Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20743) kovigab


kovigab
csendes tag

Kedves fórumtársak!
Tudom, általában akkor írok, ha bajom van. Most is ezért írok, a segítségeteket kérem! Én még mindig bírom a Bada 1.2-t (2-re nem váltanék, mivel nekem a 2 előnyei pont azokat a dolgokat nem hozza, amit én használok, de emiatt ne kezdjünk 1.2-2.0 vitába) Ha minden jó lenne nem is írnék...
A baj: kb. fél éve lassul a wave. Ami még rosszabb: számítógépre feldugva( :)) két hete nem látja a gép, csak tölt. Ma is feldugtam, gondoltam hagyom töltődni, ha a gép nem is ismeri fel, a tervezett elavulás végett. Nem akarta feltenni a kérdést: mármint mit szeretnék feldugva? Viszont a töltés végén adta a windows kihúzva/bedugva hangot sokszor. Jó, kihúztam, erre a telefon nyugalmi állapotban nekiállt lassan villogni, és kiírni, hogy csatlakoztatva van és ezt nem is hagyta abba, nem fértem hozzá a memória kártyához. És hogy válasszak, milyen módban szeretném csatlakoztatni??? Ezután ezt folyamatosan produkálta képernyővédő bekapcsolva kb. 20-másodpercenként felvillanva, A többszöri újraindítás/akksi ki nem használt, csak ha átállítottam Kies-módba, különben a kártyát nem látta. Az USB kábelt rozsdamaróval megkezeltem még előtte. Mem kártya foglalattal működik. Teljes újratelepítés az USB probléma miatt kizárva Én az USB-csatira gyanakszom, de hát tiszta, és tölt is. Járt már így valaki? Mit tegyek? Segítsetek kérlek! Ragaszkodnék a wave-hez, mert nekem megfelelne, ha jól működne.
Előre is köszönöm, mert ebből a fórumból sokat tanultam, és tudom, hogy sok szakértő maradt itt még talán.
Tisztelettel:
kovigab

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.