Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Samsung notebook topic

Hozzászólások

(#1601) leroyclub


leroyclub
senior tag

Sziasztok!

Hugom kapott egy NP370R5V-S02 gépet, FreeDossal. Réraktunk egy win7-et de drivereket sehol nem találok hozzá. Legalább a webkamerát jó lenne életre kelteni. Van öltetetek? A Sw update nem találja ezt a típust.

(#1602) szaboi6512 válasza leroyclub (#1601) üzenetére


szaboi6512
őstag

http://drp.su/download.htm

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#1603) leroyclub válasza szaboi6512 (#1602) üzenetére


leroyclub
senior tag

Letöltöttük és fel is raktuk de ezzel hogy találok drivert?

(#1604) szaboi6512 válasza leroyclub (#1603) üzenetére


szaboi6512
őstag

inditsd el a programot ellenőrzi a drivereket felajánlja az újabbakat telepitésre válaszd ki ami kell neked telepités után inditsd újra!

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#1605) troly válasza szaboi6512 (#1604) üzenetére


troly
tag

Sziasztok!

Bocs hogy leírom mi a gond de már tanácstalan vayok.Vettem egy SAMSUNG NP350E5X-S01HU laptopot.
Ha felrakom a samsung update plus programot kiírja hogy nem találja a kiszolgálót vagy hogy nem talál frissebb drivere-ket vagy hogy minden firissitve van mikor nyolc eszközt nem lát a windows. HA a samsuns SW-t rakom fel akkor meg nem találja a laptopomat a sorozatszám alapján.? :W :O :F

Segítségeteket előre is köszönöm.

"Ha poros a PC, ne mosd ki slaggal !"

(#1606) lsc válasza troly (#1605) üzenetére


lsc
nagyúr

Milyen oprendszer, mit nem ismer fel?

Az élet kegyetlen .

(#1607) troly válasza lsc (#1606) üzenetére


troly
tag

Windows 7 ultimate van fent. Máshonnan befrissitettem a driverekt.De volt kékhalál a gépemen és a samsung márkaszervizben azt moindták ők ezzel frissitettek bios-t de az lenne a kérdésem hogyan ha nem is taláélja a laptopomat. Amugy Ati VGA Wlan , LAN Card reader, HAng, usb 3.0, a másik kettőre fejből nem emlékszem.
Most már feltelepitettem a gépet csak mindenhol arra hivatkoznak hogy ezt használjam de nem is megy a progi. :R

"Ha poros a PC, ne mosd ki slaggal !"

(#1608) szaboi6512 válasza troly (#1607) üzenetére


szaboi6512
őstag

szerintem csak azon a gépen használható amelyik oprendszerrel együtt van kiadva! Én is igy jártam!

NP300E5C-S04HU gép!

[ Szerkesztve ]

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#1609) troly válasza szaboi6512 (#1608) üzenetére


troly
tag

Hát az fura mert pesten a szakszervizben azt mondta a srác hogy ő ezzel frissitette be a laptopot.
Hát ez szép.
Köszi! :R

"Ha poros a PC, ne mosd ki slaggal !"

(#1610) LaptopSystem

sziasztok

kintről behozott Samsung laptopra itthon,hogy alakul a garancia?

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#1611) szaboi6512 válasza troly (#1609) üzenetére


szaboi6512
őstag

NP300E5C-S04HU windows 8-al adták ki és csak win 8-as drivereket talál az sw update win 7-el használom ehhez drivert nekem kellett keresni! Én ezt használtam![link]

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#1612) troly válasza szaboi6512 (#1611) üzenetére


troly
tag

Igen tudom én is ezt akartam használni. Ezzel szoktam laptopokat telepíteni. De a videókártyát a 7670-est nem akarta felrakni mindig hibát jelzett ki.Éppen ezzel volt a bajom mert voltam kék halálok amik a videókártya driverre hivatkoztak. Amúgy lemezen adtak easy softver manager programot de azt feltelepítettem és a ati kártyával szórakozott a gép.
Amúgy tudom fura kérdés de te megvagy elégedve a márkával laptopok terén?

"Ha poros a PC, ne mosd ki slaggal !"

(#1613) szaboi6512 válasza troly (#1612) üzenetére


szaboi6512
őstag

egyaltalán nem se a márkával se a support-tal! Még1x tuti nem venném meg pedig csak 2 hónapos! windows 8-al adták annyira rossz volt hogy a prociteljesitmény a felére csökkent win 7 pro-t tettem rá eredeti nem crackelt kutya baja! Egyéb ok pedig az hogy rendeltem szervizfutárt fix napra,előző nap fel kellett volna hivniuk! Nem hogy nem hivtak fel de az adott napon de 1 hét után hivtak hogy másnap elvinnék!Na nem,kollegámnak elromlott 4 nap alatt megcsinálták 1 hónap múlva úgy kapta vissza hogy zaklatta őket folyamatosan és kiderült hogy 4 nap után kész volt de fel sem hivták csak ott volt a szervizben pedig 4 nap után már kész volt!

röviden sose vennék samsungot !

[ Szerkesztve ]

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#1614) Drughi válasza szaboi6512 (#1613) üzenetére


Drughi
addikt

Ilyen bárhol előfordul...
Nekem a HP val gyült meg a bajom 2x mégis vettem 4 HP gépet.

Sajnos support terén Mo. még igencsak balkán.
Pl: Hp-nál egy hdd cseréhez be kell adni a komplett gépet és várni rá 1 hetet (jobb esetben). Ugyanez a művelet németországban 20 perc és közben megkínálnak egy kávéval. (Tapasztalat)

[ Szerkesztve ]

(#1615) szaboi6512 válasza Drughi (#1614) üzenetére


szaboi6512
őstag

Te tudod szivtam én is 1 hp-vel ezért vettem samsungot hiba volt!

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#1616) lsc válasza szaboi6512 (#1613) üzenetére


lsc
nagyúr

Win 8 alatt valamelyik samsung szofverrel ha csendesre szabályozod a ventit a proci csak alapjáraton megy, ez nem nagy gond, az már inkább hogy a support nem tud róla.

Mod (#1607) troly: Most meghülyült teljesen a samu oldala, nem egy géphez csak xp driver elérhető. Más gépéről letöltheted, amd driverrel meg annyiban vigyázni kell hogy csak az jó amelyikbe integrálva van az intel driver is.

[ Szerkesztve ]

Az élet kegyetlen .

(#1617) troly válasza lsc (#1616) üzenetére


troly
tag

Igen ezt tapasztaltam én is csak xp driver aztán semmi más.
Csak annyi mázlim van hogy kaptam hozzá telepítő lemezt, de csak win 7-es driverekkkel win 8-as nincsen rajta.De csak akkor tudtam normálisan telepíteni ha feltettem a esay szftver managert és azzal telepítettem ami a cd nélkül meg nem indul el. De volt hogy azzal se volt stabil a laptop.

(#1613) szaboi6512:

Hát egy kicsit én is csalódtam a márkában bár telefon terén meg kijelző terén nem de ez egy kicsit bosszantó ami itt van.A teljesítményével végeredményben nincsen baj de a szoftveres oldal az nem semmi.
Hát ha tehetném én is visszavinném és vennék más márkát.

[ Szerkesztve ]

"Ha poros a PC, ne mosd ki slaggal !"

(#1618) Chelsea4ever


Chelsea4ever
tag

Sziasztok. A segítségeteket kérném, 2 laptop maradt a listámon, de nem tudok dönteni. Milyen érveket tudnátok felhozni egyik-másik gép mellett? (mivel ez a samsungos fórum, így gondolom nagyjából vágjátok az egyik oldalt:)
Ami számomra fontos, hogy minőségi videókat és képeket (Adobe, Pinnacle... programjai) zökkenés mentesen tudjak vágni, szerkeszteni stb., valamint ha a haverokkal összeülünk, ne legyen gond neki egy BF3-mas szintű játék.
A videókártya húz a Samsunghoz, a proci a Lenovohoz, de ez elméleti szinten, gyakorlatban nincs tapasztalatom.
Előre is köszönöm a segítségetek, tapasztalataitokat.

Íme a notebookok:

http://www.edigital.hu/Notebook/Samsung_NP350V5C-S06HU_notebook_+_Windows_8_operacios_rendszer-p344054.html

http://www.edigital.hu/Notebook/Lenovo_IdeaPad_G580_59-366664_notebook_barna-p352393.html

Üdvözlettel,
A más nem Chelsea fan: Dávid

[ Szerkesztve ]

(#1619) kukacmolnar


kukacmolnar
csendes tag

Sziasztok!

2 napja vettem egy NP370R5V S01HU gépet, amivel egyébként nagyon meg vagyok elégedve, de az SW Update sajnos nem ismeri ezt a típust!
Írtam a samu ügyfélszolgálatnak ahol adtak egy linket ahonnan letölthetem, de hiába szedtem le onnan is, a gépemet továbbra sem ismeri !
Szerencsére a gépemhez mellékelt dvd-ről sikerült feltelepítenem a drivereket egyesével így minden működik ahogyan kell !

(#1620) Bobrooney válasza kukacmolnar (#1619) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Ott van a te tipusod is csak nyektetni kell a sw-t sajna, én is keresgéltem 30 percet mire meglett.

(#1621) kukacmolnar válasza Bobrooney (#1620) üzenetére


kukacmolnar
csendes tag

Én csak R5E -t találok benne de V -t nem!

(#1622) kukacmolnar válasza kukacmolnar (#1619) üzenetére


kukacmolnar
csendes tag

Akinek estleg hasonló problémája lenne itt a Samsung válasza:

Kérdésére válaszolva, az SW update telepítése során megkérem, hogy az NP370R5E-S03HU típusú notebookot válassza ki, tekintettel arra, hogy ennek a készüléknek a főbb technikai specikációi megegyeznek azzal, amellyel Ön rendelkezik. Az SW update azokat a notebook típusokat kínálja fel, amelyek előre telepített operációs renszerrel rendelkeznek, ezért nem találta Ön meg notebookja típusát.

(#1623) bsafran


bsafran
csendes tag

sziasztok,

Samsungos kapcsolat révén szeretnék beújítani egy Samsung laptopot. mit tudtok ajánlani? az ár "mindegy" mondjuk olyan 270-ig bezárólag, a lényeg az, hogy tudjon dvd-t/cd-t írni, olvasni, valamint a hd filmek röccenésmentesen fussanak rajta. amúgy internetezésre lenne használva, 0 játék.

előre is köszönöm

(#1624) fPApi válasza bsafran (#1623) üzenetére


fPApi
őstag

Én kezdeném a samsung.hu-n, ahol a jellemzők alapján kiválasztanám a jelölteket, majd megnézném az elérhető teszteket, és az árat.

(#1625) HondaDriver


HondaDriver
csendes tag

Sziasztok! Segítségeteket kérném, barátnőm a héten kapott egy NP370R5V típúsú laptopot, azonban a SW Update internetről akar telepíteni, de jelenleg a hálókártyát se telepítette, így pedig ez elég nagy gond. Esetleg tudja valaki, milyen tipusú hálókártya van benne, hogy tudjak hozzá drivert szedni? Vagy valami egyéb ötlet, hogyan tudom megkerestetni vele? (Win7 lett rárakva) Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#1626) Bobrooney válasza HondaDriver (#1625) üzenetére


Bobrooney
senior tag

[link]
6 hozzászólást pörgess le és lesz is akinek van! '-.-

(#1627) HondaDriver válasza Bobrooney (#1626) üzenetére


HondaDriver
csendes tag

Olvastam a hozzászólásokat de az SW Updatebe el sem jutok a termék kiválasztásaig mert Internetet kér...Tehát még mindig ugyanott tartok ahol az előbb.

(#1628) lsc válasza HondaDriver (#1625) üzenetére


lsc
nagyúr

Internet nélkül hogy akarsz drivert leszedni? Ide honnan/miről jöttél fel?

Amúgy itt [link] van az oldal, igaz az a vga driver nem hiszem hogy jó, nincs egybeintegrálva az amd-intel driver.

[ Szerkesztve ]

Az élet kegyetlen .

(#1629) fPApi válasza Bobrooney (#1626) üzenetére


fPApi
őstag

Szerintem azért ilyen nehéz és bonyolult dolgot ne kérj ...

(#1630) kukacmolnar válasza HondaDriver (#1625) üzenetére


kukacmolnar
csendes tag

Szia!
A géphez adott dvd-n rajta van minden csak mind külön mappába (de nincs elnevezve, h mi-micsoda) !
Egyesével telepítgesd fel őket és jó lesz minden!
Legalább is én így csináltam de nállam win8 van!

[ Szerkesztve ]

(#1631) Mikisys


Mikisys
őstag

Tessék szépen elolvasni a géphez adott kezelési útmutatót, szoftver-leírást, telepítési javaslatot, egyebet.
Tessék megtanulni a gép kezelését, mert más összetétel - más gép.

Üdv!

(#1632) Bobrooney válasza kukacmolnar (#1630) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Ha nincs gyári oprendszer, akkor elvileg lemez sem jár hozzá.

(#1633) kukacmolnar válasza Bobrooney (#1632) üzenetére


kukacmolnar
csendes tag

Lemez elvileg kell, hogy legyen (nekem is volt) ! Használati utásitás viszont nem létezik rendes, csak az op. rendszeres gépekhez!

(#1634) Bobrooney válasza kukacmolnar (#1633) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Nekem mondjuk, Win7 Home járt hozzá, ez volt kint 1 külön lemezen, driverek meg a recovery partíción. Meg a gyártó oldalán.

(#1635) lasarus1988 válasza HondaDriver (#1627) üzenetére


lasarus1988
tag

Ha van hozzá lemez, akkor az Eszközkezelőben keresd ki a hálózati kártyát. Azon jobb klikk "Illesztő program frissítése/Illesztő programok keresése a számítógépen", itt tallózd ki a kapott lemezt és tovább.

Ha nincs lemez, akkor a samsung oldaláról töltsd le a LAN drivereket és a fentiek alapján tallózd ki a pendrive-odat amire felmásoltad őket. Onnan meg kéne találnia a saját driverét

(#1636) sputyi70


sputyi70
aktív tag

Sziasztok. Van egy NP-355 lapos.Mondjátok már meg légyszi,hogy tudom a jobb klikk funkciót kikapcsolni a 0-ás gombról. Azt sem tudom ,hogy került rá. :F :DDD

Köszi és üdv.

Szerk.: Fn Lock gomb. :W :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1637) planbmokus válasza bsafran (#1623) üzenetére


planbmokus
senior tag

A Series 4-ben keresgess!
Pl: 400B2B
Premiere Pro-t és Photoshopot is használok, röccenésmentesen eszi a kicsike!

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#1638) igmond


igmond
tag

Sziasztok!
Egy Samsung 300E5Z-S04HU laptopom van, gondolkodtam a windows 8 telepítésén de láttam, hogy a samsung honlapján nincsenek driverek hozzá? Használható a windows 8 ezen a gépen, vagy lehet hozzá drivert vadászni? Köszi a segítséget!!!

(#1639) Bobrooney válasza igmond (#1638) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Asztalimon van win8 csak a vga-nak nem volt driver fent, minden másnak igen.

(#1640) sputyi70 válasza igmond (#1638) üzenetére


sputyi70
aktív tag

Software update segégprogram elvileg leszedi a Win8-hoz a drivert ha még valamire szüksége van. Szrintem nyugodtan tedd fel a Win8-at.

[ Szerkesztve ]

(#1641) igmond válasza sputyi70 (#1640) üzenetére


igmond
tag

Ok, köszi, felteszem majd. Az SW update nevű programmal rákerestem már a driverekre de az csak 7eshez dobta ki. Néztem más gépnek is, elvileg ugyanaz mint az enyém, csak nincs benne az 520mx kártya, annak viszont vannak. Lehet azokkal működne. Mert igaz az hogy a win8 lekezeli majd a dolgokat, de lehet hogy bizonyos funkciók nem jönnek majd elő.

(#1642) csasaKKP


csasaKKP
senior tag

Jöhetne már új BIOS, vagy driver, mert már unom, hogy nem lehet fényerőt állítani. :( (NP350 V5C-S05HU)

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#1643) Bobrooney válasza csasaKKP (#1642) üzenetére


Bobrooney
senior tag

SW-el sem?

(#1644) csasaKKP válasza Bobrooney (#1643) üzenetére


csasaKKP
senior tag

SW Update? Azzal hogyan állítsak fényerőt? Arra gondolsz, hogy nincsenek driverek telepítve? De vannak. Csak BIOS frissítés óta nem tudok fényerőt módosítani, max.-on van állandóan. A csúszka megy, de a fényerő nem változik.

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#1645) lsc válasza csasaKKP (#1644) üzenetére


lsc
nagyúr

Easy settings? Nálam win7 alatt tökéletes,mindenhonnan.

Az élet kegyetlen .

(#1646) Bobrooney válasza csasaKKP (#1644) üzenetére


Bobrooney
senior tag

A SWből neked hogy jött ki a sw update????
Nekem a Samsung Control center-ben is lehet állítani rajta.

(#1647) csasaKKP válasza Bobrooney (#1646) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Nem értem milyen SW-ről (software?) beszélsz, úgy jött ki az SW Update... Semmilyen (szoftveres) módon sem tudom állítani a fényerőt, de ezt már egy hónapja ugyanitt körberágtuk. Azért néztem vissza ide, hogy hátha van róla valami hír.

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#1648) Bobrooney válasza csasaKKP (#1647) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Support nem adott valami választ rá? Esetleg szervizben nem csinálják meg?

(#1649) csasaKKP válasza Bobrooney (#1648) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Supoortnak írtam most (nemrég) megint, hátha jön válasz. :)

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#1650) csasaKKP


csasaKKP
senior tag

Juhú, srácok, kaptam választ a Samsung-tól. :D Ennyiben kimerült az örömöm.
A válasz sablonos: Telepítsem az Easy Settings nevű szoftvert, mert az kezeli az Fn+F2/F3 (tehát a billentyűkombinációs) fényerőszabályzást.
Nekem gyárilag telepítve van.
"Amennyiben a fényerő szabályozás továbbra sem működik, sem szoftveresen, sem a Windows operációs rendszer alól, kérem, telepítse újra az operációs rendszert. "
:Y Okay
De rendesek voltak, gyorsan írtak. :K Már abban sem vagyok biztos, hogy múltkor biztosan elküldtem-e.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Samsung notebook topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.