Hirdetés

2019. december 13., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#20351) leslieke válasza consono (#20350) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

Tizen nagyon nehezen jön, Ubuntu meg sehol, marad a korábban is kinézett Lumia 925.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#20352) consono válasza leslieke (#20351) üzenetére

consono
(addikt)

Jó döntés, nagyon meg lehet szeretni a WP-t. Persze kell hozzá némi kompromisszumkészség. Másrészt meg van egy csomó pozitívum is: stabilitás, sebesség. Ja, mindjárt itt a 8.1, az meg látványosabbá is teszi a csempéket ;)

[ Szerkesztve ]

If she didn't respond to his needs, he knew the three places to touch that worked every time . . . Control, alt and delete.

(#20353) duvi válasza leslieke (#20349) üzenetére

duvi
(nagyúr)

Mikorra várható az utód érkezése?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S8

(#20354) leslieke válasza duvi (#20353) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

Akár már fizetés után. Még számolgatok.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#20355) duvi válasza leslieke (#20354) üzenetére

duvi
(nagyúr)

Remélem, hogy jó vagy matekból és két héten belül beszámolót kapunk a zsebedben! :DDD

Samsung Galaxy S8

(#20356) leslieke válasza duvi (#20355) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

A matekkal nincs gond. A számokkal kell jól játszani.

(#20357) leslieke válasza consono (#20352) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

Jó döntés, nagyon meg lehet szeretni a WP-t. Persze kell hozzá némi kompromisszumkészség.

Ez a badahoz is kellett. Van benne pár éves gyakorlatom. :))

(#20358) aryes válasza leslieke (#20357) üzenetére

aryes
(veterán)

Szóval te direkt kompromisszumos telefonokat keresel? :DDD

(#20359) leslieke válasza aryes (#20358) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

:D Nem. De ma az L925-nél nem található jobb telefon a piacon, ami nekem megfelel.

(#20360) kalolaci válasza leslieke (#20359) üzenetére

kalolaci
(aktív tag)

Samsung Galaxy S4-en, nem gondolkodtál? Tudom hogy androidot nem szerettél volna, ez azóta sem változott?

(#20361) leslieke válasza kalolaci (#20360) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

Akkor már inkább a Sony Xperia Z1 vagy Z2, azok szebbek.

(#20362) leslieke

leslieke
(Jómunkásember)

A Samsung Appson megszűnt a bada készülékek támogatása!!

Épp jó időben találtam ki a csere végrehajtását.

(#20363) David3 válasza leslieke (#20362) üzenetére

David3
(senior tag)

Hát, akkor ismét egy mérföldkőhöz érkeztünk... szerintem jobb is, ha Samsung elfelejti ez az egész bada projektet.

Napi szinten egyébként innen még ki használja a Wave bármelyik verzióját? Leslieke-ről tudok, a többiek meg csak társalogni járnak ide? : )

(#20364) leslieke válasza David3 (#20363) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

Szerintem még bazsikaj is.

(#20365) RetepNyaraB válasza leslieke (#20364) üzenetére

RetepNyaraB
(veterán)

Be van kapcsolva a magyar kártyám rajta, szigorúan telefonként üzemel...

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#20366) duvi válasza David3 (#20363) üzenetére

duvi
(nagyúr)

"szerintem jobb is, ha Samsung elfelejti ez az egész bada projektet." Szerintem ez kimondottan szemét húzás volt! Az a baj, hogy nem a projektet, hanem a még működő Wave tulajokat szivatja meg a Samu :( Ne az itteni Wave topikokból induljunk ki, aktív felhasználók szempontjából...

Samsung Galaxy S8

(#20367) leslieke

leslieke
(Jómunkásember)

Mobilról még elérhető a Samsung Apps.

(#20368) duvi válasza leslieke (#20367) üzenetére

duvi
(nagyúr)

Ami épp vagy működik vagy nem...

Samsung Galaxy S8

(#20369) leslieke válasza duvi (#20368) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

Igaz, de ha ezt is megszüntették volna.. az lett volna az igazi szemétség.

(#20370) Assimilator válasza duvi (#20366) üzenetére

Assimilator
(senior tag)

Hát attól függ honnan nézzük.
Ugye egy telefon átlagosan elfogadott használati ideje és élettartama napjainkban ~ 1 év.
Az utolsó Badára megjelent telefon 2011-2012 volt.
Bőven túl van az életciklusán. :)

Amúgy én még használok Badát, S8500.

(#20371) leslieke válasza Assimilator (#20370) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

2011 december a Wave 3 megjelenése, és ez volt az utolsó bada telefon.

(#20372) David3 válasza Assimilator (#20370) üzenetére

David3
(senior tag)

Ettől függetlenül még hagyhatták volna a Samsung Apps-szet, ha már így felfüggesztették a fejlesztéseket. Így most minden bada tulajt arra kényszerít a Samsung, hogy váltson...

(#20373) MagiCat válasza David3 (#20363) üzenetére

MagiCat
(tag)

Wave II-zök még mindig.

(#20374) gyulank

gyulank
(addikt)

Ezzel az új Badával már tudok tiltani számokat, a többi újraindult, ha rámentem erre a menüre. Azt be lehet valahogy állítani, hogy bizonyos számokról SMS-t se kapjak?

GA-G31M-ES2C(1.x)+E8400+4GB Windows 10 H 1809/17758.1 x64 Ubuntu Stúdió 20.04 x64

(#20375) leslieke válasza gyulank (#20374) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

1, Üzenetek -> Speciális -> Tiltólista

2, Vedd fel a számot a Névjegyek közé, nyisd meg, majd Névjegy tiltása. Ott lehet a hívást és az üzenetet is tiltani.

[ Szerkesztve ]

(#20376) Assimilator válasza leslieke (#20371) üzenetére

Assimilator
(senior tag)

Én is ezt írtam, nem? :D

David3: Csak ismételni tudom magam. 1 évre terveznek.
Mindenből tolják az arcodba 1 év után, hogy válts.
Nem hiszem, hogy az app store olyan nagy érvágás lenne. Voltak jó kis cuccok fent, de sajnos túl sok köszönet nem volt benne.

(#20377) RetepNyaraB válasza Assimilator (#20376) üzenetére

RetepNyaraB
(veterán)

Itt az is kerdes, hogy ha epp ujratelepited a fost es kellenek az appok (legalabb nehany), akkor azt le tudod-e huzni a telefonnal, vagy inkabb azzal sem :(((

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#20378) gyulank válasza leslieke (#20375) üzenetére

gyulank
(addikt)

Köszönöm! Az 1. megvan. A 2.-at nem találtam, nekem csak törlés van a névjegyzékben. Csak a Beállítások-Hívás-Automatikus elutasítás van meg. Névjegyekbe ha rámegyek a számra, fent hívás, üzenet, videóhívás ikon, alul Szerkeszt; Töröl; Megosztás.

GA-G31M-ES2C(1.x)+E8400+4GB Windows 10 H 1809/17758.1 x64 Ubuntu Stúdió 20.04 x64

(#20379) leslieke válasza gyulank (#20378) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

A híváslistából nyiss meg a névjegyet, ott már lesz tiltás is.

(#20380) leslieke válasza RetepNyaraB (#20377) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

Telefonnal még lehet letölteni. Hogy meddig az már kérdéses.

(#20381) gyulank válasza leslieke (#20379) üzenetére

gyulank
(addikt)

Úgy megvan, de ezek ugyanazok a beállítások amik a másik menükben vannak, csak egy helyen?

(#20382) TomWexX válasza David3 (#20363) üzenetére

TomWexX
(addikt)

Szigorúan telefon+fényképezőként még nálam is üzemel a wave. ;)

Xiaomi Mi9 | Ipad Pro 10.5

(#20383) leslieke válasza gyulank (#20381) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

Szerintem igen, de ha letiltasz egy számot, akkor kiderül, ha megjelenik a másik helyeken.

(#20384) gyulank válasza leslieke (#20383) üzenetére

gyulank
(addikt)

Köszönöm! Ugyanaz, csak én előbb tiltottam a másik két helyen, mikor pedig itt is tiltottam, azt hittem a tiltásnál a pipák nem azt jelzik, hogy már tiltva vannak, hanem automatikusan kipipálja mindkettőt, hogy tiltsam. De másik számnál alapból nem pipálta ki, úgyhogy ugyanaz.

(#20385) leslieke válasza gyulank (#20384) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

Jó tudni. :)

(#20386) ABal válasza David3 (#20363) üzenetére

ABal
(őstag)

Jelentem, én is vagyok még. Ősszel négy éves lesz a teló.

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!" Mi 9T Pro, MiUI 11

(#20387) leslieke válasza ABal (#20386) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

Ezzel valószínűleg te vagy rangidős. :DDD

(#20388) TomWexX válasza leslieke (#20387) üzenetére

TomWexX
(addikt)

Én a wave-emet 2010 július 15-én vettem. :P

(#20389) leslieke válasza TomWexX (#20388) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

2010.06.24. :P

(#20390) TomWexX válasza leslieke (#20389) üzenetére

TomWexX
(addikt)

:O

De a wave 1 nincs a közvetlen környezetedben. ;]

(#20391) leslieke válasza TomWexX (#20390) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

Keresztfiamnál van. Nincs az olyan messze. :))

(#20392) ABal válasza leslieke (#20387) üzenetére

ABal
(őstag)

Ahogy most kinéz, be is tölti a négyet napi használatban.

Amikor annak idején megjósoltam, hogy én leszek az (egyik) utolsó, aki leteszi ezt a telefont, arra nem is mertem gondolni, hogy dupla annyi időt húz ki nálam, mint az addigi átlagom volt.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!" Mi 9T Pro, MiUI 11

(#20393) TomWexX válasza ABal (#20392) üzenetére

TomWexX
(addikt)

Viszont nálad a tablet nagymértékben rásegített erre a 4 évre, az kiváltott a telefonáláson kívül szinte mindent. Nemde? ;) Gondolj bele, ha az nem lenne, még mindig a wave-t nyüstölnéd pl netezésre?

(#20394) ABal válasza TomWexX (#20393) üzenetére

ABal
(őstag)

Asszem igazad van. Valószínűleg égetőbb lett volna a váltás a tablet nélkül. Éjfél előtt ilyen szempontok már nem jutottak eszembe. :B
A tablet is több, mint két éve van meg! Ha ez idő alatt meg is fordult a fejemben a csere gondolata, hamar el is bukott, mert ez máig egy használható, jól összerakott cucc.

Most látom, hogy tényleg nincs már bolt...

(#20395) David3 válasza ABal (#20386) üzenetére

David3
(senior tag)

Na, akkor azért vannak itt még bada tulajok bőven. : )

Egyébként, aki ilyen sokáig használja/használta a rendszert, nem hiszem, hogy pont a Samsung Apps miatt fogja most lecserélni a telefont, nem igazán volt imponáló a kínálata...

(#20396) ABal válasza David3 (#20395) üzenetére

ABal
(őstag)

A kínálat már régóta nem számított nekem, de a saját fiókom tartalma annál inkább. Most, hogy már nincs, nem fogom újramultizni a telót, mert nem tudnám visszatenni az alkalmazásokat. (Nekem egy ideje behalt a telefonos elérhetőség)
Most már úgy marad, ahogy van, aztán eléldegél még egy ideig akár a csere után is.

(#20397) TomWexX válasza David3 (#20395) üzenetére

TomWexX
(addikt)

2 éve nem néztem rá a samsung apps-ra. :DDD

(#20398) leslieke válasza TomWexX (#20397) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

Semmit nem vesztettél vele. :DDD

(#20399) bazsikaj válasza leslieke (#20364) üzenetére

bazsikaj
(senior tag)

Valóban,még én is használom.Bár,már nem sokáig. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha döntened kell, az is döntés, ha úgy döntesz, hogy nem döntesz.

(#20400) leslieke válasza bazsikaj (#20399) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

Mi lesz az utód?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.