Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12301) Vladi válasza Antonius1978 (#12299) üzenetére


Vladi
nagyúr

painball meg air puskákat elő és irány Ózd. :D

süni: Jah.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#12302) rétisün


rétisün
veterán

a gps konduktor mér' nem működik a sötét-völgyben? :O (enotban lehetett használni ott is)

de legalább találtam egy ilyet :))

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#12303) Antonius1978 válasza Vladi (#12301) üzenetére


Antonius1978
addikt

Reszemrol kisse nehez lesz, nagy a Szekelyudverhely-Ozd tav :P :)
Amugy az Ozd-i vasuzem kornyeken van ez a dolog ?

(#12304) Medvelászló


Medvelászló
senior tag

Hali All!
Valaki segítsen légyszi!
Novikovnak leadtam a konfig és koncepciós papírokat(Cementgyár és Volhov rak.bázis)majd azt kérte hogy vigyek el valami cuccot a Jupiter üzemből de nem jelzi a térképen.Bent vagyok az üzemben és lóf@szt sem találok.Valaki adna pontos leírást mit és hol keressek pontosan?

(#12305) Aarpok válasza Medvelászló (#12304) üzenetére


Aarpok
őstag

Egy szerszámkészlet kell neki,de ezt is mutatnia kellene (már mint a helyét).Nézz körül ott ahol azt a doksit találtad ami arról szól,hogy az alagutat feltöltötték gázzal.Ezt akkor találod meg mikor papírokat kell keresni a pripyatba vezető úthoz.

(#12306) rétisün Akkor lehet ennek sincs fix helye,de a lényeg hogy mutatnia kell hol van.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#12306) rétisün válasza Medvelászló (#12304) üzenetére


rétisün
veterán

valami nálad nagyon nem jól működik :(

gondolom a detektorfejlsztéshez szükséges szerszámokat kellene neki elvinned, azt pedig mutatnia kéne a pda-n, hol vannak (legalábbis az sgm és a sniper modban is mutatta nálam, nemrégen csináltam én is ezeket a küldiket)

(#12305) Aarpok: nálam most mindkétszer abban a fura építményben volt, amelyiknek az alján a csőben lövész levele van elrejtve.
előtte viszont ott, ahol mondod.

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#12307) dodopek válasza rétisün (#12306) üzenetére


dodopek
addikt

Nekem is ott volt a sima 2.2ben...

(#12308) rétisün válasza Medvelászló (#12304) üzenetére


rétisün
veterán

annyi minden küldinél nem jelez nálad a pda, be van kapcsolva egyáltalán, hogy a mellékküldiket is mutassa?

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#12309) Medvelászló


Medvelászló
senior tag

Ez kurva jó lesz,valami gebasz van nálam mert a zatonbéli letapogatókat sem mutatta elsőre(írtam is nemrég)
Asszem megint neki fexek a küldinek,ha nem műkszik akkor hagyom a francba az egészet.
Köszi a segítséget skacok!

(#12310) Medvelászló válasza Medvelászló (#12309) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Hál istennek és a mentéseknek,leadtam ismét a papírokat most már jelöli a térképen a szarszámokat!
Köszi a helpet mindenkinek! :R

(#12311) dodopek


dodopek
addikt

Felvettem a noé küldetést... Van erre elkülönítve 250 sörét, 20 M203, 600 lőszer a géppityuba, meg persze RPG a controllernek... :)

(#12312) Aarpok válasza dodopek (#12311) üzenetére


Aarpok
őstag

Elég lesz kolléga :K Azért a helyedben 2 alfa csapatot is felbérelnék biztos ami biztos alapon :D

Аарпок

(#12313) rétisün válasza dodopek (#12311) üzenetére


rétisün
veterán

controllernek jó a sniperes headshot, azt már nem tudja kontrollálni :N :DDD persze azért sniper, hogy ne kelljen közel menni :D

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#12314) Medvelászló válasza dodopek (#12311) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Sztem egyik legnehezebb meló a játékban,én rpg-vel,a controllert meg M14-el oldottam meg.

Más:Hajnal bázis-valami poénos küldi-Janov és cementgyár közti állomás kék lebegő izgő-mozgó izék amiket szét kell lőni,aztán ha eltűnt az utolsó is valami RKB-86u szarszám kell valami szerelőnek de semmi a térképen.
Valakinek ötlet?

(#12315) rétisün válasza Medvelászló (#12314) üzenetére


rétisün
veterán

az katonai szerszám, majd csak pripjatyban kell, de oda is csak akkor, ha katonai exo-t akarsz fullra fejleszteni. ami egyébként egy jó kis cucc, de a lényeg, hogy ezt időnként bedobja a játék (pl. a csirkénél szokta még) nem kell vele törődni, ez nem küldi, csak egy apró bug.

tényleg, pripjatyban talált valaki csirkét?

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#12316) Aarpok válasza Medvelászló (#12314) üzenetére


Aarpok
őstag

Azt nem tudom miért irja,de a lényeg az kísérd vissza a túlélőt és ennyi a meló.

(#12315) rétisün Még alfa csapatot sem csirkét meg főleg nem :N

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#12317) dodopek válasza Aarpok (#12312) üzenetére


dodopek
addikt

Szerintem is elég lesz, bár az 50db F1 gránátot elfelejtettem megemlíteni. És tényleg a legnehezebb... Ennek örömére felbéreltem egy testőrt is. Jóelőre R.I.P... :D

(#12318) Aarpok válasza dodopek (#12317) üzenetére


Aarpok
őstag

Pripyatban a kimeneküléshez szoktam a testőrt alkalmazni,de mindig elkobászolt és mindig hidegre tették :DDD Pedig adtam neki egész jó fegyvert,de hiába elment rambozni és persze kinyírták a zombik.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#12319) rétisün válasza Aarpok (#12316) üzenetére


rétisün
veterán

még én sem találkoztam egyikkel sem a mostani játékokban. asszem korábban a katonai raktáras becrashelős enot modos játékban alphásokkal találkoztam (ők asszem nem örültek neki :DDD )

viszont amióta modokkal játszom, és le lehet venni a ruhát a manusokról, most először találtam egy tagon (sima, alap) exoskeletont.

ja nem, egyszer a hajnalos tagról, akit el kellett kísérni a társaihoz, aztán vérszívók jöttek, és jól meg is halt, le tudtam venni egy hajnal exo-t.

most meg mononlitos exoban nyomom (az sgm-ben) csak már nem maradt pénzem felfullosítani....

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#12320) Aarpok válasza rétisün (#12319) üzenetére


Aarpok
őstag

Nekem a legutosó a sniperes volt és abban alfa csapat nem volt pripyatban (elfogyott a lelkesedésük).Azóta nem játszottam a játékkal megvárom az új sgm - et.Amíg megjön addig a Metro2033 és a Painkiller köt le.

Аарпок

(#12321) Antonius1978


Antonius1978
addikt

Atjuttam Zatonba.Van egy stalker a hajon valami Bosszuallo vagy mi a neve, az agyaknal kuksol.Valami csomagot akar elkuldetni velem a szennyviztisztito melle, talan valami bomba.Az elozo jatekban nem vettem fel a kuldit, vagy visszamondtam, mar nem tudom...
Itt mi a lenyeg, ha emlekszik valaki ?

(#12322) Aarpok válasza Antonius1978 (#12321) üzenetére


Aarpok
őstag

Felveszed a küldit és leszállítod a cuccot az illetékesnek (PDA - n mutatja hova kell menni) amint átadtad menekülj mert azaz agyas felrobbantja magát a cuccal és te is mész vele,ha nem vagy elég távol.Utánna meg snorkok jelennek meg.Annyi jó benne hogy lesz nála egy pendrive ami rejtekhelyét adja és a cucci rád szállnak.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#12323) rétisün válasza Antonius1978 (#12321) üzenetére


rétisün
veterán

ha elvállalod, és elviszed, felrobban, akinek el kell vinni. viszont olyan lehetőség is van, hogy miután elvállaltad, visszaadod neki a csomagot ("Elbizonytalanodtam. A tüzijátékod sokkal inkább hasonlít egy "pokolgépre". Inkább vidd el te magad.") akkor sincs semmi.

talán valami jutalmat kapsz, ha elviszed. ha fel is robban a fickó, annak sincs semmi hatása se a sztorira, se a frakciókhoz való viszonyodra, semmire.

mod: sokáig tartott megkeresnem, milyen szöveggel mondja le az elvállalt küdit :D

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#12324) Antonius1978 válasza rétisün (#12323) üzenetére


Antonius1978
addikt

Aha, koszonom a valaszokat :)

Jol idezted, tenyleg ezzel mondja le a dolgot, en is innen meritettem :)

Na es milyen cuccai vannak az ipsenek ? Megeri elvinni neki a bombat, hogy felrobbanthassa magat ? :C

(#12325) Antonius1978


Antonius1978
addikt

Amugy ki milyen fegyvert szeret kozuletek ? Egy rakas fegyverrel meg nem is talalkoztam, amiatt hogy nem tudtam tovabbjutni...
Erdekes, hogy az elso palyan a munkaado meg tud bizni egy olyan feladattal, hogy nyirjunk ki valami banditakat.Nos en 1et talaltam, es annal az SVDM vagy milyen nevu mesterlovesz puska volt :C

Nekem a AK-k tetszenek, de a 7,62mm-esek.Azokbol 1 fejloves, es maris fekusznek meg a banditak :)
Es a panceltoro loszerrel meg meg jobb.Az 5,56-os kaliberuek gyengek, 1 egesz tarral alig tudtam kinyirni 1 banditat, igaz, hogy lehet hogy tobbszor mellelottem vele...

[ Szerkesztve ]

(#12326) rétisün válasza Antonius1978 (#12325) üzenetére


rétisün
veterán

ezekkel járok egy ideje, sniper mod:

sgm-ben ugyanez, kivéve a snipert, ott svd néven van, meg máshogy is néz ki.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#12327) dodopek


dodopek
addikt

Kardán a jakuza. Hiányzik a kisujja... :D

:Y :Y

(#12328) rétisün válasza dodopek (#12327) üzenetére


rétisün
veterán

dehogy jakuza, egyszerűen csak elitta :))

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#12329) Aarpok válasza Antonius1978 (#12325) üzenetére


Aarpok
őstag

Nekem kimondottan az AK széria (AEK,AK-74 tactic,AKMS) illetve a sniperben a kezdetben kapott SVD -M amit később leváltott a szökevény banditától szerzett SVD-K.Sörétesből a Remington 870 - es kedveltem.Ha az alapjátékot nézem ott is az AK-74/2 - es mellé mondjuk a SPAS12 sörétes mesterlövészből pedig SVD.Lőszerből természetesen a páncéltörök.

(#12327) dodopek Meg milyen szépen tud a szája mellé inni :DDD
(#12324) Antonius1978 Hogy milyen cuccai vannak már nem emlékszem rá :(

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#12330) rétisün válasza Aarpok (#12329) üzenetére


rétisün
veterán

nekem az svd-m, amivel a snipert kezdtem, jobban bejött, mind a szökevény banditás sdvk, de az enotban (mivel ott nincs svd-m) az svdk volt a legjobb, természetesen fejlesztve. az arctic is jó, csak lassan, lövésenként kell tölteni. a zsoldosoknál rendelhető barrettet nem próbáltam.

sgm-ben sajna a szökevény banditánál is csak svd van :O

persze a gauss a legdurvább, sebzésben, távolságban, de az csak jóval később elérhető, mint a sniperek, főleg az alapjátékban.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#12331) Aarpok válasza rétisün (#12330) üzenetére


Aarpok
őstag

Mindenkinek más-más fegyver jön be és ezért ez elégé egyéni dolog.A sniperben sokáig használtam amit alapból ad,de a szökevény banditától szerzett nekem jobban bejött.Mind a kettőt kipróbáltam fejlesztés után és nekem meggyőzöbb volt az SVDK.Igen a Gauss az tényleg a legbrutálisabb fegyver a játékban csak egy kicsit nem odaillőnek érzem,de ez az én egyéni véleményem.

Аарпок

(#12332) Antonius1978 válasza Aarpok (#12329) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ezek az AK-k mind a 7,62-es loszert tuzelik, ugye ? (nem tudom eszben tartani a sok AK valtozat nevet).
Inkabb ugy tunik, hogy az 5,56-ost.
Ma a Szkvadovszkon lattam a kereskedonel AK103-at 7,62est.Felfejlesztve epp egy hajszalnyival jobb a alap fegyvernel, meg az AKM-nel.Kedvelem meg az MP5-os kommandos geppisztolyt, mert felfejlesztve nagyon nagy a tuzgyorsasaga, es panceltoro loszerrel maganyos ellenseget par masodperc alatt le lehet teriteni.
Talalkoztam meg hasonlo geppisztolyokkal, de azok valami uj loszert tuzeltek, es nem tudom azok felfejlesztve jobbak-e ilyen teren az MP5nel.
Aha, Remington, az nekem is tetszik, marmint az alakja :)
A SPAS12 az jo cucc, de a Saiga nem jobb nala ? Tuzgyorsasag tekinteteben ?
Aztan majd akkor megtudom hogy mi van az ongyilkos robbantonal, mert felveszem a kuldit.
Majd egy het mulva, mert most utazom el...

Mesterlovesz puskak : talalkoztam valami angol es finn valtozattal is, meg egy masikkal ami a kofejtonel levo banditanal vagy kinel van, olyan elenkpiros loszert tuzel, 10,7es kaliberrel, ugy emlekszem.
A Barettet is lattam, egyik zsoldosnal volt, durva cucc, 1 lovesbol kifekudt egy zombi, pedig nem is fejbe lottem ha jol emlekszem :)

Jajj igen : vannak geppuskak is a jatekban : az orosz 7,62es es 5,56os ez utobbinak asszem 100as tarja van.
Provalta valamelyikotok teljesen felfejlesztve hogy milyenek ? Ez az amcsi SAW ?

Valamint volt valami XM18 vagy mi a banat, az is gepkarabely 100 loszerrel a tarban...

(#12333) rétisün


rétisün
veterán

feladat: sötétvölgy, leviathan megbíz a renegát tábor felszámolásával, ami az osztott anomália meg az ültetvény között van, a domboldalba.

taktika: a hídlábak fedezékéből kilövök egyet, akkor előbújnak, és le lehet szedegetni őket (bár igencsak pontosan eltalálnak úgy is, hogy csak kihajolva lövöldözök, korábbi tapasztalat).

megvalósítás: kilövök egyet. közben látom ám, hogy 3-4 stalker kolléga éppen kezdi ledarálni őket. mire észbekapok, már csak az üzenet jön: vedd fel a jutalmad :))

pluszpoén: odamegyek, felveszem a jutalmam: "szerencsére nem volt túl nehéz" :DD

most még visszamegyek az x18-ba valami kisérleti stukkerért. egyszer már megcsináltam ma, de annyira leamortizálta az egyik kis gonosz törpe a gauss-t közben, hogy senki nem javítja, és bagolynál sincs másik :( úgyhogy még egyszer nekiesek.

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#12334) Aarpok válasza Antonius1978 (#12332) üzenetére


Aarpok
őstag

Én is úgy emlékszem 5.56 - os lőszerük van és ezek gyakrabban vannak a játékban is mint a 7.62 - es.A Saiga tűzgyorsaságban biztos jobb,mint a Remington 870 - es.A kisebb mutánsokhoz elég volt az ereje a szívósabbakhoz már Gauss - t használtam persze miután rendelkezésemre állt addig Remington.A SPAS12 - t az alapjátékra értettem ott azt használtam.Az SVDK nekem tetszett ténylegesen 1 lövés és terült az ellenfél.A géppuskákat hanyagoltam a játékban nehezek nem pontosak (csak az ellenség kezében) fordulni is nehezebb velük.Az a fegyver az XM8 - as 100 - as tárral elég jó cucc Cyborg szokott rambózni vele.

(#12333) rétisün Nekem a katonai raktárak ették meg a Remingtonomat pontosabban a sok mutáns.Visszatérve a sötétvölgybe egy renegáttól tudtam szerezni.
SpoilerSüni: A katonai raktáraknál a keleti őrstől nem messze van egy helikopter annak a közelében találsz egy Gauss - t fenyőfa tövében.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#12335) rétisün válasza Aarpok (#12334) üzenetére


rétisün
veterán

még nem értem el a katonai raktárakig.
de visszatöltöttem egy korábbi mentést, ahol még jó a gauss (igaz, így a 'könyvtárosokkal' is meg kellett küzdenem megint) és most jobban vigyáztam a törpékkel.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#12336) Aarpok válasza rétisün (#12335) üzenetére


Aarpok
őstag

Rendben gondoltam szólók,hogy ott lesz a Gauss ha esetleg újra megadná magát.A Yodákat és se csíptem túlságosan bár a vog-25 - öst ők se szereték mindig kifeküdtek tőle :D

Аарпок

(#12337) dodopek


dodopek
addikt

Noé küldetés...
Két hullámot ledaráltam 5 perc alatt, aztán egy snork elintézett... :D
Folyt köv talán holnap, ha lesz rá időm...

(#12338) rétisün


rétisün
veterán

éjszaka, sötétvölgyből zatonba, 3 méterre az alpha csapattól értem át....ők persze egyből tudták, mi van, én hirtelen azt se, hol vagyok, merre szaladjak :D

aztán sajnos le kellett lövöldöznöm őket, hogy odaférjek az átjáróhoz :DDD pedig nem is lett volna muszáj, mert pripjatyban volna dolgom :U

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#12339) rétisün válasza Aarpok (#12336) üzenetére


rétisün
veterán

közben már mehetek a katonai raktárakhoz :))

viszont nincs meg a holttest, amit át kéne vizsgálnom, ha jól emlékszem ez egy bug :F (akik eltűntek, amikor a zavaróadás forrását keresték, pripjatyban)
vagy csak nem vettem észre a nagy fűben? fegyvereket találtam, de holttest nincs, a térképen se látni a szürke pöttyöket :(

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#12340) Aarpok válasza rétisün (#12339) üzenetére


Aarpok
őstag

Ez ellen úgy védekeztem mielőtt elmenten volna a raktárakhoz megkerestem a hullákat és felvettem a robbanószert.Vittem magammal és mikor visszaértem pripyatba már csak az ajtót kellett berobbantanom.Ez ténylegesen egy bug a módban,hogy eltűnnek néha a hullák és akkor megáll a küldi,mert máshol bemenni nem lehet az épületbe :( (próbáltam)

Аарпок

(#12341) dodopek válasza rétisün (#12339) üzenetére


dodopek
addikt

Süni!!
Megoldás a problémádra Physicist03 stalkertől!

(#12342) rétisün válasza dodopek (#12341) üzenetére


rétisün
veterán

köszi! :R

(#12340) Aarpok: még nem megyek át én se, csak megkaptam a küldit az sbu összekötőtől. most éppen a monolith rejtekhelyeket töltögetem (majd) csak gondoltam ha már arra járok, megnézem azt a hullát.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#12343) Medvelászló


Medvelászló
senior tag

Estét!
Lenne 2 kérdésem...
-1.Van 1 Gergely számláló a hátizsákomban(olyan szürke izé),mi célt szolgál és a későbbiekben hasznát veszem-e?
-2.Bagoly mellett állt 1 fószer asszem Kard nevű de elment onnét,később visszatér-e?(nem vettem fel tőle semmilyen küldit,nemrég Dodó kolléga írta hogy ad valamilyen extra izét a -semmisítsd meg a bandita tábort Elbruk segítségével- után.
Valaki írna pár sort hogy milyen küldiket ad?!

(#12344) dodopek válasza Medvelászló (#12343) üzenetére


dodopek
addikt

1 Sok fontosat nem csinál. Ha van, kattogás mellett jelzi egy sávban a kép alján, hogy mennyire vagy sugárfertőzött. Nem nagy kaland, legalábbis Én nem találtam semmi különlegeset benne...
2 Ha eltünt, akkor már nem is fog visszajönni, legalábbis én úgy vettem észre. Én csak két küldetést kaptam tőle. A csináld ki a bandikákat után csak a csevegj el az alpha egységgel a vaserdőnél akció jött...

Süni!
Szívesen, bár az érdem nem az enyém...

(#12345) Medvelászló válasza dodopek (#12344) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Írj pár szót a vaserdei kiruccanásról!Léccci léccii....

(#12346) dodopek válasza Medvelászló (#12345) üzenetére


dodopek
addikt

Valami olyasmi, hogy Kard közli, hogy ismeretlen csapat van a Vaserdőnél, menj el hozzájuk, és beszélj velük, hogy mi a tervük a zónában. Persze a tervük igen 1xű, de nem árulom el. Beszéld meg velük... :D

(Tied volt az 12345 hozzászólás! :) )

[ Szerkesztve ]

(#12347) Medvelászló válasza dodopek (#12346) üzenetére


Medvelászló
senior tag

A Hsz számát nem figyeltem de tök jó! :N :DDD
Attól tartok hogy a beszélgetésünkből már lóf@sz sem lesz mert nincs Kard,ebben a játékban nem kértem küldit tőle.Szerintem úgy berúgott Kardánnal hogy nem talált vissza vagy elvonszolták az odúhoz a kimérák megerőszakolni! :O ;]
Köszi a válaszokat Herr Palpatine,a péklapát legyen veled! :R

(#12348) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Alapjátékban már csak a hangulat miatt mászkálok Pripyat utcáin, lementem még két doksiért a laborba, mert anno a másik liftaknát nem vettem figyelembe. Rájöttem a Gauss a legjobb shotgun nagyvadakra :DDD

A Jubilee Service Center tetejére fel tudtam menni az electro anomáliák között a létrán. Eddig azt hittem nem lehet mert annyira erős az anomália, hogy mindig meghalás lesz belőle két 6-os védelmű artifact mellett is. Viszont feltettem még egy sparklert amit akkor ott találtam és igy már fel tudtam érni a létrát.

Azt szeretném kérdezni van-e máshol még ilyen hely ahol a tetőre fel lehet menni Pripyatban? A Vine anomáliánál nem tudtam sehova felmenni, pedig szerintem már bőven a tervezők szándékán túl sikerült pixelenként felugrálni párkányon és indán, de sajnos nem enged tovább a tetőre. Amúgy többet vártam volna ezen a területen, kicsit több titkos helyet, stb... Van valami hasonlóan jó hely?

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#12349) rétisün


rétisün
veterán

eladtam pár képződményt :))

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#12350) morbias2


morbias2
aktív tag

Sziasztok!

Elég régen nem voltam és nem játszottam. Van valami újdonság a játékban?
Köszi.
m2

[ Szerkesztve ]

Ne próbáld! Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld! (Yoda)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.