Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20701) David3 válasza Blood Mage (#20699) üzenetére


David3
őstag

Megszüntettük már, sajnos nem tudtam mindent lementeni, amit meg lementettem, az meg már nincs meg. Talán a neten még fent vannak a szoftverek, a menetében pedig ha kell, segítünk.

(#20702) FémKuka válasza Blood Mage (#20699) üzenetére


FémKuka
tag

Firmware pakk: [link]
Biztos találsz magadnak valót. A felrakáshoz meg van Multiloaderes leírás szinte bárhol. :)

Galaxy S6 32GB

(#20703) RetepNyaraB válasza wasp.cor (#20698) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

En most ugye egyaltalan nem aktivaltam a gapps acccountot, csak apk-kat telepitettem. Abbol is kb harmat, maps egyaltalan nincs sajna. Igy is a legnagyobb fogyaszto az android OS, 40%-kal. Greenify is rauszitva a system-re ezerrel, de gyakorlatilag fel ora nyomkodassal is 22 ora alatt 20% alatt van :(((
Nem jo ez igy. Nejemnek akarom hasznalhatova tenni ezt a roncsot, mert nem hajlando uj telefont venni es legalabb alapszintü net eleres jo lenne (a bada egy rossz vicc ma mar). De nem megy ugy latszik...

Avagy probaljam meg a gapps összetevöket deinstallalni? Nem igazan vagyok kepben pontosan mit lehet es mit nem szabad.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#20704) Blood Mage


Blood Mage
senior tag

köszi az infókat, elkezdtem keresgélni, multiloader 5.65 leszedek és a legújabb 1.2 a S8500ZSKG1_v1.2.rar lesz.
VISZONT

*#7465625# :
itt ugye csekkolni kell h minden off legyen, nemek a network lock ON. ezt hogy szedem ki?

[ Szerkesztve ]

(#20705) ptucsok


ptucsok
újonc

Sziasztok!

Nagyon szépen kérném mielőbbi segítségeteket!
Kaptam egy használt de nagyon szép állapotú gts 8500 készüléket, miután a régi telefonom meghalt
A legnagyobb szívfájdalmam,hogy semmiféle módon nem tudom rá telepíteni a facebook messengert.
A samsung apps-ból is letöltöttem már 2 verziót majd 1000ft-ért és egyik sem működik.
Ez az egyetlen lehetőségem,hogy tartsam a lányommal a kapcsolatot és most ez sincs,már sírni tudnék. :O
Kérnék szépen Vkitől sos segítséget!
Előre is köszönöm

(#20706) wasp.cor válasza ptucsok (#20705) üzenetére


wasp.cor
csendes tag

Bada OS fut a készüléken? Arra aligha fogsz már találni normális appokat. Droiddal nagyobb szerencséd lenne.

(#20707) ptucsok válasza wasp.cor (#20706) üzenetére


ptucsok
újonc

Szia!
Bada 2.0 van rajta. Nem tudom,ez melyik.

(#20708) RetepNyaraB válasza ptucsok (#20707) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Legegyszerübb, ha felmesz a fészre a böngeszöböl es ott nyitod meg az üzeneteket. Lassu es gyakran összeomlik az egesz, viszont ez a legkevesebb macera. Masik lehetöseg az android telepites; ez joval bonyolultabb, de megoldhato gyakorlatilag 100% pontossaggal. Viszont ez nemhivatalos megoldas: a droid sokat fogyaszt, kisse lassu es nem feltetlenül hajlando müködni. Barkacs kedvü, erös idegzetü felhasznaloknak ajanlott.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#20709) leslieke válasza ptucsok (#20705) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Badán ezt sajnos nem fogod megoldani, az FB azon sose ment rendesen.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#20710) ptucsok válasza leslieke (#20709) üzenetére


ptucsok
újonc

Akkor sajna van egy eladó s8500-am!

(#20711) FémKuka


FémKuka
tag

Sziasztok!

Érdeklődnék van-e bármi hír Lollipop-ról s8500-ra. Valaki tervezi-e, esetleg már csinálják, stb.... Azért reménykedem, mert Galaxy Nexusra már van ha jól láttam és arról már portoltak ROM-ot korábban.

Előre is köszi :)

Galaxy S6 32GB

(#20712) #82471168 válasza leslieke (#20709) üzenetére


#82471168
törölt tag

Mi ment rajta rendesen? :U :B :DDD

(#20713) leslieke válasza #82471168 (#20712) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Volt ilyen telefonod. Pontosan tudod mi ment rajta rendesen.
Persze gonoszkodni könnyebb.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#20714) leslieke válasza FémKuka (#20711) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Friss az L is, de majd biztos lesz próbálkozás.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#20715) RetepNyaraB válasza FémKuka (#20711) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Azert a vév egy öreg nyanya, mar a 4.4 is eleg lassan megy rajta es izzad. Mindek az a Lollipop? Raadasul ocsmany egy felületet gyartottak neki, nem ertem mire büszkeke gugliek :U

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#20716) FémKuka válasza RetepNyaraB (#20715) üzenetére


FémKuka
tag

Speciel nekem bejön az új design egyrészt, másrészt van némi előrelépés erőforrás kezelés terén is, ami sosem hátrány. Harmadrészt pedig a Wave-et b*zerálni nekem marhára szórakoztató 5 év után is (igaz, én fő telefonnak használom, úgy már mindjárt nem olyan vicces :DDD ).

Galaxy S6 32GB

(#20717) David3 válasza ptucsok (#20710) üzenetére


David3
őstag

Ment PÜ!

(#20718) Potyka03


Potyka03
senior tag

Sziasztok. Szeretnék kérni egy működő,stabil android linket,és egy leírást hogy hogy kell telepíteni.
Egy kérdésem lenne: a market ugyanúgy működne? Minden android alkalmazást vinne?

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#20719) FémKuka válasza Potyka03 (#20718) üzenetére


FémKuka
tag

Pár hozzászólással ezelőtt van link és leírás is. 4.4.4 Carbon, ICS Veyron. Ezek a jobbak. Alkalmazások mennek igen, mint egy normális androidnál, DE érdemes fenntartásokkal indítani őket, mivel szegény Wave már nem mai vas :) Továbbá csak akkor ajánlom az androidot, ha (nagyon) toleráns vagy, mert vannak anomáliák, de elviselhetőek :)

Galaxy S6 32GB

(#20720) RetepNyaraB válasza Potyka03 (#20718) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Érdemes minimálisra lőni az igényeid. A Vévben annyira kevés RAM van, hogy a nagy+bonyolult alkalmazások magukban is megfektetik, pláne, ha háttérben is futnának. A Gapps egyedül megeszi a ram felét! Maps pl rögvest nem lesz az igazi, mert a vév gps vevője egy vicc.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#20721) anrab válasza RetepNyaraB (#20720) üzenetére


anrab
addikt

hát ja!

(#20722) gelbelex válasza RetepNyaraB (#20720) üzenetére


gelbelex
őstag

Ezért nálam marad a bada a WaveII-n... :K

(#20723) Potyka03


Potyka03
senior tag

Aha,értem. Akkor mindegy :(
Viszont egy problémám van,teljes vissza állítást csinátlam a telón,azóta ha megnyitom a Samu Apps-ot s be akarok jelentkezni kidob a főmenűbe.Ez mitől lehet?
Illetve a facebookot hogy tudom megnyitni? Elvileg kliens-nek kéne lennie a telón... vagy nem?

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#20724) RetepNyaraB válasza Potyka03 (#20723) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Samu apps mintha le lenne lőve badán, de ha nem, akkor is igaz, hogy midig bugos volt, ok nélkül. Nincs rá megoldás. FB kliens volt egy java alapú, borzalmas. Jobban jársz a böngészőből megnyitottal :K

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#20725) TomWexX válasza RetepNyaraB (#20724) üzenetére


TomWexX
addikt

A böngészős megoldás annyiban jobb, hogy talán a bejelentkezésig eljutsz, majd szétesik minden. :N
2014-ben a bada = fényképezős telefon. Ezekre lehet használni, másra nem.
Egyébként a badás samsung apps-ot már lelőtték...

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#20726) gelbelex válasza TomWexX (#20725) üzenetére


gelbelex
őstag

Nem okostelefon, tényleg. :N
De a fotózáson kívül azért van még néhány kiegészítő dolog, amire használható, esetleg kompromisszumokkal...:
Meglepően jó az FM rádióvétel (maga a rádió sem triviális minden okostelefonban), zenehallgatásra is egészen jó, filmet nézni tűrhető. BeOnRoad-dal kellemesen navigál, ha már talált műholdat ;] .

Akinek nem muszáj az online életét mobilról is élni, annak még mindig jó kis eszköz lehet.

(#20727) leslieke válasza gelbelex (#20726) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

És még telefonálni is lehet vele. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#20728) gelbelex válasza leslieke (#20727) üzenetére


gelbelex
őstag

:K

(#20729) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Wave 3-on működik a Samsung Apps.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#20730) TomWexX


TomWexX
addikt

Útszéli pocsolyába merülés ahol darabokra hullott, majd 2 órát bekapcsolva üzemelés, és ezután 2 nap rizsfürdő után a wave még mindig él! :C

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#20731) gelbelex válasza TomWexX (#20730) üzenetére


gelbelex
őstag

:Y :C

(#20732) leslieke válasza TomWexX (#20730) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ezt megúsztad! :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#20733) SpaceKombajn válasza TomWexX (#20730) üzenetére


SpaceKombajn
tag

soha el nem (w)aveül (évül) :D

[ Szerkesztve ]

spacetime

(#20734) consono válasza TomWexX (#20730) üzenetére


consono
nagyúr

Szép :) Engem meg mindig mindenki kiröhög, mikor a rizs-kezelést javaslom elázás után :/

"In God we trust. All others must bring data"

(#20735) ABal válasza consono (#20734) üzenetére


ABal
őstag

Ejtsd a telefonjukat egy pohár vízbe, egyből lefagy az arcukról a mosoly. Aztán már demonstrálhatod is a rizs-kúrát. Garantáltan hinni akarnak majd benne.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#20736) Aryes válasza TomWexX (#20730) üzenetére


Aryes
nagyúr

A Samsung vmit alaposan elrontott, mikor a wave-et tervezték. ;)
A rizses módszer egy kollégámnál is bevált, én javasoltam neki. De rá két hónapra feladta a készülék. Szervizbe került, ahol azt mondták, hogy minden szét van benne rohadva. :D

(#20737) TomWexX válasza Aryes (#20736) üzenetére


TomWexX
addikt

Most megnyugtattál. :N

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#20738) Aryes válasza TomWexX (#20737) üzenetére


Aryes
nagyúr

Aztán mikor hazahozta, újra be tudta kapcsolni, ez a legnagyobb poén a sztoriban. :DDD
Igaz, csak annyi időre, hogy a fontos adatokat lementse róla, aztán úgy tudom végleg jobb létre szenderült. Ő amúgy a wcbe ejtette, még rá is hu...ott, mire észre vette, szóval ott mindenféle egyéb anyagok is a képbe kerültek a vízen kívül.

[ Szerkesztve ]

(#20739) Blood Mage válasza consono (#20734) üzenetére


Blood Mage
senior tag

pontosan hogy néz ki ez a rizs kúra? most hallom először, el se akarom hinni! :D

(#20740) consono válasza Blood Mage (#20739) üzenetére


consono
nagyúr

Beleteszed a vízbe esett telefont egy kiló rizsbe pár napra. Persze előtte kiveszed az akksit, meg amit lehet kitörölsz, de nem hajszárítózol! Kb. ennyi, szerencsére nekem még nem kellet kipróbálnom :D

"In God we trust. All others must bring data"

(#20741) leslieke válasza consono (#20740) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Utána meg jöhet a tejberizs. :D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#20742) consono válasza leslieke (#20741) üzenetére


consono
nagyúr

Vagy a sushi ;) Ki tudja mi volt a vízben...

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#20743) kovigab


kovigab
csendes tag

Kedves fórumtársak!
Tudom, általában akkor írok, ha bajom van. Most is ezért írok, a segítségeteket kérem! Én még mindig bírom a Bada 1.2-t (2-re nem váltanék, mivel nekem a 2 előnyei pont azokat a dolgokat nem hozza, amit én használok, de emiatt ne kezdjünk 1.2-2.0 vitába) Ha minden jó lenne nem is írnék...
A baj: kb. fél éve lassul a wave. Ami még rosszabb: számítógépre feldugva( :)) két hete nem látja a gép, csak tölt. Ma is feldugtam, gondoltam hagyom töltődni, ha a gép nem is ismeri fel, a tervezett elavulás végett. Nem akarta feltenni a kérdést: mármint mit szeretnék feldugva? Viszont a töltés végén adta a windows kihúzva/bedugva hangot sokszor. Jó, kihúztam, erre a telefon nyugalmi állapotban nekiállt lassan villogni, és kiírni, hogy csatlakoztatva van és ezt nem is hagyta abba, nem fértem hozzá a memória kártyához. És hogy válasszak, milyen módban szeretném csatlakoztatni??? Ezután ezt folyamatosan produkálta képernyővédő bekapcsolva kb. 20-másodpercenként felvillanva, A többszöri újraindítás/akksi ki nem használt, csak ha átállítottam Kies-módba, különben a kártyát nem látta. Az USB kábelt rozsdamaróval megkezeltem még előtte. Mem kártya foglalattal működik. Teljes újratelepítés az USB probléma miatt kizárva Én az USB-csatira gyanakszom, de hát tiszta, és tölt is. Járt már így valaki? Mit tegyek? Segítsetek kérlek! Ragaszkodnék a wave-hez, mert nekem megfelelne, ha jól működne.
Előre is köszönöm, mert ebből a fórumból sokat tanultam, és tudom, hogy sok szakértő maradt itt még talán.
Tisztelettel:
kovigab

(#20744) leslieke válasza kovigab (#20743) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Üdv!

Emlékeim szerint ez a telefon usb-jének koszolódására utal, még ha tisztának is tűnik.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#20745) SlyChocolate


SlyChocolate
senior tag

Srácok, újra fellángolt benne a wave-et visszahozni az élők közzé!
Most 2.0 van rajta ami mint tudjuk semmiere való rom.
Egy kis infó kéne, hogy is volt a telepítés?
Honnét is lehet szedni Magyar 1.2-es romot?
Sajna a régi badás hazai sitok már nincsenek.
Minden infót köszönök!

(#20746) leslieke válasza SlyChocolate (#20745) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem értek egyet ezzel a semmirevalózással, de ahogy gondolod.
1.2-ért keress vissza itt.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#20747) SlyChocolate válasza leslieke (#20746) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Köszi a hasznos infókat.
Jah és ha valami nem megy az nem megy ennyi.
Jah és továbbra is a GT-S8500 van szó.
;)

(#20748) leslieke válasza SlyChocolate (#20747) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Oh, igazán nincs mit. :)
Telepítéshez multiloadert kell még beszerezz.
8500-hoz találsz visszább telepítőt.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#20749) Potyka03


Potyka03
senior tag

Sziasztok.Akinek fent van az Android 4.0.4 - ICZen ROM az megnézne nekem valamit?
Pl. AZ ÉN KICSI TESCÓM hogy fut?
Messengerbe vannak akadások?
az íjászat nevü játék hogy fut?
Illetve messengerbe nagyon szaggat amikor írok üzenetet?

Csak azért kérdezem ezeket,mert nagyon erősen gondolkozok egy Android-ra cserélésen,mármint hogy a Wave I-re feltegyem-e.

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#20750) David3


David3
őstag

Hát, emberek... váltottam ismét telefont, N4-ről átmentem LG G3-ra.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.