Hirdetés

2019. november 18., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#20451) bazsikaj

bazsikaj
(senior tag)

Sziasztok. Valaki találkozott már avval a problémával,hogy egyik pillanatról a másikra nincs térerő? Majd ezt a ki-be kapcsolás sem oldja meg csak az,ha kiveszem a SIM kártyát és újra berakom?

Ha döntened kell, az is döntés, ha úgy döntesz, hogy nem döntesz.

(#20452) aryes válasza bazsikaj (#20451) üzenetére

aryes
(veterán)

Talán oxidálódott a sim, vagy az érintkezők. Dörzsöld meg kicsit.

(#20453) taschner

taschner
(aktív tag)

Hali mindenki!
Nekem olyan szoft kéne ami nem fagy le és nem indul ujra ja és bada verzio nekem csak telefonálni és fényképezni kell a telcsi.Jelenleg ez a verzio van rajta GT-S8530 WAVE Türko CFW v10.1

A motorozás egy élmény!!!

(#20454) bazsikaj válasza taschner (#20453) üzenetére

bazsikaj
(senior tag)

Szia. Rakd fel a 10.2-es verziót. Az már újabb. :)

(#20455) leslieke válasza bazsikaj (#20451) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

Kártyatisztítás vagy csere.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#20456) sphe válasza FémKuka (#20450) üzenetére

sphe
(senior tag)

Tigrouzen nem osztotta meg a teljes forráskódokat ezért még mindig letiltott bármi tőle az XDA-n. De ha felmész az xda-ra ott biztos találsz teljes forráskódot is.

(#20457) sphe válasza David3 (#20432) üzenetére

sphe
(senior tag)

Egy másik fórumon naponta jönnek ki a friss jól működő romok, csak bírj válogatni. Konferenciahívás, iránytű kivételével az újabbak teljesen működőképesek tudtommal. Tesztelni most nem tudom őket, mert a páromnál maradt az SD kártyám.

(#20458) wasp.cor válasza ABal (#20448) üzenetére

wasp.cor
(csendes tag)

Amikor még nagy erőkkel pakolgattam fel alkalmazásokat Bada-ra, nekem is ugyanez volt a szitu, hogy a mappa nevek csak betűk-számok random sorozata volt. Azonban ha belementem egy mappába, azon belül pedig ha jól emlékszem akkor a "bin" mappába, akkor abban volt egy olyan fájl, ami normálisan volt elnevezve, és ki lehetett következtetni, hogy az melyik appot is takarja.

(#20459) bazsikaj válasza leslieke (#20455) üzenetére

bazsikaj
(senior tag)

Köszönöm a tanácsot. :)

(#20460) ABal válasza wasp.cor (#20458) üzenetére

ABal
(őstag)

Végigböngésztem az adatokat, és meg is találtam a nevet.Köszi a segítséget!

A lényeg, hogy minden egyes visszaállítandó fájlra sajnos azt írja, hogy nem olvasható, válasszak másikat.

Van ennek is valami trükkje?

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!" Mi 9T Pro, MiUI 11

(#20461) gyulank

gyulank
(addikt)

Sziasztok! Van valakinek ötlete, hogy mi miatt nem indul sehogy sem a recovery mód? Cserélgetem a fota fájlokat, a zimage fájlokat is, de vagy csak narancs szöveg akad el, és úgy marad, vagy a narancs wave kiírás után bejön a badadroid logó, és így marad. ugyanezt csinálja, ha indítom is. A Bada szerencsére elindul, de szeretnék rá droidot is SD-re. A Zimage az SD-n, már a NAND zimage-t is rámásoltam az osp-re, de már a phone-ra is, de hiába.

GA-G31M-ES2C(1.x)+E8400+4GB Windows 10 H 1809/17758.1 x64 Ubuntu Stúdió 19.10 x64

(#20462) laden válasza ABal (#20460) üzenetére

laden
(tag)

ha megvan a könyvtár benne az alkalmazás fáljaival akkor vissza lehet állítani. A lényeg hogy sd-re telepítsd fel. Utána amit lementettél azt a könyvtárat másold rá a telepítettre. Remélem érted hogy mondom. :)

Wave II ( Android Ice Cream Sandwich 4.0.4 ICZen)

(#20463) gelbelex válasza taschner (#20453) üzenetére

gelbelex
(senior tag)

Wave II-n én is szívtam egy turkóval (V8)... Ment PM.

Ne köpködj a sivatagban! Még szükséged lehet rá.

(#20464) taschner válasza gelbelex (#20463) üzenetére

taschner
(aktív tag)

Köszönöm.

A motorozás egy élmény!!!

(#20465) Assimilator

Assimilator
(senior tag)

Egyébként telefonos App Store-ben szinte minden ingyenes lett. Kivéve a játékokat, ott azért még viszonylag sok a fizetős, de már ott is sok ingyenes lett.

Gondolom már nem érint túl sok embert, de hátha van akinek hasznos. :)

(#20466) David3 válasza Assimilator (#20465) üzenetére

David3
(senior tag)

... és még ennyi idő után is képesek meglepetést okozni. :DDD Nem gondoltam volna, hogy valaha tesznek ingyenessé csak úgy bármit is.

(#20467) consono válasza David3 (#20466) üzenetére

consono
(addikt)

Annak a 3-4 embernek, aki még kitart, igazán megtehetik ;] Csak nehogy az legyen a vége, hogy a telós market is megszűnik...

If she didn't respond to his needs, he knew the three places to touch that worked every time . . . Control, alt and delete.

(#20468) David3 válasza consono (#20467) üzenetére

David3
(senior tag)

Én pont tegnap láttam az egyik vendégünknél az étteremben egy szürke Wave II-t, szóval akad még azért, aki használja. Csak gondolom egyre kevesebb, aki ki is használja. : )

(#20469) consono válasza David3 (#20468) üzenetére

consono
(addikt)

Néha még nekem is hiányzik a Wave, (meg persze a buhera vele :) ) hiába, azért nagy szerelem volt...

If she didn't respond to his needs, he knew the three places to touch that worked every time . . . Control, alt and delete.

(#20470) leslieke válasza Assimilator (#20465) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

Van köztük értelmes app is? :F

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#20471) bazsikaj válasza leslieke (#20470) üzenetére

bazsikaj
(senior tag)

Nincs. :DDD

(#20472) David3 válasza consono (#20469) üzenetére

David3
(senior tag)

Annyi badablog-ozás után nekem is hiányzik... : )

(#20473) Assimilator válasza leslieke (#20470) üzenetére

Assimilator
(senior tag)

Szerintem van néhány jó app meg játék is. De ez egyébként elég szubjektív dolog. :)

(#20474) ruskop

ruskop
(senior tag)

Sziasztok!
Tudna nekem valaki egy működő linket dobni 2.0-ás Bada firmwarre S8500-ra?
( S8500XXLC1_S8500OXDLC1_XEH - ez kellene pontosabban )
Illetve ha van akkor multiuploader jó volna.
Köszi

(#20475) bazsikaj válasza ruskop (#20474) üzenetére

bazsikaj
(senior tag)

Ha jól tudom akkor a 19222-es hozzászólás. :)

(#20476) ruskop válasza bazsikaj (#20475) üzenetére

ruskop
(senior tag)

Ok, meg van. Köszönöm.

(#20477) aryes

aryes
(veterán)

Most hekkeltem rá egy wave I-re a vibert. :D
Még mindig gyönyörű a készülék. :( De ahogy belassult a vibertől a rendszer, attól elmúlt minden nosztalgiám. :DDD

(#20478) sphe

sphe
(senior tag)

Tigrouzen, az android port nagyja ismét dolgozik az android fejlesztésén wave I II III készülékekre, most a telefon kikapcsolás mod-ot sikerült az új kernelbe építenie.

(#20479) RetepNyaraB válasza sphe (#20478) üzenetére

RetepNyaraB
(veterán)

Na ez máris komoly lépés az emberiségnek :)
A P1-em us szarakodik mostanság, jöhet vissza a vév :)

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#20480) David3 válasza sphe (#20478) üzenetére

David3
(senior tag)

Wave 3-ra hogyan sikerült megoldaniuk?? Eddig csak próbálkozásokról hallottam, de mindenki felhagyott vele, mert kemény diónak bizonyult...

(#20481) ruskop

ruskop
(senior tag)

SOS!!!
Kellene egy kis segítség. Feltenném a 2.0-át de az Rsrc.rc1-nél ERRor-al kidob. Mi baja van?

(#20482) ruskop

ruskop
(senior tag)

Megoldódott.

(#20483) sphe

sphe
(senior tag)

Tudtok ajánlani wave-hez egy közepes fülhallgatót? Nemrégiben volt itt egy olyan hsz, hogy a gyári füles nem is olyan jó eresztés és el is hagytam. Nem kell headsetnek lennie.

(#20484) duvi válasza sphe (#20483) üzenetére

duvi
(nagyúr)

Igazából pénz kérdés az egész. Kinek mit jelent a "közepes" füles.
Talán ez belefér a paraméteredbe: TDK EB260

Samsung Galaxy S8

(#20485) anrab válasza sphe (#20483) üzenetére

anrab
(addikt)

szerintem meg jó a sajátja.

(#20486) RetepNyaraB válasza sphe (#20483) üzenetére

RetepNyaraB
(veterán)

ha agybadugós, akkor itt

ha fejrevaló, akkor itt

:P

Ez egy komplikált téma és a wave egyáltalán nem szól rosszul, ha normális (FLAC) minőséggel eteted.
Pl. Az én AT-A900X-em nagyon szépen szól vele, pedig nyilván overkill...
A gyári headset ratyi akkor is, ha egyébként Neked megfelelt. Ha már szerencsére elvsztetted nem baj, ha jobbat szerzel be...

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#20487) aryes válasza RetepNyaraB (#20486) üzenetére

aryes
(veterán)

Jaj, ezek az elkényeztetett whitefülű zenészek. :)

[ Szerkesztve ]

(#20488) leslieke válasza sphe (#20483) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

Sennheiser mx170

(#20489) David3 válasza sphe (#20483) üzenetére

David3
(senior tag)

Nekem Sennheiser CX 300-II nevű fülhallgatóm van, és nagyon meg vagyok elégedve vele, szerintem az egyik legjobb, ha az ár-érték arányát nézzük!

(#20490) sphe válasza RetepNyaraB (#20486) üzenetére

sphe
(senior tag)

Szerencsére persze :D

Köszönöm szépen a javaslatot Neked is és mindenkinek!

(#20491) anrab válasza sphe (#20490) üzenetére

anrab
(addikt)

:D most igazodj el!

(#20492) Floyd80

Floyd80
(aktív tag)

Még él a topic :) Ma befejeztem a Wave-es pályafutásomat, három évet húzott le. Igazából a multimédiás képességei miatt választottam meg a fém ház miatt, meg a beígért szép bada jövő miatt. Zene, videó, kamera terén azért elég erős kis vas volt, a netezés meg......arra valóban nem az igazi. Ja és volt rajta vaku, ami a Galaxy S-ről lemaradt. :) A bada 2.0 ígéretes volt, emlékszem mindenki leste a samfirmware-n, hogy mikor jelenik meg, de azt nem az első wave-re optimalizálták, inkább a 3-asra. Nem akadt a 8500-ön sem, de gyorsabb se lett és a memória-elfogyás is megmaradt. Na meg ilyen apróságok, hogy be kell menni a beállításokba, ha valamin állítani akarsz, ezek igazán illúziórombolóak voltak. De összességében azért nem bántam meg, amire kellett jó volt, zene, videó, pár hír elolvasása.

S4 minit akartam vagy S3-at. A Voda-nál azt mondták múlt héten, hogy S3 kifutó darab és nincs, marad a mini. Ma kiderült, hogy S4 mini nincs, S3 van, úgyhogy, elhoztam utóbbit ugyanazon az áron. Amúgy nem terveztem újat venni, csak szegény Wave arcra esett a betonon és hatszáz felé repedt a gorilla glass. Lehet, hogy megjavíttatom, mert más baja nincs.

(#20493) TomWexX válasza Floyd80 (#20492) üzenetére

TomWexX
(addikt)

Szerintem az S4 minivel jobban jártál volna, igaz a samu telókat nem követem figyelemmel, így nem tudom pontosan melyik miben jó. Mindenesetre sok sikert az S3-hoz is. :)

Xiaomi Mi9 | Ipad Pro 10.5

(#20494) Attelah

Attelah
(tag)

Lecseréltem én is a Wave-et egy S4 Mini-re.
Elég szokatlan az Android, kéretlen dolgokat is csinál amiket sok időbe telik kikapcsolni a bonyolult menüje miatt, van amit nem is értek miért csinálja. Eddig csak ez az "önállósága" nem tetszik, egyébként szép, gyors, jó.
A Wave egy sokkal egyszerűbb, minőségibb telefon, csak kár hogy elhanyagolta a Samsung a Badát vagy csinált volna a Wave-re egy jól működő Androidot. A Miniről híváskezelő és kameragomb nagyon hiányzik. De kárpótol az hogy lehet rajta rendesen netezni és valóban szinkronizálja az e-maileket.
Ajánlom másnak is aki a Wave után nem egy pingpongütő méretű telefonnal akar járkálni de mégis egy felsőbb kategóriás, elegáns telefont akar (mint anno a Wave).

Nem búcsúzkodom, mert biztos fogok még ide írni mert házon belül van a telefon, és itt is marad, csak gondoltam én is leírom mire váltottam.

Samsung X600 --> Samsung Wave Bada Turko --> Samsung Galaxy S4 Mini Android 4.2.2

(#20495) sphe

sphe
(senior tag)

Android Samsung Wave III -n is! :Y

[link]

(#20496) Rottweiler89

Rottweiler89
(aktív tag)

Sziasztok!
Régen jártam már errefelé,mert amióta megvan az S3 LTE,azóta nem igazán foglalkoztam a témával kapcsolatosan. De! Ha minden igaz,visszakapom a telót,így afelől érdeklődnék,hogy továbbra sem érdemes felrakni a 2.0-át rá? Ugye a memóriaelfogyásos probléma továbbra is fennáll? Illetve érdemes küszködni egy Android rendszer felrakásával?

Üdv: Rottweiler89

(#20497) leslieke válasza Rottweiler89 (#20496) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

Szerintem jobb a 2.0, mint az 1.2, de ezt mindig az igény dönti el, hogy kinek mi tetszik. :K

Android már egész jól működik, legalábbis ezt írják a többiek róla. ;)

(#20498) Rottweiler89 válasza leslieke (#20497) üzenetére

Rottweiler89
(aktív tag)

Akkor szerintem ha visszakapom,frissítem... Vagy eladom,és veszek egy Dual Sim-es valamit...
És van itt olyan,akinek már Android fut rajta?

(#20499) sphe válasza Rottweiler89 (#20498) üzenetére

sphe
(senior tag)

Nekem android van rajta és nagyon szupi. Addig fejlesztgették hogy sokak szerint drágább használt telefonokkal így pariban van és az üzemidő is jó. Hátrányai a továbbra is gyenge navigáció és az akku töltés (ez android alkalmazással orvosolható) Az appok gyorsan indulnak. A Nima Yavari által közzétett romokat javaslom.

(#20500) Rottweiler89 válasza sphe (#20499) üzenetére

Rottweiler89
(aktív tag)

Navigáció nem szükséges,mert nem érdekel,és nem is használok ilyesmit.
Akksitöltési probléma? Ez alatt mit kell érteni?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.