Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21401) dodopek válasza lsc (#21400) üzenetére


dodopek
addikt

Akkor bővebben...
:)
Fima mindenképp halálra van ítélve, attól a pillanattól, hogy nem jó választ adtál neki a Bagoly vackában. Mindenképp le kell lőni. Amikor felveszed a cuccait, elméletileg a térképen megjelenik egy rejtekhely, amiben vannak doksik, és Morgós fegyvere. Ha esetleg még nem vetted fel a Kardántól nem messze álló tagtól a küldetést, most tedd meg.

A menj a kotróhajóra küldi talán az után tűnik el, ahogy felvetted a hátizsákot a rejtekhelyen...

Ha jól dereng...

(#21402) lsc válasza dodopek (#21401) üzenetére


lsc
nagyúr

elméletileg a térképen megjelenik egy rejtekhely, Na ez nincs, most megpróbálom úgy hogy janovban adnak neki menedéket.

Az élet kegyetlen .

(#21403) dodopek válasza lsc (#21402) üzenetére


dodopek
addikt

Egészen északon. Az oldalamon megtalálod, hogy hol a rejtekhely. Zaton oldalon, a találd meg Morgós fegyverét résznél.

(#21404) xFreex válasza Antonius1978 (#21390) üzenetére


xFreex
aktív tag

Igen. Az ikont is le tudom cserélni meg az írást is. Az írást egyszerűbb, csak a magyarítás fájlokba kell belepiszkálni. Viszont azt nem tudom fejből, hogy ez pontosan hány fájlt érint.

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#21405) lsc válasza dodopek (#21403) üzenetére


lsc
nagyúr

Ezt már egyszer megtaláltam, akkor megnézem ott, köszi.

Az élet kegyetlen .

(#21406) kislaki92 válasza op.erik (#21397) üzenetére


kislaki92
senior tag

köszönöm barátom :)

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#21407) Antonius1978 válasza op.erik (#21394) üzenetére


Antonius1978
addikt

Igen, sajnos maga a modell tartalmazza a csoszajfeket, csak ugy lehetne leszedni, ha betoltenenk mittudom en AUTOCAD-be, vagy 3D Max-ba, habar nem tudom ezek a programok meg tudjak-e nyitani az OGF-et ...
Amugy a dicseret xFreex-et es Kislakit illeti, mert en csak felhasznaltam a tudasukat :)

xFreex akkor jo, mert nem szeretnem a helytelen kepet es szoveget latni, hacsak feltetlen nem muszaj.

Amugy holnap egyet kiserletezek egy masik AK-val es valamilyen pisztollyal is...

[ Szerkesztve ]

(#21408) kislaki92 válasza Antonius1978 (#21407) üzenetére


kislaki92
senior tag

a képek sajna bukták...tehát kb kivágom beillesztem...és az 1/8-át teszi ki a helynek...széthúztam..úgy meg sajna pixeles lett!:/

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#21409) kislaki92


kislaki92
senior tag

Antonius1978 :

[ Szerkesztve ]

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#21410) Antonius1978 válasza kislaki92 (#21409) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ettol fuggetlenul en meg kiprobalom, ha pixeles, ha nem...ha van kedved hogy megiscsak atmasold az allomanyba.
Most nem tudom, mert lejottem a haverhoz, mondtam volt neked.
Legfeljebb keresek otthon egy ilyen szinu vagodeszkat, lefenykepezem neked jo nagyba, es kesz :C

Utolag nezem, hogy leloptad a szineket ? Mert vegulis az is eleg.Nem muszaj magat a fat kivagd es bemasold, ha leloptad a fa szinet, ugy is jo :C

[ Szerkesztve ]

(#21411) kislaki92


kislaki92
senior tag

az a deszka jó ötlet lenne...egyik suitot is úgy csináltam,hogy tesóm kabátját elfotóztam...és az lett a legjobb :D:D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#21412) kislaki92


kislaki92
senior tag

nem loptam le..színkeresés funkcióval csináltam ezt :D úgy nema legjobb...mert mindenhol más szín van pontosabban ... :) az csak azon az adott ponton jelzi azt a színt :)

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#21413) Antonius1978 válasza kislaki92 (#21411) üzenetére


Antonius1978
addikt

Az nagyon popec lehetett, melyik oltozekrol van szo, csak nem a sugarzasveszely jellel a ket karjan ? :)

Szegyellem megkerdezni, de nem tudom, hogyan lehet 3 dimenzioban latni magunkat, mit kell megnyomni ?
Tehat hogy kivulrol lassuk a karaktert, mint pl akkor ha lelovik es mutatja a hullankat.

(#21414) Antonius1978 válasza kislaki92 (#21412) üzenetére


Antonius1978
addikt

Vegulis engem nem erdekel hogy hogy csinalod, csak jol nezzen ki :DDD

(#21415) kislaki92 válasza Antonius1978 (#21413) üzenetére


kislaki92
senior tag

ami az alatt van :)

valamit most kiagyaltam...ha az kell ,az a vajszínűű amit a 3 képpel együtt linkeltem akkor lehet,hogy jó lesz most...de ez nagyon monyák :D

[ Szerkesztve ]

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#21416) kislaki92 válasza Antonius1978 (#21414) üzenetére


kislaki92
senior tag

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#21417) kislaki92


kislaki92
senior tag

skacok!akinek akármilyen modhoz van honosítása az linkelje nekem legyen szíves mert összegyűjtöm és pendrive-ra rakosgatom!eddig OL 2.2 beta van meg meg a misery 1.0 egy két karakter hiba meg pár fegyver nincs meg...elég ha a honosítás elérési útvonalát adjátok meg!köszönöm előre is!

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#21418) #90933760 válasza kislaki92 (#21417) üzenetére


#90933760
törölt tag

Van a Misery 1-hez magyarítás? Az kéne nekem. Mert ha az alapjátékét rakom fel akkor bugos lesz és kidobál.

(#21419) kislaki92 válasza #90933760 (#21418) üzenetére


kislaki92
senior tag

ez egy házi koszt! :D szóval alapjáték magyarítását használtam fel...és nem vagyok pró angolos...ezért az új fegyvereknek magyar leírását raktam be :) meg a "kereskedés" gomb xyz_trade alatt van... meg "nem" bty_no...ennyi a problémája...csak mondom jó látni magyarul a sztorit legalább..hiába tudok kívülről...meg nem mindegyik fegyver van meg...

[ Szerkesztve ]

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#21420) #90933760 válasza kislaki92 (#21419) üzenetére


#90933760
törölt tag

De ezzel már nem dobál ki ugye?

Egyébként topik elején benne van dodo két magyarítása is AMK és Way in Pripyat, illetve a z In Splite of Death.

[ Szerkesztve ]

(#21421) kislaki92 válasza #90933760 (#21420) üzenetére


kislaki92
senior tag

nem-nem! teszteltem magam :) kapok egy e-mail címet és küldöm is! köszi ! :)

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#21422) Antonius1978 válasza kislaki92 (#21416) üzenetére


Antonius1978
addikt

Meg az is lehet, hogy marha jol fog kinezni, holnap aztan kuldd at, amint kedved van atfestegetni az alap allomanyt :) Koszi.

(#21423) kislaki92 válasza Antonius1978 (#21422) üzenetére


kislaki92
senior tag

elvileg ez az ami neked kell...azt festegetem :) vagy még sem? :D...de ez az :D

[ Szerkesztve ]

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#21424) Balathruin


Balathruin
veterán

Pénteken új vasat vettem aprón, és nagyon durván viszi a STALKER-t :D Csak 2GB ram van, ami szét van osztva 1,5GB rendszermemóriára és 512MB videomemóriára (integrált HD8470D-nek kell) és még így is 20x jobban viszi a SNIPER-t. :C

(#21425) Antonius1978 válasza kislaki92 (#21423) üzenetére


Antonius1978
addikt

Remelem hogy ez az...

Balathruin az meg hogy letezik ? Mifele proci, ram, es rendszer van rajta ?

(#21426) Balathruin válasza Antonius1978 (#21425) üzenetére


Balathruin
veterán

AMD A6-6400K (2 mag és most 4,2GHz, továbbá ebben van a HD8470D), 2GB DDR3 ram (mint írtam, kettéosztva) és még WinXP (majd Win7 64 bit lesz, csak legyen meg a +4GB ram). Szépítem: Ez volt 26K!

[ Szerkesztve ]

(#21427) #90933760 válasza Antonius1978 (#21425) üzenetére


#90933760
törölt tag

Úgy, hogy a Richland GPUja kb 3x erősebb mint az előző karija, illetve a proci is lehet 2x erősebb mint az előző Netburst alapokra épülő volt.

[ Szerkesztve ]

(#21428) Antonius1978 válasza #90933760 (#21427) üzenetére


Antonius1978
addikt

Igy mar ertheto.Csak marhara csodalkoztam, mert nekem egyes modokat 6-7 FPS-el visz a 2x2,1 ghz-es procim, 3 giga ram, es 1 giga monitorkartya mellett...

(#21429) kislaki92


kislaki92
senior tag

https://www.youtube.com/watch?v=NUJjvTSrrRk&feature=youtube_gdata_player

ez nem gyenge...

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#21430) op.erik válasza kislaki92 (#21429) üzenetére


op.erik
aktív tag

Én már végig játszottam, elég összetett mod és jól megcsinálták. Csak ajánlani tudom!

(#21431) Antonius1978 válasza op.erik (#21430) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hat valoban nem semmi, nagyon osszetettnek tunik.Valaki sirankozott a video alatt, hogy nincs leforditva angolra.Ez valoban igy van, te oroszul toltad vegig Erik ? Mert akkor kihagyom, legnagyobb sajnalatomra.Amugy ez ugy tunik hogy ShoC mod ? Vagy CS, vagy netalan CoP ? Melyik ?

(#21432) kislaki92 válasza op.erik (#21430) üzenetére


kislaki92
senior tag

letöltése linket kérhetnék?mert nem tudok oroszul! :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#21433) Balathruin válasza Antonius1978 (#21431) üzenetére


Balathruin
veterán

ShoC, mert ott az elején: 1.0004

(#21434) op.erik válasza kislaki92 (#21432) üzenetére


op.erik
aktív tag

mod
fix
angol fordítás

ShoC 1.0004!

[ Szerkesztve ]

(#21435) Balathruin válasza op.erik (#21434) üzenetére


Balathruin
veterán

64kb/s limit és 2,3GB... Nincs fent máshol?

(#21436) kislaki92 válasza op.erik (#21434) üzenetére


kislaki92
senior tag

köszönöm szépen! már csak annyi,hogy 1.0006-ról ,hogy tudom vissza patchelni? :D mert arra még nem jöttem rá! :)

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#21437) kislaki92


kislaki92
senior tag

nekem sajna 9 kb/s-el szedi:S

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#21438) kislaki92 válasza Balathruin (#21435) üzenetére


kislaki92
senior tag

jó lesz csak ott be kell regisztrálni..ingyenes...

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#21439) Antonius1978 válasza op.erik (#21434) üzenetére


Antonius1978
addikt

Koszonojuk, de idegesito hogy ilyen lassan jon, es nem iratkozom fel mindenfele oldalra...hacsak meg nem gondolom magamat...Valaki akinek van valamerre tarhelye feltehetne, hogy ne kelljen suket oldalakra feliratkozni, es hogy gyorsabban is jojjon le.

Tudja valaki akkor hogy hogyan kell kulso nezetre valtani a Stalkerben, ha lehet egyaltalan ?

[ Szerkesztve ]

(#21440) kislaki92 válasza Antonius1978 (#21439) üzenetére


kislaki92
senior tag

jajaaa...elv.beállításokban van tps meg még 2 fajta nézet...azoknak adj parancsot...nekem asszem a + és a - :) egyébként küldtem valamit neked fb-n :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#21441) kislaki92 válasza op.erik (#21434) üzenetére


kislaki92
senior tag

mekkora terjedelmű a játék? :) tehát...milyen hosszú?:D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#21442) op.erik válasza kislaki92 (#21441) üzenetére


op.erik
aktív tag

én legalább két hétig játszottam vele sacper... persze mellette dolgoztam is de szinte minden nap elővettem legalább egy-két órára. Ja a mérete pedig asszem 8 giga körül van.

torrent

Ajánlom a yandexra való reget, mert nem vesz el sokat a szabadidődből és sokkal gyorsabb, sok stalker modot tesznek fel rá, hidd el Antonius MEGÉRI!!!

[ Szerkesztve ]

(#21443) kislaki92 válasza op.erik (#21442) üzenetére


kislaki92
senior tag

én is beregeltem! 2 perc az egész és konkrétan maxon hozta 1.1-1.5 mb-ig :)

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#21444) kislaki92 válasza op.erik (#21442) üzenetére


kislaki92
senior tag

introk után kifagy...ide is valamit bekell irogatni ,hogy az introt kivegye?

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#21445) Antonius1978 válasza op.erik (#21442) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ha majd lesz meg ehhez foghato mod akkor gondolom hogy te esetleg felteszed torrentre, ha meg nem, akkor igy jartam...most nem adom meg a sajat nevem stb...Nekem 7,7 jon, mar le is jott...

(#21446) Phobion válasza kislaki92 (#21393) üzenetére


Phobion
őstag

Jók lettek, grat!

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#21447) Alienhun79 válasza op.erik (#21442) üzenetére


Alienhun79
tag

Köszi, kipróbálom.
Én most ezt a módot nyúzom, nagyon jó.

tesztoszteronstalkerista

(#21448) kislaki92 válasza op.erik (#21442) üzenetére


kislaki92
senior tag

autosave visszatöltésekor téged nem dob ki?

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#21449) kislaki92 válasza Phobion (#21446) üzenetére


kislaki92
senior tag

köszi!! :)

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#21450) Balathruin válasza op.erik (#21442) üzenetére


Balathruin
veterán

Na, így már 3MB/s+ :C

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.