Hirdetés

2019. november 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#21051) bazsikaj válasza leslieke (#21050) üzenetére

bazsikaj
(senior tag)

Vagy rak egy kepernyozarat.:) Az is egy megolas lehet.

Ha döntened kell, az is döntés, ha úgy döntesz, hogy nem döntesz.

(#21052) gyulank válasza leslieke (#21049) üzenetére

gyulank
(addikt)

Köszönöm! Azt hittem van olyan beállítás, hogy nem engedélyezem.

GA-G31M-ES2C(1.x)+E8400+4GB Windows 10 H 1809/17758.1 x64 Ubuntu Stúdió 19.10 x64

(#21053) leslieke válasza bazsikaj (#21051) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

Vagy telefont cserél. :D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#21054) leslieke válasza gyulank (#21052) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

Ha jól emlékszem, akkor nincs ilyen beállítás.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#21055) bulbaa válasza gyulank (#21046) üzenetére

bulbaa
(tag)

Elég alattomos egy dolog! Velem is megesik, amikor a zsebemben tartom a telefont és hívnak, ki akarom húzni akkor az ujjammal véletlenül lenyomom a kis nyilat, majd ahogy húzom ki, a zseb széléhez hozzáér és már el is küldött egy üzenetet.

21047: Én is köszönöm az infót :R , gyorsan töröltem is!

(#21056) Teaway válasza gelbelex (#21042) üzenetére

Teaway
(veterán)

Rendszeresen írok fórumokba; semmi különöst nem vettem észre.

Nem babázunk! Ez a gyerek nem agyagból van!

(#21057) leslieke válasza bulbaa (#21055) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

Nincs mit. 😊

(#21058) Valaki87

Valaki87
(senior tag)

hy

tudja valaki, hogy wave 3-on lehet még egyáltalán netezni vagy navigálni ? :D
tudom, hogy kilőtték mint a symbit csak gondoltam megkérdezek valakit, hogy van e olyan elvetemült aki még esetleg használ ilyet ?! ;]

[ Szerkesztve ]

iPhone Xr ✌🏼

(#21059) leslieke válasza Valaki87 (#21058) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

Legutóbb mikor használtam még lehetett. Ez kb. 2 hónapja volt.

(#21060) leslieke válasza Valaki87 (#21058) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

De ne számíts gyorsaságra. Nagyon lomha a mai készülékekhez képest.

(#21061) Valaki87 válasza leslieke (#21060) üzenetére

Valaki87
(senior tag)

sajnálom, hogy minden jót megszüntetnek... de sajnos nem csak a teló rendszerekkel van ez így...

iPhone Xr ✌🏼

(#21062) ABal

ABal
(őstag)

Én most ennek kapcsán kipróbáltam a Wave-et: működik, de valóban nem egy élmény már. Ráadásul a térkép is elavult,

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!" Mi 9T Pro, MiUI 11

(#21063) Valaki87 válasza ABal (#21062) üzenetére

Valaki87
(senior tag)

:(((

iPhone Xr ✌🏼

(#21064) leslieke válasza ABal (#21062) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

Sajnos eljárt felette az idő.

(#21065) ABal válasza leslieke (#21064) üzenetére

ABal
(őstag)

Pedig milyen ígéretes, és gyönyörű volt a maga idejében. Bizony, nem ma volt.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!" Mi 9T Pro, MiUI 11

(#21066) leslieke válasza ABal (#21065) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

+1! Tízen helyett ezt kellett volna folytatni.

(#21067) ABal válasza leslieke (#21066) üzenetére

ABal
(őstag)

Máig nem értem, hogy mi állhatott a Samu kivégzési parancsa mögött. Én kitartottam volna, ha láttam volna a jövőjét. Most viszont már nem szavazok bizalmat a Tizennek. Így működik ez.

(#21068) leslieke válasza ABal (#21067) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

Fene tudja, hogy miért. A Tízen ráadásul gagyi telefonokon jön ki.

(#21069) aryes válasza ABal (#21065) üzenetére

aryes
(veterán)

És a fóruma 5 és fél év és 70ezer hozzászólás után még ma is pörög. :DDD

(#21070) ABal válasza aryes (#21069) üzenetére

ABal
(őstag)

Valódi közösséget hoztunk létre. Engem jó érzéssel tölt el. :K

(#21071) leslieke válasza aryes (#21069) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

Azért már nem olyan sebességgel, mint anno.

(#21072) gelbelex válasza leslieke (#21071) üzenetére

gelbelex
(senior tag)

Már nincs mondanivaló. Aki mást használ, annak azért nincs; aki használja, annak meg egy bitet sem változik a rendszere, nincs mit meséljen.

Nálam megy a Wave II, februárban felraktam rá a turko v10.2-t, kéthetente-havonta újraindítom, kétnaponta töltöm. Telefonálás, sms, egykét fénykép, zenehallgatás, némi videó, kicsit netezek, néha navigálok is (BeOnRoad)... Mást nem tud. :DD Egész nap számítógép előtt ülök, így kibírom okostelefon nélkül.
Amúgy van mentés a firmware-ről, a programokról Kies-ben, de nem kellett még.

Persze tűnődöm egy Lumia 640XL-en. ;]

[ Szerkesztve ]

Ne köpködj a sivatagban! Még szükséged lehet rá.

(#21073) leslieke válasza gelbelex (#21072) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

Nagy ugrás lenne.

(#21074) gelbelex válasza leslieke (#21073) üzenetére

gelbelex
(senior tag)

:K Biztos vagyok benne.

(#21075) AS

AS
(félisten)

Ez jön helyette majd EU ba, hasonló nyomot áron mint ano a Wave volt.

Z3 should feature a 5-inch 720p Super AMOLED display, a 1.3GHz quad-core Spreadtrum processor, 1.5GB of RAM, 8GB of internal storage, a microSD slot, an 8-megapixel rear camera, 5-megapixel front camera, and a 2,600 mAh battery. I

Samsung Galaxy Tab S6 Samsung Galaxy S9+ Nubia Red Magic 3

(#21076) leslieke válasza AS (#21075) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

Ez nem lesz olyan népszerű, mint a Wave sorozat volt.

(#21077) AS válasza leslieke (#21076) üzenetére

AS
(félisten)

Mindent egy jó ár dönt el :)

(#21078) leslieke válasza AS (#21077) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

Az még kevés a sikerhez.

(#21079) duvi válasza AS (#21077) üzenetére

duvi
(nagyúr)

Kell még hozzá egy jó rendszer, szép design, értelmes app store. Ezen az úton indult a három badás Wave, csak ez a zseni samu kihátrált belőle :W

Samsung Galaxy S8

(#21080) leslieke válasza duvi (#21079) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

+1!

(#21081) RetepNyaraB válasza duvi (#21079) üzenetére

RetepNyaraB
(veterán)

Amíg évente sikerül lehúzniuk a konzumidiótákat az aktuális S-sorozattal, valamint a vékonyabb pénztárcájú, de nyálcsorgató tömeget a "prémium" farvizén elhintett ipari hulladék többi telefonjukkal - addig minek erőltessék magukat B-tervvel? Ez remekül működik. A nagy többségnek az éppen futó alma, Samu és LG a telefon. Nem is hallottak másról, Kína az elvől kaka, the poor imbeciles. Ha a marketing jól megy (márpedig jól), akkkor nem éri meg a fejlesztés. A Tizent nem is értem, de Ázsiában biztos jól eladható. Ez nem értékítélet, csak pl. Kínában több gépet adnak el, mint a világ összes többi országában együtt. Persze nem az S6-ból; arra van az idióta, ám pénzeszsák Európa ;]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#21082) gelbelex válasza RetepNyaraB (#21081) üzenetére

gelbelex
(senior tag)

Egyetértek.
A b-terv valószínűleg nem több, mint a linkelt tizen-telefon.
Talán egyszer kiderül majd a tizenről, hogy sandboxban futtat minden droidos programot, csak még nem árulták el... :DD

[ Szerkesztve ]

(#21083) RetepNyaraB válasza gelbelex (#21082) üzenetére

RetepNyaraB
(veterán)

Aha...
Ez az 1.3 ghz négy mag 720p felbontasban már alapból nem erős droid alá, nemhogy emulálva...

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#21084) AS válasza RetepNyaraB (#21083) üzenetére

AS
(félisten)

Olyan S410 tudás lehet.
Tizen , ott van jelen okosorákba, és tv-k be. Idővel még kocsikba is lehet.

(#21085) RetepNyaraB válasza AS (#21084) üzenetére

RetepNyaraB
(veterán)

Eh majd ha kiütötte a droidot és a Wint :(((
Mondjuk igény lenne rá; a Seat Leon III fedélzeti számítógépe (s gyanítom, hogy ezek szerint a VW csoporté is) pl. olyan, mintha két kéz nélküli spanyol egy süketnéma kínaival beszélné meg hogyan is kell a golyós tologatón kiszámolni azokat a dolgokat, amiket végül is megjelenít az lcd...

(#21086) aryes válasza RetepNyaraB (#21085) üzenetére

aryes
(veterán)

:DDD

(#21087) leslieke válasza RetepNyaraB (#21085) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

LOL

(#21088) gelbelex válasza RetepNyaraB (#21083) üzenetére

gelbelex
(senior tag)

Nna, hát ezen a vason nem tudja. De ha majd kijön a gyári tizen-rom az S6 hardverén, majd akkor... ;]

Egyébként laikusként (de a WP-s programok 1,2gHz-négymag sebességéből kiindulva) el tudom képzelni, hogy a droid hardverigényét nem az egyes programok számításigénye, hanem az OS adottságai okozzák.

(#21089) AS válasza gelbelex (#21088) üzenetére

AS
(félisten)

Pontosan, S400 esl Windwos phone olyan gördülékeny mint egy S800 S805 ös android telo. Nem beszélve 1 gb-t ram untig elég neki...
Tizen is lehet ilyen szerintem , nem kell a szutyok androidbol kiindulni. :B

(#21090) RetepNyaraB válasza gelbelex (#21088) üzenetére

RetepNyaraB
(veterán)

Ja persze, niylván a google a szarfazék, ez sosem képezte vita tárgyát...

(#21089) AS@ én csak arra reakcióztam, hogy milyen lesz, mikor a tizen futtatja (emulálva) a droid appokat.

[ Szerkesztve ]

(#21091) David3

David3
(senior tag)

Maradtam volna én is a bada mellett anno... : )

(#21092) leslieke válasza David3 (#21091) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

Sokan másik is, ha fejlődött volna a rendszer.

(#21093) Valaki87 válasza leslieke (#21092) üzenetére

Valaki87
(senior tag)

Igy van.

En sokaig droidoztam bada utan de elegem lett es most egy lumia 830 van.
Asszony pajtinak I5s, én csípem az iphone is de a 6-ot eladtam 3 hónap utan.
Teljesen remek a 830, de ha jo lesz a I6s akkor benevezek rá;)

[ Szerkesztve ]

iPhone Xr ✌🏼

(#21094) Attelah

Attelah
(tag)

Hali!

Tudna valaki küldeni egy linket az utolsó full gyári Bada 2.0 firmwarehez? Wave 1-re kell XEH-s.

Köszi előre is!

Samsung X600 --> Samsung Wave Bada Turko --> Samsung Galaxy S4 Mini Android 4.2.2

(#21095) atala

atala
(addikt)

4 év után lecseréltem az én drága Wave 1-emet. 1.2 bada rendszerrel használtam. El járt felette az idő. Megbízható társ volt, az üzemidejét hiányolni fogom. A mostani telefonom (Siswoo Cooper i7) felét sem bírja mint a wave. Igaz, sokkal erősebb hardver van benne, és a kijelző is sokkal nagyobb mint felbontásban, mint méretben.

(#21096) RetepNyaraB válasza atala (#21095) üzenetére

RetepNyaraB
(veterán)

Naja, nem tudsz olyan droidot mutatni, amely két napnál tovább bírná, ha bármit csinálsz is rajta, nem csak porfogó. Ha porfogó, akkor hármat :D

(#21097) wasp.cor válasza Attelah (#21094) üzenetére

wasp.cor
(csendes tag)

Hello!
ITT szétnézhetsz esetleg (nem tudom, hogy ezt keresed-e). Ide tettem fel már korábban Bada 2.0 rendszert Wave 1 telefonhoz. Ez a legelső olyan gyári szoftver, amit kiesből is le lehetett tölteni a független telefonokra. Úgy rémlik, hogy ez XEH-s. Nézd meg, egy próbát megér. Dobtam össze hozzá leírást is anno. Kérdés esetén írhatsz nyugodtan itt fórumon.

(#21098) TomWexX válasza RetepNyaraB (#21096) üzenetére

TomWexX
(addikt)

Wave is csak azért bírt el több napot, mert nem tudott annyit mint egy okostelefon, ergó nem nyomkodtad annyit. :P

Xiaomi Mi9 | Ipad Pro 10.5

(#21099) leslieke válasza TomWexX (#21098) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

Meg azért mert szuperül volt optimalizálva. :D

(#21100) aryes válasza TomWexX (#21098) üzenetére

aryes
(veterán)

Nekem ugyanúgy egy napot bírt, mint az összes többi telóm előtte és azóta, mert telefonról böngészek és emailezek. Én 110%-osan kihasználtam a tudását. Majdnem bele is őrültem. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.