Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22501) HANDO88 válasza Musicking (#22499) üzenetére


HANDO88
senior tag

Újra raktam,most műxik úgy néz ki.

Vagyok aki voltam,leszek aki vagyok.

(#22502) Dhampir válasza Antonius1978 (#22500) üzenetére


Dhampir
félisten

Most gondolkodom a COP Complete felrakásán, azzal még nem játszottam, a hangulatát valószínűleg megnövelné.

Neked a Legendary nem jött be? :F

[ Szerkesztve ]

(#22503) Antonius1978 válasza Dhampir (#22502) üzenetére


Antonius1978
addikt

En sem a Complete moddal, lam meg is nezem, hogy milyen (a youtubon).
A Legendary (most neztem meg hogy az mi) azert nem jott be (egyelore) mivel SoC mod amint latom, es eddig mind csak COP modokkal jatszodtam, a Fotograf az elso SoC modom amivel jatszom, es meg hosszas ido amig vegigviszem.
Az elobb jatszodtam vagy 2-3 orat, sikerult a video utan megtalaljam az egyik Psi mezot, amibe megfelelo kristalyt dobalva letrejon egy uj kepzodmeny.
Csak az a bibi, hogy megvan hogy melyik mezobe milyen kristaly parost kell bedobj, egyelore (habar sok kristalyom van) csak az egyikbe tudtam neki megfelelo kristalyt dobni.
Pl ebbe kellett egy szurke meg tudoszin kristalyparos.A tobbi kristalynak meg nincsen parja, vagy aminek van parja, azt nem tudom hasznalni a jelenlegi palyan (a jelenlegi palyan 4 pszi mezo van), a videoban eljutottam odaig hogy a jatekos felfedezett egy 5ik mezot egy masik palyan.

(#22504) hubai1979


hubai1979
őstag

Víg napot mindenkinek. :K :K :K

[link]

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#22505) shield válasza hubai1979 (#22504) üzenetére


shield
Topikgazda

Ki is próbáltad?

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#22506) hubai1979 válasza shield (#22505) üzenetére


hubai1979
őstag

Még nem most értem haza épen.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#22507) Musicking válasza hubai1979 (#22472) üzenetére


Musicking
aktív tag

Nem is rossz ez aSGM 2.2 + Сборка by Cineman and DreamerHardcore + STCoP WP mod.
Masteren a közelharcok keményebbek, mint ez Enot esetén, ez nagyon tetszik. Megnövelt sérülés és eszközelhasználódás.
Az AF3-ból hiányoznak a falloutok vagy csak a COP pályákon lesznek aktívak?

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

(#22508) PeL


PeL
addikt

Félig off. De nem tudom ismeritek e a Payday 2-t. Kár hogy a Stalkerben nem lehet ilyen szintű fegyvertuningot eszközölni mint abban. Egy mezei alap AK-ból pl. elég durva snipert lehet csinálni:

(#22509) dodopek válasza PeL (#22508) üzenetére


dodopek
addikt

Jó játék? Valami okos fps-t keresek, míg kijön a LA magyarítása. Apropó... Hol tart? %-ra... :)

(#22510) hubai1979 válasza Musicking (#22507) üzenetére


hubai1979
őstag

Nekem is nagyon bejött,csak amikor beálltam a hajnalosokhoz, az első küldit nem tudtam végig csinálni ,négyszer kidobott a játék egymás után.Elkezdtem írtani azokat a szellem valamiket a vasúti sineknél, mihelyt kinyírom a harmadikat, rögtön vége a játéknak, kíváncsi vagyok ,hogy neked fog -e menni majd ,légyszíves írjál róla.Az is lehet, hogy már fárad a rendszerem ,a sok stalkerezés megviseli.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#22511) hubai1979 válasza Musicking (#22507) üzenetére


hubai1979
őstag

[link]

Őt probáltad már 73 küldi van benne, a magyarosítás működik vele szépen, aszt írják hogy a kordonba meg a mocsárba vannak a plusz küldik,én kipróbáltam nagyon stabíl csakhát anyi jó mod van hogy egyszerűen meg zavarít nem tudom kezelni mindegyikel játszani akarok.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#22512) Dhampir válasza hubai1979 (#22510) üzenetére


Dhampir
félisten

Az is lehet, hogy már fárad a rendszerem ,a sok stalkerezés megviseli. :C

(#22513) PeL válasza dodopek (#22509) üzenetére


PeL
addikt

Nekem nagyon bejön, egyedül is szoktam nyomni meg ismerősökkel. L.A. magyarítást ne kérdezd, nem csinálom. De az f.i. csoport is nekiállt egy magyarításnak, ők biztos csinálnak egy normálisat hozzá.

(#22514) Aarpok válasza dodopek (#22509) üzenetére


Aarpok
őstag

Most néztem 7% - on áll a jelző.

Аарпок

(#22515) Antonius1978 válasza PeL (#22508) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hat vaganyul nez ki az teny...Jo lenne pl a Stalkerben is, hogy ne 3-4 fegyverrel kelljen maszkalni.Egy ilyen felfejlesztett dolog mindenre jo lenne :C

(#22516) hubai1979 válasza Dhampir (#22512) üzenetére


hubai1979
őstag

Jól van na kivagyok már készűlve. :O :O :O

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#22517) Dhampir válasza hubai1979 (#22516) üzenetére


Dhampir
félisten

Elnézést kérek, azt feltételeztem, hogy a géped készült ki a Stalker modoktól. :B

(#22518) hubai1979 válasza Dhampir (#22517) üzenetére


hubai1979
őstag

Dehogy haragszok rátok nem tudok.Nézd már ez a miserys banda mit művelt. tiszta farcry 3. :C

[link]

[ Szerkesztve ]

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#22519) Dhampir válasza hubai1979 (#22518) üzenetére


Dhampir
félisten

Azt nem ismerem, de a pálmafák miatt engem kicsit a Medal of Honor Pacific Assault környezetére emlékeztetett, sajnos csak ahhoz van viszonyítási alapom. :)

(#22520) hubai1979 válasza Dhampir (#22519) üzenetére


hubai1979
őstag

[link]

Nagyon király csak ajánlani tudom.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#22521) Dhampir válasza hubai1979 (#22520) üzenetére


Dhampir
félisten

Brutál mészárlásos, különben nem rossz kaland.

(#22522) kislaki92 válasza Antonius1978 (#22515) üzenetére


kislaki92
senior tag

hogy áll a fegyverkiszedés a modhoz? :)

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#22523) Antonius1978 válasza kislaki92 (#22522) üzenetére


Antonius1978
addikt

Most mire erted ? Fogalmazz pontosabban...

(#22524) kislaki92 válasza Antonius1978 (#22523) üzenetére


kislaki92
senior tag

fentebb említetted a készülő magyar fegyvermodot! arra gondoltam :)

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#22525) Antonius1978 válasza kislaki92 (#22524) üzenetére


Antonius1978
addikt

Igy mar ertem.Nos, xFreex betett vagy 10 fegyvert kb, de varok meg valami amerikai pofat hogy irjon (lehet nem fog), mert megrajzolta az AMD-65-t, es meg valami bulgar es roman fegyvereket.Irtam neki (o is szereti a Stalkert, irja magarol) hogy meg kellene probalja atalakitani az altala rajzolt fegyvereket, de meg nem valaszolt.Mint irtam lehet nem is fog, mert ritkan latogatja azt az oldalt.
Amugy a fegyverekrol ami adatot tudtam mar atadtam Free-nek, es Free mar ki is gondolta nagyjabol hogy hova rejti el oket a jatekban :)
Te mikor szandekozod befejezni a pisztolyt ? Igaz emlitetted hogy most tanulsz, meg ott van a LA is, kozbe szereztem par kepet vadaszpuska diszekrol, a duplacsovure is ra kellene valami szepet varazsolni :DD

Amugy ezt is szeretnem latni a jatekban, kar hogy (egyelore) nincs ra lehetoseg
[link]

[ Szerkesztve ]

(#22526) kislaki92 válasza Antonius1978 (#22525) üzenetére


kislaki92
senior tag

nah az zsír! hát papám az sajna nem mostanában lesz! már nkeem a május csak vizsga...17 db ...vagy 16 db... :D szóval jah....:D
de örülök...lesz mit photoshopolnom :D :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#22527) Antonius1978 válasza kislaki92 (#22526) üzenetére


Antonius1978
addikt

Sok sikert a vizsgakhoz.
Annyira nem surgos, a lenyeg hogy egyszer meglegyen :P :DD

(#22528) hubai1979 válasza Antonius1978 (#22527) üzenetére


hubai1979
őstag

Most néztem a modzonon egy videót ahól dezodor bemutasa hogy kel egy fegyver animációját megváltoztatni.

Nem tudom biztos látad de azért megmutatom.
[link]

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#22529) Antonius1978 válasza hubai1979 (#22528) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nem ismertem, de mostmar ismerem az eljarast, nem olyan nagy dolog, csak erteni kell a Photoshophoz.Mondjuk Kislaki ennek a dolognak a mestere.
Engem egy OBJ kiterjesztesu fegyver atalakito video erdekelne...

(#22530) kislaki92 válasza hubai1979 (#22528) üzenetére


kislaki92
senior tag

ez igazából nem a fegyver animációt változtatja meg(tehát fegyver töltés,fegyverrel futás)ezzel a textúráját változtatod meg,színezed pl.:)

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#22531) kislaki92 válasza Antonius1978 (#22527) üzenetére


kislaki92
senior tag

köszönöm barátom!

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#22532) hubai1979 válasza Antonius1978 (#22529) üzenetére


hubai1979
őstag

De legalább valamire jó,mindegy én úgy sem szinezgetek.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#22533) kislaki92 válasza hubai1979 (#22532) üzenetére


kislaki92
senior tag

én is innen kezdtem az egész moddolásomat :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#22534) Davos73


Davos73
csendes tag

Sziasztok!

Most tettem fel először egy modot (SGM2.2 ) a Cop-hoz, hogy kipróbáljam. De a régi mentéseket nem tölti be,hibaüzenettel kifagy. Néha betölt,de pár perc és kifagy! Az új játék pályák tökéletesen futnak,ha elölről kezdem a játékot. Grafikai kiegészítések nincsenek fenn csak SGM2.2+magyaítás! Miért nem tölti rendesen a régi mentéseimet? Ötletek??

Vagy csak elölről kezdve lehet ezt a modot játszani?? Mintha azt olvastam volna a fórumon, hogy a régi mentések is betölthetők!

Más: az SGM2.2 modnál az első pályán kinél lehet fegyvert,felszerelést javítatni,mert csak vásárolni tudok a Déli bázison, de eladni semmit mivel mindenem kacattá silányult a "hosszú harcok" alatt! :DDD (sajnos elébe "mentem" a küldetéseknek és mindenkit kinyírtam a pályán aki "piros keresztet" kapott a céltüskében... :U )

Kösz!

(#22535) PeL válasza Davos73 (#22534) üzenetére


PeL
addikt

Mivel az SGM-hez hasonló nagy modok teljesen megváltoztatják a játékot ezért biztos nem működne megfelelően a játék egy alap mentéssel. Meg hülyeség is lenne mentéssel játszani mert akkor kiesne a küldik meg a tartalom nagy része amit a mod adna.

(#22536) Aarpok válasza Davos73 (#22534) üzenetére


Aarpok
őstag

Szerelő majd később csatlakozik a játékhoz addig sajnos nem tudsz javíttatni.

Аарпок

(#22537) Davos73 válasza PeL (#22535) üzenetére


Davos73
csendes tag

Azt gondoltam ez az SGM2.2 új pályákat is hozzá ad a COP eredeti pályáihoz! A kezdő pálya is egy új helyszín. Gondoltam a Cop végigjátszása után vissza lehet térni ezekre a helyszínekre mint ahogy bekóborolhatod az egész már bejárt játék világot ( Zaton,Jupiter stb ) (a megszerzett felszereléssel persze) és az új küldetéseket is végigviszed.

Ezek szerint nem így működik a mod,hanem elölről kell kezdeni a COP-t és plusz küldetéseket ad az alapjátékhoz?? :U

L.

(#22538) Davos73 válasza Aarpok (#22536) üzenetére


Davos73
csendes tag

Kösz a választ.

(#22539) Aarpok válasza Davos73 (#22537) üzenetére


Aarpok
őstag

Így van ahogy mondod teljesen új játékot kell indítanod. :K

Аарпок

(#22540) Davos73 válasza Aarpok (#22539) üzenetére


Davos73
csendes tag

Ok.Akkor folytatom így tovább.

Kösz: L.

(#22541) rétisün válasza Davos73 (#22534) üzenetére


rétisün
veterán

1-2 küldit meg kell csinálni, és lesz szerelő, mivel a sztorihoz is hozzátartozik.... igaz, előfordult olyan is, hogy a mutánsok támadásakor kinyiratta magát :DDD

de nem nagy gond, mert a következő pályán is találsz szerelőt

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#22542) kislaki92


kislaki92
senior tag

https://www.youtube.com/watch?v=jbub_6bAPlk ááááá :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#22543) kislaki92


kislaki92
senior tag

https://www.youtube.com/watch?v=CviUTCf-mS4

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#22544) shield válasza kislaki92 (#22542) üzenetére


shield
Topikgazda

Nagyon jó az első kis film, szinte minden ilyennel találkoztam már, sőt voltak különbek is. :C :DD

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#22545) hubai1979 válasza Musicking (#22507) üzenetére


hubai1979
őstag

[link]

Ezt már érdemes lenne letölteni, biztos bene van az egész javítás.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#22546) kislaki92 válasza shield (#22544) üzenetére


kislaki92
senior tag

de az a szolgálatos seggrázos meg rá a zene...xDDD áhh....xD videóra vegyed ám :P

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#22547) Antonius1978 válasza hubai1979 (#22545) üzenetére


Antonius1978
addikt

Azon az oldalon ne nagyon koszaljatok, mert virusos...

(#22548) kislaki92 válasza Antonius1978 (#22547) üzenetére


kislaki92
senior tag

JS/Redir a vírus neve :D
nekem egyből megtalálta...meg gondolom likvidálta

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#22549) pvtneo


pvtneo
csendes tag

Az ENOT-nál rossz a gázálarc, amikor közelítek. Meg lehet oldani, hogy jó legyen, és a töréses kinézet is megmaradjon ha sérül? Gondolom egy fájlt kell kicserélni.

(#22550) Musicking válasza hubai1979 (#22545) üzenetére


Musicking
aktív tag

Köszi a linket, ha jól látom akkor nekem elég a 60MB-os patch majd hétvégén letesztelem, remélem az alfásokkal való harc is keményebb lesz.

Nem vírusos az oldal ,igaz a kis2013is bejelzett , de valószínüleg csak a sok megnyíló lehúzós reklám-oldal vagy a tört cuccok miatt. Ez van a kaspersky kulcsos oldalak esetén is, ott is megy az ingyencirkusz.

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.