Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12251) dodopek


dodopek
addikt

Srácok!
Kell valakinek orosz szinkron cophoz?

(#12252) Medvelászló


Medvelászló
senior tag

Sziasztok!
Novikov elküldött hogy szedjek fel neki valami letaperolót egy kémiai análmániából.A PDA-mban Zatonban volt megjelölve a mocsár ahol van a lezuhant heli(körantenna komplexum és fűrészmalom közt)Most hogy átmentem Janovból Zatonba,eltűnt.Na most arra lennék kíváncsi hogy jó helyen keresgélem-e vagy sem és melyik az? :F

(#12253) rétisün válasza Medvelászló (#12252) üzenetére


rétisün
veterán

ott kell neki pedig lennie :K

(#12251) dodopek: én köszönöm, nem kérem, a sniper mos is oroszul beszél :))

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#12254) dodopek válasza Medvelászló (#12252) üzenetére


dodopek
addikt

baromságot beszéltem...

[ Szerkesztve ]

(#12255) Medvelászló válasza dodopek (#12254) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Nem értelek kolléga! :F

Süni:köszi a helpet! :R Azonnal csekkolom!

[ Szerkesztve ]

(#12256) Medvelászló válasza Medvelászló (#12255) üzenetére


Medvelászló
senior tag

A többit szkennert melyik anomáliákban találom?

(#12257) Aarpok válasza Medvelászló (#12256) üzenetére


Aarpok
őstag

Majd mutatja a térképen csekkold csak.

[link] Ez nem a témához tartozik csak eyg hír.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#12258) Medvelászló válasza Aarpok (#12257) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Akkor mutatja majd ha a közelébe értem?Jelenleg a térképen lóf@sz sem látok,az elsőt is csak detektorral sikerül kibányásznom és nem mutatta térképen miután átmentem Zatonba. :W

[ Szerkesztve ]

(#12259) rétisün válasza Medvelászló (#12258) üzenetére


rétisün
veterán

nincs többi, ezt kell elvinni novikovnak.

mod: hülye vagyok, az összes anomáliát végig kell járni, ha jól emlékszem :B

sztem tölts vissza egy nem sokkal korábbi mentést, hátha akkor majd mutatja a helyeket, mert így sose találod meg :(

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#12260) Aarpok válasza Medvelászló (#12258) üzenetére


Aarpok
őstag

Akkor valami gond van.mert irja,hogy melyik anomáliából kell begyűjteni a letapogatot és jelzi is.
(#12251) dodopek Köszi de nálam is oroszul értekeznek.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#12261) Taposo


Taposo
aktív tag

Khm hölgyeim és uraim :B : Stalker Resurrection

(#12262) Aarpok válasza Taposo (#12261) üzenetére


Aarpok
őstag

Én is linkeltem csak a pcguru - ról.Majd meglátjuk mihez kezdenek vele.

Аарпок

(#12263) Taposo válasza Aarpok (#12262) üzenetére


Taposo
aktív tag

A remény ha meg utoljára és nem a Stalker :B

(#12264) rétisün válasza Aarpok (#12262) üzenetére


rétisün
veterán

ha egy ilyen cop+sgm/enot/sniper-mod szintű játékot kihoznak belőle, az már jó lesz. persze alighanem erre is még éveket kell várni, hacsak nem kapták meg a félig kész 2. részt is.

úgyhogy addig is játszunk a lost alphával, az alighanem előbb megkészül :))

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#12265) Aarpok válasza Taposo (#12263) üzenetére


Aarpok
őstag

Igazad van és a játék elég sokáig élni is fog a rengeteg jó módnak köszönhetően.Azért már ez is biztató,hogy legalább valakinél ott vannak a jogok és remélhetőleg elkészíti a 2 - dik részt.

Аарпок

(#12266) #90933760


#90933760
törölt tag

Nem értem mi ez a nagy homályosság egyeseknél a bitComposerről a másik fórumokon, hogy ők még sose hallottak erről a cégről. Vazz.

(#12267) Medvelászló válasza Aarpok (#12260) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Köszönöm skacok!
Felvettem ismét a küldit most csak ezt és kék ruhát is kaptam hozzá,felvettem a szkennert és megjelent a második taperoló is a térképen.Valami kánya van a gémben mert nem ez az első eset hogy bugosodik ha egyszerre több küldit veszek fel.Sajna eddig elmulasztottam tájékoztatni a nagyérdeműt a hibákról.
Alap sgm 2.2

(#12268) rétisün válasza Medvelászló (#12267) üzenetére


rétisün
veterán

én ezt a küldit megcsináltam az sgm-ben is meg a sniperben is, de egyrészt semmiféle kék ruha nem rémlik, másrészt szkenner se kellett, hogy megtaláljam a letaperolókat, térkép mutatta, odamentem, és látszik, mint a képen is látszik fentebb... :D

asszem van valami javítás is az sgm-hez, azt is feltetted hozzá?

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#12269) Medvelászló válasza rétisün (#12268) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Novikov adott 1 tudós rucit(kéket)a küldihez,nehogy megsüljek dagonyázás közben.A szkenner viszont részemről fals volt,kicsit belekeveredtem(nagyon :DDD )Most minden úgy műkszik ahogy kell,sorba veszem fel a taperolókat.

(#12270) rétisün


rétisün
veterán

a gps-konduktort mutatja a detektor? sikerült már valakinek összeszedni a 12-t (az alternatív gps-konduktorhoz) zatonban és janovban?

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#12271) Antonius1978 válasza Medvelászló (#12267) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nos eleg baj, hogy csak sima SMG 2.2.
Ha Enot-al csinaltad volna, elkertem volna a mentesed, mert nalam epp ennel a kuldinel fagy ki a jatek.
Azaz jobban mondva, ha felveszem ezt a kuldit, akkor nem enged vissza a tudosokhoz, arra a palyara.
Mondjuk egy kiserletet tehetunk esetleg, hatha beolvassa.

(#12272) Antonius1978 válasza rétisün (#12268) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ez nalam is igy volt az Enotban.A celkereszt mutatta hogy honnan kell kiszedni, melyik anomaliabol, de van egy sorrend.Egyszerre csak 1-et mutat, ha azt felszedted, akkor mutatja a kovetkezot, stb.

(#12273) Medvelászló válasza Antonius1978 (#12271) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Küldjek neked mentést?
Más: Novikov koncepciós és konfig papírjait hol találom?Annyira emlékszem még hogy valami sorrendben kell őket felvenni de nem tom hol lehetnek?

[ Szerkesztve ]

(#12274) rétisün válasza Medvelászló (#12273) üzenetére


rétisün
veterán

a rajzok a cementgyárban vannak, a szerszámok meg a jupiter üzemben.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#12275) Medvelászló válasza rétisün (#12274) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Ezeket sem jelöli PDA-n?Egyszer rég megcsináltam ezt a küldit de nem emlékszem pontosan mit és hol keressek.Ott találom a papírokat ahol az elektromos ketyerék voltak amiket Nitrónak kellett elvinni?
Köszi Süni!

[ Szerkesztve ]

(#12276) rétisün válasza Medvelászló (#12275) üzenetére


rétisün
veterán

igen, a papírok ha jól emlékszem, ott lesznek, azokat el kell vinni novikovnak, ő pedig majd ad koordinátákat a szerszámokhoz, azt már mutatja majd a pda.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#12277) Antonius1978 válasza Medvelászló (#12273) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hat vegulis kuldhetsz, majd kiprobalom.
Habar annak idejen Retisun kuldott egy allast, ahol ki kellett szabaditani a titkosszolgalat ugynoket a zsoldosoktol.O kiszabaditotta, de nalam kiakadt a mentes.(Asszem az erzekeloket is felszedte nekem a rendellenessegekbol, amirol az elobb szo volt hogy nalad nem mukodik.)

(#12278) PeL


PeL
addikt

Feltámad a S.T.A.L.K.E.R.

Új kezekben a zóna kalandorainak sorsa. A bitComposer megszerezte a játék jogait, és el is mondták, hogy mire készülnek vele!

A tényből, hogy a bitComposer Entertainment AG csak a játékokra vonatkozó jogokat vásárolta meg, könnyen kitalálható, hogy nem S.T.A.L.K.E.R.-es papírsárkányokat fognak árusítani, de Stefan Weyl, a csak ráerősített gyanúnkra. „A S.T.A.L.K.E.R. jogok komoly sarokkövét képezik a bitComposer nemzetközi céljainak.”

„Számunkra ez a név jelenti a hidat a tripla-A címek piacára, és egy mérföldkövet a cég történetében.” A nyilatkozatból szinte biztosra vehető, hogy már készülnek egy új játékkal, de többet nem mondtak a címről, mindössze annyit, hogy a jövőben több bejelentésre is számíthatunk ezzel kapcsolatban.

Hogy ki az a bitComposer Entertainment AG? Hát ők csinálták meg a Call of Pripyatot is :) Ha készítenek STALKER játékot az bukás nem lehet.

Szerk.: Öhm, közben azt olvastam hogy valami STALKER könyv jogokat vettek meg, nem magát a játék jogait mert azok még mindig a GSC-nél vannak...

[ Szerkesztve ]

(#12279) rétisün válasza PeL (#12278) üzenetére


rétisün
veterán

itten meg így írják, hogy "A bitComposer szerezte meg a S.T.A.L.K.E.R. játékok licencét"

de persze ha stalker játékot készítenek, az évekig eltarthat, vagy kiadnak valami gyorsan összecsapott bughalmazt, ami megint csak nem lenne jó :(

arról mondjuk nincs szó, hogy ez a félkész 2. részre (is) vonatkozik, tehát azt folytatnák esetleg, vagy teljesen előlről kezdenek neki egy új játéknak (még több év várakozás).

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#12280) rétisün


rétisün
veterán

"UPDATE: A GSC Game World is megszólalt az ügyben és leszögezték, hogy a S.T.A.L.K.E.R. jogok továbbra is az ő birtokukban vannak. Ebbe beleértve minden védjegyet, technológiát magát a S.T.A.L.K.E.R. világot is. Elmondásuk szerint örülnek, hogy ilyen érdeklődés mutatkozik a termékük iránt, és azt is megértik, hogy egy kis kiadó a Piknik az árokparton című könyv alapján készít játékot. De véleményük szerint ez attól függetlenül még nem lesz S.T.A.L.K.E.R. játék, hiszen minden jog továbbra is náluk van. Hangsúlyozták azt is, hogy ráadásképpen a BitComposer (egyes területeken a Call of Pripyat kiadója volt) még pénzzel is tartozik nekik. Tehát nem egyszerű a helyzet, de a GSC álláspontját is látva már jóval egyértelműbb. "

forrás....

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#12281) Aarpok válasza rétisün (#12280) üzenetére


Aarpok
őstag

Én is most olvastam tehát akkor megint kapufa :(((

Аарпок

(#12282) PeL válasza Aarpok (#12281) üzenetére


PeL
addikt

pedig már felcsillant a szemem :( Remélem nem fog eltűnni a süllyesztőben a STALKER 2...

(#12283) Aarpok válasza PeL (#12282) üzenetére


Aarpok
őstag

Nem csak nekünk kolléga hanem még sokaknak szerintem és megint sikerült kialvasztani a fényt.

Аарпок

(#12284) zuzu000


zuzu000
őstag

Ezt láttátok? Nagyon érdekes, és ismerős helyszínek is visszaköszönnek.

(#12285) dodopek válasza zuzu000 (#12284) üzenetére


dodopek
addikt

A tököm ugrana le onnan! :D

(#12286) rétisün válasza zuzu000 (#12284) üzenetére


rétisün
veterán

kör-antennakomplexum :U :C bár ott azért ekkora böhöm antenna nincs, de valamelyik másik részben ez is mintha benne lenne.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#12287) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

SoC topikba valaki kukkantson be pls aki ért a modokhoz :B

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#12288) #90933760 válasza zuzu000 (#12284) üzenetére


#90933760
törölt tag

Vazz, a vérszopó fészek. Leugrani én se akarnék, de felmenni tuti a tetejére. Lekiabálni, lepisálni, megnézni egy naplementét, elhidegülni, hogy te jó kkkkk....... Meg ilyenek.

Ha beindulna akkor bazi nagy kenyérpirító.

(#12289) zuzu000 válasza #90933760 (#12288) üzenetére


zuzu000
őstag

Lepisálni :DDD

(#12290) Medvelászló


Medvelászló
senior tag

Én sem ugranék le,még ejtőernyővel sem.
Láttátok a gumicsónakot ahogy magától mozgott a vízen?Tök para volt!

(#12291) genndy válasza Medvelászló (#12290) üzenetére


genndy
addikt

Dehogy magától! A folyóban élő radioaktív mutáns halak böködték!
STALKER 2-ben lesz majd ilyen küldetés is: 'hozz 10 halpikkelyt'. :DDD

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#12292) Medvelászló válasza genndy (#12291) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Mint fizetőeszköz,halpénz.A Sztalker bázison lehet majd halat pucolni és halászlevet főzni(lófejből),bár én a combját jobban szeretem benne! ;] (pálinkát főzni pláne) :DDD

(#12293) ZetorGumi válasza zuzu000 (#12284) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Durca videó.

És ők sem engedéllyel mentek be oda. :D

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#12294) zuzu000 válasza ZetorGumi (#12293) üzenetére


zuzu000
őstag

Azért tartott 1 napig az út :))

(#12295) ZetorGumi válasza zuzu000 (#12294) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Jaja. :)

Egyszer én is ellátogatnék ide, mármint a zónába. :)

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#12296) rétisün válasza ZetorGumi (#12295) üzenetére


rétisün
veterán

link :U

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#12297) ZetorGumi válasza rétisün (#12296) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Kell hozzá egy pici "kedv" is... : ) Aminek én most a híján vagyok. : /

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#12298) Vladi válasza rétisün (#12296) üzenetére


Vladi
nagyúr

Volt erre már a fórumon próbálkozás, szeirntem te is írtál oda. :F
Egyébként nem kell olyan messzire menni. Nagyon sok "stalker életérzés" hely Magyarországon is. Erre is van topik, valami elhagyott ipari létesítmények a neve. :F

De nyáron voltam Nagyváradon, na a mellett is van olyan "zóna"... :Y Koleganőm meg oda valósi, felvilágosított, hogy nekik is volt 89-ben vörösiszapjuk. De kicsit durvább méretű...

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#12299) Antonius1978 válasza Vladi (#12298) üzenetére


Antonius1978
addikt

En is orvendenek egy magyar sztalkeres jateknak :)
Csak magyar gyartmanyu fegyverekkel pl, AMP69, ADM65, Hiuz mesterlovesz puska stb :)

Amugy mifele forumon volt erre probalkozas ???

[ Szerkesztve ]

(#12300) rétisün válasza Antonius1978 (#12299) üzenetére


rétisün
veterán

sztem erre gondolt....

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.