Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12451) lsc


lsc
nagyúr

Költözök asztaliról notira, egy b970-7670 párossal meglepően szépen futm dx11-et is bírja.

Az élet kegyetlen .

(#12452) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Valaki nem tudja, hogy Oblivion Lost 2010 alatt az első X laborban miért nem megy tovább a játék miután kinyírom a törpét és elájul a karakter?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#12453) Aarpok válasza Medvelászló (#12449) üzenetére


Aarpok
őstag

Nem is kell vele foglakozni ha azt egyet kinyírtad akkor minden rendben.Mondjuk nem is értem miért kellett az a párbeszéd,mert ha előtte lenne akkor még oké,de utánna már teljesen felesleges.

Аарпок

(#12454) McTuja válasza Aarpok (#12453) üzenetére


McTuja
tag

MOST KAPTAM A ZSOLDOSOKTÓL EGY KÜLDIT HOGY ájjak a szolgálat vagy a szabadsá mellé azoktól akiknek kaját kell vinni és az alapjátékban ottvannak a szerszámok.

Ahogy átjöttem zátonyba rögtön 5db gsp konduktor :)

https://prohardver.hu/tema/s_t_a_l_k_e_r_call_of_pripyat/hsz_30126-30126.html

(#12455) Dhampir


Dhampir
félisten

Boldog Karácsonyt! :)

(#12456) Medvelászló válasza Aarpok (#12453) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Én azt hittem akad még egy dög Sötétvölgyben és lesz még plusz küldi ami az előző játékaimból kimaradt.Már kezdtem örülni ahogy felkínálkozom csaliként a kimérának és az Éj Sztalkerek sz@rrá lövik. :Y :F :O Imádom mikor mindenki egyszerre lövöldöz mint egy idióta! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12457) rétisün válasza Medvelászló (#12456) üzenetére


rétisün
veterán

akkor menj át a katonai raktárakhoz, ott aztán majd lövöldöznek mint az állat :C

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#12458) Medvelászló válasza rétisün (#12457) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Ott még nem jártam és azt sem tudom hogy kell oda átjutni,de majd rájövök valahogy.
Egyenlőre dárk völiben ostromlom az üzemet nappal de nagyon nehéz mert keményen legyak az ellen,lehet éjszaka kellene bepróbálom,akkor a legjobb sznájperelni. :K

[ Szerkesztve ]

(#12459) rétisün válasza Medvelászló (#12458) üzenetére


rétisün
veterán

"de majd rájövök valahogy."

nem egy nagy talány, át kell menned majd mindenképp, ahogy halad a sztori.
(az már csak az én véleményem, hogy azt a területet úgy, ahogy beletették a modba, kár volt.....ráadásul nekem annyiszor nem lépett ki a játék összesen amíg addig elértem, mint utána azon az egy területen. most meg mehetek majd vissza, ha összeszedtem a 3 doksit)

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#12460) Aarpok válasza Medvelászló (#12458) üzenetére


Aarpok
őstag

A felsőbb szinteken lévőkkel kezd a halálosztást (mondjuk nálam itt volt Gauss azzal meg gyerekjáték).Utánna lépésről-lépésre haladj befelé.A társakra nem nagyon számíts mindegyik rambónak hiszi magát aztán persze lelővik őket.Nálam jó esetben 1 - 2 szokott életben maradni.
(#12459) rétisün Én mindig mondtam,hogy a raktárak egy mészárszék. :D

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#12461) #90933760 válasza rétisün (#12459) üzenetére


#90933760
törölt tag

Nem emlékszem, hogy nálam fagyott volna ott. Dinamikus engine. :P

(#12462) rétisün válasza #90933760 (#12461) üzenetére


rétisün
veterán

"Dinamikus engine"

igen, dinamikusan mindig másik szabadságos doksit hagy ki a 3-ból :(((

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#12463) Aarpok válasza rétisün (#12462) üzenetére


Aarpok
őstag

Ez olyasmi mint az ismeretlen artifakt Cordonban azt is néha elfelejtette lerakni a dinamikus hevében :((

Аарпок

(#12464) rétisün válasza Aarpok (#12463) üzenetére


rétisün
veterán

na nálam az mindig megvolt :P

persze ez a 3 doksi is meglesz, legfeljebb 4-5 alkalommal kell visszatölteni korábbi mentést, amíg majd olyan helyre teszi, ahol meg is lesz.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#12465) Aarpok válasza rétisün (#12464) üzenetére


Aarpok
őstag

Végül is csak egy kicsit zavart a dolog max visszamentem a kereskedőhöz és mondtam neki ha annyira kell keresd meg magadnak :D

Аарпок

(#12466) rétisün válasza Aarpok (#12465) üzenetére


rétisün
veterán

úgy is lehet, de arra nem ad pénzt :N

na, 3-szorra meg is lettek a doksik :U

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#12467) Aarpok válasza rétisün (#12466) üzenetére


Aarpok
őstag

Nem aggódtam emiatt van pénzkeresési lehetőség a módban bőven.Szinte mindig milliókkal hagytam el a zónát bármelyik verziójával játszottam.
Gratula süni stalker :C

Jöhetne már az új SGM mód kicsit zóna hiányom van.Bár most újra elkezdtem a Metro2033 - at,de az mégsem S.T.A.L.K.E.R. :(

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#12468) Antonius1978


Antonius1978
addikt

Erdemes beallni a banditakhoz ? Mifele kuldiket adnak ? Es ez kihat masok viselkedesere ha banditanak allunk ?
Es a Bandit Exosceletont megeri megvenni ? Mennyibe kerul kb ?

(#12469) Aarpok válasza Antonius1978 (#12468) üzenetére


Aarpok
őstag

Egy küldit csináltam nekik mikor a családi fegyvert kell visszaszerezni.Ekkor cimborák lettünk.Nem tudom mennyiért adják nem kértem tőlük.Majd Ebrus csapatával likvidáltam őket és ezután közellenség lettem a banditák számára :Y Ezután akárhol találkoztam velük mindig vérfürdő lett a vége.Mind ez a sniper módban történt,de valószínű bugba futottam mert a többieknél nem volt ilyen mellékhatás.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#12470) rétisün válasza Aarpok (#12469) üzenetére


rétisün
veterán

ha majd valamikor még újrakezdem akár az sgm-et, enotot vagy a snipert (sniper a legesélyesebb, nekem az jött be leginkább) már terveztem, hogy más sorrendben csinálom a küldiket, meg a különböző frakciókhoz való csatlakozásokat, pl. chapaev bandájával is bandázok, ez eddig úgyis kimaradt. illetve a családi fegyveres küldit elvállaltam, de mivel nem öltem meg a figurát, akinél a fegyver volt, nem sokáig tartott a chapaev haverság :N

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#12471) dodopek válasza Aarpok (#12469) üzenetére


dodopek
addikt

Én akkor lettem közellenség a bandikáknál, amikor szultán helyett szakállnak adtam az iránytű képződményt...

(#12472) Physicist03


Physicist03
senior tag

25-28 körül majdnem biztos, hogy jön a "Смерти вопреки (In Spite of Death)", most írta GEONEZIS a fórumon. Ha valaki nem emlékezne, hogy ez melyik mod lesz, akkor az olvassa el EZT a hozzászólásomat. Nem egy SGM, de biztos vagyok benne, hogy minőségben és élményben is közel fog állni hozzá!

BOLDOG KARÁCSONYT MINDEN SZTALKER KOLLÉGÁNAK! :)

(#12473) dragonfx


dragonfx
veterán

ez a játék fps, kaland é stratégia egyben? :K

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#12474) #90933760 válasza Physicist03 (#12472) üzenetére


#90933760
törölt tag

Egy baj az van új modokkal. Cirilül nem tudunk, de még angolul se. Magyarítani pedig nehézkes és időigényes, tehát hiába a megjelenési dátum, ha szart se értünk belőle. És kérdéses lesz-e egyáltalán magyar fordítás.

(#12475) Physicist03 válasza #90933760 (#12474) üzenetére


Physicist03
senior tag

Én értek :)) De nekem meg most nincs gépem hozzá játszani :DDD

(#12476) #90933760 válasza Physicist03 (#12475) üzenetére


#90933760
törölt tag

Akkor a C tudattal átadhatnád nekem a ciril betűtudás kincsét.

(#12477) Physicist03 válasza #90933760 (#12476) üzenetére


Physicist03
senior tag

Hát ha csak valaki(k) a fórumon nem forditják le akkor nem hinném, hogy lesz magyaritás. Ki tudja, még lehet én is képes lennék valamit kihozni belóle :DDD

(#12478) rétisün válasza Physicist03 (#12477) üzenetére


rétisün
veterán

az jó, legalább kimarad a google-s konyhaangol, egyből megy oroszból magyarra :)) :C

jó munkát!

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#12479) dodopek válasza Physicist03 (#12477) üzenetére


dodopek
addikt

Értékelnénk! :)

Minden stalkernek bódogat! Este a Ti egészségetekre is iszom egy stampi házi vegyest... :)

(#12480) ZetorGumi válasza dodopek (#12479) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Sokat, és boldogat mindenkinek! :)

Én már megittam a házi vegyest mindegyikőtök egészségére. :D

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#12481) Aarpok válasza dodopek (#12471) üzenetére


Aarpok
őstag

Nekem annyira sikerült magamra haragítani őket,hogy még Szultán is piroslott a dühtől :DDD Innentől kezdve egy módon tudtam velük tárgyalni ólommal ;]

Amíg te iszogattál én kitoltam újra a Metro 2033 - at,de váljék egészségedre

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#12482) PeL válasza Aarpok (#12481) üzenetére


PeL
addikt

Boldog Karácsonyt minden Stalkernek, Hozzon a Jézuska mindenkinek sok sok artifactot a fa alá! :DDD

Szerk.: Nem válasznak akart menni, nem tudom miért így sikerült :))

[ Szerkesztve ]

(#12483) rétisün


rétisün
veterán

elvállaltam az inkvizítor-küldit a mosodában az egyik npc-nek. mutatja a pda, hol kéne megegyeznem vele, van is ott egy 6 fős monolit csapat, de inkvizítor nevű nincs köztük, akivel lehet beszélni, az meg nem mond semmit, ami a küldihez kapcsolódna :F

lehet, hogy az a baj, hogy még monolitos vagyok? de pont azért vállaltam el, hogy mit szól cyborg, ha lelövöldözöm a bandájának egy tagját, miközben keresem neki a transzmitter-izét :DDD

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#12484) Medvelászló válasza rétisün (#12483) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Nem kell beszélni velük csak átkutatni a hullákat majd aktiválni 1 pendrivet és elvinni a megbízónak a dögcédulát.Ez is csináld tovább missön....

[ Szerkesztve ]

(#12485) Medvelászló válasza rétisün (#12483) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Ha jól emlékszem a kivonási pont közelében kezdődik-majd az ovi közelében aztán a könyvesbolt környezetében találod meg Inkvizítort.Nagyjából.....

[ Szerkesztve ]

(#12486) dodopek


dodopek
addikt

Ezt kaptam karira! :DD :DD :DD
Kalasnikov massacre tour

KUTYAJÓ ajándék!!!! :)

Láttátok? Lost Alpha

[ Szerkesztve ]

(#12487) h8core


h8core
csendes tag

Boldog Karácsonyt minden Stalker- nek! :DDD

I have no business with the army, or the USS!

(#12488) #90933760 válasza dodopek (#12486) üzenetére


#90933760
törölt tag

Baaaaaazdmeg. Ez a Lost Alpha valami gyilkos lesz.

[ Szerkesztve ]

(#12489) Medvelászló válasza dodopek (#12486) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Jó rucid lesz,csak nehogy valamelyik éjszakás zombi a pékségben leszaggassa rólad!Ha tudsz hadonássz a péklapáttal,az elriasztja részeg melósokat!!!!

(#12490) hubai1979 válasza dodopek (#12486) üzenetére


hubai1979
őstag

A pc guru is feltet egy videót December huszadikán de a megjelenésről nem beszélnek, egyébként minőségi munkának néz ki.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#12491) McTuja


McTuja
tag

valaki tudja mikor ez ellenőrző ponton lévő zsolosoktól vettem fel küldit hogy ájjak a szolgálat vagy a szabadság oldarára akkor menyi időt kell várni és mien patakhoz kell menni ? (zaton zsoldosok akiknek a kaját kell vinni ) :)

[ Szerkesztve ]

https://prohardver.hu/tema/s_t_a_l_k_e_r_call_of_pripyat/hsz_30126-30126.html

(#12492) rétisün válasza McTuja (#12491) üzenetére


rétisün
veterán

janovabn kell beszélni a szabadság és a szolgálat vezetőjével. attól függően, melyikkel beszélsz előbb, alakul majd a sztori.

cyborg karácsonyi ajándéka :))

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#12493) rétisün


rétisün
veterán

basszus, ez a katonai raktárak terep.....ugye kifüstölték a mutánsok a hajnalosokat, új góré van, feladat: beszéljek vele. beszélek, feladat: foglald el a farmot. azt a farmot, amit egyszer már elfoglaltam a hajnallal, megvédtem a mutánsoktól, és (mivel a hajnalosok nincsenek) elvileg az egész sötét völgy a night stalkereké....akkor mi a jó franctól, minek kell megin' elfoglalni? tényleg nem volt már fantáziájuk a mod készítőknek ide semmi jobbat kitalálni?

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#12494) Dhampir


Dhampir
félisten

SGM 2.2 esetében szerintetek elegendő felrakni hozzá kizárólag a 2.2 fix 19.03-at és Pel v1.02 magyarítását?

Ebben a dodopek által írt hozzászólásban közreadott SGM 2.2 és PeL magyarításának (v1.02) linkjei a legfrissebbek?
Korábban nem mélyedtem el ezekben, mert sokáig nem tudtam a játékkal foglalkozni.

Feltételezésem szerint az alapkörnyezet is jó lesz, pláne, ha bugos az Absoluth nature 3 lite és az Atmosfear 3. Érdemes feltenni ezeket is?

A Guns Addon engem nem nagyon érdekel, mert számomra zavaró a túl sok fegyver. Úgy érzem, hogy a túlméretezett fegyverarzenál valahogyan nem illeszkedik a képbe. Nem gondolnám, hogy egy Stalkernek túlságosan sokféle fegyvere vagy erre fordítható irdatlan mennyiségű pénze lett volna az életben maradáshoz.
Akár a kétféle távcsővel és gránátvetővel felszerelhető AKM-74/2 is megteszi alapfegyvernek.
A Guns Addont mellőzve szerepel az SGM-ben az RP-74?

Az alap COP-ban Zatonban egy sebesült bandita éppen a Kitörés legerősebb pontján feléledt, és lelőtt engem. Úgy látszik korábban őt is megjelölte a Zóna. :D

(#12493) rétisün

tényleg nem volt már fantáziájuk a mod készítőknek ide semmi jobbat kitalálni?

"Imádom" az ilyen hülyeségeket. :(
Remélhetőleg nem gyerekeskedték el az SGM-et a MOD nagyrabecsült készítői.

[ Szerkesztve ]

(#12495) #90933760 válasza rétisün (#12493) üzenetére


#90933760
törölt tag

Ezt mondtam én is anno, ekkora agyhalált ami ott volt, én végigpörögtem csalással, mert már tényleg untam. És úgy is rohadt hosszú volt.

(#12496) PeL válasza Dhampir (#12494) üzenetére


PeL
addikt

1.02 a legfrissebb igen, a guns addont én sem javallom mert összecsapott félkész munka szvsz, sok benne a balansz és fegyver modell/textúra hiba. Dodopek leírása szerint felteheted a játékot kihagyva a gun addont + a patchet hozzá, AF 3 és Absolute Nature 3 pedig jól megy szintén, csak az AF3 beállításoknál kapcsold ki a "keress menedéket" (ne adjon küldetést) üzeneteket a psi-viharokra és a falloutokra. Ezeknél ha bekapcsolva hagyod az üzeneteket akkor bugos kiírást fogsz kapni ha bekövetkezik valamelyik, és bent is marad a quest logban úgy. Viszont ha kikapcsolod őket akkor nem fordul elő ilyen, bár nem fogja mutatni a shelterek helyét a térképen csak akkor ha rendes kitörés van :) Mondjuk én erre azt mondtam hogy egy tapasztalt stalker már fejből tudja hol lehet elbújni ezek elől :)

RP-74 úgy tudom nincs benne, gun addon nélkül nem is tudom lesz e benne plusz fegyver egyáltalán

[ Szerkesztve ]

(#12497) Aarpok válasza rétisün (#12493) üzenetére


Aarpok
őstag

Kicsit csavaros ott a helyzet és osztom azt a véleményt,hogy a készítőknek elgurult itt a gyógyszerük.Szóval mikor először megyünk akkor a hajnalosok vannak ott meg a renegátok.Teszünk egy kört a mapon a hajnalosokkal utána valahogy el kellene tüntetni őket.Megoldás: mutánsok ezerrel amíg az utolsó is el nem esik (ha jól tudom erről egy script gondoskodik).Ezután meg majd nem ugyan ezt megcsináljuk az éj stalkerekkel csak most nem lesz mutáns kör.

Аарпок

(#12498) PeL válasza Aarpok (#12497) üzenetére


PeL
addikt

Én itt adtam fel az Enot SGM modot, miután rájöttem hogy kevés lőszert vittem a mapra, több mint 1500db lőszer nem volt elég az M60-hoz a mutáns inváziónál. És nem a Stalkereket védtem, hanem magamat hogy ne gyepáljanak el :DDD Ott már nálam is elgurult a gyógyszer, akkor töröltem le a modot a játékkal együtt, azóta nem játszottam vele :)

[ Szerkesztve ]

(#12499) Dhampir válasza PeL (#12496) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm szépen a hasznos tanácsokat.

Melyik volt az az amerikai túlélős játék, amelyben a zombikat darabokra lőtted? :)

(#12500) rétisün válasza Aarpok (#12497) üzenetére


rétisün
veterán

igen, szerencsére az éj stalkerekkel már vége a mókának....megkaptam a jutalmam, mehetek agropromba. kár, hogy oda is tettek annyi anomáliát, mint sztem az alapjátékban összesen nem volt :(((

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.