Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21551) Antonius1978 válasza Alienhun79 (#21550) üzenetére


Antonius1978
addikt

Sajnos erre nagyon keves esely van.De almodozni attol meg lehet.Szoval egy ilyen jatek megirasa/leprogramozasa nem kis ido.Viccesen megemlitettem Kislakinak, ha Dezovave es a csapata maga melle vesz 100 onkentest, akkor mar akar 1 ev mulva jatszodhatunk ;] :DD
Meg azt is megbeszeltuk, hogy lopjuk el a Zonat az ukranoktol...pl 2022 Paks :Y :C meg ilyenek :DD

(#21552) xFreex válasza Antonius1978 (#21551) üzenetére


xFreex
aktív tag

" lopjuk el a Zonat az ukranoktol...pl 2022 Paks "

És nem a 86-os probléma van, hanem az új reaktor rakoncátlankodik :D

A WC-s panelt meg betesszük: a szeméttelepen van egy budi a hangár északnyugati sarkánál.

[ Szerkesztve ]

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#21553) Dhampir válasza Antonius1978 (#21548) üzenetére


Dhampir
félisten

Én a helyszínhez illően valami szlávosabb témára vágynék, de a már megszokott szürrealista elektronikus effektek is beleillenek a Zóna világába. :)

[ Szerkesztve ]

(#21554) kislaki92


kislaki92
senior tag

xFreex : gratula a fegyverkiszedős munkádért! én is megpróbálkozok vele és akkor kiegészítem a kis modomat...pár fegyverrel!

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#21555) kislaki92 válasza xFreex (#21552) üzenetére


kislaki92
senior tag

apropó! melyik modbol a legegyszerűbb kiszedni fegyvereket?persze egyenként kavarodás nélkül...!!! azt megköszönném ! és kap a nép egy szép pakkot!persze áttextúrázva! :)

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#21556) hubai1979 válasza xFreex (#21552) üzenetére


hubai1979
őstag

[link]

Dolgozátok át főnök ezt a kis modot,tegyétek bele a jó kis magyar fegyvereket.

Bocs nem akarom turni magam mint egy vadisznó.

még nem probáltam most találtam. :F :F

[ Szerkesztve ]

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#21557) kislaki92


kislaki92
senior tag

Skacok valakinek nincs 3 ds max bibliája?:D:Peladó persze:D

[ Szerkesztve ]

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#21558) xFreex válasza kislaki92 (#21555) üzenetére


xFreex
aktív tag

Nehézség szerint valahogy így növekszik:

AMK 2.0

S.M.R.T.E.R

SGM és klónjai.

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#21559) kislaki92 válasza xFreex (#21558) üzenetére


kislaki92
senior tag

köszönöm szépen!!!
AMK pont lent van :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#21560) Antonius1978 válasza xFreex (#21552) üzenetére


Antonius1978
addikt

Pontosan.Sot, egy idegen naprendszerbol valo meteor csapodik bele egyenesen az eromube, rajta egy fura virussal, ami a sugarzas hatasara meg mutalodik is, es az eromu felrobbanasa utan szetszorodik a levegoben, akit megfertoz, abbol lesz a zombi.
Jo erzes lesz abban a budiban brunyalni :DD

Dhampir nos, epp ez az amit mar unok, csak a ruszkik/ukranok meg az amcsik.Mindig minden csak korulottuk forog, erre van kihegyezve minden jatek, minden a lofasz csak Amerikabol szarmazhat, meg a zombiva valtoztato virus is.
Nem tudom mennyire ismeritek a magyar sci-fi es fantasy irokat (mivel tobbnyire angol alnev alatt irnak), de annyira otletes es elmes torteneteik vannak, hogy barmikor ki lehetne oket hegyezni egy jatek alaptortenetenek.
Gondolok itt olyanra mint a MAGUS sorozat, Kaosz sorozat, elobbibol amolyan Witcher, masodikbol meg Skyrim szeru jatek (de akar forditva is igaz), akkor ott a Misterious Universe, egy HALO szeru lovoldozos jatek lehetne belole, meg az Imperium Galactica jatekokat tovabb folytatni stb.Szoval marha nagy lenne a lehetoseg fasza jatekokat gyartani, mert a tortenetek nagyon jok, es igencsak vonzoak.Csak kellene egy tarsasag, aki osszevonna a magyar jatekfejlesztoket, es megadna a helyes iranyt.Meg akar mi, igen "MI" is csinalhatnank egy jatekfejleszto ceget ahol olyan jatekokat gyartattatnank, ami tukrozne az elkepzeleseinket.
- Az egyik forumban, asszem a World of Tanks forumban, van egy illeto, akinek az az alairasa, hogy "Magyar egre magyar UFO-t" :) Akkor en azt mondom : "Magyar foldre magyar zombit" :C

kislaki92 neked a valaszt FB-n.

hubai1979 ezt te feltetted ? Milyen ? Latom a Falloutbol van kiszedve a sisak...ha feltetted lennel szives meg par kepet ide betenni ? Most nem tudom hogy helyes lesz-e osszekeverni a magyar cuccokat az ilyen moddal, ahol mas jatekbol valo dolgok vannak...

xFreex erdekes, azt hittem, hogy minden modbol ugyanolyan nehezen/egyszeruen kell kiszedni a dolgokat, de akkor tevedtem eszerint.Csak nem ertem hogy miert eltero a nehezseg, hisz elmeletileg minden modban ugyanott kellene legyenek a leiro allomanyok, nemde ?
Egy fontos dolog : arra gondoltam, hogyha az alapjatekra csinaljuk meg a modot, akkor talan az lenne a leghelyesebb, ha az ugymond "magyar" cuccokat Furgenel lehetne megvenni. Epp ezert, utanna kellene nezz, hogy hogyan lehet modositani/lecserelni az "unique weapon" azaz a rendelheto egyedi fegyvereket.

(#21561) kislaki92 válasza Antonius1978 (#21560) üzenetére


kislaki92
senior tag

miseryből álltam tegnap neki...pl..a fejlesztő kép sincs meg...a 3d-s...ui mappában kb 10 file van...szóval abszolút nem ugyan olyan

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#21562) Antonius1978


Antonius1978
addikt

xFreex - meg szeretnelek kerni, hogy legeloszor a HPSA nevu pisztolyt szedd ki mindenek elott.
Sajnos le kell toltsd majd a Shocker modot, hogy kiszedd.Megprobalhatom en is, de attol felek, hogy valamit esetleg elnezek.Ha unod, vagy nincs lehetoseged, irj, es megprobalom en az AKM allomanyait alapul veve.

Kislaki kapsz egy kis hazifeladatot, hogy ne und halalra magad, addig is amig Free kiszedi a fegyvereket.
Ugye emlekszel, hogy betettem 1 kepet az aranyozott Colt-rol a Fotografbol.
Na nekunk - magyarok leven - nem telik aranyra, csak nikkelre, de ugy is jo lesz :DD
Mindjart kuldom a DDS allomanyt, es a kepet, addig is, itt van mind a 2 kep, tehat a DDS-ben levo fegyvert a nikkeles fegyvert mintanak veve szepen nikkelezd at :C

Talaltam egy ennel szebbet, ime :

[ Szerkesztve ]

(#21563) sklopp


sklopp
őstag

Csalódott vagyok. A mocsárban a stalker bázison beengedtem pár gránátot a budiba, de nem lett semmi látványos következménye... :O

(#21564) Antonius1978 válasza sklopp (#21563) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hmh, mert mar megkovesedett a materia :Y :DD :C

(#21565) sklopp válasza Antonius1978 (#21564) üzenetére


sklopp
őstag

Lehet. Minden esetre rossz néven vettem.

(#21566) xFreex válasza Antonius1978 (#21564) üzenetére


xFreex
aktív tag

"Hmh, mert mar megkovesedett a materia"

Én azt hittem, hogy nem is használják, mert mindíg portyázás közben csuszik be nekik a gatyóba, amikor egy vérszopó előugrik a bokorból. :DDD

(#21562)

Esetleg próbáld meg te, mert fogalmam nincs, hogy mikor kerülök úgy netközelbe, hogy leszedhessem a Shocker -t.

Mennyiben különbözik kinézetre a Shockeres HPSA az Enotostól?

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#21567) Antonius1978 válasza xFreex (#21566) üzenetére


Antonius1978
addikt

Valoszinuleg semennyire, szerintem ugyanaz mind a ketto.Ugyanaz mint a ShoC-ben levo fegyver.
Le is vagyok dobbenve, hogy a COP-ben miert olyan rohadt szar az alakja es a texturaja...

Najo, megprobalom, hopp : eszembe jutott valami. Kutyagumi. Ahhoz hogy a fegyver modelljet lassuk, mint latod az elozo kepekbol, Kislaki nekifogott egy egyedi kinezetelu fegyvert osszetexturazni a kedvemert, naszoval, az AKM cuccnal megadom a pisztoly modelljenek az eleresi utjat es kesz...hmh, habar lehet kiakad, mert tavcsovet is tartalmaz a leiras meg granatvetot stb.
Na akkor itt megfeneklik a dolog.
Esetleg ha van kedved, az AKM melle tegyel be egy akarmilyen pisztolyt, majd utolag tarsitunk hozza valamit.Az a baj, hogy az allomanyokat kiszedem, es at is irhatom, de az ui_equipment meg a masik DDS-ben ha rateszem is a pisztoly kepet, hogyan fogom megadni a koordinatait ? Mondjuk az eredetibol kiolvashatom hogy hova mutat, de akkor kell kiserletezgessek, hogy hany pixel jobbra, es hany balra, stb.

Amugy csinaltam valami marhasagot, mert ilyen lett a Stalker.Az AKM dds allomanyat varialgattam, szerintem valamit tulfestette, azaz oda is festettem, ahova nem kellett volna, es elcseszett mindent.Nem latszik semmi...Nagyon erdekes.Csak levego van a kockakon, nincs fegyverkep, kaja, kotszer, azaz semmi, csak a szamlalo ikonja.Na, sajna nem csinalt kepet a Fraps, pedig megnyomtam a gombot.Na majd legkozelebb...

(#21568) rétisün válasza Antonius1978 (#21567) üzenetére


rétisün
veterán

F12 csinál képet a mentések mappájába :U

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#21569) xFreex válasza Antonius1978 (#21567) üzenetére


xFreex
aktív tag

"COP-ben miert olyan rohadt szar az alakja es a texturaja..."

Mert a Clear Sky -nál újramodellezték az összes fegyvert a karakter keze miatt. Ott cseszték el az Ak 74u -t is. Pedig a SoC -ban az volt a kedvencem. A CoP -hoz meg csak átemelték a modelleket. Egy-két kivétellel.

Szerintem elég csak a modelt + a textúráit átmásolni a módból, a könyvtárszerkezet megtartásával. Ha szerencsénk van akkor az eredeti w_hpsa.ltx is oda hivatkozik és csak lecseréli a gagyi gyári modelt.

Ha minden ikon helyett feketeség van akkor lehet, hogy nem mentette az alfa réteget.

[ Szerkesztve ]

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#21570) kislaki92


kislaki92
senior tag

made in hungary :D
nem az én ötletem volt! :) én csak csináltam amihez értek ! :D

[ Szerkesztve ]

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#21571) ReznovMan


ReznovMan
csendes tag

Csak h megtörjem az álmodozást.. :p A kétszersült miért szalad vissza szó nélkül a mentesítés után a tudományos laborhoz? (AMK)

Az a szabadság, fiacskám, ha sohasem kell bocsánatot kérned!

(#21572) xFreex válasza ReznovMan (#21571) üzenetére


xFreex
aktív tag

Hát a dolgát elvégezte, és nem szeret egyedül lenni. :D

Ami neked kell az ott marad a tatyóban...

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#21573) rétisün válasza ReznovMan (#21571) üzenetére


rétisün
veterán

azzal én is szívtam :D mentem utána, mint a jó gyerek, kétszer megtámadták a mutánsok, megvédtem, aztán a bunker mellett lekuporodott, aztán csak volt mint a befőtt.....én meg nem tudtam mi van, elmentem más küldit csinálni, visszamentem, még mindig ott kuporog :DDD

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#21574) ReznovMan


ReznovMan
csendes tag

nem vót ottan semmi tatyó... :(

Az a szabadság, fiacskám, ha sohasem kell bocsánatot kérned!

(#21575) Antonius1978 válasza xFreex (#21569) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nos ez igaz, en is erre gondoltam az elejen, csakhogy nincs, ismetlem nincs semmi egyeb modell a jatekban.Ugy ertem, hogy a Gamedataban az elejen csak a te AKM-ed volt. Honnan a bus francbol szedi ki akkor a jatek a modelleket meg a texturakat ? Ezert nem tudtam lecserelni semmilyen alapjatekban levo fegyvert.

Frapsot hasznalok Suni.

kislaki92 ez igy eleg szerintem, minden ne legyen matyo himzes, a tobbit nikkelezzed a masik fegyverrol.

(#21576) sklopp válasza ReznovMan (#21571) üzenetére


sklopp
őstag

Azt én sem tudom, miért. A küldetés szerint elmegy körülnézni, hogy biztonságos legyen a küldetés, várjak. Erre szó nélkül elszalad mikor végzett. Én meg utána, már majdnem lepuffantottam, azt hittem, valami csapda. De nem, visszamentem és befejeztem a melót. Egyébként a konténerek mögött ott van a batyu, de alig lehet észrevenni.

[ Szerkesztve ]

(#21577) ReznovMan


ReznovMan
csendes tag

köszi... :)

Az a szabadság, fiacskám, ha sohasem kell bocsánatot kérned!

(#21578) ReznovMan


ReznovMan
csendes tag

Patent lett.. :)

Az a szabadság, fiacskám, ha sohasem kell bocsánatot kérned!

(#21579) Dhampir válasza Antonius1978 (#21560) üzenetére


Dhampir
félisten

nos, epp ez az amit mar unok, csak a ruszkik/ukranok meg az amcsik.Mindig minden csak korulottuk forog, erre van kihegyezve minden jatek, minden a lofasz csak Amerikabol szarmazhat, meg a zombiva valtoztato virus is.

Ezek a nemzetek jelentős számban és fajsúllyal hozzáadták gondolkodóikat a világ kiválóságaihoz. Tudományos-fantasztikus művek sokasága született meg termékeny talajon, mert országaikban virágozni kezdett a tudomány és a gondolkodás, az emberi fantázia is szabad szárnyakra kapott.

Amennyiben igényesebb regényekre vágyódsz, akkor például amerikai részről a realista irodalomból jó szívvel ajánlani tudom John Steinbeck: Érik a gyümölcs című művét. Az amerikai fantasztikus írók közül Philip K. Dicket, Ray Bradburyt és sorolhatnám még tovább.

Az orosz fantasztikus könyvtermésből csak egy példát hozok fel: Vlagyimir Afanaszjevics Obrucsev: Utazás Plutóniába című alkotását.

Valószínűleg nem ismerném a Stalkert, ha a Sztrugackij fivérek révén nem találtam volna rá, pedig még nem olvastam el a könyvüket, csak felületes ismerettel rendelkezem róla. Még ha a játék egészében véve másról is szól, de mégiscsak átkerültek belőle dolgok az eredeti történetből (a Zóna, csavardobálás, képződmények). A Tarkovszkij rendezte Stalker című film nagy kedvencemmé vált (Sztrugackijék írták a filmes változatot is).

Csernobillel összekötni és imigyen játékot faragni belőle fura dolog, de a játékos kedvű emberek elfogadták és legalább világszerte emlékeztet az emberi felelősségre, az atomkatasztrófára és következményeire.

Nem tudom mennyire ismeritek a magyar sci-fi es fantasy irokat (mivel tobbnyire angol alnev alatt irnak), de annyira otletes es elmes torteneteik vannak, hogy barmikor ki lehetne oket hegyezni egy jatek alaptortenetenek.

Több magyar fantasztikus írót is fel tudnék sorolni. A kedvenc fantasztikus regényíróm Botond-Bolics György. Fehér Klára és Nemere István is népszerű fantasztikus regényeket írtak (és még sokan mások).

Érdekességképpen jegyzem meg, hogy fantasztikus műveket írt többek között Jókai Mór (A jövő század regénye) vagy Karinthy Frigyes (Utazás Faremidóba) is.

Például itt található a hazai sci-fi írók nevéről egy felsorolás a lap alján.

[ Szerkesztve ]

(#21580) Antonius1978 válasza Dhampir (#21579) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nekem nagyon tetszett pl Zsoldos Peter Tavoli Tuz + folytatasai regenye.Jo lenne megfilmesiteni :)
Egy masik regenyet megfilmesitettek, most nem jut eszembe a cime, valamikor a 70es evekben.
Leginkabb a mai magyar sci irok muveit kedvelem, habar olvastam/olvasok kulfoldieket is, amerikait es oroszt is olvastam.Rengeteg konyvem van 2 dvd-n, kellene vagy 100 ev mire mindet elolvasnam.
Nos, csak arra akartam ravilagitani, hogy annyira jo anyag van a kezunkben a magyar iroktol, hogy batran lehetne rajuk mindenfele jatekot alapozni.

(#21581) Dhampir válasza Antonius1978 (#21580) üzenetére


Dhampir
félisten

A feladat című könyvét filmesítették meg. :)
Egyszer majd Zsoldos műveit is el kellene olvasnom.

Az oroszok közül Beljajevet is kedvelem; A kétéltű embert ronggyá olvastam (a Delfin könyvek sorozatban adta ki a Móra Ferenc Könyvkiadó).

Egy igazi könyvet egészen más, teljesebb élmény kézben tartani. Olvasnivalóra is igaz lehet az a gondolat, hogy nem a mennyiségre, hanem a minőségre érdemes hangsúlyt fektetni.

(#21582) rétisün válasza Dhampir (#21581) üzenetére


rétisün
veterán

ilyenem nekem is van még pár :D

"Egy igazi könyvet egészen más, teljesebb élmény kézben tartani."

egyetértek :K

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#21583) op.erik


op.erik
aktív tag

Kellemes hétvégét komák!

(#21584) Dhampir válasza rétisün (#21582) üzenetére


Dhampir
félisten

Nem rossz! :C

(#21583) op.erik

Köszönjük!
A banditáktól nem szabad sajnálni a skulót. :D

(#21585) Antonius1978 válasza Dhampir (#21581) üzenetére


Antonius1978
addikt

Igy igaz, most hogy mondod.
A Keteltu ember-t nem olvastam, de lattam filmen.
Nos, a Tavoli tuzet mindenkepp olvasd el, en az elejen vonakodtam, de amikor vegul megembereltem magam, szinte nem lehet letenni :)

UI : Erik nagyon fasza a betett kep :C

[ Szerkesztve ]

(#21586) emre válasza Antonius1978 (#21585) üzenetére


emre
veterán

Szeretem én is Zsoldos könyveit, de nálam ez visz mindent. Robert Sheckley: Kozmikus főnyeremény

"Ha minden lehetőségünk számba vesszük, akkor hamarosan ott állunk számba vehető lehetőség nélkül…"

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#21587) rétisün válasza emre (#21586) üzenetére


rétisün
veterán

a Kozmikus főnyeremény is megvan (talán) még valahol...

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#21588) Antonius1978 válasza emre (#21586) üzenetére


Antonius1978
addikt

A legjobb akkor is a "Rozsdamentes Acelpatkany" , es Bill a galaktika hose :P

(#21589) emre válasza Antonius1978 (#21588) üzenetére


emre
veterán

marhaság ez kéremszépen :N

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#21590) Antonius1978 válasza emre (#21589) üzenetére


Antonius1978
addikt

Na hadd el, mert elolvasom, es utana megmondom, hogy marhasag-e vagy sem. :)

Na, vettem a faradtsagot, es levettem a polcrol :DD
Amugy te egyaltalan olvastad a Rozsdamentes Acelpatkanyt ? Ha meg nem, akkor surgosen tedd meg, az egyik legjopofabb humoros ur-sci-fi.

[ Szerkesztve ]

(#21591) Antonius1978


Antonius1978
addikt

Amugy hogy legyen a jatekkal is kapcsolatos, meg regebb leszedtem par helyrol par AMD-65 modellt.
Csak nem tudtam hogy mi nyitja meg, es vagy 5 valtozat van, szerencsere az egyik OBJ kiterjesztesu volt.
Ez azt jelenti, hogyha vissza tudom alakitani OGF-be (meg keresem, kerdezoskodom hogy mivel lehet), akkor be tudjuk tenni a Stalkerbe :C
Ime 2 kep :

(#21592) kislaki92


kislaki92
senior tag

amúgy írtam facen Antal :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#21593) hubai1979


hubai1979
őstag

Ha valakit érdelelne.

[link]

most kezdtem el vele játszani.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#21594) kislaki92 válasza hubai1979 (#21593) üzenetére


kislaki92
senior tag

érdekes! jól néz ki így első benyomásra! új mapok?mekkora a map? :) fegyverek meg ilyenek? :) főszál változott?:)

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#21595) kislaki92 válasza hubai1979 (#21593) üzenetére


kislaki92
senior tag

angolt honnan szereztél? :)

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#21596) kislaki92


kislaki92
senior tag

leszedtem ezt a modot! és ez a kép volt a screenshotok között ...:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD:D:D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#21597) Antonius1978 válasza hubai1979 (#21593) üzenetére


Antonius1978
addikt

Egesz jonak tunik, es latom a masik varos Limanszk is benne van, meg melyik palyak vannak benne ?
En is kiprobalom nemsokara.
Es azzel akkor mi van amit ajanlottal, ezt foltetted ? es ha igen, milyen ? par kep ?
[link]

(#21598) kislaki92 válasza Antonius1978 (#21597) üzenetére


kislaki92
senior tag

falloooouuuuuut<3 :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#21599) kekeeci válasza Alienhun79 (#21547) üzenetére


kekeeci
senior tag

A mordoriak nevében kösz, nagyon kösz!

Antonius1978

Nem tudom kell-e még, de összeszedtem pár modból az 'ui_icon_equipment.dds'-t, ha érdekel itt van.

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#21600) Antonius1978 válasza kekeeci (#21599) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ne szivd mellre Mordort, hisz csak vicc...

Koszi a kepeket, de ugy latom hogy a csomagolt allomanyok az alapjatek neveit viselik.
Fel tudnad sorolni, hogy melyik allomany melyik modot takarja ?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.