Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21601) kekeeci válasza Antonius1978 (#21600) üzenetére


kekeeci
senior tag

Rendben, csak egyszer szeretném már látni, hogy mondjuk Zala, vagy Bács-Kiskun esetleg Pest megye a Mordor, nem csak mindig ez a szerencsétlen SzSzB. Sokfelé jártam már kicsiny országunkban, és sokfelé láttam elrettentő sötétséget, nem csak ott. Sajnos....

A csomagban mindegyik állománynak a mod nevét adtam, pl.: SMRTER_ui_icon_equipment.dds :) .

[ Szerkesztve ]

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#21602) Antonius1978 válasza kekeeci (#21601) üzenetére


Antonius1978
addikt

En ehhez nem tudok hozzaszolni, en kulfoldi vagyok :DD (hataron tuli, akarom mondani)
Epp ezert kerdem, mi az az elrettento sotetseg ?

Oke, ertem, na a SMRTER-re kivancsi vagyok, hallomasbol ismerem csak mondjuk...

(#21603) ReznovMan


ReznovMan
csendes tag

Itt az installnál van nyelv választás?

Az a szabadság, fiacskám, ha sohasem kell bocsánatot kérned!

(#21604) kekeeci válasza Antonius1978 (#21602) üzenetére


kekeeci
senior tag

Például a fejekben...

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#21605) kislaki92 válasza kekeeci (#21604) üzenetére


kislaki92
senior tag

bezony!!! elrettentő a sötétség a fejekben itt mo-n...én vasi vagyok...itt is aztán jah....húú :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#21606) ReznovMan


ReznovMan
csendes tag

Kislaki máisztro munkája ( az előagy nem, csak az upper meg a lower receiver) Minta avagy a camo az én ötletem volt.. :)

[ Szerkesztve ]

Az a szabadság, fiacskám, ha sohasem kell bocsánatot kérned!

(#21608) hubai1979


hubai1979
őstag

Ki nyirtam egy mocskot.

A régi divat újra hódít.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#21609) Dhampir válasza hubai1979 (#21607) üzenetére


Dhampir
félisten

Ez a mod végre új sztorit ad. :K

Más:

Akit érdekel a jelenvaló is:
Oroszország Hangja

Érdekes hír :D

[ Szerkesztve ]

(#21610) shield válasza hubai1979 (#21608) üzenetére


shield
Topikgazda

Nem nagy mod és mégis nagy a változás!? Alapból angol?
Épp most töltöm le.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#21611) shield válasza hubai1979 (#21608) üzenetére


shield
Topikgazda

Egy kis Videó hozzá.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#21612) Aarpok válasza shield (#21610) üzenetére


Aarpok
őstag

Alapból orosz.Kicsit kemény volt az eleje mikor a kórháznál kellett a gaus - t megszerezni.Alapból irányzékkal célzom és némelyik monolitos csak úgy nyelte a skulót.

Аарпок

(#21613) shield válasza Aarpok (#21612) üzenetére


shield
Topikgazda

Megtaláltam hozzá az english-t és még találtam a modhoz frissítést is. Way to Nowhere alpha v.2 (28.06.13).rar(15,97 Mb)
2013 nyári update ITT
Közvetlen letöltés INNÉT
Lehet hogy ebben is shotgun a nyerő?

Most szedek egy torrentet is ami 1.06GB, csak ez is rohadt lassan jön mint a másik letöltés. :W

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#21614) Antonius1978 válasza shield (#21613) üzenetére


Antonius1978
addikt

Most akkor ez hogy is van ? Leszeded a 230 megas allomanyt, es utanna a kozvetlen letoltest valasztva frissitjuk, es ennyi ?

(#21615) Antonius1978 válasza kekeeci (#21599) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hat ez hatalmas segitseg, most lehet valogatni, hogy milyen fegyvereket szerezzunk meg magunknak, sot meg a fegyver hatizsakos kepeit is kiszedhetjuk a DDS-bol.Halas koszonetem, majd egyszer nekifogok es atnezem. :R

(#21616) Aarpok válasza shield (#21613) üzenetére


Aarpok
őstag

Már be is fejeztem a Jupiteri részt kihagytam.Amit tapasztaltam,hogy egyetlen 1 artiért kellett limanszkba átmenni.Némelyik artinak elég fura tulajdonságai voltak (+500 rad,+3 psi, -900 rad) illetve volt egy +3000 körüli egészség regeneráló (szinte halhatatlanná váltam pedig mesterre állítottam).Utána megcsináltam a Pripyati küldetéseket és elhagytam a zónát.Orosz volt végig,de mivel sokat játszottam az alappal magyarul nem okozott gondot.

Аарпок

(#21617) kislaki92 válasza Antonius1978 (#21615) üzenetére


kislaki92
senior tag

uccu fb:D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#21618) shield válasza Antonius1978 (#21614) üzenetére


shield
Topikgazda

Látod ezt nem tudom, csak gondoltam, mert külön modnak a második nagyon kis méretű lenne. Kell egy próbát tenni vele. Még megvárom, hogy lejöjjön a torrent is (talán holnapra), azután majd kitaláljuk.

Aarpok érdemes foglalkozni vele? Az Autumn Aurora 2-őt néztem ki a következőnek.

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#21619) Antonius1978 válasza shield (#21618) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ma mar nem foglalkozom Stalkerrel, majd kiserletezzetek ki, hogy hogyan mukodik, es akkor en is kiprobalom.Ma egyelore a Fotograffal toltam, at is juttam egy mas palyara...

(#21620) hubai1979 válasza Aarpok (#21616) üzenetére


hubai1979
őstag

Látom te már le is nyomtad,és nem nagy szám az egész, már meg örültem hogy találtam valami jót. :O :O :O :O

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#21621) Aarpok válasza shield (#21618) üzenetére


Aarpok
őstag

Próbát tehetsz vele,de azért sokat ne várjál tőle.
(#21620) hubai1979 Olyan rossz nem volt csak sok ismerős dolog benne.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#21622) westcoastog


westcoastog
veterán

Hogyan is kell megoldani hogy bármit el lehessen adni állapottól függetlenül?

amk 2.0 devolution.

[ Szerkesztve ]

(#21623) hubai1979 válasza Aarpok (#21621) üzenetére


hubai1979
őstag

[link]

Ő vele szemezgetek most főnök,az első részével játszotam már nem volt rossz.Ha adott egy feladatot a pda jelezte, de az orosz nem megy sajna úgy hogy hamar kilőtem. :F :F :F

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#21624) rétisün válasza westcoastog (#21622) üzenetére


rétisün
veterán

arra sztem nem volt itt még megoldás, csak arra, hogy a rosszabb állapotú cuccokat is megjavítsa a szerelő.

az eladáshoz talán a gamedata\config\misc\trade mappa fájljaiba kéne belepiszkálni. de hogy mit hogyan kéne átírni :F ...én most a legendary (ShoC) fájljaiba turkálok, ezt passzolom....

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#21625) westcoastog válasza rétisün (#21624) üzenetére


westcoastog
veterán

Régebben megcsináltam, talán még mikor az enot-tal nyomtam, de már nem tudom.

(#21626) rétisün válasza westcoastog (#21625) üzenetére


rétisün
veterán

visszaolvastam a hsz-eidet, hátha beírtad annak idején, de nem :(

ráadásul modonként is változhatnak a config fájlok,, szóval nem is biztos, hogy az AMK-nál is működne az enotos módszer.

nekem pl. máshogy kellett belepiszkálnom az AMK fájljába, amikor a monolitosok rátámadnak a toborzókra, mint ahogy az SGM-es modokban működik.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#21627) westcoastog válasza rétisün (#21626) üzenetére


westcoastog
veterán

Hm, csak lehet rá valami megoldás.

(#21628) op.erik válasza westcoastog (#21625) üzenetére


op.erik
aktív tag

A config mappában van a traders vagy ilyesmi mappa. Abban felsorolva a kereskedők, és ha megnyitod valamelyiket, azt hiszem valami buy_condition = 0.8 vagy ilyenfajta létezik... A számot minél kisebbre írod annál sz@rabb cuccot tudsz eladni a kereskedőnek.

(#21629) dodopek válasza westcoastog (#21625) üzenetére


dodopek
addikt

Ezt a sort kell átírni minél kisebb értékre.

buy_item_condition_factor = 0.7

Azt nem tudom, hogy annál a kereskedőnél, ahol nincs(mert nem mindenütt van), oda be lehet e illeszteni, meg kell próbálni...

Erik, megelőztél... :) :R

[ Szerkesztve ]

(#21630) Alienhun79 válasza kekeeci (#21599) üzenetére


Alienhun79
tag

Szívesen, máskor is egy tógyári - bennszülöttől ez a minimum :K

tesztoszteronstalkerista

(#21631) hubai1979 válasza shield (#21611) üzenetére


hubai1979
őstag

Kösz fönök a videót. :R :R

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#21632) westcoastog


westcoastog
veterán

Köszi. :R

(#21633) op.erik


op.erik
aktív tag

Off topik, de csak a Zóna mostani hazája... Szóval követitek az ukrán eseményeket?

(#21634) Vladi válasza op.erik (#21633) üzenetére


Vladi
nagyúr

Követem én, amennyire tudom.
Anno, mikor indult a balhé csak 1 kérdésem volt: Mit szól hozzá Putyin? mostmár tudom:
Egy büdös szót se szól, csak szépen összevonj a hadseregét az ukrán határon... :Y
Tiszta szovjet világ. Remélem azért 3. vh nem lesz. :U

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#21635) hubai1979


hubai1979
őstag

Fúlra húzott grafikával.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#21636) Dhampir válasza Vladi (#21634) üzenetére


Dhampir
félisten

:D

(#21637) shield válasza westcoastog (#21632) üzenetére


shield
Topikgazda

Minden fájlban ahol megtalálható az a sor, ahogy előttem már írták. Nálam valamelyik modban volt olyan, hogy egy fájlban többször volt az átírandó sor, már nem emlékszem eladásnál vagy javításnál, de érdemes fájlon belül keresővel rákeresni, csak ennyit akartam.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#21638) westcoastog válasza shield (#21637) üzenetére


westcoastog
veterán

Úgy emlékszem legutóbb mikor csináltam mind a 3 kereskedő benne volt a fájlban és mindet átírtam, meg lesz az. :)

(#21639) Vladi válasza Dhampir (#21636) üzenetére


Vladi
nagyúr

Találó! :C

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#21640) hubai1979


hubai1979
őstag


nem ez

hanem őt

Az sgm 2.0 geonezis addonban megtalálható mind akettő fegyver.Nem tudna nekem véletlenül segíteni valaki , hogyan lehetne bepakolni az alsó fegyvert az sgm 2.2-be az english all in one-ba ?Valaki aki ügyesebb kiszedné a geoból és belemódolná,mondjuk egy 65-ös sebzéssel,45-ös tárral,meg jobb távcsővel.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#21641) emre válasza hubai1979 (#21640) üzenetére


emre
veterán

A neve vagy típusa?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#21642) hubai1979


hubai1979
őstag

Bocs főnök de csak így megy.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#21643) emre válasza hubai1979 (#21642) üzenetére


emre
veterán

öhömm...főnök? :Y

Kösz, így már tudok keresgélni. :)

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#21644) hubai1979 válasza emre (#21643) üzenetére


hubai1979
őstag

Egy kis zoom nem ártana neki. :K :K

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#21645) emre válasza hubai1979 (#21644) üzenetére


emre
veterán

Sajnos a geonezis nekem nincs meg, ha nincs rajta távcső akkor meg enny a max zoom.
Szerintem keresd meg a weapon mappában a fegyver ltx-ét és itt kell piszkálni kicsit. Bele kell írni a kiválasztott távcső nevét, engedélyezni kell stb...A kép az M4a1 fájlról készült.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#21647) hubai1979 válasza emre (#21645) üzenetére


hubai1979
őstag

kösz főnök.

[link]

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#21648) hubai1979 válasza dodopek (#21646) üzenetére


hubai1979
őstag

gyönyörű mester. :C :C :C :C :C

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#21649) Antonius1978 válasza hubai1979 (#21640) üzenetére


Antonius1978
addikt

Epp peched van, nincs meg a Geo 2, miutan vegigvittem letoroltem...akkor gondolom ugy kepzeltem el, hogy nem irom ki DVD-re, mert ha akarom ugyis le tudom tolteni a netrol.

Nos lehet egy olyat csinalni, hogy kicserelni a 2 fegyvert.Azaz amit nem akarsz, annak a helyere betenni azt amit akarsz.A csere konnyebb, a teljes behelyezes maceras, esetleg xFreex tudna megcsinalni, de o most nincs itt.
Nos, elmagyarazom, hogy hogyan tudod lecserelni.Gyakorlatilag a fegyver modelljet kell lecsereld, es a hozza tartozo beallitasokat meg atird a sajat szajized szerint.
Na hoppa, most jovok ra, hogy az SGM 2.2 All in one-ban egyik sincs benne ? Csak a Geo 2-ben ? Vagy hogy ? Amig ez nem tiszta, addig nincs mit magyarazzak.
Ird le legyszives.

DODOPEK szep :C

[ Szerkesztve ]

(#21650) hubai1979 válasza Antonius1978 (#21649) üzenetére


hubai1979
őstag

Kösz szépen majd lesz valami.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.