamu wifi-set és a eredeti SJ4000 Wifi-t is előrendelésben...

kamu wifis:
http://www.banggood.com/WiFi-SJ4000-HD-1_5-Inch-Car-DVR-Camera-Sport-DV-Novatek-Waterproof-p-938985.html

SJCAM SJ4000 WIFI előrendelés:
http://www.banggood.com/SJcam-SJ4000-WiFi-Car-DVR-Camera-Sport-DV-Novatek-Waterproof-p-939976.html?currency=USD

És ahogy írtam 1hete... megmondtam, hogy 120$-on kezd...
(erre jó egy jó forrás)

De amúgy ha biztosan eredeti wifi-set akartok rendelni, akkor csakis foxoffer... legalábbis részemről... bár nincs feles cash-em most rá... de első rendelők / tesztelők között leszek Magyarországon, az biztos! Ha nem is a legeslegeslegelső, de megpróbálok az elsők között lenni... (csak ugyebár pénz-pénz-pénz! Az meg nincs! :D)

Amúgy én amondó vagyok, akit megzavar ez az egész SD28 - SJ4000 kamu - nem kamu téma... elvileg mostmár az SJCAM brand-del kiküszöbölték... így ha SJCAM-os feliratosat veszel, az eredeti! (bár kitudja, hogy nem-e fogják ezt is lemásolni... talán, mosthogy már hogy van egy brand-je - márkája, jogilag jobban támadható, ha copyzzák!)

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#3743) szabieable válasza maj-viktor (#3742) üzenetére


szabieable
aktív tag

Én szívesen berendelném de a tech info alapján csak egy wifi modul került bele pluszba. Ez így nekem édeskevés és semmi szükségem rá. Ha növelték volna az akksit/amarillo v7 akkor bestbuy azonnal, emiatt viszont megvárom a beszámolókat.

(#3744) AttilaN válasza alfagyuri (#3739) üzenetére


AttilaN
tag

Én és szerintem a többiek sem ettől rendeltek, az meg már más kérdés, hogy lehet ugyan az a cég ha már a neve is megegyezik. Az alap kamera lehet eredeti, attól még, hogy árulnak mellette nem eredeti wifist. Majd kiderül a napokban.

(#3745) maj-viktor válasza szabieable (#3743) üzenetére


maj-viktor
őstag

Már boccs, de ennyi pénzért nem is várható el a GoPro 100%-os tudása... az tény hogy sok a GoPro marketingje, de azért a belseje is jobb, mint az SJ4000-nek!
(aztán ha most az SJCAM ellő minden pluszt, akkor jövőre milyen új terméket adjanak ki!? :D)

Amúgy ha minőségileg jó lesz (érsd gyárihibás hibaszázalék minimalizálva), akkor az SJ4000 WIFI az év / jövőév sláger terméke lesz, az száz! Hamár a sima SJ4000 most durván jól fogy! És azért páran rávannak / voltak izgulva a +wifi-re és megér neki +20$ a wifi funkció...

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#3746) nincskedvem válasza alfagyuri (#3739) üzenetére


nincskedvem
aktív tag

Hello!

Én innen rendeltem, Ausztriában vagyok,és megérkezett 1 héten belül. Eredeti új kijelzős,minden tartozék,hibátlan. Használtam víz alatt is, egyelőre megvagyok elégedve vele.

szerk: viszont próbáltam frissiteni,de nem akar felmenni rá, valakinek van valami ötlete? Olvastam,hogy akkor nem megy fel ha nem eredeti, de a foxofferes ,,vizsgálat" alapján az. Valakinek valami ötlete?

[ Szerkesztve ]

(#3747) Real_Necro válasza AttilaN (#3744) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nagy a hasonlóság, bár a 001 végződés nélkülinek nem kicsit több (kb 9x) tranzakciója volt már. Ugyanakkor mindkettőnél ugyanolyan felépítésű a "shop", valamint az összes eladást "privát"-ként jelenítik meg.

Nincskedvem:

Milyen firmware-el érkezett?

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#3748) RunTimeError válasza alfagyuri (#3739) üzenetére


RunTimeError
tag

super_cheap_city a pontos neve és London-ból jön a termék attól akitől rendeltem és 2006 óta ebay tag, ellenben azzal akit te linkeltél Hayes-ből érkezik és 2012 óta tag.

Esetleg valaki nem tud jó árban 32Gb-os cl10-es kártyát garanciával?

[ Szerkesztve ]

Leélheted az egész életed anélkül, hogy felébrednél. Mindenki megmondja, hogy mit csinálj, mi a jó neked. Nem akarják, hogy te találd meg a válaszokat, azt akarják hidd el az övéket.

(#3749) Real_Necro válasza RunTimeError (#3748) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ezt nem is néztem. Bár ki tudja jelent e valamit. Még belső ember is lehet...

Nagyon várom a holnapi napot, remélem kézhez kapod. ;) :))

Már össze is raktam egy kis csomagot plusz akkuval meg monopoddal... már csak valami 16 vagy 32GB-os memkarit kellene jó áron vadásznom. Kingston-tól kicsit tartok, mert ha pl szeretném használni máshova is, nem biztos, hogy a többi gépem (dslr, mobil, tablet) megeszik. Sandisk vagy Samsung lenne a jó számomra, azokkal nem volt eddig gondom.

Szerk.:

Lol, látom memkariban egy hullámhosszon vagyunk. :D

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#3750) RunTimeError válasza Real_Necro (#3749) üzenetére


RunTimeError
tag

Hát én is nagyon várom már :C remélem megjön, és hogy nem lesz gáz vele.
Amúgy valaki leírná nekem pontosan (képek /cikkek linkelgetését elkerülve), hogy hogyan lehet megállapítani hogy eredeti-e? Amik számomra átjöttek az a fekete csavarok a tokon, vastagabb tok és elírás a dobozon. Ezeken kívül mik vannak még? :R

Én kingstont nézegettem, mert az van számomra tűrhető árban, csak ahhoz jönne még a szállítás is, a vatera+hardverapro dolgokkal meg az a baj hogy nincs garancia.

[ Szerkesztve ]

Leélheted az egész életed anélkül, hogy felébrednél. Mindenki megmondja, hogy mit csinálj, mi a jó neked. Nem akarják, hogy te találd meg a válaszokat, azt akarják hidd el az övéket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.