Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Samsung notebook topic

Hozzászólások

(#101) cs_taz


cs_taz
csendes tag

Igen egész jól sikerült a Samsungnak ez az ágazat. Minőség/Ár arányban is rendben van.

(#102) cyber86


cyber86
őstag

Üdv. Lenne egy olyan problémám, hogy egy haver laptopját szeretném megcsinálni, mert az történt a laptoppal, hogy idegbeteg lett és földhöz vágta szegénykét :S Ez egy Samsung RV508. A képernyő teljesen meghalt, betört, de bekapcsolni be tudom, csak valamiért nem botol, vagyis bekapcsolom és a venti felpörög és rögtön le is kapcsolja a ventit, de a winyót nem kapcsolja be. a winyót megnéztem másik gépen és semmi baja. mert szeretném úgy beizzítani a gépet, hogy egy monitorra kötöm rá és a saját monitora meg off. Csináltam videót is, hogy lehessen látni, hogy mit csinál, de nem tok rájönni, hogy miért nem botol, de az a baj, hogy azt se tom, hogy bios vagy valami bejön-e :S szétszedtem darabokra és semmi nem sérült bellül, vagy lehet, hogy áramkör sérült? mert azt szabad szemmel nem nagyon látni. de ha valaki valami tippet tudna adni, hogy mit próbáljak még ki, hogy életre keljen azt megköszönném, ja és ha kell a videó írjon rám privit email címével és elküldöm a vidit, meg képeket is.

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#103) Drughi válasza cyber86 (#102) üzenetére


Drughi
addikt

LOOL :W

Szedd szét a gépet, vagy nézz bele a törött kijelzőn keresztül :DD
Viccet félretéve, lehet, hogy nem látható sérülése van. Bármi lehet, egy ilyen incidens után.
Szakszervízbe megmondhatják jó pénzért.

(#104) cyber86 válasza Drughi (#103) üzenetére


cyber86
őstag

hát szervízbe tuti, hogy nem lesz vive :S csak az a szép, hogy kb 2-3 hónapos a laptop, de hát hiába van rajta gari, erre nem adnak :S

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#105) Drughi válasza cyber86 (#104) üzenetére


Drughi
addikt

Nem muszáj hivatalos szervízbe vinni. Lehet egy mezei elektronikai szervíz is megmondja, hogy mi baja.
Lehet, hogy egy 500ft-os alkatrész a baja ( a kijelzőn kívül), de lehet, hogy alaplap hiba. Akkor viszont kuka az egész

(#106) pockos13


pockos13
aktív tag

http://www.bluechip.hu/termek/samsung-np-rc510-s04hu-15-6--fekete-piros Ez nagyon tetszik nekem.Szerintetek?

(#107) morvo válasza Atocha (#89) üzenetére


morvo
csendes tag

Csak két kifejezést írók:
- Odin
- Slic Tool Kit v3.2

Meg egy barát nevét: Google. :) Biztos, hogy segít.

Mindenki amatőr ként kezdi. ''Szerintem'' Ezért kérlek SEGÍTS

(#108) spieler89


spieler89
csendes tag

Sziasztok tegnap vettem egy sam RV509-es notbookot de sajnos nem tudom sehogysem aktiválnia a win 7 homot aki tudja a megoldás kérem küldjön e-mailt a következő címre :spieler89@citromail.hu segítségeteket előre köszönöm (az összes win 7 probáltam más gépeken jók ezen az eggyen nem )

(#109) nicol_92


nicol_92
csendes tag

Hali mindenkinek!

Én a mai napon nézztem körbe . És ráakadtam egy Samsung NP-RV508A01HU -ra.
Adatok:
Intel Celeron proci
15,6" LED HD(16:9)
2GB memória
320GB HDD
Webkamera, Wi-Fi
Bluetooth 3.0

Véleményekre lennék kiváncsi, h kinek hogy vált be ?( mennyi ideje használja)
Kimondottan még nem tudom milyet veszek , de mivel szeretek filmeket nézni, nekem fontos, h rendesen vigye és a net is ! Kinézetre nagyoon bejön a gép, de tudásba is elég jó ?
Jah meg árba jóó ! .

Köszi:)
Niki

(#110) dJ Peer


dJ Peer
aktív tag

Adhatnál egy linket esetleg, mert ez így elég kevés info!

(#111) nicol_92 válasza dJ Peer (#110) üzenetére


nicol_92
csendes tag

http://www.laptopos.hu/samsung-laptop-rv508-a01

(#112) #41635072


#41635072
törölt tag

Van itt valakinek RF511-e?

(#115) dJ Peer válasza KisKigyi (#114) üzenetére


dJ Peer
aktív tag

Ez wareznek számít!

(#116) KisKigyi


KisKigyi
csendes tag

Sziasztok!

Samsung RV-508-as laptoppal, hogyan készíthetek fényképeket?

Köszi előre is!

(#117) Fricó válasza #41635072 (#112) üzenetére


Fricó
aktív tag

igen van

(#118) muccin


muccin
csendes tag

Sziasztok! A segítségeteket kérném. Kaptam egy samsung N 145-ös netbookot. ( Intel Atom processzor,1.66 GHz,1 gigás memória ) win 7 starter rendszerrel. Iszonyatosan lassú a gép annak ellenére, hogy minden felesleges programot leszedtem róla. A kérdésem az lenne, hogy 2 gigás memória gyorsítana-e rajta vagy tegyek rá xp-t? Igazándiból a win 7-nél maradnék csak egy komolyabb változatban, mert ez a starter még a több kijelzőt sem támogatja én meg projektort szeretnék hozzá használni. Az előző laptopom is ilyen paraméterekkel rendelkezett (asus f3m) de az sokkal gyorsabb volt. Csak annyira szeretném felgyorsítani, hogy rendesen lehessen használni, de egyáltalán nem értek ezekhez a dolgokhoz! Segítségeteket előre is köszönöm!

(#119) zsola32


zsola32
őstag

sziasztok

hosszas tanakodás után egy samu notira esett a választás. (RV 509)

eddig a programok felrakásával végeztem, gond nélkül felment minden.
első benyomásra gyors a gép, jól teszi a dolgát.
hálózatról működik, hamarosan lemerítem a telepet, aztán mehet a töltés.

a hálózatom gond nélkül felismerte jó a gigabites lan.

a billentyűk is nagyon finoman dolgoznak.
teszik hogy a noti mindkét oldalán van usb csatlakozó, mikor mrlyik kell.
feldobtam egy XBMC-t, meg hálózatról egy 720p-s filmet.
gond nélkül viszi, holnap tesztelem az 1080p-t is.

elsőre meggyőző, aki ilyen noti vásárlásán gondolkodik, ne habozzon.

(#120) Hogen


Hogen
tag

Sziasztok újratelepítettem a Samsung R540-JS01HU tipusú laptopomat és az FN (funkció) gombok semmire sem reagálnak kisebb animáció is volt ezek lenyomásakor de semmi már a google-t végigtúrtam de sehol sem találok ehhez drivert vagy akármilyen megoldást segítségeteket előre is megköszönöm...
Ja az operációs rendszer előtte és utána is Windows 7 Ultimate x64 ...

(#121) dJ Peer válasza Hogen (#120) üzenetére


dJ Peer
aktív tag

Talán a CD-t nézd meg, amit kaptál hozzá. Én is onnan szedtem, amikor újratelepítettem, de a fájl nevére már nem emlékszem.

(#122) Hogen válasza dJ Peer (#121) üzenetére


Hogen
tag

Ezaz hogy nincs hozzá cd-m T-hometól vettem és nincs sehol cd nem is emlékszem rá hogy kaptam volna hozzá ...

(#123) Hogen


Hogen
tag

Nagyon megköszönném ha valaki tudna segíteni ....

(#124) K!$$rác


K!$$rác
tag

valaki tudna segíteni Samsung N145 p 02 netbooknak az sd kártyaolvasóját hogy lehet üzemképessé tenni... elv megy felismeri ha belerakok egy kártyát... csak ezt dobja ki... hogy a drivert nem találja.. milyen driver kell neki valami usb??
[link]

(#125) K!$$rác válasza Hogen (#120) üzenetére


K!$$rác
tag

lehet én is ilyen bajba leszek majd kedden újra rakom a win7-et és nekem sincs cd-m a netbookhoz ... kiváncsi leszek hogy fog menni :D:D:D

(#126) Hogen


Hogen
tag

De legalább valaki leírná a driver nevét :S

:W

(#127) K!$$rác válasza Hogen (#126) üzenetére


K!$$rác
tag

majd talán hnap :W menj aludni :R

mindenkinek ezt látom még

[ Szerkesztve ]

(#128) zyntherious


zyntherious
csendes tag

Samu R-580 Notiba mennyi memóriát lehet pakolni?Alap 4 giga van benne, de 8-ra szeretném upgradelni.

[ Szerkesztve ]

Zyntherious#2131

(#129) Hogen


Hogen
tag

Valaki nem tud semmit az én problémámra? ?? :Y

(#130) felora:)


felora:)
tag

sziasztok!

samsung r540, 6cellás li-ionos akksi. az lenne a kérdésem, hogy van benne egy olyan opció, hogy az akksit csak 80%-osra tölti fel, így növelve annak élettartalmát. van értelme bekapcsolva hagyni ezt a funkciót a biosban? vagy mehet 100%-ig?:R

(#131) Hogen válasza felora:) (#130) üzenetére


Hogen
tag

Szia én is elgondolkoztam rajta de én kikapcsoltam jó az ha felvan töltve 100% -ra legalábbis szerintem :D

És ha már neked is ilyen notid van hagy kérdezzem már meg hogy a FN gombok driverének a nevét nem tudod e megmondani nekem mert újraraktam a gépet és nem működnek cd-m meg nincs hozzá :S

(#132) felora:) válasza Hogen (#131) üzenetére


felora:)
tag

sikerült megoldanod az fn gombot végül?:R

(#133) Hogen válasza felora:) (#132) üzenetére


Hogen
tag

Nem még mindig nem sajnos ... :( :O

(#134) dJ Peer válasza Hogen (#133) üzenetére


dJ Peer
aktív tag

Azt hiszem ez lesz az: [link]

Vagy ez: [link]

[ Szerkesztve ]

(#135) felora:) válasza dJ Peer (#134) üzenetére


felora:)
tag

az első az. easy display manager.:R

(#136) Hogen válasza dJ Peer (#134) üzenetére


Hogen
tag

Ezaz köszönöm szépen :R :R :R

(#137) K!$$rác


K!$$rác
tag

easy display manager-t feltettem minden okés volt ... most is megy csak a fényerővisszavétel nem akar menni, se win-be :S:S újra tettem már az easy display manager-t és akkor is úgyan ilyen kaki...

(#138) K!$$rác válasza K!$$rác (#137) üzenetére


K!$$rác
tag

valakinek valami ötlete mert ez így gáz és éjjel szétsüti a szemem ...:S:S

(#139) #41635072 válasza Fricó (#117) üzenetére


#41635072
törölt tag

Tobb tesztben/felhasznaloi beszamoloban iw olvastqm, hogy a touchpad „laggol", kenyelmetlen a hasznalata.
Te ebbol mit tapasztaltal!
:R

(#140) dJ Peer válasza K!$$rác (#137) üzenetére


dJ Peer
aktív tag

Akkor nem azzal a progival van a baj, hanem az energiasémával, variálj a teljesítménycentrikus, meg az energiatakarékossal, és akkor engedni fogja.

(#141) felora:) válasza #41635072 (#139) üzenetére


felora:)
tag

nekem teljesen jól működik a tapipad.... nem vettem észre ilyen problémákat.

(#142) #41635072 válasza felora:) (#141) üzenetére


#41635072
törölt tag

Köszönöm, ez jó hír.
Egyébként bocsánat a helyesírásért, csak mobilról pötyögtem, és nagyon siettem. :B

(#143) Gergőke88 válasza felora:) (#141) üzenetére


Gergőke88
addikt

Szia!
Neked melyik tipus van pontosan? Aksival meddig birja netezes kozben? Egyebb tapasztalatok? Koszi a valaszt elore is.

(#144) felora:) válasza Gergőke88 (#143) üzenetére


felora:)
tag

samu r540 kb 90 perc netezéssel 80%-os töltöttséggel. vlc-vel firkavillát nézve kb 4-et bírtam megnézni és még nem kapcsolt ki. szintén 80%-os töltöttség. nem volt még 100%-on.:R

(#142) bocsi, nekem r540-em van.

(#145) felora:)


felora:)
tag

hello all!

van rá valamilyen mód, hogy a samsung full screen logot a bootnál kikapcsoljam? vagy csak a bios átírással lehet megoldani? már ha lehet.... :R

(#146) dJ Peer válasza felora:) (#145) üzenetére


dJ Peer
aktív tag

Szerintem a biosban van olyan beállítási lehetőség, hogy full screen logo, vagy ilyesmi.
Nyomok egy restartot és megnézem :)

(#147) dJ Peer válasza felora:) (#145) üzenetére


dJ Peer
aktív tag

Summary screen: Enabled és nem lesz több Samsung logo.

(#148) ghostwolf90


ghostwolf90
csendes tag

Hali mindenki. Lenne egy kis problémám.
Samsung rv509 vs Win7. Ezzel sztem mindent elmondtam. Priviben irja már meg nekem valaki h hogy sikerült neki aktiválni a win 7et, miet szedett le, honnan, hogy reggelte, mert lassan felrobbanok, h van egy qrva jó laptopom, amit arra tudok használni h gyakoroljam a win telepítést :S Előre is köszönöm.

(#149) felora:) válasza dJ Peer (#147) üzenetére


felora:)
tag

sajnos ilyen opció nincs az r540-ben...:(

(#150) Cavsfan


Cavsfan
tag

Valaki megtudja mondani,hogy lehet elérni alapból a web kamerát?( Samsung RV508)

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Samsung notebook topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.