Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13401) Anubiss válasza PeL (#13399) üzenetére


Anubiss
tag

Akkor ez kell nekem! Ennek melyik a legújabb verziója? Mert láttam 1.0-t meg Patch 2-t meg 2.0-t is és nem tudom melyiket kell meg leszedni.

(#13402) Physicist03 válasza Anubiss (#13401) üzenetére


Physicist03
senior tag

2.0 még csak készül. Az 1.0 kell és a patch 2 hozzá.

(#13400) Physicist03: Közben megtaláltam.

[ Szerkesztve ]

(#13403) Aarpok válasza Carasc0 (#13389) üzenetére


Aarpok
őstag

Szerintem kevered a complete - el abban van csak Wish Granter az sgm módokban nincs.Elég könnyű működésre bírni Esc + F1 nyomva tartásával.Ez azonban csak a Complete mód kiváltsága.

Аарпок

(#13404) rétisün válasza Aarpok (#13403) üzenetére


rétisün
veterán

az enothoz (meg a sniperhez, misery-hez, stb) jó a voron spawnolós mod, esetleg kicsit átszerkesztve a mefelelő fájlt, hogy benne legyen, ami kell. vagy ott van Physicist03 megoldása....

(#13398) Physicist03: legalább most tudja, mi nem kell neki :))

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#13405) Aarpok válasza rétisün (#13404) üzenetére


Aarpok
őstag

Na igen ezt tudom én is a kérdés viszont a Wish Granter - ről szólt és ezt gyárilag beépítették a Complete módba.Ilyen néven egyik sgm módban sincs.Szerintem a completebe is kár volt beletenni mert ha használja valaki az nagyon játékélmény romboló tud lenni.Szinte induláskor akármit megtudsz szerezni erőlködés nélkül(arti,ruha,fegyver,toolok stb.. )

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#13406) Physicist03


Physicist03
senior tag

OLVASSÁTOK EL AZ ELSŐ HOZZÁSZÓLÁST!!! :))
Remélhetőleg most már nem kellesz mindig ugyanazt újra leírnunk :DDD

(#13407) McTuja


McTuja
tag

Kardán már 10 napja nem kel fel mit kell átirni hogy felkeljen ??

https://prohardver.hu/tema/s_t_a_l_k_e_r_call_of_pripyat/hsz_30126-30126.html

(#13408) Aarpok válasza Physicist03 (#13406) üzenetére


Aarpok
őstag

A smrter 0.41? Ez szerintem kimaradt.

(#13394) TTomax A Complete alapból tartalmazza az AF3 - mat és az absolute nature,structure 2.0 - ás verziókat.

Compelete módból van 1.2 - es [link]

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#13409) Physicist03 válasza McTuja (#13407) üzenetére


Physicist03
senior tag

Végleg kiütötte valami bug :DD Szerintem töltsd vissza addira ahol még nem alszik.

(#13408) Aarpok: Igen, sajnos ezt kifelejtettem :W

[ Szerkesztve ]

(#13410) Dhampir válasza McTuja (#13407) üzenetére


Dhampir
félisten

Aludjál még 10 napig, de legyen elég kajád, hogy felkeléskor ne halj éhen. :DDD

(#13411) Physicist03 válasza Aarpok (#13408) üzenetére


Physicist03
senior tag

Az orosz fórumon csak ez volt. Amit te linkeltél az 1.0.2 nem 1.2. Valószínű a kettő majdnem ugyanaz, csak valaki újított rajta egy picit :K

(#13412) Aarpok válasza Physicist03 (#13409) üzenetére


Aarpok
őstag

Gratulálok elég jól összeszedted őket :C Csak ahogy néztem a SMRTER kimaradt illetve a Complete - ből van frissebb.

(#13411) Physicist03 Igazad van mondjuk én ezzel játszottam 1.0.2

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#13413) Physicist03 válasza Aarpok (#13412) üzenetére


Physicist03
senior tag

Majd még hozzá lehet adni az SMRTER-t is. Úgyis kellesz még frissíteni ha jönnek újabb modok. A Sniperen gondolkodtam még, de az lényegében ugyanaz mint az Enot ugyhogy inkább kihagytam (meg ugye az alapjátékot is tartalmazza ami nem éppen legális :DDD Nem szerettem volna, hogy a moderátor lássa.

[ Szerkesztve ]

(#13414) Aarpok válasza Physicist03 (#13413) üzenetére


Aarpok
őstag

Igen biztosan lesznek még új módok a játékhoz akkor majd érdemes lesz bővíteni az 1 hsz - t. :K
Szerintem jól tetted,hogy azt nem irtad ki jobb a békesség.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#13415) Antonius1978


Antonius1978
addikt

Skacok, kellene egy kis gyorssegely...tudom hogy volt mar rola szo, de nem akarok visszaporgetni 1000 hozzaszolast.
A Hajnalos kuldirol van szo, elvittem 5 pancelt a tudoshoz aki atalakitotta oket.Most szet kell hordjam 5 helyre.
Ugye jol gondolom hogy a pancelokat is el kell helyezni abban a szemelyi taroloban ?
Nos, ugy tunik hogy hianyos a leiras, mert ir Abakant vagy Sig550at vagy valami 1300as soretest fegyvernek, aztan egy masodik altalunk hasznaltat (ez tokmindegy hogy milyen, es hogy milyen az allapota ? lehet pisztoly, puska, gepfegyver, barmi ?). A Veles detektort az ertem, azzal semmi gond, de van valami fura megnevezesu es szamu dolog, az mi akar lenni ? Aztan meg irja hogy barmilyen kotszer, sugarzas elleni gyogyszer stb kell meg. Ezek barmelyikebol 1 darab, vagy minden tipusbol 1-1 ?
Szoval valaki megkerem sorolja fel hogy mi a fenet kell oda beletenni.

Masik dolog : van az Ordog Viraga kuldi, 1et megtalaltam Jupiter melletti anomaliaban, de a magyarazo szoveg még valami patakrol ir, hogy ott is lenne...hol van az a patak, es merre lehet a patak utan megtalalni a 3ik Viragot ? Es aki ezt mar vegigvitte, mi a kuldi vege, egyaltalan megeri vele foglalkozni ?

Harmadik dolog : szerintetek vegyek 1 Hajnalos exo pancelt ? osszbe mennyibe kerul ?
A tudosok bunkereben levo kereskedotol erdemes egy nagyon fejlett SEVA-t rendelni ? Valami okologiai cucc...

(#13416) fpeter07


fpeter07
veterán

Na folytatom a sorozatot. Telepítésnél csak három nyelvet dobott fel. Később tudtam választani, az angol felirat/orosz szinkron és a full angol opció között. Ezzel nagyon nem lettem kisegítve, de talán amit letöltöttem german patch, jó lesz a játékhoz.

(#13417) rétisün válasza Antonius1978 (#13415) üzenetére


rétisün
veterán

ördög virága eddig 5 anomáliában bukkant fel. különösebben nem érdemes foglalkozni vele, a sztori szempontjából semmi jelentősége, megtalálod-e őket, vagy nem, némi pénzt meg pár cuccot kapsz, ha megvannak.

hajnal raktárak

hajnal exo-t inkább érdemes megvenni, a seva csak anomáliák ellen véd, az exo golyó-, ütésállóságban sokkal jobb, fullra fejlesztve anomáiák elleni is jó védelmet nyújt, főleg pár artival megtámogatva.
hogy mennyibe jön ki, azt nem tudom, mindenképpen érdemes előbb a szerelői bónuszt megszerezni, ha még nincs meg, sokkal olcsóbb lesz minden javítás, fejlesztés az adott szerelőnél.

(#13416) fpeter07: üdv a zónában! (is) nem tudom, melyik moddal vagy alapjátékkal akarsz-e játszani, de majd' mindenhez van magyarítás.

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#13418) fpeter07 válasza rétisün (#13417) üzenetére


fpeter07
veterán

Szerencsére szorgos csapataink vannak az országban. Ha a németet nem tudom előcsalni, maradok majd a magyarnál. Össze kell kötni a kellemest a hasznossal. :)
Hogy ha elkezdenék kapásból modokkal játszani, szerintem sosem érnék a végére. Annyi időt meg nem akarok rászánni.

Holnap majd kiderül, ma már nem érdemes elkezdenem.

(#13419) Antonius1978 válasza rétisün (#13417) üzenetére


Antonius1978
addikt

Igen epp a te leirasodra emlekeztem.
Mostmar ertem, az a fura betu es szam, a loszer tipusara vonatkozott.Kimondottan csak ez a loszer lehet ?
*Most latom irod mindegy milyen...
Fegyvernek meg ir Sig550 es valami 1300as soretest is, akinek nincs Abakan, az gondolom azt is rakhat...
Az utolsohoz epp nincs Abakanom, de van egy folos Sig550em.

Az a gubanc, hogy ugye kiakad a progi, Zatonba nem tudok visszamenni.Ezert fogtam neki ezen a palyan minden kuldit megcsinalni...Mindenesetre, van vagy 350 ezrem - lehet hogy Zatonban meg van 400 ezrem, de ugy emlekszem, hogy a bankarnal betett penzeket osszeszamolja palyanken, azaz osszeadja, ha ez igy van, akkor lehet a Seva fejlesztesere ment el a 400 ezer+fegyverekre - es akkor abbol gondolom meg tudom venni a Hajnal Exot.
Janovban lehet talalni szerszamkeszletet ? a Durvat meg Finomat ? Az utolso az Pripjatyban van azt tudom...
Mert ha lenne, akkor legalabb reszben fel tudna Nitro fejleszteni a Hajnal Exot amit megveszek...

Pripjatyban a szerelo minden tipusu fegyvert tud fejleszteni ? Mert at akarok vinni par fegyvert, amihez Nitro nem ert...de ha a pripjatyi sem tudja, akkor eladom inkabb oket.

(#13420) TTomax válasza Aarpok (#13408) üzenetére


TTomax
nagyúr

Köszönöm! :R

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#13421) TTomax


TTomax
nagyúr

Felraktam a Miseryt...le is töröltem,azt még csak megértem hogy 200fps-böl 60lesz...de hogy olyan vak sötét lett az egész játék,hogy alig láttam valamit... (nappal)...értem én hogy a hangulatot próbálták prezentálni,díjaztam a szép textúrákat,bár a csillogó szétrohadt hajóért nem voltam oda... (sőt az összes tárgy olajos fényben csillogott),de ezt a sötétséget én nem tudtam megszokni... marad a complet mod... itt az elérhetősége,mert az 1hsz-ben egy régebbi bugos verzió került bele... [link]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#13422) rétisün válasza Antonius1978 (#13419) üzenetére


rétisün
veterán

nitro is tud minden fegyvert, ruhát fejleszteni, ha megvannak a szerszámai. javítani meg alapból is tud.

én találtam zatonban is kalibráló szerszámot, finom munkához valót meg pont nem, pedig előbb inkább az kellett volna. ha az nincs, nem tudsz fullra fejlesztetni, hiába van meg már a kalibráló. szóval ez megint olyan, hogy a játék éppen hova mit tesz a lehetséges helyek és a 3 féle szerszám variálásával.

pripjaty megint más, mert oda meg katonai szerszámok kellenek. főleg ha katonai exo-t veszel, azt csak a prijatyi szerelő tudja csak fejleszteni, de csak akkor, ha megkerested neki a szerszámokat (2 féle)

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#13423) Plazmacucci válasza TTomax (#13421) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Szerintem complete mod plusz absolute packokkal lehet a legjobb eredményt elérni. Na meg armosfeare ha az égboltra izgulsz :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13424) Antonius1978 válasza rétisün (#13422) üzenetére


Antonius1978
addikt

Van terkeped Zatonrol (nem Zaton, JANOV), hogy hol erdemes keresni a szerszamkeszleteket ? A penz nem gond, meg tudnam venni a helyet, de Zatonba nem tudok visszamenni...
Amugy engem a Janov-i szerszamok erdekelnek, ott lehet talalni ?

[ Szerkesztve ]

(#13425) Aarpok válasza TTomax (#13421) üzenetére


Aarpok
őstag

Megértelek nálam is elég sokszor volt sötétség mert szinte mindig viharok dúltak a zónában.Elég kevés alkalommal láttam napsütést az is inkább köddel párosítva.

(#13424) Antonius1978 Cementüzemtől nem messze van 1 leszakadt híd,volhov rakétatelep,ahol az oázishoz kell lemenni,hamukupac anomália.Kb most ennyi jut eszembe.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#13426) Aarpok válasza Antonius1978 (#13424) üzenetére


Aarpok
őstag

A jupiter üzemben is lehet találni 2 helyen is javítóüzemben az egyik asztalon vagy lemész a lépcsőn egy járatban haladsz és mielőtt felmennél a lépcsőn az előtt van egy beugrás ott is előfordul.Végül is az az igazság az alapjáték helyein kivül szinte bárhol lehetnek.

Аарпок

(#13427) rétisün válasza Antonius1978 (#13424) üzenetére


rétisün
veterán

térképek, de a jelölt helyek inkább nem túl pontoak. a rakétatelepen pl. annak az épületnek a bejárata mellett találtam szerszámot, ahol szokolov levele volt, meg a zárt fegyverraktár. a térkép szerint meg az udvaron, az uaz környékén van.

(#13428) lsc: ha jól emékszem, valami ládák alól kilógva is vannak dokumentumok, meg talán egy szék alatt....ha csak nem keverem valamelyik másik doksikeresgélős küldivel.

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#13428) lsc


lsc
nagyúr

Úgy néz ki itt megállok /X18/, egyszerűen nincs 3. csomag dokumentum, mindent kinyírtam mindenhol jártam, a második után jön hogy hagyjam el a labort, kimegyek, semmi.

Az élet kegyetlen .

(#13429) hubai1979 válasza Physicist03 (#13411) üzenetére


hubai1979
őstag

Hogy jutok át Janovra.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#13430) lsc válasza rétisün (#13427) üzenetére


lsc
nagyúr

Egyszer itt van egyszer ott, már legalább 5 helyet tudok, csak egy körben nem jön össze a 3.

Az élet kegyetlen .

(#13431) bunfi


bunfi
őstag

Elakadtam egy kicsit a Hajnalos, magánnyomozós questben. Három helyet kellett ellenőrizni, ebből kettőt ellenőriztem, viszont valami miatt a Vaserdőt hanyagoltam és most amikor ismét visszamentem Zatonba, már nem volt ott a qm. Közben Jupiterben összefutottam a lezuhant robotrepülő memóriamoduljának megszerzése után visszafelé egy csapat - akkor még azt hittem - random stalkerral, akiknek segítettem túlélni a kimérát (kicsit zokon vette, hogy 2 db 40mm-es gránáttál arconcsókoltam). Aztán kiderült, hogy ők Hajnalosok és kérdezik, hogy nem akarok-e beállni közéjük. Most mi a teendő/hol rontottam el a questet, ami miatt bugos lett? Valami ötlet?

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#13432) Aarpok válasza bunfi (#13431) üzenetére


Aarpok
őstag

Pedig jól leirtad,hogy hol hibáztál nem nézted meg a helyekből a vaserdőt.Ha van mentésed töltsd vissza mikor felvetted és indulj neki újra.

Аарпок

(#13433) Antonius1978 válasza Aarpok (#13426) üzenetére


Antonius1978
addikt

Aha, erre emlekszem, legalabbis az alagsori helyre, valami nagy hengerszeru tarolo mellett volt...ugy latszik, hogy regebben osszeszedtem onnan, de most olyan mentessel vagyok, ami az elott volt.

Koszi Sun, megnezem oket.

(#13434) bunfi válasza Aarpok (#13432) üzenetére


bunfi
őstag

Háááát... Szerintem azóta már nagyon sok mindent megcsináltam és végre találtam egy hk 417-et és akkor most kukázhatom. Nagyszerű.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#13435) rétisün válasza bunfi (#13434) üzenetére


rétisün
veterán

ha visszamész a vaserdőhöz (pontosabban a mellette lévő teherautós részhez) nem fogadja el a játék, hogy a helyet megnézted? én úgy emlékszem, hogy ez a magánnyomozósdi független attól, hogy már hajnalos vagy-e vagy sem.
lesz a hajnalosoknak is ilyen nyomozgatós küldije, de az még később.

(#13433) Antonius1978: ha nem találod meg őkat, még mindig lehet csalni egy kicsit. amíg nem tudtam, hogy a 3 szerszámot csak pripjatyban lehet összszedni (azaz területenként van 1-1 fajta), én is folyamodtam ilyen módszerekhez :B

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#13436) Aarpok válasza bunfi (#13434) üzenetére


Aarpok
őstag

Ha nem érzed szükségét a küldetés befejezésére akkor hagyhatod és mehetsz tovább.Nem mindig jó taktika belekapni a feladatokba érdemesebb inkább lépésről - lépésre haladni.Itt ha megvizsgáltad volna a helyeket mehettél volna akár jupiterre is mert várakozni kell hogy folytatódjon a küldetés.

Azért süni javaslatát is megpróbálhatod hátha mégse kell kukáznod amit eddig elértél.

(#13435) rétisün Ne tessék csalni,mert a játék bosszút áll azokon akik még csak rágondolnak is :DDD

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#13437) bunfi válasza Aarpok (#13436) üzenetére


bunfi
őstag

Elméletileg járnom kellett ott, mielőtt elmentem Jupiterre, nem hiszem, hogy nem csináltam volna meg. Valahol elszúrtam, ez van. Megnézem, mikor van mentés és újra megcsinálok mindent. Csak zavar, hogy a 80 dobozom ugrik mindkét szerelőnél, a fullos SEVA, a 417 és egy csomó artifact. Még körüljárom a dolgot, de nem szeretek questet megoldatlanul hagyni. Csak ha belegondolok, hogy mit szenvedtem a mutánsvédelmi küldetéssel Noénál... uhhh.

(#13435) rétisün: Hogy érted, hogy területenként? Mármint az alapjátékban?

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#13438) Aarpok válasza bunfi (#13437) üzenetére


Aarpok
őstag

Elviekben ha megnézted mind a 3 helyet utána beszélni kell Gontával és ezután várakozni kell az információkra.Ezt az időt lehet kihasználni más küldetések lebonyolítására.

Аарпок

(#13439) bunfi válasza Aarpok (#13438) üzenetére


bunfi
őstag

És azt kiadja marked questnek, hogy menj beszélj Gontával, vagy magadtól kell rájönni? Most már kezd idegesíteni a dolog, mert itt az irodai gépemen valamiért nem hajlandó az otthoni mentésekkel dolgozni, hiába elhoztam az installt otthonról és kicseréltem az installt.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#13440) Aarpok válasza bunfi (#13437) üzenetére


Aarpok
őstag

Az alapjátékban ugye területenként 2 db szerszámkészlet található. Az sgm 2.2 ben is így van csak ugye pripyatban még + 2 db van mert a katonai szerelőnek is lehet találni.Meg esetlegesen a szerszámok elosztása nem mindig követi az alapjátékét.

(#13439) bunfi Ugye Gonta adja a küldetést valaki pedig megadja a 3 helyet (bocs,de most már nem emlékszem,hogy ki) ezután megvizsgálod a helyeket és a 3. után egyszerre adja,hogy beszélj a munkaadóval (ő pedig Gonta).Beszélsz vele és mondani fogja,hogy várni kell az információkra mert megszaladt a rádiókapcsolat és nem tudja pontosan mi a helyzet.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#13441) bunfi válasza Aarpok (#13440) üzenetére


bunfi
őstag

Ezt csak megerősíteni tudom, mert kalibrálóból megvan már mindkettő, viszont a másik kettő Pripyatban van, a két katonai mellett. Gondolom majd a katonai szerelő tud majd érdemben hozzászólni az olyan fegyverekhez, mint a G36 vagy a HK417. Habár szerintem ez így egy kicsit hülyén van megoldva. Egyébiránt hogyan működnek ezek a javító szerszámkészletek? Mert nekem egyik gombra kattintva sem szerelte meg, pedig próbáltam mindenféle módon, rajtam van az elhasználódott ruha, nincs rajtam, van cseredarab a hátizsákban, a cseredarabot viselem, de sehogy nem sikerült...

szerk Értem a folyamatot és majd kiderül, hogyan sikerül ezt megoldani. Speciel ez a küldetés nem volt rajta a halállistán, aminél vigyázni kell, mert könnyű elszúrni

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#13442) Physicist03 válasza hubai1979 (#13429) üzenetére


Physicist03
senior tag

Sehogy, ez a mod csak Zatonban játszódik.

(#13443) Aarpok válasza bunfi (#13441) üzenetére


Aarpok
őstag

Maga a javítás úgy működik,hogy a szerelőnél nyomsz egy F - et és alul van a javítás/módosítás felirat.Rákattintasz kiválasztod a ruhát és a szerelő oldalánál választod a javítást.A fejlesztésekhez pedig kellenek a szerszámkészletek.Hiába van nálad a kalibráló az egyszerű és finom javításokat azok nélkül nem tudja megcsinálni.Kardánnál még pluszba 2 üveg vodkát is kell adnod enélkül szintén nem csinál semmit.

Аарпок

(#13444) Antonius1978 válasza rétisün (#13435) üzenetére


Antonius1978
addikt

Csalni nem csalok, mert azt nem szeretem...most megyek es osszeszedek ezt-azt ami hianyzik az 5 helyre, es kozben benezek a gyarba is a szerszamkeszlet vegett.
Kesobb meg irok, ha valahol elakadok, vagy valami erdekeset tapasztaltam...

(#13445) ZetorGumi


ZetorGumi
addikt

Az In Spite of Death modhoz valaki készít mgyarítást? :)
Avagy valahol fellelhető hozzá normális angolosítás. Mert a translate-s nem épp a legjobb, és így számomra élvezhetetlen a mod.

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#13446) bunfi válasza Aarpok (#13443) üzenetére


bunfi
őstag

Én a ~2 kilós aktatáskaszerű képződmények használatára gondoltam.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#13447) Aarpok válasza bunfi (#13446) üzenetére


Aarpok
őstag

Aha szóval jobbklikk rá használ felugrik egy ablak ott válaszd csak a javítókészlet használata. :K

Аарпок

(#13448) Antonius1978 válasza Aarpok (#13447) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nalam neha ez nem mukodik, egyszeruen nem tudom hogy hogy a fenebe kell hasznalni a taskat...vagy ha nagyon le van rongyolodva a pancel, akkor nem javitja ? kiir valami olyasmit hogy a cucc "is not in slot", azaz nincs a foglalatba.

Retisun : ha mindent helyesen helyezunk el azon a helyen, akkor az adott ladanal a kuldetes eltunik ?
Honnan tudom, hogy minden oke ? Az utolso helyre Sig550et tettem, hozza loszert, meg minden a banatot, pont ahogy mutattad, de nem irt ki semmit, akkor vagy muszaj Abakant tenni, vagy nem irja ki, csak akkor amikor mind az 5 helyesen van feltoltve ?

(#13449) bunfi válasza Antonius1978 (#13448) üzenetére


bunfi
őstag

Nálam is pontosan ezt írja ki, némi értelmezhetetlen szöveg mellett, mert nincs cirill lokalizáció telepítve.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#13450) Aarpok válasza Antonius1978 (#13448) üzenetére


Aarpok
őstag

Na akkor ezt 2 részre kell venni.Van olyan amikor csak a javítókészletet használja és az mindenképpen kell,hogy működjön (kivéve az enotnál ott bizonyos % alatt nem megy).A másik lehetőség ha van olyan fegyvered pluszban mint amit javítani akarsz azt bizonyos donorként használja és abból javítja.Nem tudom így most ez mennyire érthető,de bízom benne,hogy igen.

Аарпок

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.