Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22258) hubai1979


hubai1979
őstag

Leszedtem az 500 Mb-os részt,kicsomagoltam,valivel több mint 1 G.Reméltem,hogy nem kell leszedni a jóval nagyobb Mb-ost.Tényleg Zatonba indul a játék nem Cordonba,kb fél órát játszottam vele a 72 küldiből még nem derült ki,hogy mi az új.Fölraktam rá Pel magyarítását,amit köszönök szépen neki.A menünek a zenéjét megváltoztatták,a Sadovskon és Yanovon is jó kis zenéket szólnak.

Még az újdonság az tünt csak fel,hogy a taktikai sisakba az éjjellátó készülék más.
Nem tudom,hogy mi a probléma,de stalkerem terminátor lett,lehet ,hogy valami javítás kéne.De lehet ,hogy le kéne szedni az első packot.Remélem valaki leszedi még és mond valami okosat.Ezt az egészet az sgm 2.2 English all in one-ra raktam föl.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.