Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Samsung notebook topic

Hozzászólások

(#907) Dhampir válasza jeni (#899) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm, így már jobban képbe kerültem. Mobil platformon Samsungot kedvelő vagyok, de a hordozható számítógépeket sajnos nem ismerem.

Mennyit áldoznék rá? Úgy vagyok vele, ahogyan a legtöbb ember, minél kevesebbet. :B
Ám nem smucigságból, ha megtehetném, lehetséges, hogy előtörne belőlem is a "virtus", és az üzleti kategória legjobbjából választanék valamit.

Amit legfontosabbnak tartok egy kütyünél: elsődlegesen a garanciát veszem figyelembe, azután a megbízhatóságot. A kijelző felbontásánál kell a legnagyobb kompromisszumot kötni, mert ami 1366x768-nál nagyobb pixelszámú, az nyilvánvalóan jóval drágább is, pedig a látvány nem mindegy, ha több órán keresztül dolgozik rajta az ember.

Például 200 körül lehet kapni UltraSharp fullHD-s Dell Latitude-öt, ám az integrált HD 3000 grafikával kissé fura párosításnak tűnik.

Plazmacucci:

AMD-s, dual grafikás ProBookot használtam én is, nagyon csendes jószág volt, és a kis négymagos Llano processzornak köszönhetően erős masinéria.

AMD Trinity procival lesznek Samsung notebookok?

A Samsung RF511nagyon jól néz ki, és a hardveres hangerő és Wi-Fi gombok jelenlétét különösen értékelem. :K

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Samsung notebook topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.