Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#174) barbikenje válasza Ergil (#168) üzenetére


barbikenje
aktív tag

Olvastam, de nekem az utolsó kettő például csak azért ismeretlen, mert nem vettem le őket a könyvespolcról... Amúgy O.S.C. nagy király, tényleg jó nyelvezettel bíró művei vannak... amikor először olvastam a Holtak SZószólóját, eldöntöttem, hogy az akarok lenni :)) Vótam vagy 16... de jó kis pálya... A Dűne sorzatról meg mostanság az jutott eszembe, hogy szinte párhuzamot lehet vonni Irak és Arrakis között... ''A világ feletti uralomért és az azt biztosító nyersanyagért folyó harc, a randkívül embertpróbáló sivatagi körülmények között...'' na, így ebben a megvilágításban nem kísérteties a hasonlóság?
Más téma:
Nemrégiben néztem egy filmet, Imposztor címmel, Gary Sinise volt a fsz. Aztán megtaláltam otthon a novellát is amiből készült... a novella jobb. Akárcsak a Johnny a kacattár c. novella, mert a Johnny Mnemonic kicsit trének tűnt... Talán az egyetlen kivétel ez alól az Emlékmás... novellában(Emlékárusítás kicsinyben és nagyban) elnagyolt és összecsapott, míg a film mind a mai napig egy megunhatatlan kedvenc. Ha valakit érdekel, a novelláskötet címe Kaland a végeken. Egyszerűen nagyszerű.

Azt hiszem kicsit meghíztam... A múltkor a Balcsin a japán túristák ölre mentek miattam a green peace-esekkel... Az egyik csoport meg akart szigonyozni... a másik meg visszatuszkolni a vízbe...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.