Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12101) hubai1979


hubai1979
őstag

Bandita füstölés.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#12102) dodopek


dodopek
addikt

Nem is tudtam, hogy a fedett ellenség küldetésben a Dűne őslakosai is gyanúba keveredtek...

És néhány csodaszép tájkép... :)





Szerintetek torz a képarány? Most 1360x768-ban játszom...

[ Szerkesztve ]

(#12103) hubai1979 válasza dodopek (#12102) üzenetére


hubai1979
őstag

Mester plazmán játcol.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#12104) dodopek válasza hubai1979 (#12103) üzenetére


dodopek
addikt

Nem. csak egy fullHD LCD monitor. Ilyen Mult héten besokallt a 7 éves kijelzőm, venni kellett újat...

(#12105) Aarpok válasza dodopek (#12104) üzenetére


Aarpok
őstag

[link] Nekem ilyen van szintén FULLHD - s.Mondjuk én 1024x768 - on játszok és az nvidia vezérlőpultban be van állítva,hogy a megjelenítőn végezze a méretezést.Ahogy láttam nálam torzulás nélkül csinálja a képet.

Аарпок

(#12106) dodopek válasza Aarpok (#12105) üzenetére


dodopek
addikt

de úgy nem csak a pixeleket húzza szét?
A tied is jó kis cucc. Az enyémnek csak egy igen komoly hibája van,kicsi a betekintési szöge. De persze 30e forintért ne várjunk csodát...

[ Szerkesztve ]

(#12107) Aarpok válasza dodopek (#12106) üzenetére


Aarpok
őstag

Én nem vettem észre ilyesmit.A beállítás az nvidia vezérlőpultról.

Talán ennek csak azért jobb,mert tv is egyben. :F

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#12108) rétisün


rétisün
veterán

na, ez tetszett :DD

gps konduktorral a fűrészmalom kellős közepére, csak éppen már nem zsoldos vagyok, hanem monolitos :DD azt se tudtam hirtelen, miért lőnek rám, úgy meglapődtem, hogy el is szaladtam egyből :D

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#12109) Aarpok válasza rétisün (#12108) üzenetére


Aarpok
őstag

Még egyszer a complete módban próbálgattam a teleportot és sikerült az alvó bloodsuckerek közé érkeznem.Csoda hogy ijedtemben nem rúgtam bokán az egyiket. :DDD

Аарпок

(#12110) #90933760


#90933760
törölt tag

Vettem új billt meg egeret, kíváncsi vagyok milyen lesz játszani. Nem kell komolyra gondolni, fapados cucc, nekem az jó. :DDD

Van aki használ még Windows Live Messengert közületek? Írhatna PM-et, Messenger topik halott és gondom lenne.

(#12111) rétisün válasza Aarpok (#12109) üzenetére


rétisün
veterán

az is jó móka lehetett :)) :DD

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#12112) LeoDelux válasza Aarpok (#12109) üzenetére


LeoDelux
csendes tag

Küldök neked pár koordinátát, talán hasznát veszed:
Zaton-skadovsk|119|-7|186
Zaton-Skadvosk|127|-7|182
Zaton-Plateu Heli|154|34|-433
Zaton-orvosi relytekhely|236|8|-3
Zaton-titkos gauss labor|-407|32|-372
Zaton-bloodsuckerek otthona|-395|0|-9
Zaton-bloodsuckerek otthona bentebb|-418|-1|46
Zaton-szakadekban a benzinkutnal|-149|-23|-180
Jupiter-Cooling Tower|-136|8|367
Jupiter-Controller Alagut|-291|4|388
Jupiter-Yanov Station|-52|-0|198
Jupiter-Cement Factory|390|0|316
Jupiter-Eastern tunnel|415|9|-86
Jupiter-Bandita checkpoint|14|24|-189
Jupiter-Ventillation complex|-170|-1|-257
Jupiter-Volkhov aa complex|-382|2|-0
Jupiter-Scientists bunker|-220|-3|66
Jupiter-Parking lot|-131|-0|-144
Jupiter-Bath anomaly|245|19|-294
Jupiter-Bitumen anomaly|217|5|-90
Jupiter-titkos akna|73|-0|332
Jupiter-duty titkos raktar|171|-8|212
Jupiter-bunker alatt|-389|2|-0
Pripjat-x8as labor|-77|-7|96
Pripjat-x8lab, burer relytekhely|-55|-22|85
Pripjat-panelhaz, titkos szoba|132|28|239
Sok szerencsét hozzá! :)

(#12113) dodopek válasza LeoDelux (#12112) üzenetére


dodopek
addikt

Rég láttunk! Csak sumákban olvasgatsz? :DDD :DDD

(#12114) rétisün válasza LeoDelux (#12112) üzenetére


rétisün
veterán

és ezekkel mit kell kezdeni? gondolom valamiféle koordináták, de mit/hogyan? :F

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#12115) LeoDelux válasza rétisün (#12114) üzenetére


LeoDelux
csendes tag

Ebben lehet használni:
Call_of_Pripyat_Complete_1.0 / gamedata / teleport_coordinates.txt

(#12116) Aarpok válasza LeoDelux (#12112) üzenetére


Aarpok
őstag

Köszönöm szépen csak én nem játszok most a complete móddal.Egy sztorinak szántam rétisün kolléga élményére támaszkodva.Az SGM 2.2 Sniper verziójával tolom most.

Аарпок

(#12117) Medvelászló


Medvelászló
senior tag

Hali!
Valaki tudja hol találom a cementgyárban Thunderbolt személyes fegyóját?Van egy jelzés az alagsorban de ott csak 1 halott monolitos fekszik és nincs nála semmi.Ha jól emlékszem akkor valamerre a tetőn kellene lennie de ott nincs. :W Valami bugba ütköztem vagy ezt is máshová spanolja a játék?

[ Szerkesztve ]

(#12118) Aarpok válasza Medvelászló (#12117) üzenetére


Aarpok
őstag

Nézd ahol a hulla van valamelyik lépcsőnél vagy a járatban valahol.Ha kijösz az épületből van egy L alakú vasszerelvény esetleg abban.Ha vannak a közelben banditák,szabadságosok akkor az is lehet,hogy lenyúlták.Nekem most a kis épület vas lépcsőjén volt.Igen mindig máshova rakja a játék.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#12119) Medvelászló válasza Aarpok (#12118) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Köszi az infót!

(#12120) McKnight


McKnight
tag

Szép estét!

Valami FPS nyerő beállítást tudok-e? Meg hogy ne szaggasson, amikor tölti be a textúrákat meg a többi nyavaját.
Csak dx 10 meg 11-ben tudom használni a játékot, mert a többi beállításon el sem indul, nem tudom lejjebb venni.

3,59 Gb ramot használ a gép játék közben, gondolom 1,59 a windows a maradék meg a játék, úgy tudom van valami config vagy valami kis ügyesség hogy 4 Gb használjon a játék, keresem a fórumon is, de ha valaki tudja ossza meg velem legyenszíves.

Modok:
AF3
A NATURE
SGM 2.2
GUN ADDON
A INDUSTRIAL

Tűz a víziparkban? Mégis....hogyan????????

(#12121) Physicist03


Physicist03
senior tag

Zdravsztvujtye Sztalkeri!
Rég jártam errefelé. Itt egy videó arról a CoP modról amiről Itt írtam. A készítő azt írta, hogy a bugok nagy része már ki van javítva, már csak az utolsó simításokat végzi a modon. Szóval nemsokára meg is jelenik :C

(#12120) McKnight: 4 GB-ot nem lehet használtatni a játékkal :(

[ Szerkesztve ]

(#12122) Medvelászló válasza Physicist03 (#12121) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Én igazgatottan várom az új mod-ot,állatiul néz ki.Reméljük Pel majd csinál a szövegből Hungarikumot hogy élvezhető legyen.

Skacok,mit lehet tenni az ogg kiterjesztésű fájlokkal hogy le lehessen játszani a hangokat a játékból?

(#12123) #90933760 válasza Medvelászló (#12122) üzenetére


#90933760
törölt tag

Ogg kodek vagy átkonvertálod MP3-ba.

(#12124) Aarpok válasza Medvelászló (#12122) üzenetére


Aarpok
őstag

Esetleg felteszed az aimp3 - at az kezeli az ogg - t.
hubai1979:

Ha ki jössz az x18 - as laborból ezt kell látnod a PDA - ban.

(#12121) Physicist03 Jól nézz ki kolléga :C
Egy kérés: Mivel nagyon érted az oroszt egy - két bandita heccelést megoszthatnál velem magyarul.Olyanra gondolok amit az alapjátékban sem feliratoztak.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#12125) Physicist03 válasza Aarpok (#12124) üzenetére


Physicist03
senior tag

Olyanokra gondolsz amiket harc közben kiabálnak be?

(#12126) rétisün


rétisün
veterán

a többi modokban is mutatja a fejlesztett veles az anomáliákat? vagy csak nekem nem tűnt fel eddig? :F

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#12127) Aarpok válasza Physicist03 (#12125) üzenetére


Aarpok
őstag

Igen pontosan arra gondoltam :K Érdekelne miket vágnak a fejemhez szavakban.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#12128) dodopek válasza rétisün (#12126) üzenetére


dodopek
addikt

Mutatja. :)

(#12129) Physicist03 válasza rétisün (#12126) üzenetére


Physicist03
senior tag

Mutatja, mert a fejlesztett Veles az már Swarog :K

(#12130) rétisün válasza dodopek (#12128) üzenetére


rétisün
veterán

hát, akkor azt jól nem vettem észre egyszer mikor már eljutottam odáig, hogy a detektort is tudtam fejlesztetni :))
kár hogy a svarog helyett még így se jó a veles, hogy fejlesztve van. igaz, éppen most már végre adta bagoly a svarogos küldit.

(#12129) Physicist03: na majd ezt mindjárt jól kipróbálom....

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#12131) rétisün válasza Physicist03 (#12129) üzenetére


rétisün
veterán

nem....vagyis elvileg lehet, hogy a fejleszett veles az swarog, de amit novikov fejleszt, az mégse eléggé swarog, hogy a szolgálatosk hullái kipotyogjanak tőle az anomáliából :(

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#12132) Aarpok


Aarpok
őstag

Jól alakul a sniper verziós sgm 2.2 már a 8 - dik crashnél tart :(((
Süni: A katonai raktáraknál ugyan úgy crashel,mint a sima illetve a enotban.

Аарпок

(#12133) rétisün válasza Aarpok (#12132) üzenetére


rétisün
veterán

az nekem még odébb van, de erre majd figyelek, ha elérek odáig :R

lehet, hogy inkább először kéne egy végigjátszást csinálnom, kihagyva a mellékküldiket, hogy egyszer legalább befejezzek végre egy modot :D
aztán viszzsatölteni és a mellékküldiket is megcsinálva játszani végig...

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#12134) Aarpok válasza rétisün (#12133) üzenetére


Aarpok
őstag

Rendben gondoltam szólók neked róla épp ott hagytam abba a játékot és már nem volt kedvem visszatölteni.

Аарпок

(#12135) rétisün válasza Aarpok (#12134) üzenetére


rétisün
veterán

:R

apropó, ha már végigjátszás: ha megvolt a vulkán, elmentek a helikopterk, elvesznek a cuccaim, ugye jól emlékszem? de a pénz a bankárnál megmarad?

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#12136) FeketePok válasza rétisün (#12135) üzenetére


FeketePok
tag

Ha Sniper-el jatszol a cuccaid nem vesznek el a penzed a bankarnal minden esetben megmarad,viszont Enot es sima SGM 2.2-nel ha nincs atallitva a nalad levo cuccok elmennek.

egyes idiotak szerint:az Intel a CPU-k BMW-je

(#12137) Aarpok válasza rétisün (#12135) üzenetére


Aarpok
őstag

Amennyire én emlékszem csak a simában (nanosban átirtam) rabol ki a játék,de azért jobb ellenőrizni a dolgot.

gamedata/configs/mod_parameters/mod_parameters.ltx ezen sora: freeplay_robbery_actor = false

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#12138) rétisün


rétisün
veterán

köszi mindkettőtöknek! :R

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#12139) Medvelászló


Medvelászló
senior tag

Sziasztok!
Lenne pár gondom méghozzá a következők:
1,Nálam van Black és Gerinces zsoldosok PDA-ja ezeket kinek adhatom oda?
2,A Bárkás és Vicces felkutatását ha jól tudom majd Kardán adja de nem tudom mikor?! :W
3 Átugrottam Janovba de sem a Szabadság sem a Szolgálat nem ad küldit.
Nemrég fejeztem be a fedett ellen küldit.

(#12140) ZetorGumi válasza Medvelászló (#12139) üzenetére


ZetorGumi
addikt

1. Bagolynak szerintem.
2. Ha itatsz vele 2 vodkát.
3. Nem vagy még egyiknek sem a tagja, majd ha tag leszel, akkor adnak.

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#12141) McKnight


McKnight
tag

A szoldosokhoz hogy lehet bemenni amik egy gyárépület mellett vannak Janov-ban, mindig elküldenek melegebb éghajlatra.
Meg a banditák sem lehet csatlakozni, van egy kis bázisuk, bemehetek, de ennyi nem tudok velük érdemlegesen beszélni. Vagy Sultánt nem kellett volna átbaszni? ;]
Csak a szabadsághoz tudok meg a szolgálathoz.

Tűz a víziparkban? Mégis....hogyan????????

(#12142) Medvelászló válasza ZetorGumi (#12140) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Köszi a kimerítő válaszokat! Jó sokat elfelejtettem mit mikor és hol találok.:R

Mekknájt:a zsoldosokhoz úgy tudsz bemenni ha kiszabadítottad az SBU tisztet(kátrány anomália és Jupiter üzem között 1 bódéban)
Banditákhoz is lehet csatlakozni az erdőgazdaságnál de ha átb@sztad Szultánt akkor már esélytelen lesz asszem.

[ Szerkesztve ]

(#12143) dodopek válasza McKnight (#12141) üzenetére


dodopek
addikt

Azután tudsz bemenni hozzájuk, hogy megcsináltad az SBU ügynök kiszabadítása küldetést. Akkor is csak akkor, ha zsoldos ruha van rajtad...

(#12144) McKnight válasza dodopek (#12143) üzenetére


McKnight
tag

Itt is számítanak a ruhák, mint a fallout vegasban? Ha nem az van rajtad lelőnek? Vagy csak ebben a speciális esetben.
Lövök magamnak egy zsoldos ruhát ;] (biztos ami zihher)

Tűz a víziparkban? Mégis....hogyan????????

(#12145) Physicist03 válasza McKnight (#12144) üzenetére


Physicist03
senior tag

Csak ebben a speciális esetben :K

(#12146) Aarpok


Aarpok
őstag

Befejeztem a sniper sgm 2.2 - öt.Alapjában tetszett.Az hogy 12 - 13 alkalommal crashelt még annyira nem fájt,de a játék futási teljesítménye annál inkább.A legrosszabb pontja jupiter volt itt 1 - 2 helyen kb méterenként megállt töltögetni.A helikopterek agropromnál bugoztak,illetve a teljesített feladatok is bent ragadtak a PDA - ban.Jó volt a realisztika is a leggyengébb bandita úgy meg tudott lőni szinte majd nem elvéreztem ellenben én mikor fejbe találtam (látszott a kicsapódó vér a fejéből) azt nem mondom,hogy táncolt örömében,de zokon se nagyon vette lövöldözött rám tovább.Meg azt sem értettem a sevcsenkós buli után miért lett az összes bandita piros :F Máskor is lövöldöztem őket,de ilyen nem fordult elő soha.Nagyon sötét volt a játékban még nappal is éjjel látó kellett,hogy néha lássak valamit.
Kb ennyi a tapasztalatom a játékkal kapcsolatban.

Аарпок

(#12147) #90933760


#90933760
törölt tag

Feltettem maxra az élsimítást meg az SSAO cuccot is, szóval most tényleg minden maxon van fHD DX9 és bár nem néztem képkockasebességet, de teljesen játszható, szerintem bőven megvan 30 felett rosszabb esetben is. És most még nincs húzva a gép se.

Tetszik a Misery, csak a grafika miatt tettem fel, egy két küldit megcsináltam, átmentem Jupiterbe is körbenézni. Pripyatba kicsit többet kéne dolgozni hogy átengedjen azt már nem vállaltam be. Most akkor pihizik a gém, majd SGM 3.0 és Lost Alpha után lehet tolni.

(#12148) rétisün válasza Aarpok (#12146) üzenetére


rétisün
veterán

"a sevcsenkós buli után miért lett az összes bandita piros"

én nem vettem észre ilyent, pedig éppen tegnap este csináltam szultán küldijeit :F

"Nagyon sötét volt a játékban még nappal is éjjel látó kellett,hogy néha lássak valamit."

nem tudom, te milyen beállításokkal játszol, de nálam néha ragyogó napsütés van, csak a viharok idején van olyan sötét, hogy ne látnék.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#12149) McKnight válasza Aarpok (#12146) üzenetére


McKnight
tag

Nekem nem lettek ellenségesek, mivel nem lőttem le egyet sem, először irtották a "társaim" majd belépett a táncparketre egy alfa osztag, némi zombival meg vak kutyákkal fűszerezve. Az alpha lenyomott mindenkit, én meg őket ;] :C Bezsuppoltam a fegyókat, meg a zsöcit :DD

The End :P

[ Szerkesztve ]

Tűz a víziparkban? Mégis....hogyan????????

(#12150) #90933760


#90933760
törölt tag

Megnéztem ezt az Idegelés Csernobilban című szart. Na ezért nem volt lelkiismeret furdalásom, hogy úgy töltöttem le. Ezért visszakövetelném a pénzt az tuti. Ez valami hulladék, egy üres semmi karton, beledobtak pár horrorcuccot aztán annyi. Semmi normális sztori, szar szereplők, semmi nem derül ki, kár is folytatni bármiféle elemzést róla. Ez egyszerűen a minősíthetetlen kategória, egy rohadt jó alapot -Csernobilt- kiragadnak és szemetet csinálnak belőle. A katasztrófa áldozatai forognak a sírjukban, hogy még egy normális horrorfilmet se tudnak róluk csinálni. Kár tovább részletezni jobban, ez tényleg egy szar.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.