Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21951) kislaki92


kislaki92
senior tag

van valaki aki misery 2-ik? :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#21952) kekeeci válasza ReznovMan (#21945) üzenetére


kekeeci
senior tag

Bocs, lehet bennem van a hiba, hogy nem értem, de elmagyaráznád ezt részletesebben, hátha lehet mégis segíteni valahogy a problémán.

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#21953) Antonius1978 válasza kekeeci (#21940) üzenetére


Antonius1978
addikt

Elfelejtettem valaszolni.
Nos, nem a velemenyem negativ, hanem ezek a modok nem tartalmaznak olyan fegyvert ami kellene a magyar fegyverekhez.Magyaran nincs olyan fegyver, ami hasonlitana a magyar fegyverekre.
Csak a Legendaryban volt ilyen fegyver - azok, amelyekrol kepet raktal be, de azoknak nem tudjuk hasznalni a modelljeit, mert egy kezet is tartalmaz a fegyver modellje mellett, tehat nem tudjuk oket hasznalni, mert a jatek osszeomlana.
Amit magyar fegyverkent tudunk feltuntetni - legalabbis magyar attervezesnek es gyartasnak, azokat mar nagyjabol megtalaltuk, xFreex neki is fekudt, hogy az alapjatek fegyverei melle beillessze oket.
Amig o ezeket csinalja, addig nekem jut a feladat, hogy a fegyverek adatait osszeszedjem.
Azaz hogy hany kilo a fegyver, miket lehet ratenni, milyen loszertipusra lehet atalakitani, mennyi a tuzgyorsasaga stb.
Erosen sajnalom, hogy a Legendary ShoC mod, mert tudtunk volna hasznalni belole +3 fegyvert.
Es idaig meg egyetlen CoP modnal sem lattam ezeket a fegyvereket amik a Legendaryban voltak.Azaz lattam, csak nem azokat amelyek kellenenek.

(#21954) shield válasza ReznovMan (#21945) üzenetére


shield
Topikgazda

Most már tényleg írd le mi a bajod a kicsomagolt fájlokkal, amit kekeeci is kér!
Múltkor leírtam, ha az szerint csinálod működnie kell. Én is csináltam már. Ha valami nem megy akkor részletesen kérdezz, ezért van ez a közösség hogy segítsen! Nem szégyen kérdezni.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#21955) batman91


batman91
őstag

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#21956) Antonius1978 válasza batman91 (#21955) üzenetére


Antonius1978
addikt

Egesz otletes :) Jopofa.

(#21957) hubai1979 válasza batman91 (#21955) üzenetére


hubai1979
őstag

De császár. :Y :Y

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#21958) shield válasza kislaki92 (#21943) üzenetére


shield
Topikgazda

Ezt a verziót használod?
MISERY 2.1 (All-in-one)

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#21959) kislaki92 válasza shield (#21958) üzenetére


kislaki92
senior tag

igen! pontosan ezt :)

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#21960) kislaki92


kislaki92
senior tag

Reznov ezt küldte át nekem...de elfelejtettem vele megnyitni az appdata-t.pl. engem is megzavart mert nincs gamedata ugye...most két lehetőség van...bár azt kétlem...vagy nem tudom ,hogy a .db fileokba van belekonvertálva az egész...a másik lehetőség ami biztos ,hogy az appdatában van..de ha kicsomagolta és tudta fordítani akkor ezek szerint csak így lehetett hozzájuk férni.ha hazaér akkor megkérem,hogy nyissa meg az appdatát és PS-eljen és akkor meglátjuk :)

shield
Antonius1978
kekeeci

bal oldal!

[ Szerkesztve ]

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#21961) Antonius1978 válasza kislaki92 (#21960) üzenetére


Antonius1978
addikt

Mit akarsz velunk tudatni ?

(#21962) kislaki92 válasza Antonius1978 (#21961) üzenetére


kislaki92
senior tag

hát leírtam...:D amit ti sem értetek.Ez Reznovnak a stalkeres mappája,modja amit fordítgat

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#21963) shield válasza kislaki92 (#21960) üzenetére


shield
Topikgazda

Szóval, megnyitotta a db. fájlt, abban lehet látni a könyvtár szerkezetet. Ugyanúgy kell elkészíteni egy újat, pl. ami nekünk kell, ...\config\text\eng..ebbe berakni a nyelvi fájlokat és az egészet berakod egy általad készített gamedata mappába. Amikor ez meg van akkor az egészet beteszed a játék mappájába. Az fsgame.ltx-et átírni és már működni kellene.
Sajnos a kipróbálásban nem tudok segíteni, mert még pár hétig kórházban leszek. Szerintem ahogy leírtam működni fog, vagy egy kis módosítással.
Ha jól látom a képen, akkor ez az Oblivion Lost Remake?

u.i.: még a localization.ltx -et is kell módosítani.

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#21964) shield válasza kislaki92 (#21959) üzenetére


shield
Topikgazda

Véleményed szerint mennyire nehéz a MISERY 2.1? Most olvasom moddb.com-on, panaszkodnak hogy az ellenség olyan messziről lövi a játékost, hogy Ő még olyan messzire nem is tud vissza lőni pontosan.
Azt olvastam, hogy a 2 is nehéz, de ha ennyire nehéz akkor nem veszi el a kedvét az embernek a játéktól?

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#21965) kislaki92 válasza shield (#21963) üzenetére


kislaki92
senior tag

sokat nem tudok a dologról..mondtam,hogy küldje át a letöltő linket de nem jön.így sajnos nem tudok segíteni és semmit sem tudok róla!

hát jobb mint a 2.0 szerintem sok hibát kiküszöböltek...eddig :D hát nekem a kedvemet nem veszi el de persze ez nehéz...nem az a futva leölöm a fél zónát mod :D

jobbulást! minden jó lesz! :)

[ Szerkesztve ]

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#21966) kislaki92


kislaki92
senior tag

normális videó felvevő program kéne! :D ami jó minőséget ad...és nem eszi meg a vinyómat mint a fraps! :)
játékot vennék fel vele! :):DDDD

[ Szerkesztve ]

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#21967) Musicking válasza kislaki92 (#21966) üzenetére


Musicking
aktív tag

Az MSI Afterburner-nek is van felvevő opciója, bár sose használtam ezt a részét.

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

(#21968) kislaki92 válasza Musicking (#21967) üzenetére


kislaki92
senior tag

köszi ki is próbálom mert fent van :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#21969) shield válasza kislaki92 (#21965) üzenetére


shield
Topikgazda

Akkor ebben hasonlít a SoC-Legendary-ra, abban sem lehet rambózni, mert hamar fekszik-nyugszik a Stalker. :D

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#21970) PeL


PeL
addikt

Üdv.

Valakinek sikerült végigvinnie az SGM 2.0 Geonezis addont? Mennyire játszható illetve mennyire stabil? Hiányzik a zóna és valamivel újra el akarom kezdeni. SHoC-hoz nem találtam olyan modot ami lekötne (próbáltam a Zone of Alienation-t de még mindig eléggé bugos és átláthatatlan a magazine mod része ezért nem kínlódtam vele inkább pedig lenne benne potenciál), CS-hez vérszegény a felhozatal, CoP-ban meg az SGM modok elég ütősek. A Geo addon (David.m.e. féle all-in-one pack) le van töltve a save corruption fix-el de amíg nem hallok meggyőző véleményt nem állok neki mert nem szeretnék belefutni valami game-breaking bugba a legnagyobb játék közepén. Szóval várom a tapasztalatokat és véleményeket a moddal kapcsolatban. ;)

(#21971) kislaki92 válasza shield (#21969) üzenetére


kislaki92
senior tag

jaja :D meg itt kapsz két olyan lövést és fekszöl :D persze nem csak te! most a túlélésért küzdök :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#21972) hubai1979 válasza shield (#21969) üzenetére


hubai1979
őstag

[link]

:F :F :F

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#21973) kislaki92 válasza hubai1979 (#21972) üzenetére


kislaki92
senior tag

én is miseryzek :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#21974) ReznovMan válasza kekeeci (#21952) üzenetére


ReznovMan
csendes tag

Nu! Szerettem volna a rus mappaban átírni át orosz szöveget magyarra. De mivel nem volt gamedata mappa rendszer csak egy halom db file, ezeket kicsomiztam total commanderrel. Meg is lett az összes mappa, benne a texekkel. Na és most jön a kérdés, hogy fogja kezelni a game a mappakat ha eddig csak db fileok voltak....

Az a szabadság, fiacskám, ha sohasem kell bocsánatot kérned!

(#21975) Vladi válasza rétisün (#21950) üzenetére


Vladi
nagyúr

Köszi, már megoldódott! Annyi, hogy egy bug miatt nem ment tovább a játék. Ezzel szívtam. :Y

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#21976) rétisün válasza ReznovMan (#21974) üzenetére


rétisün
veterán

ezért kell átírni az fsgame.ltx-ben a megfelelő sort, most nem tudom hirtelen melyiket :B de így tudja a játék, hogy a gamedata mappából dolgozzon, ne a .db fájlokból.

korábban már volt erről szó....bár én nem emlékszem, hogy átírtam volna (emiatt) az fsgame-t, mégis mennek a modok. :F

(#21975) Vladi: bug? egy staker játékban? nemá' :DDD

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#21977) Vladi válasza rétisün (#21976) üzenetére


Vladi
nagyúr

A zóna sötét oldalától már elszokatm. :D

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#21978) ReznovMan válasza rétisün (#21976) üzenetére


ReznovMan
csendes tag

$app_data_root$ = true| true| $fs_root$| _appdata_\
$game_data$ = true| true| $fs_root$| gamedata\
$game_ai$ = true| false| $game_data$| ai\
$game_spawn$ = true| false| $game_data$| spawns\
$game_anims$ = true| true| $game_data$| anims\
$game_levels$ = true| false| $game_data$| levels\
$game_meshes$ = true| true| $game_data$| meshes\
$game_dm$ = true| true| $game_data$| meshes\
$game_shaders$ = true| true| $game_data$| shaders\
$game_sounds$ = true| true| $game_data$| sounds\
$game_textures$ = true| true| $game_data$| textures\
$game_scripts$ = true| false| $game_data$| scripts\
$game_config$ = true| false| $game_data$| config\
$level$ = false| false| $game_levels$
$game_saves$ = true| false| $app_data_root$| savedgames\
$logs$ = true| false| $app_data_root$| logs\
$screenshots$ = true| false| $app_data_root$| screenshots\
$downloads$ = false| false| $app_data_root$| downloads\

OLR fsgame ltx ami itt fsolr.ltx...

Az a szabadság, fiacskám, ha sohasem kell bocsánatot kérned!

(#21979) Balathruin válasza rétisün (#21976) üzenetére


Balathruin
veterán

Átírni csak a ShoC-ban kell. :)

(#21980) kislaki92


kislaki92
senior tag

SHOC-ban nekem a csúnya árnyékra még mindig nincs megoldás...követ a kis buzi :(

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#21981) Aarpok válasza PeL (#21970) üzenetére


Aarpok
őstag

Nekem sikerült végigvinni és a kiadott javítással elég stabil lett (legalább is az "incorrect load" teljesen megszűnt).

Itt eladtam mindent.

Аарпок

(#21982) kekeeci válasza ReznovMan (#21974) üzenetére


kekeeci
senior tag

Közben elkezdtem letölteni, megnézem, és ha találok valami okosságot szólok.

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#21983) Antonius1978 válasza PeL (#21970) üzenetére


Antonius1978
addikt

Szia.Nekem sikerult.Nagyjabol ahogy emlekszem, ez egy kibovitett Enot kb.Ahogy emlekszem egyes dolgok egyeznek az Enottal - a kuldetesekre ertem, de vannak ujak is.
Ahogy a menteseket nezem, kb 4 honapot jatszodtam vele (tavaly juliustol novemberig) :Y
Az elejen nem volt tudomasom errol a Save corruption Fix-rol, vagy mirol - ha jol emlekszem Aarpok arulta el, amikor nagyon sokszor osszeomlott a jatek.Valami olyasmirol van szo, hogy a targyak szama, vagy valami egyeb dolog nem fert el valamilyen allomanyban, palettan, csak egy x szamu, a javitas ezt megduplazza, igy elvileg nem szabadna sokszor osszeomoljon.Az elejen amig ez nem volt meg, rengeteget szivtam - kb Janovtol Pripjatyig - mert ha felvettem egy bizonyos targyat, akkor az istennek nem engedett at mas palyara.
Be kellett toltsek egy regebbi mentest, ujracsinaljak bizonyos kuldiket, es lessem, hogyha felveszek egy kepzodmenyt vagy egy akarmilyent targyat - lehet az valami kuldetestargy, fegyver, kepzodmeny stb, akkor ujra osszeomlik-e.
Pl a tudosok kuldetesenel - ami ki van bovitve asszem meg az Enothoz kepest is - amikor anomalia szkennereket kellett elhelyezni Zatonban is ?! vajon tenyleg jol emlekszem ? allandoan osszeomlott.
Aztan osszeomlott meg Pripjatyban, amikor felvettem egy egyedi rejtekhelyrol valami egyedi kepzodmeny, pl Dragon Eye, vagy Helium, vagy mar a fene emlekszik hogy melyik volt.Ugyanott volt egy tudomanyos sisak is, ha jol dereng, vegulis attol omlott ossze inkabb.
Szerintem ne hagyd ki, mert megeri vegigtolni, egesz jo elmenyt nyujt.Ha meg a fix ellenere is osszeomlik parszor, akkor se add fel, hisz lathatod en mennyit kinlodtam vele hogy vegigvigyem.Nem hinnem hogy valoban 4 honap kellene a vegigjatszasahoz, sztem ez a sok osszeomlas szamlajara irhato, hogy ennyi ido kellett.

Ha megsem vagsz bele, akkor ajanlom a SoC modot, aminek Fotograf a neve.Kisse nehez az elejen, mert szarul forditott angol a szovege, de a tortenet egeszen egyedi, es nagyon tetszik.Ez az elso SoC mod aminek nekivagtam, eddig mind CoP modokkal jatszodtam.Ha pedig mar azzal is jatszodtal, akkor nem tudom mit ajanljak : jatszodtal mar a leforditott AMK Devolutionnal ?

(#21984) ReznovMan válasza kekeeci (#21982) üzenetére


ReznovMan
csendes tag

oksa.... :)

Az a szabadság, fiacskám, ha sohasem kell bocsánatot kérned!

(#21985) Musicking válasza kislaki92 (#21980) üzenetére


Musicking
aktív tag

Mióta a steames SHOC-t 1.006ra frissítették azóta van nálam is ez az árnyékos "effekt", a nemrég kiadott GOG verzióval sincs másképp. Viszont az emuDVD-s verzió esetén sosem találkoztam ezzel, hiába volt felpatchelve 1.006ra. Hasonló aniomália volt a steames COP esetén is, ott a Complete MOD akadt ki mindig Yantar és Zaton közötti utazáskor, a virágbolti meg tökéletesen futott a moddal.

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

(#21986) kislaki92 válasza Musicking (#21985) üzenetére


kislaki92
senior tag

meg van az összes S.T.A.L.K.E.R. + még a radioactive edition is de a soc amit vettem alapból fel volt patchelve 1.0006-ra...és az alapjáték kb 4 percig töltött be..........mod nélkül....virágbolti verzió meg 1 perc alatt...és a gépem meg meg van hozzá elég rendesen...szóval kaptyák be a vígíít :D
az árnyék mind a két verziónál ott van...

[ Szerkesztve ]

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#21987) Alienhun79 válasza PeL (#21970) üzenetére


Alienhun79
tag

Van még egy jó amit kipróbálhatnál, [link] , [link]

csak azt nem tudom ide, hogy jutsz át :F

meg ide :O

Amúgy, szerintem stabil s jó mód.

tesztoszteronstalkerista

(#21988) hubai1979 válasza Alienhun79 (#21987) üzenetére


hubai1979
őstag

[link]

Ez is van.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#21989) Antonius1978 válasza Alienhun79 (#21987) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nem is tudtam, hogy a Misery ezeket a palyakat is tartalmazza :F
Dark Valley, Agroprom, Military Warehouses...erdekes.Vagy ez valami Misery+masik mod egyben ?

(#21990) hubai1979 válasza Alienhun79 (#21987) üzenetére


hubai1979
őstag

Figyi már mester,hány harapást bír ki a karaktered ebben a modba mielőtt meghal és mennyi lövést,gondolom egy találat és orra is esik. :F :F

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#21991) Alienhun79 válasza Antonius1978 (#21989) üzenetére


Alienhun79
tag

A kérdésedre a válasz :

Sajnos csak Agropromra tudtam át menni, a többi pályára nem, viszont van egy anomália ahol lehetne valamit okoskodni, csak nálam nincs semmi itt, pedig vagy ezerszer körbe jártam :F

tesztoszteronstalkerista

(#21992) Alienhun79 válasza hubai1979 (#21990) üzenetére


Alienhun79
tag

Ajaj neked nem fog tetszeni, mert olyan túlélősegylövéseshalottas, de nekem pont ezért tetszik, amikor valaki leszed egy bogyóval és nézel mint a moziban, hogy ez meg mi vót, hja és mellesleg ha jön egy disznó (a tank) ecsém annak egy egész heveder sörét sem elég, de nekem bejön a szenvedéses Miserys cuccos.
Amit linkeltél köszi, már rajta vagyok mint, vasorrú bába a mágnes asztalon :P

[ Szerkesztve ]

tesztoszteronstalkerista

(#21993) hubai1979 válasza Alienhun79 (#21992) üzenetére


hubai1979
őstag

Köszönöm szépen a részletes tájékoztatást. :U :U :U

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#21994) kislaki92 válasza Alienhun79 (#21992) üzenetére


kislaki92
senior tag

misery 1.0+sgm? :D vagy újabb miserys verzió?és honosítás működik vele?mondjuk az sgm-é?

[ Szerkesztve ]

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#21995) Aarpok válasza Alienhun79 (#21987) üzenetére


Aarpok
őstag

Amennyire emlékszem az sgm2.2 - es múltamból a dark valley az x8 - as laborhoz való küldetés környékén jelenik meg (értesítés lesz róla).Agropromba át lehet menni a déli fensíkról,de max az ellenséges erők likvidálására (később amúgy is lesz küldetés oda).

Аарпок

(#21996) Alienhun79 válasza hubai1979 (#21993) üzenetére


Alienhun79
tag

Hubiiii naaa, nem akartam elvenni a kedved, csak őszinte voltam, akkor tessék ki próbálni s lepj meg :K

tesztoszteronstalkerista

(#21997) Alienhun79 válasza kislaki92 (#21994) üzenetére


Alienhun79
tag

Misery első verziója + 2.1 SGM, a honosítást nem próbáltam, de szerintem nem esélytelen a 2.2-t rátenni.

tesztoszteronstalkerista

(#21998) kislaki92 válasza Alienhun79 (#21997) üzenetére


kislaki92
senior tag

köszönöm! onnan letölthető ahonnan linkelted? :)

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#21999) Alienhun79 válasza Aarpok (#21995) üzenetére


Alienhun79
tag

Nem hiszem, az oka az, hogy végig vittem a módot sőt, már azon túl vagyok, mivel maradtam és nem mentem el a helikopterrel, így van küldetés npc-k és jelenleg a fő küldetés az, hogy minden zombit likvidálni kell Pripatyban, rohadt sokan vannak, jó sokat berakott.Viszont a bogarat be ültetted és megyek még egy kört hátha bejön :K

tesztoszteronstalkerista

(#22000) kislaki92 válasza Alienhun79 (#21997) üzenetére


kislaki92
senior tag

hú dobnál egy letöltő linket mert nem megy az orosz :D meg látom neked angol :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.